Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D105      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. JEO 1  Ještědská oblast                              126.43         
         VLI7451 Podrábská Marie           44.45 ( 2)               
         JEN7457 Zabořilová Romana         37.00 ( 1)     81.45 ( 1)
         UOL7051 Horčičková Eva            44.58 ( 2)    126.43 ( 1)

 2. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 130.06   + 3.23
         CHC6951 Chaloupková Lenka         46.10 ( 6)               
         CHC7151 Švadlenová Ivana          41.00 ( 4)     87.10 ( 5)
         CHC7251 Křivdová Lenka            42.56 ( 1)    130.06 ( 2)

 3. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           132.21   + 5.38
         STE7251 Janků Renata              47.50 ( 7)               
         STE7352 Zbraňková Magda           37.29 ( 2)     85.19 ( 2)
         STE7054 Skyvová Kristýna          47.02 ( 3)    132.21 ( 3)

 4. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              135.02   + 8.19
         SRK6752 Kosová Michaela           44.28 ( 1)               
         SRK7373 Filipová Ivana            41.01 ( 5)     85.29 ( 3)
         SRK7651 Šklíbová Jana             49.33 ( 4)    135.02 ( 4)

 5. VSP 2  USK Praha                                     141.24   +14.41
         VSP7460 Folprechtová Kateřina     45.52 ( 4)               
         VSP6650 Němečková Jarmila         40.44 ( 3)     86.36 ( 4)
         VSP7453 Zakouřilová Helena        54.48 (10)    141.24 ( 5)

 6. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         146.54   +20.11
         SJH7651 Komárková Lenka           45.59 ( 5)               
         SJH8051 Kinštová Dominka          48.02 ( 8)     94.01 ( 6)
         SJH7051 Benešová Iva              52.53 ( 8)    146.54 ( 6)

 7. ABM 1  KOB Moira Brno                                147.37   +20.54
         ABM7469 Mulíčková Eva             45.44 ( 3)               
         ABM7054 Otrusinová Helena         50.05 (10)     95.49 ( 7)
         ABM7451 Radová Martina            51.48 ( 7)    147.37 ( 7)

 8. KAM 1  SK Kamenice                                   152.05   +25.22
         KAM7350 Škvorová Zuzana           53.25 (10)               
         KAM7053 Hankovcová Lenka          48.06 ( 9)    101.31 ( 9)
         KAM7054 Škáchová Petra            50.34 ( 6)    152.05 ( 8)

 9. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     154.03   +27.20
         OSN7850 Dvořáčková Jana           60.15 (11)               
         OSN7550 Marečková Kateřina        43.31 ( 6)    103.46 (10)
         OSN7557 Nechanická Daniela        50.17 ( 5)    154.03 ( 9)

10. DOR 1  OK Dobříš                                     157.16   +30.33
         DOR7652 Arnoštová Kateřina        49.35 ( 9)               
         DOR7150 Nová Jana                 47.17 ( 7)     96.52 ( 8)
         DOR7653 Forstereviczová Jana      60.24 (11)    157.16 (10)

11. PGP 1  SK Praga                                      162.05   +35.22
         PGP7454 Vildmonová Pavla          49.34 ( 8)               
         PGP7151 Čtrnáctová Magdalena      58.12 (11)    107.46 (11)
         PGP7355 Janovská Petra            54.19 ( 9)    162.05 (11)

    LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                          abs         
         LPU7558 Krpatová Zuzana             abs                    
         LPU7156 Pipková Táňa                abs                    
         LPU7356 Mrskočová Dana              abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            78.28         
         JIL0352 Karlová Anna              22.56 ( 1)               
         PHK0550 Metelková Michaela        26.58 ( 2)     49.54 ( 1)
         SHK0350 Thýnová Martina           28.34 ( 4)     78.28 ( 1)

 2. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                            81.41   + 3.13
         VPM0452 Staňková Radka            24.50 ( 2)               
         VPM0350 Kovářová Lucie            30.39 ( 6)     55.29 ( 3)
         VPM0451 Richtrová Kamila          26.12 ( 3)     81.41 ( 2)

 3. VCO 2  Východočeská oblast                            81.49   + 3.21
         LPU0357 Pušová Bára               26.34 ( 6)               
         PHK0450 Chvátilová Johana         29.41 ( 5)     56.15 ( 4)
         HOR0350 Vávrová Vanda             25.34 ( 1)     81.49 ( 3)

