Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D105      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. JEO 1  Ještědská oblast                              137.59         
         VLI7451 Podrábská Marie           44.35 ( 2)               
         JEN7457 Zabořilová Romana         44.21 ( 1)     88.56 ( 1)
         UOL7051 Horčičková Eva            49.03 ( 5)    137.59 ( 1)

 2. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     149.12   +11.13
         OSN7850 Dvořáčková Jana           50.50 ( 5)               
         OSN7550 Marečková Kateřina        52.41 ( 5)    103.31 ( 5)
         OSN7557 Nechanická Daniela        45.41 ( 1)    149.12 ( 2)

 3. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           149.30   +11.31
         STE7251 Janků Renata              51.24 ( 7)               
         STE7352 Zbraňková Magda           52.07 ( 4)    103.31 ( 5)
         STE7054 Skyvová Kristýna          45.59 ( 2)    149.30 ( 3)

 4. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              150.29   +12.30
         SRK6752 Kosová Michaela           50.33 ( 3)               
         SRK7373 Filipová Ivana            49.13 ( 2)     99.46 ( 2)
         SRK7651 Šklíbová Jana             50.43 ( 8)    150.29 ( 4)

 5. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 151.52   +13.53
         CHC6951 Chaloupková Lenka         51.25 ( 8)               
         CHC7151 Švadlenová Ivana          54.02 ( 6)    105.27 ( 7)
         CHC7251 Křivdová Lenka            46.25 ( 3)    151.52 ( 5)

 6. VSP 1  USK Praha                                     154.54   +16.55
         VSP7460 Folprechtová Kateřina     44.14 ( 1)               
         VSP6650 Němečková Jarmila         57.54 ( 8)    102.08 ( 4)
         VSP7453 Zakouřilová Helena        52.46 ( 9)    154.54 ( 6)

 7. ABM 1  KOB Moira Brno                                163.46   +25.47
         ABM7451 Radová Martina            51.21 ( 6)               
         ABM7054 Otrusinová Helena         62.11 ( 9)    113.32 ( 8)
         ABM7469 Mulíčková Eva             50.14 ( 7)    163.46 ( 7)

 8. KAM 1  SK Kamenice                                   169.43   +31.44
         KAM7054 Škáchová Petra            51.42 ( 9)               
         KAM7350 Škvorová Zuzana           49.47 ( 3)    101.29 ( 3)
         KAM7053 Hankovcová Lenka          68.14 (11)    169.43 ( 8)

 9. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         173.12   +35.13
         SJH7051 Benešová Iva              54.15 (11)               
         SJH6951 Hojná Tereza              69.42 (11)    123.57 (10)
         SJH7651 Komárková Lenka           49.15 ( 6)    173.12 ( 9)

10. DOR 1  OK Dobříš                                     173.57   +35.58
         DOR7150 Nová Jana                 71.38 (12)               
         DOR7653 Forstereviczová Jana      54.31 ( 7)    126.09 (11)
         DOR7652 Arnoštová Kateřina        47.48 ( 4)    173.57 (10)

11. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       185.47   +47.48
         LPU7356 Mrskočová Dana            50.39 ( 4)               
         LPU7558 Krpatová Zuzana           68.19 (10)    118.58 ( 9)
         LPU7156 Pipková Táňa              66.49 (10)    185.47 (11)

    RIC 1  OB Říčany                                      Limit         
         RIC7251 Šrámková Iva              53.42 (10)               
         RIC7252 Kotenová Klára            96.29 (12)    150.11 (12)
         RIC7552 Vyhnálková Eva            Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            88.54         
         PHK0550 Metelková Michaela        26.50 ( 1)               
         VRL0453 Knobová Agáta             29.51 ( 2)     56.41 ( 2)
         PHK0450 Chvátilová Johana         32.13 ( 2)     88.54 ( 1)

 2. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                            95.31   + 6.37
         VPM0350 Kovářová Lucie            32.00 ( 5)               
         VPM0451 Richtrová Kamila          32.31 ( 4)     64.31 ( 4)
         VPM0452 Staňková Radka            31.00 ( 1)     95.31 ( 2)

 3. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                       96.34   + 7.40
         SHK0351 Suchá Simona              29.49 ( 2)               
         SHK0350 Thýnová Martina           26.48 ( 1)     56.37 ( 1)
         SHK0450 Kroniková Sylvie          39.57 ( 5)     96.34 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       103.16   +14.22
         LPU0360 Fejfarová Tereza          29.53 ( 3)               
         LPU0357 Pušová Bára               31.05 ( 3)     60.58 ( 3)
         LPU0354 Vodičková Johana          42.18 ( 8)    103.16 ( 4)

 5. JEO 1  Ještědská oblast                              106.40   +17.46
         TJN0350 Vitebská Eliška           32.05 ( 6)               
         VLI0359 Bednaříková Emma          37.27 ( 5)     69.32 ( 6)
         VLI0451 Podrábská Alžběta         37.08 ( 3)    106.40 ( 5)

 6. VYS 1  Oblast Vysočina                               113.04   +24.10
         PZR0351 Sobotková Klára           29.58 ( 4)               
         SJI0551 Srbová Michaela           39.00 ( 6)     68.58 ( 5)
         OSN0454 Stoklasová Zuzana         44.06 ( 9)    113.04 ( 6)

 7. STC 1  Středočeská oblast                            123.13   +34.19
         RIC0450 De Heij Laura             35.41 ( 9)               
         KAM0350 Hankovcová Helena         47.38 ( 9)     83.19 ( 8)
         DOR0455 Arnoštová Veronika        39.54 ( 4)    123.13 ( 7)

 8. STC 2  Středočeská oblast                            130.08   +41.14
         DOR0351 Nentvichová Julie         41.29 (12)               
         ROU0451 Černá Ema                 48.33 (10)     90.02 (10)
         KAM0651 Škáchová Zuzana           40.06 ( 6)    130.08 ( 8)

 9. VYS 2  Oblast Vysočina                               134.08   +45.14
         SJH0454 Novotná Jitka             37.25 (11)               
         OSN0450 Marečková Ema             43.17 ( 7)     80.42 ( 7)
         SJH0453 Komárková Jindra          53.26 (10)    134.08 ( 9)

10. POB 1  Pražská oblast                                142.51   +53.57
         TAP0452 Bulířová Ema              35.33 ( 8)               
         PGP0550 Malečková Hana            48.39 (11)     84.12 ( 9)
         EKP0551 Pecková Tereza            58.39 (11)    142.51 (10)

11. NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                              160.20   +71.26
         NEJ0350 Nádeníčková Iva           32.10 ( 7)               
         NEJ0551 Holíková Simona           86.52 (16)    119.02 (14)
         NEJ0450 Ziebová Veronika          41.18 ( 7)    160.20 (11)

12. VSP 1  USK Praha                                     175.32   +86.38
         VSP0454 Aschermannová Klára       57.29 (14)               
         VSP0455 Beranová Hana             45.47 ( 8)    103.16 (11)
         VSP0550 Floriánková Františka     72.16 (14)    175.32 (12)

13. JIL 1  OK Jilemnice                                  192.21  +103.27
         JIL0451 Gottsteinová Ema          58.26 (15)               
         JIL0354 Kynčlová Jiřina           73.39 (14)    132.05 (15)
         JIL0353 Kuříková Zuzana           60.16 (13)    192.21 (13)

    VYS 3  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJH0551 Blažková Veronika         52.42 (13)               
         SJH0651 Benešová Michaela         66.12 (12)    118.54 (13)
         SJH0751 Komárková Zbyňka           DISK                    

    SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                           DISK         
         SJC0451 Šemberová Anděla           DISK                    
         SJC0452 Růžičková Eliška          69.31 (13)               
         SJC0351 Procházková Kateřina      60.03 (12)               

    JEO 2  Ještědská oblast                                 abs         
         LTP0350 Žejdlíková Eliška         37.18 (10)               
         LTP0650 Lošťáková Sára            76.47 (15)    114.05 (12)
         LLI                                 abs                    

MS  VYS 4  Oblast Vysočina                               175.44   +86.50
         TTR0351 Nešporová Marie           60.19                    
         CHT0452 Pilná Klára               43.30         103.49     
         RUZ0251 Jelínková Adéla           71.55         175.44     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VAM 1  OOB Vamberk                                   121.14         
         VAM7250 Vandasová Markéta         37.18 ( 1)               
         VAM6451 Klapalová Jana            47.20 ( 1)     84.38 ( 1)
         VAM6251 Smutná Jana               36.36 ( 1)    121.14 ( 1)

2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       155.12   +33.58
         LPU5851 Víchová Ladislava         50.56 ( 4)               
         LPU5654 Novotná Jiřina            62.50 ( 6)    113.46 ( 6)
         LPU7658 Švíglerová Pavla          41.26 ( 2)    155.12 ( 2)

3. JIL 1  OK Jilemnice                                  158.06   +36.52
         JIL7554 Vlastníková Lucie         48.56 ( 3)               
         JIL7553 Karlová Kateřina          51.21 ( 2)    100.17 ( 2)
         JIL5362 Zlesáková Vlasta          57.49 ( 3)    158.06 ( 3)

4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      168.14   +47.00
         SHK7350 Kroniková Jana            56.39 ( 6)               
         SHK6351 Mádlová Iva               53.46 ( 3)    110.25 ( 5)
         SHK6651 Thýnová Ivana             57.49 ( 3)    168.14 ( 4)

5. LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                     168.26   +47.12
         LTP7758 Lošťáková Ivana           38.15 ( 2)               
         LTP6151 Kovářová Alena            68.28 ( 7)    106.43 ( 4)
         LTP7252 Riby Kateřina             61.43 ( 5)    168.26 ( 5)

6. TTR 1  OOB Třebíč                                    187.20   +66.06
         TTR7251 Nešporová Marie           51.46 ( 5)               
         TTR6152 Klusáčková Jitka          53.54 ( 4)    105.40 ( 3)
         TTR7551 Palátová Lenka            81.40 ( 7)    187.20 ( 6)

7. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       203.16   +82.02
         VRL7052 Hančová Alice             58.46 ( 8)               
         VRL7151 Waňková Dita              78.23 ( 8)    137.09 ( 8)
         VRL5451 Nýdrlová Eva              66.07 ( 6)    203.16 ( 7)

   LTU 1  OOB TJ Lokomotiva Trutnov                      Limit         
         LTU6351 Petrželová Alena          57.30 ( 7)               
         LTU6951 Bendáková Jitka           59.19 ( 5)    116.49 ( 7)
         LTU6352 Hanušová Jitka            Limit                    

   RUZ 1  TJ Růžená                                      Limit         
         RUZ7150 Pittnerová Lenka          80.07 ( 9)               
         RUZ5552 Jelínková Jana            80.40 ( 9)    160.47 ( 9)
         RUZ6450 Hronová Iva               Limit                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            96.08         
         STH0251 Chrástová Tereza          32.04 ( 2)               
         SRK0153 Šklíbová Veronika         33.18 ( 3)     65.22 ( 1)
         SRK0151 Kosová Tereza             30.46 ( 1)     96.08 ( 1)

 2. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         101.58   + 5.50
         SJC0151 Vejražková Róza           32.03 ( 1)               
         SJC0156 Matějková Barbora         37.08 ( 5)     69.11 ( 2)
         SJC0153 Kochová Anna              32.47 ( 2)    101.58 ( 2)

 3. NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                              113.58   +17.50
         NEJ0150 Nádeníčková Pavla         36.39 ( 6)               
         NEJ0151 Tokárová Regina           32.34 ( 1)     69.13 ( 3)
         NEJ0250 Marešová Klára            44.45 ( 9)    113.58 ( 3)

 4. JEO 1  Ještědská oblast                              116.08   +20.00
         TJN0151 Rydlová Adéla             41.33 ( 9)               
         TJN0153 Šklíbová Míša             37.29 ( 6)     79.02 ( 4)
         STB0199 Dolejší Kateřina          37.06 ( 4)    116.08 ( 4)