 4. VCO 3  Východočeská oblast                            81.51   + 3.23
         VRL0452 Randáková Adéla           26.44 ( 7)               
         VRL0453 Knobová Agáta             29.32 ( 4)     56.16 ( 5)
         LPU0360 Fejfarová Tereza          25.35 ( 2)     81.51 ( 4)

 5. VYS 1  Oblast Vysočina                                88.24   + 9.56
         OSN0454 Stoklasová Zuzana         27.36 ( 8)               
         PZR0351 Sobotková Klára           25.11 ( 1)     52.47 ( 2)
         SJI0551 Srbová Michaela           35.37 ( 8)     88.24 ( 5)

 6. JEO 1  Ještědská oblast                               94.16   +15.48
         TJN0350 Vitebská Eliška           29.33 ( 9)               
         VLI0359 Bednaříková Emma          35.50 (10)     65.23 (10)
         VLI0451 Podrábská Alžběta         28.53 ( 5)     94.16 ( 6)

 7. STC 2  Středočeská oblast                             94.21   +15.53
         DOR0351 Nentvichová Julie         35.46 (12)               
         ROU0451 Černá Ema                 27.15 ( 3)     63.01 ( 8)
         DOR     Skarchova Viktorie        31.20 ( 6)     94.21 ( 7)

 8. NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                              108.19   +29.51
         NEJ0350 Nádeníčková Iva           25.47 ( 5)               
         NEJ0450 Ziebová Veronika          34.10 ( 8)     59.57 ( 6)
         NEJ0551 Holíková Simona           48.22 (10)    108.19 ( 8)

 9. VCO 4  Východočeská oblast                           108.52   +30.24
         LPU0354 Vodičková Johana          36.48 (13)               
         SHK0450 Kroniková Sylvie          36.43 (11)     73.31 (11)
         SHK0351 Suchá Simona              35.21 ( 7)    108.52 ( 9)

10. POB 1  Pražská oblast                                120.01   +41.33
         TAP0452 Bulířová Ema              25.41 ( 3)               
         PGP0550 Malečková Hana            38.39 (12)     64.20 ( 9)
         EKP0551 Pecková Tereza            55.41 (12)    120.01 (10)

11. VYS 2  Oblast Vysočina                               120.08   +41.40
         SJH0453 Komárková Jindra          40.41 (15)               
         SJH0454 Novotná Jitka             33.50 ( 7)     74.31 (12)
         OSN0450 Marečková Ema             45.37 ( 9)    120.08 (11)

12. VYS 3  Oblast Vysočina                               139.45   +61.17
         SJH0551 Blažková Veronika         40.33 (14)               
         SJH0651 Benešová Michaela         46.50 (13)     87.23 (14)
         SJH0751 Komárková Zbyňka          52.22 (11)    139.45 (12)

13. VSP 1  USK Praha                                     142.04   +63.36
         VSP0454 Aschermannová Klára       31.43 (10)               
         VSP0455 Beranová Hana             47.50 (14)     79.33 (13)
         VSP0550 Floriánková Františka     62.31 (13)    142.04 (13)

    STC 1  Středočeská oblast                              DISK         
         KAM0350 Hankovcová Helena         25.44 ( 4)               
         RIC0450 De Heij Laura             34.25 ( 9)     60.09 ( 7)
         DOR0455 Arnoštová Veronika         DISK                    

    JIL 1  OK Jilemnice                                    DISK         
         JIL0451 Gottsteinová Ema          60.10 (16)               
         JIL0354 Kynčlová Jiřina           49.46 (15)    109.56 (16)
         JIL0651 Pitrmucová Lucie           DISK                    

    JEO 2  Ještědská oblast                                 abs         
         LTP0350 Žejdlíková Eliška         32.49 (11)               
         LTP0650 Lošťáková Sára            58.52 (16)     91.41 (15)
         JEO                                 abs                    

MS  VYS 4  Oblast Vysočina                               141.31   +63.03
         RUZ0251 Jelínková Adéla           54.17                    
         TTR0351 Nešporová Marie           37.17          91.34     
         CHT0452 Pilná Klára               49.57         141.31     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VAM 1  OOB Vamberk                                   106.47         
         VAM7250 Vandasová Markéta         36.03 ( 2)               
         VAM6451 Klapalová Jana            32.11 ( 1)     68.14 ( 1)
         VAM6251 Smutná Jana               38.33 ( 1)    106.47 ( 1)

2. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       132.16   +25.29
         LPU7658 Švíglerová Pavla          35.43 ( 1)               
         LPU5654 Novotná Jiřina            54.10 ( 7)     89.53 ( 5)
         LPU5851 Víchová Ladislava         42.23 ( 2)    132.16 ( 2)

3. VCO 1  Východočeská oblast                           136.32   +29.45
         SHK6351 Mádlová Iva               49.17 ( 5)               
         SHK7350 Kroniková Jana            35.35 ( 2)     84.52 ( 2)
         BRU7152 Rusinová Alena            51.40 ( 3)    136.32 ( 3)

4. LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                     148.30   +41.43
         LTP7758 Lošťáková Ivana           39.48 ( 3)               
         LTP6151 Kovářová Alena            48.32 ( 5)     88.20 ( 4)
         LTP7252 Riby Kateřina             60.10 ( 5)    148.30 ( 4)

5. JIL 1  OK Jilemnice                                  149.08   +42.21
         JIL7554 Vlastníková Lucie         43.37 ( 4)               
         JIL7553 Karlová Kateřina          43.54 ( 3)     87.31 ( 3)
         JIL5362 Zlesáková Vlasta          61.37 ( 7)    149.08 ( 5)

6. TTR 1  OOB Třebíč                                    158.32   +51.45
         TTR7251 Nešporová Marie           51.21 ( 6)               
         TTR6152 Klusáčková Jitka          46.37 ( 4)     97.58 ( 6)
         TTR6153 Fialová Dana              60.34 ( 6)    158.32 ( 6)

7. VRL 1  OOS TJ Spartak Vrchlabí                       161.24   +54.37
         VRL5451 Nýdrlová Eva              54.36 ( 7)               
         VRL7052 Hančová Alice             49.22 ( 6)    103.58 ( 7)
         VRL7151 Waňková Dita              57.26 ( 4)    161.24 ( 7)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            85.50         
         SRK0151 Kosová Tereza             26.55 ( 2)               
         STH0251 Chrástová Tereza          29.35 ( 2)     56.30 ( 1)
         SJC0153 Kochová Anna              29.20 ( 1)     85.50 ( 1)

 2. VCO 2  Východočeská oblast                            94.59   + 9.09
         SRK0153 Šklíbová Veronika         30.03 ( 4)               
         SJC0151 Vejražková Róza           28.31 ( 1)     58.34 ( 2)
         ZAM0151 Kubíčková Iva             36.25 ( 6)     94.59 ( 2)

 3. JEO 1  Ještědská oblast                               98.15   +12.25
         TJN0151 Rydlová Adéla             32.05 ( 5)               
         TJN0153 Šklíbová Míša             34.08 ( 3)     66.13 ( 3)
         STB0199 Dolejší Kateřina          32.02 ( 4)     98.15 ( 3)

 4. NEJ 1  TJ Jiskra Nejdek                              107.12   +21.22
         NEJ0151 Tokárová Regina           26.54 ( 1)               
         NEJ0250 Marešová Klára            45.54 (13)     72.48 ( 6)
         NEJ0150 Nádeníčková Pavla         34.24 ( 5)    107.12 ( 4)

 5. VYS 1  Oblast Vysočina                               110.15   +24.25
         SJH0252 Blažková Kateřina         33.08 ( 7)               
         SJH0251 Kinštová Tereza           35.02 ( 4)     68.10 ( 4)
         CHT0251 Starková Terezie          42.05 ( 9)    110.15 ( 5)

 6. VCO 3  Východočeská oblast                           112.34   +26.44
         PHK0255 Vandasová Adéla           39.27 ( 9)               
         SHK0251 Raková Petra              41.33 ( 8)     81.00 ( 7)
         SHK0250 Holečková Petra           31.34 ( 3)    112.34 ( 6)

 7. JEO 2  Ještědská oblast                              121.41   +35.51
         TJN0251 Rydlová Magdaléna         38.49 ( 8)               
         TJN0256 Nedomlelová Lucie         43.52 (10)     82.41 ( 8)
         BOR0151 Jeřábková Nina            39.00 ( 7)    121.41 ( 7)

 8. JEO 3  Ještědská oblast                              127.44   +41.54
         VLI0251 Podrábská Marie           41.13 (10)               
         TJN0150 Baloghová Lída            42.40 ( 9)     83.53 ( 9)
         TUR0251 Linková Lucie             43.51 (10)    127.44 ( 8)

 9. STC 1  Středočeská oblast                            128.52   +43.02
         LME0250 Bejvlová Karolína         29.51 ( 3)               
         DKL0151 Geislerová Aneta          68.44 (16)     98.35 (13)
         KAM0250 Semíková Lucie            30.17 ( 2)    128.52 ( 9)

10. JEO 4  Ještědská oblast                              138.34   +52.44
         CHA0252 Růžičková Vendula         47.01 (11)               
         TUV0252 Šritrová Lenka            45.57 (14)     92.58 (10)
         LTP0151 Pavlová Martina           45.36 (11)    138.34 (10)

11. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           142.31   +56.41
         STE0152 Skoupá Vendula            57.19 (14)               
         STE0252 Marková Ema               38.19 ( 6)     95.38 (12)
         STE0250 Smolková Sabina           46.53 (12)    142.31 (11)

12. VYS 2  Oblast Vysočina                               146.48   +60.58
         PZR0152 Polanská Nelly            49.25 (12)               
         OSN0250 Slámová Taťána            44.34 (11)     93.59 (11)
         SJI0250 Dočkalová Klára           52.49 (13)    146.48 (12)

13. VSP 1  USK Praha                                     150.56   +65.06
         VSP0150 Horáková Barbora          33.00 ( 6)               
         VSP0250 Titzová Adéla             39.28 ( 7)     72.28 ( 5)
         VSP0254 Beranová Eva              78.28 (16)    150.56 (13)

14. ZCO 1  Západočeská oblast                            152.47   +66.57
         BSO0250 Vítová Lucie              73.40 (16)               
         VPM0153 Staňková Markéta          37.26 ( 5)    111.06 (14)
         MLA0251 Černá Kateřina            41.41 ( 8)    152.47 (14)

15. JEO 5  Ještědská oblast                              185.49   +99.59
         CHA0254 Lišková Adélka            59.17 (15)               
         TJN0254 Hornychová Karolína       57.19 (15)    116.36 (15)
         TJN0253 Budská Anna               69.13 (15)    185.49 (15)

16. JIL 1  OK Jilemnice                                  191.02  +105.12
         JIL0154 Dvořáková Anna            50.54 (13)               
         JIL0353 Kuříková Zuzana           85.00 (17)    135.54 (16)
         JIL0251 Pitrmucová Antonie        55.08 (14)    191.02 (16)

    MAS 1  KČT Aš                                          DISK         
         MAS0450 Křížková Marie            91.28 (18)               
         MAS0352 Petříková Adéla            DISK                    
         MAS0250 Křížová Daniela            DISK                    

    POB 1  Pražská oblast                                  DISK         
         DKP0351 Tichá Dorotea              DISK                    
         DKP0250 Sanna Karin               44.50 (12)               
         DKP0251 Řadová Lucie              81.53 (17)               

    POB 2  Pražská oblast                                   abs         
         EKP0153 Blahová Pavla             75.30 (17)               
         POB                                 abs                    
         POB                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. DCE 1  KOB Dobřichovice                              138.00         
         DCE5650 Štrossová Jiřina          49.16 ( 1)               
         DCE5450 Procházková Miluše        37.54 ( 1)     87.10 ( 1)
         DCE5550 Mrázová Pavla             50.50 ( 1)    138.00 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       106.36         
         LPU9958 Kopecká Anna              34.27 ( 4)               
         LPU0057 Peterová Jana             36.28 ( 3)     70.55 ( 1)
         HOR0050 Rückerová Šárka           35.41 ( 5)    106.36 ( 1)

 2. PGP 1  SK Praga                                      106.50   + 0.14
         PGP9954 Sieglová Eliška           34.24 ( 3)               
         PGP9850 Janovská Kateřina         38.05 ( 5)     72.29 ( 2)
         DKP9751 Nováková Tereza           34.21 ( 3)    106.50 ( 2)