 5. VYS 1  Oblast Vysočina                               117.35   +21.27
         SJH0252 Blažková Kateřina         33.02 ( 4)               
         PZR0152 Polanská Nelly            46.24 (12)     79.26 ( 6)
         SJH0251 Kinštová Tereza           38.09 ( 5)    117.35 ( 5)

 6. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      117.45   +21.37
         SHK0251 Raková Petra              46.04 (15)               
         SHK0250 Holečková Petra           33.17 ( 2)     79.21 ( 5)
         SHK0150 Kroniková Štěpánka        38.24 ( 6)    117.45 ( 6)

 7. STC 1  Středočeská oblast                            123.03   +26.55
         DKL0151 Geislerová Aneta          55.35 (16)               
         LME0250 Bejvlová Karolína         33.28 ( 4)     89.03 (12)
         KAM0250 Semíková Lucie            34.00 ( 3)    123.03 ( 7)

 8. JEO 3  Ještědská oblast                              123.17   +27.09
         VLI0251 Podrábská Marie           41.40 (11)               
         TJN0150 Baloghová Lída            41.41 ( 9)     83.21 (10)
         TUR0251 Linková Lucie             39.56 ( 8)    123.17 ( 8)

 9. ZCO 1  Západočeská oblast                            128.24   +32.16
         MLA0251 Černá Kateřina            37.22 ( 8)               
         BSO0250 Vítová Lucie              43.37 (11)     80.59 ( 7)
         VPM0153 Staňková Markéta          47.25 (10)    128.24 ( 9)

10. JEO 4  Ještědská oblast                              132.18   +36.10
         CHA0252 Růžičková Vendula         41.39 (10)               
         TUV0252 Šritrová Lenka            41.48 (10)     83.27 (11)
         LTP0151 Pavlová Martina           48.51 (12)    132.18 (10)

11. SJC 2  TJ Sportcentrum Jičín                         137.57   +41.49
         SJC0252 Janků Anna                36.30 ( 5)               
         SJC0154 Tumová Adéla              53.17 (15)     89.47 (13)
         SJC0253 Klacková Štěpánka         48.10 (11)    137.57 (11)

12. POB 1  Pražská oblast                                154.16   +58.08
         DKP0351 Tichá Dorotea             41.57 (14)               
         DKP0251 Řadová Lucie              52.44 (14)     94.41 (14)
         DKP0150 Najmanová Agáta           59.35 (14)    154.16 (12)

13. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           160.42   +64.34
         STE0152 Skoupá Vendula            62.56 (18)               
         STE0252 Marková Ema               40.18 ( 7)    103.14 (16)
         STE0250 Smolková Sabina           57.28 (13)    160.42 (13)

14. VYS 2  Oblast Vysočina                               177.22   +81.14
         CHT0251 Starková Terezie          41.55 (12)               
         SJI0250 Dočkalová Klára           57.57 (17)     99.52 (15)
         OSN0250 Slámová Taťána            77.30 (17)    177.22 (14)

15. VSP 1  USK Praha                                     178.31   +82.23
         VSP0150 Horáková Barbora          41.56 (13)               
         VSP0250 Titzová Adéla             40.52 ( 8)     82.48 ( 8)
         VSP0254 Beranová Eva              95.43 (18)    178.31 (15)

16. JEO 5  Ještědská oblast                              184.27   +88.19
         CHA0254 Lišková Adélka            59.29 (17)               
         TJN0254 Hornychová Karolína       54.30 (16)    113.59 (17)
         TJN0253 Budská Anna               70.28 (16)    184.27 (16)

17. MAS 1  KČT Aš                                        258.50  +162.42
         MAS0450 Křížková Marie           119.29 (19)               
         MAS0352 Petříková Adéla           72.24 (18)    191.53 (18)
         MAS0250 Křížová Daniela           66.57 (15)    258.50 (17)

    JEO 2  Ještědská oblast                                DISK         
         TJN0251 Rydlová Magdaléna         36.51 ( 7)               
         TJN0256 Nedomlelová Lucie          DISK                    
         BOR0151 Jeřábková Nina            38.47 ( 7)               

    JIL 1  OK Jilemnice                                    DISK         
         JIL0352 Karlová Anna              32.13 ( 3)               
         JIL0154 Dvořáková Anna            50.38 (13)     82.51 ( 9)
         JIL0251 Pitrmucová Antonie         DISK                    

MS  VCO 2  Východočeská oblast                           116.12   +20.04
         SRK0103 Paleček Ondřej            34.53                    
         ZAM0151 Kubíčková Iva             36.06          70.59     
         VRL0452 Randáková Adéla           45.13         116.12     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. DCE 1  KOB Dobřichovice                              135.20         
         DCE5650 Štrossová Jiřina          46.38 ( 2)               
         DCE5450 Procházková Miluše        43.54 ( 1)     90.32 ( 1)
         DCE5550 Mrázová Pavla             44.48 ( 1)    135.20 ( 1)

2. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   139.30   + 4.10
         PZR5654 Rosecká Alena             37.39 ( 1)               
         PZR5051 Křížová Zdenka            54.00 ( 2)     91.39 ( 2)
         PZR7070 Poláčková Bohuslava       47.51 ( 2)    139.30 ( 2)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          111.47         
         PHK9951 Chaloupská Barbora        35.08 ( 1)               
         PHK9999 Kubíčková Jana            42.29 (13)     77.37 ( 2)
         PHK9751 Novotná Klára             34.10 ( 1)    111.47 ( 1)

 2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       111.49   + 0.02
         LPU0057 Peterová Jana             36.27 ( 2)               
         HOR0050 Rückerová Šárka           36.47 ( 1)     73.14 ( 1)
         LPU9958 Kopecká Anna              38.35 ( 5)    111.49 ( 2)

 3. PGP 1  SK Praga                                      115.33   + 3.46
         PGP9954 Sieglová Eliška           37.12 ( 5)               
         PGP9850 Janovská Kateřina         42.18 (12)     79.30 ( 4)
         DKP9751 Nováková Tereza           36.03 ( 3)    115.33 ( 3)

 4. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       119.38   + 7.51
         LPU9750 Jansová Doubravka         36.46 ( 4)               
         LPU0054 Borovičková Valerie       44.03 (15)     80.49 ( 5)
         VRL9951 Waňková Martina           38.49 ( 6)    119.38 ( 4)

 5. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      120.58   + 9.11
         SHK9952 Malinová Apolena          39.41 (10)               
         SHK9755 Červená Adéla             41.56 ( 8)     81.37 ( 8)
         SHK0051 Thýnová Nikola            39.21 ( 7)    120.58 ( 5)

 6. RIC 1  OB Říčany                                     121.22   + 9.35
         RIC0051 Šrámková Hana             43.20 (24)               
         RIC0151 Vyhnálková Marie          42.00 ( 9)     85.20 (15)
         RIC9850 Vyhnálková Barbora        36.02 ( 2)    121.22 ( 6)

 7. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            121.28   + 9.41
         ZBM9757 Odehnalová Tereza         37.17 ( 6)               
         ZBM9956 Odehnalová Klára          44.37 (18)     81.54 ( 9)
         ZBM9951 Firešová Markéta          39.34 ( 8)    121.28 ( 7)

 8. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  121.30   + 9.43
         TRI9850 Szarzecová Lucie          38.05 ( 8)               
         TRI0054 Bruková Magda             47.17 (21)     85.22 (16)
         TRI9750 Argalášová Kateřina       36.08 ( 4)    121.30 ( 8)

 9. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 123.59   +12.12
         TUR9999 Sokolářová Šárka          41.17 (21)               
         TUR9751 Linková Alena             39.32 ( 2)     80.49 ( 5)
         TUR9753 Roškotová Lucie           43.10 (13)    123.59 ( 9)

10. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             124.01   +12.14
         LBM9898 Korpasová Tereza          40.52 (17)               
         TBM0058 Grycová Kateřina          42.01 (11)     82.53 (12)
         TBM9859 Grycová Veronika          41.08 (10)    124.01 (10)

11. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     124.02   +12.15
         OSN0050 Nechanická Klára          41.04 (20)               
         SJH0052 Hojná Eliška              42.00 ( 9)     83.04 (13)
         OSN0099 Zrníková Adéla            40.58 ( 9)    124.02 (11)

12. TZL 1  SKOB Zlín                                     128.08   +16.21
         TZL9753 Kavánková Iva             40.44 (16)               
         TZL9754 Chovancová Zuzana         41.27 ( 4)     82.11 (11)
         TZL0051 Nešporová Alžběta         45.57 (15)    128.08 (12)

13. KAM 1  SK Kamenice                                   129.24   +17.37
         KAM0051 Aschermannová Karolína    36.35 ( 3)               
         KAM0050 Kováříková Marie          42.43 (14)     79.18 ( 3)
         KAM9850 Zimmerová Kateřina        50.06 (19)    129.24 (13)

14. ASU 1  Magnus Orienteering                           131.20   +19.33
         ASU0097 Plhalová Šárka            43.28 (25)               
         ASU0099 Hrabošová Magdalena       41.28 ( 5)     84.56 (14)
         ASU9797 Horvátová Hana            46.24 (16)    131.20 (14)

15. KAM 2  SK Kamenice                                   131.26   +19.39
         KAM9851 Hájková Eliška            39.49 (12)               
         KAM9950 Albrechtová Iveta         47.57 (22)     87.46 (20)
         KAM0151 Škáchová Magdalena        43.40 (14)    131.26 (15)

16. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            135.08   +23.21
         BOR9954 Janoušková Lucie          41.01 (19)               
         CHA0050 Pavlíková Markéta         45.36 (19)     86.37 (18)
         BOR9850 Kohoutová Barbora         48.31 (17)    135.08 (16)

17. AOP 1  Orientační Běh Opava                          136.10   +24.23
         SOP9951 Poláková Tereza           40.08 (13)               
         AOP9951 Čechová Klára             47.05 (20)     87.13 (19)
         AOP0050 Hájková Lenka             48.57 (18)    136.10 (17)

18. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       136.19   +24.32
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       42.09 (23)               
         LPU0151 Držková Berenika          51.59 (26)     94.08 (26)
         LPU0050 Filipová Tereza           42.11 (11)    136.19 (18)

19. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            136.57   +25.10
         BOR9751 Kameníková Andrea         50.23 (27)               
         LTP9750 Kovářová Lenka            44.06 (16)     94.29 (27)
         BOR9854 Nováková Lucie            42.28 (12)    136.57 (19)

20. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         138.32   +26.45
         SJH9752 Peňázová Veronika         40.56 (18)               
         SJH9852 Hojná Dominika            41.02 ( 3)     81.58 (10)
         SJH9751 Parkanová Veronika        56.34 (23)    138.32 (20)

21. PGP 2  SK Praga                                      143.20   +31.33
         PGP9756 Veljačiková Hana          40.26 (15)               
         PGP9751 Slavíková Silvie          49.33 (23)     89.59 (22)
         PGP9950 Hrabánková Zuzana         53.21 (20)    143.20 (21)

22. STH 1  SK Studenec                                   144.39   +32.52
         STH9958 Kalenská Dominika         37.36 ( 7)               
         STH9953 Urbanová Markéta          52.19 (28)     89.55 (21)
         STH0051 Hrnčířová Magda           54.44 (21)    144.39 (22)

23. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 145.36   +33.49
         CHC9951 Semrádová Jana            40.13 (14)               
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        50.00 (25)     90.13 (23)
         CHC9852 Chaloupková Veronika      55.23 (22)    145.36 (23)

24. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            153.49   +42.02
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        43.29 (26)               
         ZBM9952 Malivánková Eva           49.55 (24)     93.24 (25)
         ZBM9755 Nedbálková Hana           60.25 (26)    153.49 (24)

25. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          157.04   +45.17
         PHK9753 Kavalírová Julie          41.44 (22)               
         PHK0051 Hápová Petra              44.11 (17)     85.55 (17)
         PHK0052 Hlaváčková Petra          71.09 (29)    157.04 (25)

26. SJI 1  OK Jihlava                                    163.51   +52.04
         SJI0051 Foltýnová Eva             54.46 (28)               
         SJI9851 Petráčková Kristýna       52.28 (29)    107.14 (28)
         SJI9854 Vacková Anna              56.37 (24)    163.51 (26)

27. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            178.46   +66.59
         KSU9853 Švancárová Veronika       55.16 (29)               
         KSU9888 Habigerová Jana           65.56 (33)    121.12 (31)
         KSU9799 Smrčková Dominika         57.34 (25)    178.46 (27)

28. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       181.48   +70.01
         BBM0050 Opálková Martina          39.44 (11)               
         LBM0151 Korpasová Lucie           41.48 ( 7)     81.32 ( 7)
         BBM9950 Ševčíková Kateřina       100.16 (31)    181.48 (28)

29. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             182.21   +70.34
         ZLH9851 Novotná Klára             65.33 (31)               
         SSU9950 Zatloukalová Romana       53.30 (30)    119.03 (30)
         ZLH0051 Novotná Tereza            63.18 (27)    182.21 (29)

30. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             184.56   +73.09
         TBM9952 Utíkalová Kateřina        55.17 (30)               
         TBM0050 Špringlová Kamila         56.53 (31)    112.10 (29)
         TBM9762 Komárková Silvie          72.46 (30)    184.56 (30)

    LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                        DISK         
         LCE9952 Šmelíková Tereza           DISK                    
         LCE9751 Vavrysová Barbara         41.32 ( 6)               
         LCE9852 Hanousková Renata         68.04 (28)               

    JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                           DISK         
         JPV9899 Soldánová Tereza          39.02 ( 9)               
         JPV9898 Pilcová Sabina            52.01 (27)     91.03 (24)
         UOL9950 Janošíkova Tereza          DISK                    

    PGP 3  SK Praga                                         abs         
         SLA0051 Straková Veronika         73.25 (32)               
         PGP0050 Sobotková Anna            62.27 (32)    135.52 (32)
                                             abs                    

    JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                            abs         
         TBM0059 Štefková Klára            73.26 (33)               
         JPV                                 abs                    
         JPV                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            116.38         
         ZBM9456 Tesařová Markéta          37.41 ( 1)               
         ZBM9354 Hrušková Barbora          39.12 ( 1)     76.53 ( 1)
         ZBM8966 Kabáthová Eva             39.45 ( 3)    116.38 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          120.58   + 4.20
         PHK8951 Čepová Daniela            38.43 ( 2)               
         PHK8051 Topinková Monika          42.12 ( 7)     80.55 ( 2)
         PHK9150 Kosová Denisa             40.03 ( 4)    120.58 ( 2)

 3. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      121.00   + 4.22
         LCE9155 Čermáková Magdalena       42.05 (10)               
         LCE9250 Sklenářová Radka          40.16 ( 4)     82.21 ( 7)
         LCE9353 Horčičková Vendula        38.39 ( 2)    121.00 ( 3)

 4. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            122.03   + 5.25
         ZBM9350 Šimková Johanka           43.05 (16)               
         ZBM8888 Hlavová Hana              41.40 ( 6)     84.45 (11)
         ZBM8950 Poklopová Lenka           37.18 ( 1)    122.03 ( 4)

 5. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       123.18   + 6.40
         LPU7667 Fenclová Marta            38.53 ( 4)               
         LPU9659 Hančová Petra             42.21 ( 9)     81.14 ( 3)
         LPU9053 Knapová Jana              42.04 ( 8)    123.18 ( 5)

 6. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            124.36   + 7.58
         ZBM8787 Hrstková Vladěna          42.09 (12)               
         ZBM8350 Hiklová Natalia           41.28 ( 5)     83.37 ( 8)
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        40.59 ( 6)    124.36 ( 6)

 7. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      124.46   + 8.08
         SHK9352 Myslivcová Pavla          42.10 (13)               
         SHK8150 Jedličková Zuzana         39.13 ( 2)     81.23 ( 5)
         SHK9051 Mechlová Lenka            43.23 (13)    124.46 ( 7)

 8. PGP 1  SK Praga                                      126.44   +10.06
         PGP9056 Jakobová Adélka           38.44 ( 3)               
         PGP9650 Kožinová Zuzana           45.40 (15)     84.24 ( 9)
         PGP8658 Tichovská Martina         42.20 (10)    126.44 ( 8)

 9. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          130.08   +13.30
         PHK9451 Novotná Markéta           39.29 ( 7)               
         PHK9551 Svobodová Lenka           42.51 (10)     82.20 ( 6)
         PHK8855 Azebová Nina              47.48 (19)    130.08 ( 9)

10. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 132.29   +15.51
         TUR8153 Omová Michaela            39.04 ( 5)               
         TUR8650 Krafková Lucie            42.18 ( 8)     81.22 ( 4)
         TUR9253 Myslivečková Zuzana       51.07 (25)    132.29 (10)

11. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       136.09   +19.31
         LPU8552 Udržalová Pavla           48.02 (25)               
         LPU9054 Valachová Martina         46.13 (16)     94.15 (18)
         LPU9457 Horová Pavla              41.54 ( 7)    136.09 (11)

12. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            137.52   +21.14
         ZBM9451 Chromá Kateřina           39.24 ( 6)               
         ZBM8951 Mádlová Věra              45.10 (14)     84.34 (10)
         ZBM9353 Koporová Petra            53.18 (28)    137.52 (12)

13. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       137.53   +21.15
         LPU9657 Kulhavá Eliška            45.35 (21)               
         LPU9558 Doleželová Kateřina       46.15 (17)     91.50 (13)
         LPU9451 Procházková Klára         46.03 (15)    137.53 (13)

14. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           137.55   +21.17
         LPM9452 Chvalová Věra             51.28 (31)               
         LPM9650 Šiková Barbora            43.50 (12)     95.18 (20)
         LPM9651 Šiková Karolína           42.37 (11)    137.55 (14)

15. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             140.24   +23.46
         DKP8256 Košťálová Petra           48.18 (28)               
         DKP9154 Svobodná Madla            47.07 (19)     95.25 (23)
         DKP8756 Dlouhá Marie              44.59 (14)    140.24 (15)

16. DKP 3  Oddíl OB Kotlářka                             140.26   +23.48
         DKP7752 Snížková Petra            47.16 (23)               
         DKP8655 Foglarová Kamila          51.00 (22)     98.16 (25)
         DKP8450 Kolínová Kristýna         42.10 ( 9)    140.26 (16)

17. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          140.29   +23.51
         PHK9696 Cych Weronika             42.38 (15)               
         PHK9666 Koderičová Tereza         43.45 (11)     86.23 (12)
         PHK9653 Šádková Martina           54.06 (29)    140.29 (17)

18. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 140.32   +23.54
         TUR9358 Kochová Nikola            52.42 (34)               
         TUR8354 Rufferová Iva             39.55 ( 3)     92.37 (14)
         TUR8951 Dundrová Lucie            47.55 (20)    140.32 (18)

19. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       140.50   +24.12
         LPU9357 Kulhavá Šárka             48.00 (24)               
         LPU9658 Chládková Simona          45.03 (13)     93.03 (15)
         LPU9456 Lehárová Alžběta          47.47 (18)    140.50 (19)

20. CTB 1  SK OB Chotěboř                                141.57   +25.19
         CTB9451 Voborníková Alena         40.42 ( 9)               
         CTB8351 Šťastná Lenka             60.55 (34)    101.37 (26)
         CTB8151 Gregorová Kamila          40.20 ( 5)    141.57 (20)

21. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      143.49   +27.11
         SHK9351 Fundová Eliška            48.23 (29)               
         SHK9151 Chmelařová Michaela       46.53 (18)     95.16 (19)
         SHK9951 Větříčková Andrea         48.33 (22)    143.49 (21)

22. CHT 1  OOB SK Chrast                                 144.32   +27.54
         CHT8353 Matrasová Kateřina        44.46 (17)               
         CHT8851 Kopáčková Iva             49.12 (21)     93.58 (17)
         CHT8053 Korecká Lenka             50.34 (24)    144.32 (22)

23. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     144.34   +27.56
         OSN9696 Vališová Martina          39.51 ( 8)               
         OSN8972 Wurzelová Hana            53.29 (26)     93.20 (16)
         OSN6955 Kamenická Lenka           51.14 (26)    144.34 (23)

24. AOP 1  Orientační Běh Opava                          146.43   +30.05
         AOP8152 Košárková Iva             42.36 (14)               
         AOP9350 Mrázová Pavla             52.48 (25)     95.24 (22)
         AOP8851 König Lucie               51.19 (27)    146.43 (24)

25. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             152.13   +35.35
         DKP8651 Plochová Dominika         48.03 (26)               
         DKP9450 Dlouhá Hana               56.55 (31)    104.58 (27)
         DKP8154 Janatová Lucie            47.15 (16)    152.13 (25)

26. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              153.00   +36.22
         TAP9755 Šimůnková Gabriela        51.45 (32)               
         TAP9052 Tihonová Hana             53.57 (27)    105.42 (29)
         TAP9053 Zamazalová Kateřina       47.18 (17)    153.00 (26)

27. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            155.42   +39.04
         ZBM9550 Galatíková Lucie          52.15 (33)               
         ZBM9457 Chroustová Lenka          54.23 (28)    106.38 (30)
         ZBM9153 Indráková Adélka          49.04 (23)    155.42 (27)

28. PGP 2  SK Praga                                      157.33   +40.55
         PGP6651 Kožinová Jana             45.52 (22)               
         PGP9055 Bialožytová Tereza        51.14 (23)     97.06 (24)
         PGP9654 Hrabánková Klára          60.27 (30)    157.33 (28)

29. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         165.10   +48.32
         SJH9352 Šrámková Michaela         48.09 (27)               
         SJH9451 Benešová Jana             47.09 (20)     95.18 (20)
         SJH8251 Míková Michaela           69.52 (33)    165.10 (29)

30. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  177.31   +60.53
         TRI9656 Sabelová Markéta          45.30 (18)               
         TRI9761 Kaufmanová Ivana          61.17 (35)    106.47 (31)
         TRI6850 Argalášová Gabriela       70.44 (34)    177.31 (30)

31. LPM 2  OK Lokomotiva Plzeň                           182.35   +65.57
         LPM9850 Kinkorová Tereza          61.43 (37)               
         LPM9451 Šilhavá Lucie             55.44 (30)    117.27 (34)
         LPM9353 Zayats Inna               65.08 (31)    182.35 (31)

32. PHK 4  OK 99 Hradec Králové                          198.08   +81.30
         PHK6651 Novotná Petra             45.32 (19)               
         PHK7450 Chvátilová Pavlína        69.17 (36)    114.49 (33)
         PHK9654 Šádková Lucie             83.19 (37)    198.08 (32)

33. SSU 1  SK Severka Šumperk                            198.24   +81.46
         SSU9666 Machusová Karolína        58.51 (36)               
         SSU8951 Kuncová Eliška            51.25 (24)    110.16 (32)
         SSU7951 Matoušková Jana           88.08 (38)    198.24 (33)

34. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            204.28   +87.50
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        66.36 (39)               
         ZBM8870 Chromá Adéla              58.10 (32)    124.46 (35)
         ZBM8160 Kočová Lenka              79.42 (36)    204.28 (34)

    KAM 2  SK Kamenice                                     DISK         
         KAM9550 Bořánková Karolína        54.24 (35)               
         KAM9452 Kamererová Valerie         DISK                    
         KAM6951 Valášková Šárka           48.30 (21)               

    KAM 1  SK Kamenice                                     DISK         
         KAM8851 Doležalová Monika         42.06 (11)               
         KAM9551 Hlubučková Kristýna        DISK                    
         KAM9554 Procházková Marie         42.58 (12)               

    DOB 1  KOB Dobruška                                    DISK         
         DOB7878 Černíková Barbora         66.33 (38)               
         DOB9650 Matyba Anna                DISK                    
         DOB8971 Přecechtělová Tereza      74.06 (35)               

    ASU 1  Magnus Orienteering                             DISK         
         ASU8756 Staňková Lucie             DISK                    
         ASU9299 Kopecká Eliška            55.01 (29)               
         ASU9271 Křečková Lenka            66.22 (32)               

    BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                              DISK         
         BOR9051 Folbrechtová Šárka        49.54 (30)               
         BOR8850 Šákrová Michaela           DISK                    
         BOR9161 Burdová Adéla              DISK                    

    LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                        Limit         
         LPU8753 Mrštíková Květa           45.34 (20)               
         LPU8151 Klimplová Zuzana          60.02 (33)    105.36 (28)
         LPU7468 Štichhauerová Kateřina    Limit                    

    EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                              Limit         
         EKP8259 Kalinová Markéta          73.52 (40)               
         EKP8461 Mikanová Kateřina         81.56 (37)    155.48 (36)
         EKP7257 Konečná Marcela           Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H105      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 130.26         
         CHC7101 Sobczyński Kalikst        44.53 ( 1)               
         CHC6701 Křivda Ivan               43.39 ( 4)     88.32 ( 2)
         CHC7502 Švadlena Pavel            41.54 ( 1)    130.26 ( 1)

 2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           134.57   + 4.31
         STE5809 Václavek Tomáš            47.12 ( 4)               
         STE7100 Smolka Martin             43.17 ( 3)     90.29 ( 3)
         STE7102 Janků Marek               44.28 ( 2)    134.57 ( 2)

 3. CTB 1  SK OB Chotěboř                                137.00   + 6.34
         CTB7901 Šťastný Karel             45.48 ( 2)               
         CTB7701 Gregor Martin             41.15 ( 1)     87.03 ( 1)
         CTB7902 Hübner Jan                49.57 ( 3)    137.00 ( 3)

 4. SCP 1  OK Sparta Praha                               152.23   +21.57
         SCP7507 Šístek Daniel             47.17 ( 5)               
         SCP8003 Dubec Pavel               48.03 ( 5)     95.20 ( 4)
         SCP7417 Boudný Jan                57.03 ( 5)    152.23 ( 4)

 5. VSP 1  USK Praha                                     155.11   +24.45
         VSP7310 Průša Michal              60.36 ( 9)               
         VSP6902 Aschermann Jan            42.45 ( 2)    103.21 ( 5)
         VSP6201 Němeček Jan               51.50 ( 4)    155.11 ( 5)

 6. CHT 1  OOB SK Chrast                                 173.08   +42.42
         CHT7901 Korecký Miroslav          54.51 ( 6)               
         CHT7001 Vacek František           58.27 ( 8)    113.18 ( 7)
         CHT7500 Klvaňa Milan              59.50 ( 6)    173.08 ( 6)

 7. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     201.42   +71.16
         OSN7209 Nechanický Pavel          58.20 ( 7)               
         OSN8001 Močuba Stanislav          57.56 ( 6)    116.16 ( 8)
         OSN7500 Stoklasa Radek            85.26 ( 8)    201.42 ( 7)

 8. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              201.58   +71.32
         TJN7002 Novotný Dušan             58.40 ( 8)               
         TJN7503 Dejnožka Jiří             68.03 ( 9)    126.43 ( 9)
         TJN7500 Balogh Jan                75.15 ( 7)    201.58 ( 8)

    RIC 1  OB Říčany                                       DISK         
         RIC7600 Pecháček Libor            60.46 (10)               
         RIC6905 Šrámek Petr               82.05 (10)    142.51 (10)
         RIC7200 Koten Pavel                DISK                    

    DOR 1  OK Dobříš                                        abs         
         DOR7302 Bambousek Martin          47.08 ( 3)               
         DOR7601 Houska Jindřich           57.59 ( 7)    105.07 ( 6)
         DOR                                 abs                    

    ASU 1  Magnus Orienteering                              abs         
         ASU7501 Kolek Petr                 DISK                    
         ASU7517 Aleš David                  abs                    
         ASU6849 Pavlík Radek                abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              96.32         
         TBM0401 Doušek Tomáš              35.22 ( 3)               
         TBM0406 Gryc Ondřej               36.30 ( 4)     71.52 ( 3)
         TBM0411 Milán Jakub               24.40 ( 1)     96.32 ( 1)

 2. STC 2  Středočeská oblast                            106.27   + 9.55
         KAM0405 Gajda Martin              32.40 ( 1)               
         KAM0309 Škácha Vít                32.42 ( 2)     65.22 ( 1)
         RIC0303 Šrámek Jaromír            41.05 ( 8)    106.27 ( 2)

 3. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      107.43   +11.11
         SHK0404 Černík Adam               38.42 (11)               
         SHK0305 Fábera David              31.54 ( 1)     70.36 ( 2)
         SHK0303 Tichý Lubomír             37.07 ( 5)    107.43 ( 3)

 4. JEO 1  Ještědská oblast                              109.44   +13.12
         TJN0302 Vitebský Lukáš            35.29 ( 4)               
         TJN0401 Tkáč Matěj                41.03 ( 6)     76.32 ( 5)
         TJN0300 Dejnožka Vojtěch          33.12 ( 2)    109.44 ( 4)

 5. POB 1  Pražská oblast                                112.12   +15.40
         PGP0300 Kožina Štěpán             35.41 ( 6)               
         PGP0401 Čtrnáct František         43.12 ( 9)     78.53 ( 7)
         EKP0508 Bolehovský Daniel         33.19 ( 3)    112.12 ( 5)

 6. VYS 2  Oblast Vysočina                               113.00   +16.28
         SJH0301 Hojný Jáchym              32.42 ( 2)               
         SJH0401 Dundáček Karel            39.22 ( 5)     72.04 ( 4)
         SJH0302 Pobuda Vojtěch            40.56 ( 7)    113.00 ( 6)

 7. JEO 3  Ještědská oblast                              120.41   +24.09
         TJN0303 Řehoř Vojta               39.28 (12)               
         VLI0509 Bednařík Vilém            47.06 (12)     86.34 (11)
         LTP     Bradáč David              34.07 ( 4)    120.41 ( 7)

 8. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       120.49   +24.17
         LPU0403 Krpata Michal             37.38 ( 9)               
         LPU0401 Haas Filip                44.43 (11)     82.21 ( 9)
         LPU0405 Štichhauer Daniel         38.28 ( 6)    120.49 ( 8)

 9. VYS 1  Oblast Vysočina                               127.16   +30.44
         SJI0301 Venhoda Matěj             37.26 ( 8)               
         SJI0401 Orany Vojtěch             42.06 ( 8)     79.32 ( 8)
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           47.44 (10)    127.16 ( 9)

10. STC 1  Středočeská oblast                            144.02   +47.30
         DOR0403 Janda Jakub               42.23 (14)               
         ROZ0500 Jíra Filip                59.22 (16)    101.45 (13)
         DOR0301 Kučera Jáchym             42.17 ( 9)    144.02 (10)

11. VSP 1  USK Praha                                     149.51   +53.19
         VSP0400 Zakouřil Matyáš           40.37 (13)               
         VSP0406 Průša Dominik             35.57 ( 3)     76.34 ( 6)
         VSP0303 Dohnal František          73.17 (15)    149.51 (11)

12. ABM 1  KOB Moira Brno                                152.24   +55.52
         ABM0307 Palát Tomáš               51.20 (19)               
         ABM0404 Rada Štěpán               48.19 (13)     99.39 (12)
         ABM0362 Mulíčková Markéta         52.45 (12)    152.24 (12)

13. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       154.03   +57.31
         LPU0504 Juška Michal              62.39 (21)               
         LPU0304 Juška Jiří                41.18 ( 7)    103.57 (16)
         LPU0301 Fencl Jáchym              50.06 (11)    154.03 (13)

14. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           172.28   +75.56
         KON0404 Beneš Jindřich            50.01 (17)               
         STE0404 Janků Martin              63.58 (18)    113.59 (18)
         STE0450 Lukašáková Sára           58.29 (14)    172.28 (14)

15. VYS 6  Oblast Vysočina                               178.50   +82.18
         RUZ0500 Jelínek Filip             47.04 (16)               
         CTB0401 Gregor Jáchym             55.44 (15)    102.48 (14)
         SJI0601 Hendrych Vít              76.02 (17)    178.50 (15)

16. VYS 4  Oblast Vysočina                               204.36  +108.04
         OSN0303 Dvořáček Jakub            50.42 (18)               
         OSN0505 Dvořáček Tomáš            98.59 (21)    149.41 (21)
         OSN0500 Pejchal Josef             54.55 (13)    204.36 (16)

17. VYS 3  Oblast Vysočina                               217.59  +121.27
         TTR0501 Prášil Tomáš              46.54 (15)               
         OSN0606 Zrník Tomáš               88.32 (20)    135.26 (20)
         CHT0401 Hybeš Michal              82.33 (18)    217.59 (17)

    ZCO 1  Západočeská oblast                              DISK         
         VPM0503 Kurz Ondřej               35.44 ( 7)               
         VPM0501 Hasman Jakub              67.13 (19)    102.57 (15)
         MLA0451 Bartošová Marie            DISK                    

    VCO 1  Východočeská oblast                             DISK         
         BRU0301 Rusin Vojtěch             35.40 ( 5)               
         VRL0302 Waněk Hubert               DISK                    
         SHK0400 Rak Tomáš                 75.38 (16)               

    POB 2  Pražská oblast                                  DISK         
         DOR0502 Nový Jáchym               73.17 (23)               
         DKP0502 Šubrt Vojtěch             61.44 (17)    135.01 (19)
         DOR0509 Forsterevicz Ondřej        DISK                    

    VYS 5  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJI0500 Vítek Matěj               51.48 (20)               
         SJI0304 Hudec Filip               53.03 (14)    104.51 (17)
         SJI0403 Beneš Roman                DISK                    

    SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                           DISK         
         SJC0404 Vitvar Radim              62.39 (21)               
         SJC0406 Růžička Jan                DISK                    
         SJC0301 Filsak Rafael             83.04 (19)               

    JEO 2  Ještědská oblast                                 abs         
         JEN0401 Zabořil Ondřej            37.43 (10)               
         TUV0308 Mellan Jonáš              44.38 (10)     82.21 ( 9)
         LLI0404 Peterka Jakub               abs                    

MS  VYS 7  Oblast Vysočina                               265.19  +168.47
         TTR0102 Cícha Matěj               51.23                    
         TTR0502 Nešpor Jiří              106.47         158.10     
         PZR0203 Divácký Štěpán           107.09         265.19     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. KAM 1  SK Kamenice                                   109.28         
         KAM6700 Škvor Martin              37.23 ( 1)               
         KAM6600 Valášek Petr              34.13 ( 1)     71.36 ( 1)
         KAM7600 Pašek František           37.52 ( 1)    109.28 ( 1)

 2. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         131.10   +21.42
         SJH7001 Beneš Jan                 43.53 ( 4)               
         SJH6902 Dundáček Milan            40.37 ( 5)     84.30 ( 4)
         SJH6401 Tichý Martin              46.40 ( 5)    131.10 ( 2)

 3. LTU 1  OOB TJ Lokomotiva Trutnov                     132.25   +22.57
         LTU6801 Killar Marek              40.43 ( 2)               
         LTU6301 Petržela Pavel            43.14 ( 9)     83.57 ( 2)
         LTU6500 Bendák Petr               48.28 ( 6)    132.25 ( 3)

 4. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             137.51   +28.23
         EKP7002 Blaha Ondřej              49.39 ( 8)               
         EKP6150 Bochenková Jana           42.19 ( 7)     91.58 ( 7)
         EKP6800 Pecka Jan                 45.53 ( 4)    137.51 ( 4)

 5. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            140.05   +30.37
         BOR6003 Dikoš Pavel               58.27 (13)               
         BOR6303 Pavlovec Petr             37.41 ( 2)     96.08 (10)
         BOR6302 Krejčí Jaroslav           43.57 ( 3)    140.05 ( 5)

 6. AOP 1  Orientační Běh Opava                          149.37   +40.09
         AOP6502 Schuster Martin           44.52 ( 6)               
         AOP6302 Sklenář Miroslav          39.28 ( 3)     84.20 ( 3)
         AOP7351 Valíková Petra            65.17 (12)    149.37 ( 6)