 3. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          107.29   + 0.53
         PHK9951 Chaloupská Barbora        31.39 ( 1)               
         PHK9753 Kavalírová Julie          44.07 (20)     75.46 ( 7)
         PHK9751 Novotná Klára             31.43 ( 1)    107.29 ( 3)

 4. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  109.38   + 3.02
         TRI9850 Szarzecová Lucie          35.32 ( 7)               
         TRI0054 Bruková Magda             37.58 ( 4)     73.30 ( 4)
         TRI9750 Argalášová Kateřina       36.08 ( 6)    109.38 ( 4)

 5. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            110.20   + 3.44
         ZBM9757 Odehnalová Tereza         34.32 ( 5)               
         ZBM9956 Odehnalová Klára          41.41 (13)     76.13 ( 9)
         ZBM9951 Firešová Markéta          34.07 ( 2)    110.20 ( 5)

 6. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             113.23   + 6.47
         LBM9898 Korpasová Tereza          34.37 ( 6)               
         TBM0058 Grycová Kateřina          38.13 ( 7)     72.50 ( 3)
         TBM9859 Grycová Veronika          40.33 (10)    113.23 ( 6)

 7. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       113.27   + 6.51
         LPU0054 Borovičková Valerie       40.07 (20)               
         VRL9951 Waňková Martina           38.33 ( 8)     78.40 (14)
         LPU9750 Jansová Doubravka         34.47 ( 4)    113.27 ( 7)

 8. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      116.10   + 9.34
         SHK9951 Větříčková Andrea         44.31 (29)               
         SHK0051 Thýnová Nikola            33.29 ( 1)     78.00 (11)
         SHK9952 Malinová Apolena          38.10 ( 7)    116.10 ( 8)

 9. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      116.15   + 9.39
         LCE9751 Vavrysová Barbara         36.41 (10)               
         LCE9952 Šmelíková Tereza          38.07 ( 6)     74.48 ( 6)
         LCE9852 Hanousková Renata         41.27 (14)    116.15 ( 9)

10. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            117.17   +10.41
         BOR9751 Kameníková Andrea         37.37 (13)               
         LTP9750 Kovářová Lenka            40.33 (12)     78.10 (12)
         BOR9854 Nováková Lucie            39.07 ( 8)    117.17 (10)

11. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 119.29   +12.53
         TUR9999 Sokolářová Šárka          38.11 (14)               
         TUR9751 Linková Alena             40.32 (11)     78.43 (15)
         TUR9753 Roškotová Lucie           40.46 (11)    119.29 (11)

12. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         120.30   +13.54
         UOL9950 Janošíkova Tereza         33.44 ( 2)               
         JPV9898 Pilcová Sabina            44.02 (19)     77.46 (10)
         JPV9899 Soldánová Tereza          42.44 (17)    120.30 (12)

13. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            123.49   +17.13
         BOR9954 Janoušková Lucie          40.02 (18)               
         CHA0050 Pavlíková Markéta         42.40 (16)     82.42 (18)
         BOR9959 Kubecová Kateřina         41.07 (12)    123.49 (13)

14. KAM 1  SK Kamenice                                   124.02   +17.26
         KAM9851 Hájková Eliška            43.19 (26)               
         KAM0051 Aschermannová Karolína    39.32 ( 9)     82.51 (19)
         KAM0050 Kováříková Marie          41.11 (13)    124.02 (14)

15. PGP 2  SK Praga                                      124.41   +18.05
         PGP9751 Slavíková Silvie          40.09 (21)               
         PGP9756 Veljačiková Hana          42.00 (15)     82.09 (17)
         PGP9950 Hrabánková Zuzana         42.32 (16)    124.41 (15)

16. AOP 1  Orientační Běh Opava                          125.53   +19.17
         SOP9951 Poláková Tereza           39.54 (17)               
         AOP9951 Čechová Klára             43.43 (17)     83.37 (21)
         AOP0050 Hájková Lenka             42.16 (15)    125.53 (16)

17. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     128.28   +21.52
         OSN0050 Nechanická Klára          40.09 (21)               
         OSN0055 Stoklasová Daniela        48.10 (27)     88.19 (23)
         OSN0099 Zrníková Adéla            40.09 ( 9)    128.28 (17)

18. STH 1  SK Studenec                                   128.33   +21.57
         STH9958 Kalenská Dominika         36.42 (11)               
         STH9953 Urbanová Markéta          44.07 (20)     80.49 (16)
         STH0051 Hrnčířová Magda           47.44 (22)    128.33 (18)

19. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         130.54   +24.18
         SJH9752 Peňázová Veronika         41.37 (24)               
         SJH9852 Hojná Dominika            44.55 (22)     86.32 (22)
         SJH9751 Parkanová Veronika        44.22 (18)    130.54 (19)

20. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            131.02   +24.26
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        36.49 (12)               
         ZBM9952 Malivánková Eva           46.08 (24)     82.57 (20)
         ZBM9755 Nedbálková Hana           48.05 (23)    131.02 (20)

21. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       134.29   +27.53
         LPU0151 Držková Berenika          44.18 (27)               
         LPU0050 Filipová Tereza           45.16 (23)     89.34 (24)
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       44.55 (21)    134.29 (21)

22. KAM 2  SK Kamenice                                   139.38   +33.02
         KAM9950 Albrechtová Iveta         43.17 (25)               
         KAM0151 Škáchová Magdalena        46.40 (25)     89.57 (26)
         KAM9850 Zimmerová Kateřina        49.41 (24)    139.38 (22)

23. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 139.39   +33.03
         CHC9951 Semrádová Jana            38.21 (15)               
         CHC9852 Chaloupková Veronika      56.32 (32)     94.53 (29)
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        44.46 (20)    139.39 (23)

24. SJI 1  OK Jihlava                                    141.02   +34.26
         SJI9854 Vacková Anna              44.23 (28)               
         SJI9851 Petráčková Kristýna       51.58 (28)     96.21 (30)
         SJI0051 Foltýnová Eva             44.41 (19)    141.02 (24)

25. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             148.39   +42.03
         SSU9950 Zatloukalová Romana       40.10 (23)               
         ZLH9851 Novotná Klára             53.56 (31)     94.06 (28)
         ZLH0051 Novotná Tereza            54.33 (25)    148.39 (25)

26. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            151.26   +44.50
         KSU9799 Smrčková Dominika         40.03 (19)               
         KSU9888 Habigerová Jana           53.53 (30)     93.56 (27)
         KSU9853 Švancárová Veronika       57.30 (27)    151.26 (26)

27. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             154.36   +48.00
         TBM9952 Utíkalová Kateřina        50.16 (31)               
         TBM0050 Špringlová Kamila         47.57 (26)     98.13 (31)
         TBM9762 Komárková Silvie          56.23 (26)    154.36 (27)

28. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          157.30   +50.54
         PHK9999 Kubíčková Jana            45.52 (30)               
         PHK0051 Hápová Petra              43.44 (18)     89.36 (25)
         PHK0052 Hlaváčková Petra          67.54 (28)    157.30 (28)

29. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       177.31   +70.55
         BBM0050 Opálková Martina          36.40 ( 9)               
         LBM0151 Korpasová Lucie           41.59 (14)     78.39 (13)
         BBM9950 Ševčíková Kateřina        98.52 (29)    177.31 (29)

    ASU 1  Magnus Orienteering                             DISK         
         ASU9797 Horvátová Hana            39.36 (16)               
         ASU0097 Plhalová Šárka            34.55 ( 2)     74.31 ( 5)
         ASU0099 Hrabošová Magdalena        DISK                    

    TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL9951 Tichá Veronika            35.34 ( 8)               
         TZL9754 Chovancová Zuzana         40.18 (10)     75.52 ( 8)
         TZL9753 Kavánková Iva              DISK                    

    PGP 3  SK Praga                                         abs         
         SLA0051 Straková Veronika         60.22 (32)               
         PGP0050 Sobotková Anna            52.24 (29)    112.46 (32)
         PGP                                 abs                    

    TUR 2  OOB TJ Turnov                                    abs         
         TUR                                 abs                    
         TUR                                 abs                    
         TUR                                 abs                    

    JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                            abs         
         JPV                                 abs                    
         JPV                                 abs                    
         JPV                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 123.04         
         TUR8354 Rufferová Iva             41.06 ( 5)               
         TUR8650 Krafková Lucie            43.11 ( 6)     84.17 ( 3)
         TUR8153 Omová Michaela            38.47 ( 1)    123.04 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            124.41   + 1.37
         ZBM9456 Tesařová Markéta          40.11 ( 1)               
         ZBM8950 Poklopová Lenka           42.07 ( 4)     82.18 ( 1)
         ZBM8966 Kabáthová Eva             42.23 ( 8)    124.41 ( 2)