 7. SJH 4  SJH Jindřichův Hradec                         149.48   +40.20
         SJH7101 Veselý Oldřich            49.44 ( 9)               
         SJH7002 Hojný Jaroslav            43.00 ( 8)     92.44 ( 9)
         SJH6901 Kubičko Petr              57.04 ( 8)    149.48 ( 7)

 8. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       149.56   +40.28
         LPU5905 Novotný Miroslav          53.03 (10)               
         LPU5801 Vícha Vladimír            54.14 (13)    107.17 (12)
         LPU6901 Fencl Petr                42.39 ( 2)    149.56 ( 8)

 9. LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                     150.13   +40.45
         LTP6806 Pavel Petr                53.03 (10)               
         LTP6502 Würz Jiří                 47.45 (10)    100.48 (11)
         LTP6805 Bílý Petr                 49.25 ( 7)    150.13 ( 9)

10. HOR 1  TJ Jiskra Hořice                              152.44   +43.16
         HOR6302 Vávra Martin              42.12 ( 3)               
         HOR6500 Rücker Petr               50.16 (11)     92.28 ( 8)
         HOR7300 Kolář Viktor              60.16 (10)    152.44 (10)

11. BZR 1  Bratrstvo Ždárských vrchů                     179.38   +70.10
         BZR8000 Choutka Jaroslav          55.42 (12)               
         BZR6051 Rajnošková Marie          66.04 (15)    121.46 (13)
         BZR6301 Rajnošek Zdeněk           57.52 ( 9)    179.38 (11)

12. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         187.31   +78.03
         SJH7702 Komárek Arnošt            73.51 (14)               
         SJH5901 Nosek Vladimír            52.08 (12)    125.59 (14)
         SJH7402 Blažek Petr               61.32 (11)    187.31 (12)

    BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                              DISK         
         BOR7713 Nehasil David             44.48 ( 5)               
         BOR6600 Karvánek Petr             40.10 ( 4)     84.58 ( 5)
         BOR6701 Beránek Petr               DISK                    

    PGP 1  SK Praga                                         abs         
         PGP7106 Janas Petr                45.05 ( 7)               
         PGP6000 Kožina Petr               41.02 ( 6)     86.07 ( 6)
         PGP                                 abs                    

    STE 1  SK SKI-OB Šternberk                              abs         
         STE6501 Skyva Petr                  abs                    
         STE                                 abs                    
         STE                                 abs                    

    SJH 3  SJH Jindřichův Hradec                          Limit         
         SJH6501 Nouza Petr                77.12 (15)               
         SJH6500 Holický Jiří              56.35 (14)    133.47 (15)
         SJH7801 Beran Pavel               Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VYS 1  Oblast Vysočina                               103.11         
         OSN0200 Nechanický Jan            33.29 ( 1)               
         PZR0102 Poláček Tomáš             39.55 ( 7)     73.24 ( 2)
         OSN0201 Mareček Šimon             29.47 ( 2)    103.11 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          104.10   + 0.59
         PHK0302 Chaloupský Jakub          35.53 ( 3)               
         PHK0255 Vandasová Adéla           39.40 ( 5)     75.33 ( 3)
         PHK0101 Metelka Ondřej            28.37 ( 1)    104.10 ( 2)

 3. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             109.51   + 6.40
         TBM0111 Milán Tomáš               35.52 ( 2)               
         TBM0199 Hlaváčová Anežka          37.27 ( 3)     73.19 ( 1)
         TBM0106 Gryc Vojtěch              36.32 ( 4)    109.51 ( 3)

 4. POB 1  Pražská oblast                                121.40   +18.29
         DKP0203 Švarc Antonín             43.59 (14)               
         VSP0102 Průša Kryštof             40.03 ( 9)     84.02 ( 8)
         DKP0210 Malačka Milan             37.38 ( 5)    121.40 ( 4)

 5. POB 2  Pražská oblast                                127.19   +24.08
         DKP0205 Šubrt Matěj               43.31 (13)               
         PGP0200 Janas Petr                40.52 (10)     84.23 ( 9)
         TAP0103 Longin Jan                42.56 ( 8)    127.19 ( 5)

 6. JIL 1  OK Jilemnice                                  128.06   +24.55
         JIL0201 Vlastník Matouš           38.27 ( 7)               
         JIL0105 Burket Vojtěch            45.57 (14)     84.24 (10)
         JIL0107 Gottstein Jonáš           43.42 (10)    128.06 ( 6)

 7. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       128.17   +25.06
         LPU0203 Pipek Ondřej              36.48 ( 4)               
         LPU0205 Mrskoč Marek              43.52 (13)     80.40 ( 7)
         LPU0209 Macek Ondřej              47.37 (12)    128.17 ( 7)

 8. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         131.55   +28.44
         SJC0101 Zalaba Tomáš              38.25 ( 6)               
         SJC0251 Kuchařová Rozálie         54.30 (18)     92.55 (17)
         SJC0202 Tuma Matěj                39.00 ( 6)    131.55 ( 8)

 9. JEO 2  Ještědská oblast                              133.17   +30.06
         TUV0203 Hájek Kryštof             52.43 (19)               
         LTP0104 Bílý Jakub                39.17 ( 4)     92.00 (16)
         DOK0100 Šmol David                41.17 ( 7)    133.17 ( 9)

10. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           134.03   +30.52
         STE0204 Světnický František       41.26 (11)               
         STE0207 Svoboda Radek             48.12 (16)     89.38 (13)
         STE0202 Lukašák Šimon             44.25 (11)    134.03 (10)

11. STC 2  Středočeská oblast                            134.05   +30.54
         DOR0102 Tachezy Jan               53.42 (20)               
         KAM0100 Valášek Václav            36.52 ( 2)     90.34 (14)
         KAM0201 Hankovec Hugo             43.31 ( 9)    134.05 (11)

12. ZCO 1  Západočeská oblast                            145.09   +41.58
         MLA0101 Bartoš Václav             50.40 (18)               
         NEJ0300 Tokár Radim               40.01 ( 8)     90.41 (15)
         VPM0200 Kovář Ondřej              54.28 (13)    145.09 (12)

13. HOR 1  TJ Jiskra Hořice                              159.23   +56.12
         HOR0400 Kolář Šimon               47.12 (15)               
         HOR0201 Rücker Jan                33.22 ( 1)     80.34 ( 6)
         HOR0350 Vávrová Vanda             78.49 (15)    159.23 (13)

14. JEO 3  Ještědská oblast                              174.54   +71.43
         CHA0103 Bek Jiří                  48.15 (16)               
         JEN0101 Zabořil Vojta             50.32 (17)     98.47 (18)
         TJN0107 Rokos Michal              76.07 (14)    174.54 (14)

    JEO 1  Ještědská oblast                                DISK         
         TJN0105 Budský Ondřej             38.30 ( 8)               
         DOK0200 Synek Petr                41.58 (11)     80.28 ( 5)
         TJN0106 Adamec Martin              DISK                    

    STC 1  Středočeská oblast                              DISK         
         KAM0202 Škvor Adam                37.01 ( 5)               
         DOR0100 Janda Ondřej               DISK                    
         KAM0105 Gajda Jan                 31.59 ( 3)               

    VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                             DISK         
         VPM0201 Hasman Marek              38.32 ( 9)               
         VPM0301 Šauli Filip               39.54 ( 6)     78.26 ( 4)
         VPM0208 Kurz Šimon                 DISK                    

    STH 1  SK Studenec                                     DISK         
         STH0202 Štefan Vít                42.23 (12)               
         STH0205 Link Lukáš                42.55 (12)     85.18 (11)
         STH0104 Mühlbach Aleš              DISK                    

    VYS 3  Oblast Vysočina                                 DISK         
         TTR0101 Nešpor Jan                67.41 (21)               
         SJI0200 Tkáč Juraj                93.12 (20)    160.53 (20)
         OSN0202 Močuba Václav Josef        DISK                    

    POB 3  Pražská oblast                                   abs         
         EKP0200 Bolehovský Michal         40.02 (10)               
         PGP0305 Hřivna Jakub              46.09 (15)     86.11 (12)
         POB                                 abs                    

    VYS 2  Oblast Vysočina                                  abs         
         SJI0101 Záboj Petr                50.38 (17)               
         PZR0202 Kopecký Jan               67.29 (19)    118.07 (19)
         TTR0201 Palát Bohuslav              abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě      95.49         
         OSN5501 Hruška Jiří               32.14 ( 3)               
         OSN6025 Černík Zdeněk             28.08 ( 1)     60.22 ( 1)
         OSN6004 Kamenický Radan           35.27 ( 3)     95.49 ( 1)

2. TTR 1  OOB Třebíč                                    102.20   + 6.31
         TTR5401 Koudelný Jiří             36.02 ( 4)               
         TTR5601 Klusáček Martin           31.07 ( 2)     67.09 ( 2)
         TTR6101 Nešpor Jan                35.11 ( 2)    102.20 ( 2)

3. HAV 1  SKOB Havířov                                  103.29   + 7.40
         HAV5701 Jakobi Zdeněk             30.49 ( 1)               
         HAV6200 Opletal Jaroslav          38.32 ( 3)     69.21 ( 3)
         HAV6000 Lužný Ladislav            34.08 ( 1)    103.29 ( 3)

4. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   124.30   +28.41
         PZR4417 Pospíšil Jaromír          39.41 ( 5)               
         PZR7008 Sobotka Petr              46.21 ( 4)     86.02 ( 4)
         PZR6106 Skryja Bořivoj            38.28 ( 4)    124.30 ( 4)

   SCP 1  OK Sparta Praha                                 DISK         
         SCP6200 Veljačik Pavel            31.41 ( 2)               
         SCP6451 Veljačiková Markéta        DISK                    
         SCP4700 Buriánek Jaromír          44.20 ( 6)               

   KUN 1  TJ Sokol Kunvald                                DISK         
         KUN5201 Šroler Zdeněk             41.44 ( 6)               
         KUN5801 Trejtnar Pavel             DISK                    
         KUN6201 Lux Zdeněk                39.31 ( 5)               

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      114.00         
         LCE9911 Vopařil Jan               39.44 ( 3)               
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            36.58 ( 1)     76.42 ( 1)
         LCE9803 Černocký Libor            37.18 ( 3)    114.00 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            123.09   + 9.09
         TBM9901 Hlaváč Ondřej             41.19 (12)               
         ZBM9907 Dekrét Jakub              45.43 (11)     87.02 ( 9)
         ZBM9801 Hirš Otakar               36.07 ( 1)    123.09 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          123.14   + 9.14
         PHK9908 Chvátil Šimon             39.55 ( 7)               
         PHK9800 Bendák Jan                41.27 ( 3)     81.22 ( 3)
         VRL9802 Starý Ondra               41.52 ( 5)    123.14 ( 3)

 4. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         123.15   + 9.15
         JPV9824 Kočí Josef                40.54 (10)               
         JPV9803 Pryjma Fryderyk           39.05 ( 2)     79.59 ( 2)
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           43.16 ( 6)    123.15 ( 4)

 5. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 125.48   +11.48
         CHC9701 Semrád Ladislav           41.11 (11)               
         CHC9804 Sosenko Szymon            43.50 ( 7)     85.01 ( 6)
         CHC9901 Křivda Tomáš              40.47 ( 4)    125.48 ( 5)

 6. PGP 1  SK Praga                                      126.46   +12.46
         PGP9809 Bartoš Vojtěch            47.21 (23)               
         DKP9801 Semerád Antonín           42.27 ( 4)     89.48 (11)
         PGP9702 Navrátil Šimon            36.58 ( 2)    126.46 ( 6)

 7. SJI 1  OK Jihlava                                    129.11   +15.11
         SJI9700 Bořil Jan                 39.18 ( 2)               
         SJI9852 Čechová Tereza            44.10 ( 8)     83.28 ( 5)
         SJI9702 Frýba Dominik             45.43 (13)    129.11 ( 7)

 8. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           129.26   +15.26
         STE0007 Bořánek Michal            39.12 ( 1)               
         UOL9919 Horčička Vít              43.40 ( 6)     82.52 ( 4)
         STE0000 Jirka Mikuláš             46.34 (15)    129.26 ( 8)

 9. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            130.24   +16.24
         DOK9800 Koštejn Vít               40.37 ( 9)               
         BOR0000 Mareš Vít                 45.04 (10)     85.41 ( 7)
         BOR0001 Pavlovec Dan              44.43 (10)    130.24 ( 9)

10. TZL 1  SKOB Zlín                                     130.47   +16.47
         TZL9701 Podmolík Josef            39.44 ( 3)               
         TZL9801 Šiška Petr                47.01 (12)     86.45 ( 8)
         TZL9703 Mikel David               44.02 ( 8)    130.47 (10)

11. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          136.47   +22.47
         PHK9901 Kavalír Jáchym            43.19 (16)               
         PHK9801 Maňák Michal              48.02 (14)     91.21 (12)
         PHK9805 Vandas Daniel             45.26 (12)    136.47 (11)

12. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 140.30   +26.30
         SJC9703 Zikmund Zdeněk            46.57 (22)               
         TUR9904 Thoř Tomáš                48.59 (15)     95.56 (16)
         TUR9701 Wolf Filip                44.34 ( 9)    140.30 (12)

13. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      140.46   +26.46
         SHK9801 Gebrt Jan                 51.32 (27)               
         SHK9803 Pek Daniel                43.29 ( 5)     95.01 (15)
         SHK9701 Netuka Vojtěch            45.45 (14)    140.46 (13)

14. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           142.33   +28.33
         VPM0002 Hasman Ondřej             43.25 (17)               
         VPM0204 Richtr Lukáš              50.13 (17)     93.38 (14)
         VPM0001 Hašek Jan                 48.55 (20)    142.33 (14)

15. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  143.15   +29.15
         TRI9902 Holesz Sebastian          51.48 (28)               
         TRI9801 Cienciala Jan             48.00 (13)     99.48 (21)
         TRI0002 Filipek Sebastian         43.27 ( 7)    143.15 (15)

16. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       143.17   +29.17
         LPU9705 Kanta Martin              39.45 ( 5)               
         LPU9802 Žák Jan                   53.08 (22)     92.53 (13)
         LPU0001 Roudný Václav             50.24 (21)    143.17 (16)

17. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            149.45   +35.45
         KSU9908 Jílek Ondřej              43.50 (18)               
         KSU0044 Kroul Josef               57.50 (28)    101.40 (23)
         KSU9906 Müller Jonáš              48.05 (17)    149.45 (17)

18. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            150.11   +36.11
         KSU9909 Šrámek Ondřej             51.01 (26)               
         KSU9900 Gedeon Dominik            50.47 (18)    101.48 (24)
         KSU0005 Matoušek Matěj            48.23 (18)    150.11 (18)

19. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              152.35   +38.35
         SRK9900 Šklíba Michal             53.01 (30)               
         SRK9904 Šabata Milan              50.48 (19)    103.49 (26)
         SRK9701 Pokorný David             48.46 (19)    152.35 (19)

20. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              152.50   +38.50
         TJN9801 Novák Filip               45.47 (21)               
         TJN9901 Novotný Marek             53.11 (23)     98.58 (19)
         TJN0006 Nagy Josef                53.52 (23)    152.50 (20)

21. TZL 2  SKOB Zlín                                     158.42   +44.42
         TZL0001 Podmolík Jonáš            52.00 (29)               
         TZL9901 Láznička Václav           49.02 (16)    101.02 (22)
         OTK0001 Panovec Kryštof           57.40 (25)    158.42 (21)

22. PGP 2  SK Praga                                      159.17   +45.17
         PGP9808 Novák Aleš                56.27 (34)               
         PGP9706 Ježek Ondřej              55.12 (25)    111.39 (30)
         PGP9705 Werner Michal             47.38 (16)    159.17 (22)

23. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                         161.32   +47.32
         JPV9911 Chupek Jakub              43.17 (15)               
         JPV9800 Hubáček Filip             61.42 (32)    104.59 (27)
         JPV9717 Otruba Vojtěch            56.33 (24)    161.32 (23)

24. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              161.36   +47.36
         TJN9700 Šmaus Jan                 41.37 (13)               
         TJN0001 Šmaus Antonín             56.26 (26)     98.03 (18)
         TJN9802 Michek David              63.33 (31)    161.36 (24)

25. LLI 1  TJ Loko Liberec                               162.32   +48.32
         LLI0001 Melichar Petr             42.07 (14)               
         LLI9900 Marek Jakub               57.11 (27)     99.18 (20)
         LLI0002 Bradáč Jakub              63.14 (30)    162.32 (25)

26. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       163.47   +49.47
         HLV9732 Sedláček Ondřej           57.37 (36)               
         BBM9701 Drozd Michal              54.59 (24)    112.36 (31)
         BBM9800 Ptáček Patrik             51.11 (22)    163.47 (26)

27. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            163.54   +49.54
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            39.58 ( 8)               
         ZBM9903 Říčný Vojta               62.40 (33)    102.38 (25)
         ZBM9904 Král Jan                  61.16 (29)    163.54 (27)

28. PGP 3  SK Praga                                      168.33   +54.33
         PGP9701 Čermák Adam               50.58 (25)               
         PGP9707 Brázdil Petr              58.38 (29)    109.36 (28)
         PGP0101 Janovský Tomáš            58.57 (26)    168.33 (28)

29. ASU 1  Magnus Orienteering                           175.09   +61.09
         ASU9843 Sláma Dušan               39.54 ( 6)               
         KVS0100 Grebík Radim              70.19 (38)    110.13 (29)
         ASU9747 Kašpar Jakub              64.56 (32)    175.09 (29)

30. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            183.20   +69.20
         BOR9805 Kašpar Ludvík             55.42 (32)               
         DOK0001 Synek Antonín             61.15 (31)    116.57 (33)
         BOR9802 Birnbaum Adam             66.23 (33)    183.20 (30)

31. ABM 1  KOB Moira Brno                                193.02   +79.02
         ABM9901 Florián Vojtěch           55.59 (33)               
         ABM9919 Šnyrch Tomáš              65.42 (36)    121.41 (35)
         ABM9906 Šnyrch Jakub              71.21 (34)    193.02 (31)

32. BBM 2  BETA URSUS Orienteering                       196.03   +82.03
         BBM9702 Konečný Daniel            55.35 (31)               
         BBM9700 Peřinka Šimon             64.06 (34)    119.41 (34)
         BBM9802 Kún Josef                 76.22 (35)    196.03 (32)

33. KUO 1  KOB Ústí nad Orlicí                           199.24   +85.24
         KUO9801 Paukert Lukáš             58.52 (37)               
         KUO0101 Koditek Jonáš             80.19 (39)    139.11 (37)
         KUO9901 Skalický Johan            60.13 (27)    199.24 (33)

    KAM 1  SK Kamenice                                     DISK         
         KAM9900 Škvor Ota                  DISK                    
         KAM9700 Valášek Jiří              60.19 (30)               
         KAM9803 Hausenblas Šimon          45.18 (11)               

    LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
         LPU0002 Roudný Martin             43.52 (19)               
         LPU0008 Rusin Jan                 44.39 ( 9)     88.31 (10)
         LPU9902 Fencl Jonáš                DISK                    

    SJI 2  OK Jihlava                                      DISK         
         SJI0001 Čech Petr                  DISK                    
         SJI9902 Šenkýř Matěj              51.48 (20)               
         SJI9903 Kafka Matěj               60.44 (28)               

    AOP 1  Orientační Běh Opava                             abs         
         AOP0001 Valík Tomáš               47.46 (24)               
         AOP0201 Kostka Jiří               67.57 (37)    115.43 (32)
         AOP                                 abs                    

    CHC 2  K.O.B. Choceň                                    abs         
         CHC9803 Okarma Jacek              45.45 (20)               
         CHC0101 Švadlena Michal           51.58 (21)     97.43 (17)
         CHC                                 abs                    

    PGP 4  SK Praga                                         abs         
         PGP9804 Hasal Martin              56.28 (35)               
         PGP9903 Ždimera Jan               91.39 (40)    148.07 (38)
         DKP9903 Šebek Petr                  abs                    

    JIL 1  OK Jilemnice                                   Limit         
         JIL9904 Vlastník Šimon            66.51 (38)               
         JIL9804 Hrouda Matěj              64.47 (35)    131.38 (36)
         JIL9903 Ježek Vít                 Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       120.37         
         LPU5201 Farář Václav              46.12 ( 3)               
         LPU4501 Fridrich Jaroslav         37.03 ( 2)     83.15 ( 1)
         LPU6702 Kober Michal              37.22 ( 1)    120.37 ( 1)

2. CHT 1  OOB SK Chrast                                 133.11   +12.34
         CHT5101 Zlesák Milan              50.47 ( 4)               
         CHT4802 Vítek Josef               36.52 ( 1)     87.39 ( 2)
         CHT5301 Matras Jaroslav           45.32 ( 3)    133.11 ( 2)

3. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         137.46   +17.09
         SJH6201 Havlík Milan              45.43 ( 2)               
         SJH4201 Gřunděl Ivan              43.28 ( 3)     89.11 ( 3)
         SJH6101 Romanovský Alois          48.35 ( 4)    137.46 ( 3)

4. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             148.54   +28.17
         DKP5700 Dlouhý Jiří               42.55 ( 1)               
         DKP4300 Procházka Zdenko          48.05 ( 4)     91.00 ( 4)
         DKP4900 Stehno Pavel              57.54 ( 5)    148.54 ( 4)

5. RUZ 1  TJ Růžená                                     148.57   +28.20
         SJI4911 Paulíček Jiří             50.52 ( 5)               
         RUZ5504 Jelínek Luboš             53.52 ( 5)    104.44 ( 5)
         RUZ5306 Kubálek Zdeněk            44.13 ( 2)    148.57 ( 5)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       119.34         
         LPU9036 Kamenický Matěj           39.47 ( 2)               
         LPU9307 Kubelka Tomáš             39.12 ( 2)     78.59 ( 1)
         LPU9005 Nožka Radek               40.35 ( 4)    119.34 ( 1)

 2. PGP 4  SK Praga                                      120.10   + 0.36
         PGP8610 Flašar Jan                39.46 ( 1)               
         PGP7601 Matějů Luboš              42.31 ( 8)     82.17 ( 4)
         PGP8407 Procházka Jan             37.53 ( 1)    120.10 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            123.56   + 4.22
         ZBM8101 Bukovac Palo              41.45 ( 8)               
         ZBM9300 Chloupek Adam             39.59 ( 3)     81.44 ( 3)
         ZBM8919 Hájek Daniel              42.12 (10)    123.56 ( 3)

 4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      125.00   + 5.26
         SHK7601 Hepner David              43.01 (20)               
         SHK8406 Komanec Václav            40.33 ( 4)     83.34 ( 5)
         SHK8702 Šmehlík Eduard            41.26 ( 7)    125.00 ( 4)

 5. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 125.06   + 5.32
         TUR8103 Fodor Petr                42.57 (14)               
         TUR7603 Baier Martin              40.49 ( 5)     83.46 ( 6)
         TUR9100 Wolf Daniel               41.20 ( 6)    125.06 ( 5)

 6. ASU 1  Magnus Orienteering                           126.53   + 7.19
         ASU8808 Zbranek Roman             39.52 ( 4)               
         ASU9447 Horvát Petr               44.42 (14)     84.34 ( 9)
         ASU9444 Minář Marek               42.19 (11)    126.53 ( 6)

 7. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            128.23   + 8.49
         ZBM6708 Přikryl Petr              43.52 (34)               
         ZBM8923 Klusáček Matěj            43.21 (10)     87.13 (11)
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         41.10 ( 5)    128.23 ( 7)

 8. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      128.43   + 9.09
         LCE7602 Horyna Roman              42.58 (17)               
         LCE8803 Cahel Marek               43.11 ( 9)     86.09 (10)
         LCE9302 Vavrys Johan              42.34 (13)    128.43 ( 8)

 9. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         129.11   + 9.37
         SJC8703 Beneš Jan                 43.43 (28)               
         SJC8005 Švihovský Jaromír         43.53 (11)     87.36 (12)
         SJC7702 Dávidík Marian            41.35 ( 8)    129.11 ( 9)

10. KAM 1  SK Kamenice                                   129.33   + 9.59
         KAM9401 Semík Ondřej              39.48 ( 3)               
         KAM9601 Kettner Vojtěch           41.32 ( 7)     81.20 ( 2)
         KAM9202 Hájek Adam                48.13 (31)    129.33 (10)

11. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          129.50   +10.16
         PHK9104 Kamenický Jakub           43.03 (22)               
         PHK9601 Mašata Matěj              47.42 (33)     90.45 (24)
         PHK8200 Rollier Baptiste          39.05 ( 2)    129.50 (11)

12. SJC 2  TJ Sportcentrum Jičín                         131.10   +11.36
         SJC8104 Kovář Miroslav            43.15 (25)               
         SJC8709 Drobník Michal            44.59 (16)     88.14 (15)
         SJC8102 Mrázek Jan                42.56 (15)    131.10 (12)

13. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             131.37   +12.03
         DKP9600 Illner Vojtěch            43.41 (26)               
         DKP7701 Kolín Jan                 45.04 (17)     88.45 (18)
         DKP8306 Janata Martin             42.52 (14)    131.37 (13)

14. PGP 3  SK Praga                                      133.30   +13.56
         PGP9103 Landovský Tomáš           43.42 (27)               
         PGP8700 Sysel Ctibor              43.56 (12)     87.38 (14)
         PGP9503 Veselý Jakub              45.52 (25)    133.30 (14)

15. ASU 2  Magnus Orienteering                           134.15   +14.41
         ASU8304 Khýn Vítězslav            42.59 (19)               
         ASU8817 Navrátil Tomáš            46.33 (25)     89.32 (20)
         ASU9348 Mušínský Tomáš            44.43 (21)    134.15 (15)

16. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            134.23   +14.49
         ZBM9515 Hruška Jakub              42.31 (10)               
         ZBM8928 Zimmermann Jakub          48.37 (36)     91.08 (26)
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           43.15 (16)    134.23 (16)

17. SSU 1  SK Severka Šumperk                            135.01   +15.27
         SSU8243 Král Václav               43.47 (31)               
         SSU7504 Matoušek Jiří             51.23 (43)     95.10 (33)
         SSU8802 Poklop Martin             39.51 ( 3)    135.01 (17)

18. DOB 1  KOB Dobruška                                  135.11   +15.37
         DOB9200 Dutkowski Mikolaj         42.58 (17)               
         DOB8002 Janda Martin              41.29 ( 6)     84.27 ( 8)
         DOB8737 Hošek Radim               50.44 (37)    135.11 (18)

19. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          135.55   +16.21
         PHK8802 Panchártek Jan            43.57 (35)               
         PHK9602 Horáček Petr              47.01 (30)     90.58 (25)
         PHK9110 Azeb Karim                44.57 (22)    135.55 (19)

20. AOP 2  Orientační Běh Opava                          136.01   +16.27
         AOP9202 Navrátil Boris            39.58 ( 6)               
         AOP9301 Hadač Filip               44.20 (13)     84.18 ( 7)
         AOP6501 Hadač Miroslav            51.43 (39)    136.01 (20)

21. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            136.06   +16.32
         ZBM9301 Klusáček Jan              47.01 (42)               
         ZBM9103 Švirák Ondřej             45.39 (23)     92.40 (28)
         ZBM9102 Bravený Vít               43.26 (17)    136.06 (21)

22. AOP 3  Orientační Běh Opava                          136.18   +16.44
         AOP9602 Glonek Jakub              42.56 (13)               
         AOP7102 Košárek Pavel             45.28 (21)     88.24 (16)
         AOP7101 Valík Luděk               47.54 (29)    136.18 (22)

23. LCE 3  OOB TJ Slovan Luhačovice                      136.44   +17.10
         LCE9601 Mudrák Štěpán             42.57 (14)               
         LCE9602 Slíva Jan                 45.35 (22)     88.32 (17)
         LCE8901 Vlažný Jan                48.12 (30)    136.44 (23)

24. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       136.56   +17.22
         LPU8304 Štěrba Zbyněk             43.02 (21)               
         LPU9502 Deml Tomáš                48.21 (35)     91.23 (27)
         LPU9301 Čermák Jan                45.33 (23)    136.56 (24)

25. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            137.12   +17.38
         BOR9007 Kořínek Tomáš             42.25 ( 9)               
         BOR9608 Burda Matěj               50.31 (41)     92.56 (29)
         BOR9503 Pavlovec Jan              44.16 (20)    137.12 (25)

26. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 137.31   +17.57
         CHC8801 Grundman Vojtěch          45.00 (37)               
         CHC8502 Pešek Ondřej              45.22 (20)     90.22 (21)
         CHC9501 Křivda Martin             47.09 (28)    137.31 (26)

27. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      138.12   +18.38
         LCE9201 Valenta Jiří              42.57 (14)               
         LCE8902 Slezák Zdeněk             45.58 (24)     88.55 (19)
         LCE9001 Slezák Jiří               49.17 (33)    138.12 (27)

28. SHK 3  OK Slavia Hradec Králové                      139.07   +19.33
         SHK9805 Biederman Marcin          42.47 (11)               
         SHK7605 Svoboda Ondřej            52.36 (46)     95.23 (34)
         SHK8901 Jirásek Michal            43.44 (19)    139.07 (28)

29. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       139.24   +19.50
         LPU8608 Kafka Miloš               47.05 (43)               
         LPU8701 Fiala Petr                48.38 (37)     95.43 (36)
         LPU8605 Lenner Miroslav           43.41 (18)    139.24 (29)

30. LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                       140.11   +20.37
         LPU9306 Záveský Filip             43.03 (22)               
         LPU9611 Jurica Jan                54.57 (51)     98.00 (43)
         LPU8002 Udržal Tomáš              42.11 ( 9)    140.11 (30)

31. PGP 2  SK Praga                                      140.22   +20.48
         PGP9601 Landovský Jakub           46.58 (40)               
         PGP8202 Laciga Radek              47.42 (33)     94.40 (30)
         PGP8301 Hora Vojtěch              45.42 (24)    140.22 (31)

32. AOP 1  Orientační Běh Opava                          141.39   +22.05
         AOP9303 Schuster Marek            39.55 ( 5)               
         AOP9501 Sklenář Martin            54.55 (50)     94.50 (32)
         AOP9302 Rossmanith Vojtěch        46.49 (27)    141.39 (32)

33. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 141.51   +22.17
         TUR8900 Schulhof Jan              43.14 (24)               
         TUR8402 Brož Marek                47.13 (31)     90.27 (22)
         TUR9002 Hyka Jan                  51.24 (38)    141.51 (33)

34. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          142.15   +22.41
         PHK9001 Zelenka Tomáš             43.45 (29)               
         PHK8903 Müller Martin             46.42 (26)     90.27 (22)
         PHK7605 Kadeřávek Petr            51.48 (41)    142.15 (34)

35. CHT 1  OOB SK Chrast                                 146.49   +27.15
         CHT8501 Drahokoupil Aleš          49.49 (48)               
         CHT8510 Kopáček Jan               47.41 (32)     97.30 (41)
         CHT8001 Matras Tomáš              49.19 (34)    146.49 (35)

36. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          146.54   +27.20
         RBK7215 Šindelka Antonín          47.27 (45)               
         RBK8605 Henek Michal              48.44 (38)     96.11 (39)
         RBK9001 Šesták Jakub              50.43 (36)    146.54 (36)

37. PGP 1  SK Praga                                      148.06   +28.32
         PGP6401 Janovský Tomáš            43.46 (30)               
         PGP8302 Sysel Ondřej              52.03 (44)     95.49 (37)
         PGP7506 Pokorný Ondřej            52.17 (42)    148.06 (37)

38. ABM 1  KOB Moira Brno                                148.48   +29.14
         ABM9211 Novotný Ondřej            49.23 (47)               
         ABM7415 Palát Petr                45.17 (18)     94.40 (30)
         ABM7401 Rada Pavel                54.08 (46)    148.48 (38)

39. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     148.58   +29.24
         OSN7502 Dvořáček Jiří             48.36 (46)               
         OSN9549 Kamenický Jeroným         47.00 (29)     95.36 (35)
         OSN7118 Zrník Tomáš               53.22 (43)    148.58 (39)

40. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              149.31   +29.57
         TAP8511 Makovský Jakub            43.47 (31)               
         TAP9702 Vlášek Jakub              52.18 (45)     96.05 (38)
         TAP8610 Zajíc Vítězslav           53.26 (44)    149.31 (40)

41. LLI 1  TJ Loko Liberec                               155.00   +35.26
         LLI9802 Melichar Vojtěch          47.07 (44)               
         LLI9651 Štičková Anna             50.22 (40)     97.29 (40)
         LLI7502 Peterka Vojtěch           57.31 (49)    155.00 (41)

42. PHK 4  OK 99 Hradec Králové                          157.44   +38.10
         PHK8005 Černý Michal              46.59 (41)               
         PHK9401 Kamenický Ondřej          56.21 (52)    103.20 (45)
         PHK7107 Mašata Roman              54.24 (47)    157.44 (42)

43. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       162.32   +42.58
         BBM9500 Záděra Pavel              57.01 (56)               
         BBM7205 Fiala Jan                 53.48 (48)    110.49 (51)
         BBM9600 Ptáček Pavel              51.43 (39)    162.32 (43)

44. CHT 2  OOB SK Chrast                                 163.15   +43.41
         CHT9202 Krejsa Vladimír           45.40 (38)               
         CHT9001 Krejsa Martin             57.31 (54)    103.11 (44)
         CHT9501 Hledík Jakub              60.04 (52)    163.15 (44)

45. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             163.48   +44.14
         DKP8717 Pospíšil Ondřej           50.29 (50)               
         DKP8109 Tomeš Jaroslav            54.21 (49)    104.50 (48)
         DKP8606 Ramba Jiří                58.58 (50)    163.48 (45)

46. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              164.15   +44.41
         SRK7501 Šklíba Jan                55.09 (54)               
         SRK7807 Potštejnský Jan           49.24 (39)    104.33 (47)
         SRK8805 Jirčák Ondřej             59.42 (51)    164.15 (46)

47. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           167.08   +47.34
         LPM9502 Valeš Jiří                41.34 ( 7)               
         LPM9602 Pešek Martin              68.49 (58)    110.23 (50)
         LPM8500 Šilhavý Jakub             56.45 (48)    167.08 (47)

48. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             167.10   +47.36
         EKP9205 Hlaváč Jaroslav           44.55 (36)               
         EKP8310 Pidrman Milan             53.02 (47)     97.57 (42)
         EKP8606 Mikan Albert              69.13 (55)    167.10 (48)

49. SHK 4  OK Slavia Hradec Králové                      167.19   +47.45
         SHK9702 Baran Jan                 43.48 (33)               
         SHK7704 Slovák Miroslav           59.50 (55)    103.38 (46)
         SHK8200 Souček Tomáš              63.41 (53)    167.19 (49)

50. SJC 3  TJ Sportcentrum Jičín                         172.07   +52.33
         SJC9601 Štál Jan                  50.34 (51)               
         SJC9802 Doležal Vít               67.41 (57)    118.15 (53)
         SJC9603 Zlámal David              53.52 (45)    172.07 (50)

51. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  175.15   +55.41
         TRI9203 Gazda Viktor              54.18 (53)               
         TRI9301 Argaláš Michal            51.16 (42)    105.34 (49)
         TRI9601 Walach Ondřej             69.41 (56)    175.15 (51)

52. KUO 1  KOB Ústí nad Orlicí                           186.00   +66.26
         LPU8609 Kutílek Jakub             56.58 (55)               
         KUO8001 Koblížek Kamil            57.06 (53)    114.04 (52)
         KUO8301 Štěpánek Milan            71.56 (58)    186.00 (52)

53. CHT 3  OOB SK Chrast                                 190.26   +70.52
         CHT7501 Vítek Pavel               57.33 (57)               
         CHT8601 Kysilko Zdeněk            62.29 (56)    120.02 (54)
         CHT9101 Janda Petr                70.24 (57)    190.26 (53)

54. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            192.19   +72.45
         ZBM7902 Finstrle Luděk            51.03 (52)               
         ZBM7609 Pátek Richard             72.18 (61)    123.21 (56)
         ZBM7540 Kasal Vít                 68.58 (54)    192.19 (54)

    KAM 2  SK Kamenice                                     DISK         
         KAM9305 Prášek Přemysl            91.22 (58)               
         KAM9402 Kapal Tomáš               69.43 (59)    161.05 (57)
         KAM9501 Čermák Matyáš              DISK                    

    LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                         DISK         
         LPU9505 Waněk Adam                 DISK                    
         LPU7715 Vodička Oldřich           46.49 (27)               
         LPU9410 Grundmann Jan              DISK                    

    TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            42.55 (12)               
         TZL9308 Kašpar Michal             44.42 (14)     87.37 (13)
         TZL9302 Kolárik Tomáš              DISK                    

    TUR 2  OOB TJ Turnov                                   DISK         
         TUR8501 Holas Ondřej              46.55 (39)               
         TUR8406 Kořínek Jindřich           DISK                    
         TUR8401 Váňa Martin               49.04 (32)               

    ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM8721 Zháňal Jan                 DISK                    
         ZBM8841 Chromý Adam               38.48 ( 1)               
         ZBM8507 Palas Jan                 42.30 (12)               

    SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                        DISK         
         SHK9403 Remeš Petr                 DISK                    
         SHK9501 Garbacik Michal           46.59 (28)               
         SHK7911 Weiner Jakub              49.34 (35)               

    STE 1  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
         STE9202 Doležel Ondřej             DISK                    
         STE7401 Tomanek Daniel            45.20 (19)               
         STE9411 Skoupý Jan                46.30 (26)               

    ZBM 7  SK Žabovřesky Brno                               abs         
         ZBM7207 Zřídkaveselý Libor        49.59 (49)               
         ZBM8206 Koča Jaroslav             71.49 (60)    121.48 (55)
         ZBM                                 abs                    

MS  EKP 2  VŠTJ Ekonom Praha                                abs         
         EKP7608 Štěňha Martin             57.03                    
         EKP8211 Kalina Miroslav           63.52         120.55     
                                             abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 19:50
12.09.2015 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      125.30         
         LCE0012 Zentrich Dušan            45.02 (12)               
         LCE6603 Šmelík Juraj              37.28 ( 1)     82.30 ( 1)
         LCE6207 Slezák Libor              43.00 ( 5)    125.30 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          127.47   + 2.17
         PHK6502 Novotný Milan             41.02 ( 8)               
         PHK7200 Chvátil Jiří              46.35 ( 5)     87.37 ( 4)
         VAM6601 Vandas Luděk              40.10 ( 1)    127.47 ( 2)

 3. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         128.39   + 3.09
         JPV9915 Kašpar Petr               35.59 ( 2)               
         SSU6951 Kašparová Ivana           47.44 ( 8)     83.43 ( 2)
         JPV6526 Soldán Vladimír           44.56 ( 7)    128.39 ( 3)

 4. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         130.36   + 5.06
         SJH9201 Tichý Tomáš               35.12 ( 1)               
         SJH0001 Veselý Vojtěch            51.23 (11)     86.35 ( 3)
         SJH8901 Kovář Jaroslav            44.01 ( 6)    130.36 ( 4)

 5. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           137.21   +11.51
         VPM7352 Hašková Eva               49.10 (18)               
         VPM6601 Richtr Aleš               45.13 ( 2)     94.23 ( 7)
         VPM7200 Kovář Vladimír            42.58 ( 4)    137.21 ( 5)

 6. DOB 2  KOB Dobruška                                  138.12   +12.42
         DOB7907 Fátor Jan                 38.06 ( 6)               
         DOB8751 Peterová Věra             54.10 (15)     92.16 ( 6)
         DOB8803 Lžíčař Martin             45.56 ( 9)    138.12 ( 6)

 7. MBM 1  O-mikron                                      138.16   +12.46
         MBM8740 Zelinka Jiří              37.50 ( 5)               
         MBM8282 Mesiarkinová Kamila       58.45 (18)     96.35 (11)
         MBM8606 Šrubař Michal             41.41 ( 3)    138.16 ( 7)

 8. PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                   140.33   +15.03
         PZR9505 Málek Jan                 43.05 (10)               
         PZR9251 Urbanová Johana           51.50 (13)     94.55 ( 8)
         PZR8814 Hladílek Jan              45.38 ( 8)    140.33 ( 8)

 9. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             142.01   +16.31
         DKP9401 Řada Jakub                41.06 ( 9)               
         DKP7100 Šubrt Antonín             47.11 ( 6)     88.17 ( 5)
         DKP9800 Najman Matouš             53.44 (14)    142.01 ( 9)

10. JHB 1  TJ Jiskra Havlíčkův Brod                      153.03   +27.33
         JHB6553 Fencíková Vladislava      51.57 (24)               
         JHB8952 Králová Iveta             53.05 (14)    105.02 (16)
         JHB8607 Culka Josef               48.01 (11)    153.03 (10)

11. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     158.02   +32.32
         OSN9339 Kamenický Tobiáš          36.57 ( 4)               
         OSN5964 Černíková Zdeňka          73.13 (23)    110.10 (19)
         OSN8935 Hruška Ondřej             47.52 (10)    158.02 (11)

12. ABM 1  KOB Moira Brno                                159.13   +33.43
         ABM9210 Otrusina Jan              46.48 (14)               
         ABM0199 Radová Kateřina           58.12 (17)    105.00 (15)
         ABM7405 Mulíček Ondřej            54.13 (15)    159.13 (12)

13. CHT 1  OOB SK Chrast                                 164.06   +38.36
         CHT6049 Kopáček Miroslav          56.27 (26)               
         CHT8251 Matrasová Vendula         48.12 ( 9)    104.39 (13)
         CHT8751 Šmídová Stanislava        59.27 (17)    164.06 (13)

14. MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                          165.16   +39.46
         MLA6701 Bartoš Luděk              53.48 (25)               
         MAS5501 Pilař Karel               51.03 (10)    104.51 (14)
         MLA7051 Bartošová Jana            60.25 (18)    165.16 (14)

15. LBM 1  TJ Lokomotiva Ingstav Brno                    165.55   +40.25
         LBM6113 Korpas Jaroslav           47.09 (15)               
         LBM5795 Janská Iva                62.43 (19)    109.52 (18)
         LBM7362 Korpasová Ivana           56.03 (16)    165.55 (15)

16. LTU 1  OOB TJ Lokomotiva Trutnov                     168.04   +42.34
         BRU7601 Rusin Jan                 50.58 (21)               
         LTU8451 Ulahelová Jana            45.32 ( 3)     96.30 (10)
         LTU6501 Hanuš Pavel               71.34 (25)    168.04 (16)

17. LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                     168.24   +42.54
         LTP8801 Eiselt Jan                43.14 (11)               
         LTP0051 Riby Rose                 55.29 (16)     98.43 (12)
         LTP5802 Eiselt Miloš              69.41 (24)    168.24 (17)

18. VBM 1  VSK Mendelu Brno                              170.46   +45.16
         VBM8801 Bravený Adam              36.22 ( 3)               
         VBM6155 Bravená Alexandra         69.17 (21)    105.39 (17)
         ZBM5582 Kabáthová Jitka           65.07 (22)    170.46 (18)

19. PGP 1  SK Praga                                      175.01   +49.31
         PGP7454 Vildmonová Pavla          49.24 (19)               
         PGP7151 Čtrnáctová Magdalena      64.31 (20)    113.55 (21)
         PGP7355 Janovská Petra            61.06 (19)    175.01 (19)

20. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           185.05   +59.35
         KON9915 Beneš Miroslav            46.32 (13)               
         STE0101 Neumann David             74.36 (24)    121.08 (22)
         STE7200 Silnoušek Jiří            63.57 (20)    185.05 (20)

21. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      198.00   +72.30
         SHK9802 Hájek Jakub               40.54 ( 7)               
         SHK0403 Dohnálek Tomáš           115.35 (35)    156.29 (28)
         VIC8931 Panovec Jan               41.31 ( 2)    198.00 (21)

22. AOP 1  Orientační Běh Opava                          200.58   +75.28
         AOP0301 Valík Adam                59.02 (27)               
         AOP6551 Schusterová Martina       89.44 (31)    148.46 (27)
         AOP     Sklenář Josef             52.12 (12)    200.58 (22)

23. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         208.57   +83.27
         SJH9853 Dundáčková Julie          51.45 (22)               
         SJH7550 Blažková Markéta          84.02 (29)    135.47 (23)
         SJH7851 Beranová Jana             73.10 (26)    208.57 (23)

    KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk              DISK         
         KSU9202 Jílek Jakub                DISK                    
         KSU7252 Švancárová Helena         69.33 (22)               
         KSU9559 Habigerová Radka          64.03 (21)               

    CHT 2  OOB SK Chrast                                   DISK         
         CHT0003 Burkoň Vojtěch            86.40 (33)               
         CHT0002 Burkoň Jan                 DISK                    
         CHT9903 Hybeš David               73.33 (27)               

    OSN 2  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě       DISK         
         OSN7356 Janíčková Jitka           51.48 (23)               
         OSN5950 Hrušková Zdeňka           84.01 (28)    135.49 (24)
         OSN8383 Močubová Veronika          DISK                    

    VSP 1  USK Praha                                       DISK         
         TUV7304 Folprecht Eduard           DISK                    
         VSP7150 Beranová Iva              78.16 (25)               
         VSP7401 Zakouřil Václav           52.40 (13)               

    TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                               DISK         
         TBM     Grycova Petra             47.30 (17)               
         TBM6969 Grycová Jana               DISK                    
         TBM7227 Milán Pavel              257.57 (28)               

    DOB 1  KOB Dobruška                                    DISK         
         DOB9600 Kaczocha Przemyslaw        DISK                    
         DOB9800 Garstka Jakub             46.18 ( 4)               
         DOB0001 Garstka Kamil             68.13 (23)               

    LLI 1  TJ Loko Liberec                                 DISK         
         LLI7201 Bradáč Stanislav          50.30 (20)               
         LLI7551 Peterková Viktorie        95.16 (33)    145.46 (26)
         LLI7550 Bradáčová Marie            DISK                    

    NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                                 abs         
         NEJ7000 Nádeníček Josef           60.05 (28)               
         NEJ9950 Marešová Alexandra        51.32 (12)    111.37 (20)
         NEJ7300 Mareš Alexander             abs                    

    TAP 1  KOB TRETRA Praha                                 abs         
         TAP8153 Znamenáčková Helena       47.19 (16)               
         TAP9055 Jiříková Dana             47.41 ( 7)     95.00 ( 9)
         TAP                                 abs                    

    XXX                                                   Limit         
         SBK7301 Kasal Jiří                95.05 (34)               
         XXX     Vackova Jana              95.56 (34)    191.01 (32)
         XXX     Kasal Petr                Limit                    

    CHT 3  OOB SK Chrast                                  Limit         
         CHT5852 Jansová Alena             77.23 (30)               
         CHT9852 Dvořáková Klára           82.40 (27)    160.03 (29)
         CHT4801 Starka František          Limit                    

    DCE 1  KOB Dobřichovice                               Limit         
         DCE5400 Jaroš Vladimír            62.05 (29)               
         DCE7500 Zeman Tomáš               79.58 (26)    142.03 (25)
         DCE7950 Jarošová Klára            Limit                    

    EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                              Limit         
         EKP9304 Svatoš Ondřej             78.02 (31)               
         EKP8452 Hanzlíčková Martina       91.10 (32)    169.12 (30)
         EKP9855 Jarešová Lucie            Limit                    

    CHC 1  K.O.B. Choceň                                  Limit         
         CHC8851 Pěluchová Daniela         81.01 (32)               
         CHC6651 Semrádová Jitka           88.19 (30)    169.20 (31)
         CHC8601 Sýkora Bohumil            Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------