 3. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            124.54   + 1.50
         ZBM9350 Šimková Johanka           44.05 (10)               
         ZBM8350 Hiklová Natalia           41.37 ( 2)     85.42 ( 4)
         ZBM9354 Hrušková Barbora          39.12 ( 2)    124.54 ( 3)

 4. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      125.44   + 2.40
         SHK9352 Myslivcová Pavla          40.50 ( 3)               
         SHK9051 Mechlová Lenka            43.02 ( 5)     83.52 ( 2)
         SHK8150 Jedličková Zuzana         41.52 ( 6)    125.44 ( 4)

 5. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      127.24   + 4.20
         LCE9250 Sklenářová Radka          40.41 ( 2)               
         LCE9155 Čermáková Magdalena       45.14 (11)     85.55 ( 6)
         LCE9353 Horčičková Vendula        41.29 ( 4)    127.24 ( 5)

 6. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          128.29   + 5.25
         PHK8951 Čepová Daniela            45.12 (18)               
         PHK8051 Topinková Monika          40.55 ( 1)     86.07 ( 7)
         PHK9150 Kosová Denisa             42.22 ( 7)    128.29 ( 6)

 7. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          129.07   + 6.03
         PHK9451 Novotná Markéta           41.41 ( 6)               
         PHK9551 Svobodová Lenka           46.25 (12)     88.06 (10)
         PHK9696 Cych Weronika             41.01 ( 3)    129.07 ( 7)

 8. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            130.17   + 7.13
         ZBM8787 Hrstková Vladěna          44.13 (12)               
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        41.39 ( 3)     85.52 ( 5)
         ZBM9451 Chromá Kateřina           44.25 (12)    130.17 ( 8)

 9. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             130.45   + 7.41
         DKP8651 Plochová Dominika         42.38 ( 7)               
         DKP8756 Dlouhá Marie              44.20 ( 9)     86.58 ( 8)
         DKP8450 Kolínová Kristýna         43.47 (11)    130.45 ( 9)

10. PGP 1  SK Praga                                      133.07   +10.03
         PGP8658 Tichovská Martina         43.00 ( 8)               
         PGP9650 Kožinová Zuzana           47.07 (13)     90.07 (12)
         PGP9056 Jakobová Adélka           43.00 ( 9)    133.07 (10)

11. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       135.21   +12.17
         LPU9658 Chládková Simona          45.24 (20)               
         LPU9451 Procházková Klára         43.43 ( 8)     89.07 (11)
         LPU9357 Kulhavá Šárka             46.14 (13)    135.21 (11)

12. KAM 1  SK Kamenice                                   135.35   +12.31
         KAM9452 Kamererová Valerie        44.07 (11)               
         KAM9554 Procházková Marie         43.29 ( 7)     87.36 ( 9)
         KAM9551 Hlubučková Kristýna       47.59 (15)    135.35 (12)

13. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       137.34   +14.30
         LPU9659 Hančová Petra             44.42 (16)               
         LPU9054 Valachová Martina         49.13 (18)     93.55 (16)
         LPU8552 Udržalová Pavla           43.39 (10)    137.34 (13)

14. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       142.14   +19.10
         LPU7667 Fenclová Marta            52.59 (35)               
         LPU9457 Horová Pavla              47.31 (14)    100.30 (24)
         LPU9053 Knapová Jana              41.44 ( 5)    142.14 (14)

15. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             146.29   +23.25
         DKP7752 Snížková Petra            43.24 ( 9)               
         DKP9154 Svobodná Madla            54.51 (25)     98.15 (22)
         DKP8154 Janatová Lucie            48.14 (16)    146.29 (15)

16. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      146.59   +23.55
         SHK9151 Chmelařová Michaela       46.41 (23)               
         SHK9351 Fundová Eliška            49.12 (17)     95.53 (17)
         SHK9755 Červená Adéla             51.06 (18)    146.59 (16)

17. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           147.49   +24.45
         LPM9651 Šiková Karolína           46.32 (22)               
         LPM9650 Šiková Barbora            49.27 (19)     95.59 (18)
         LPM9452 Chvalová Věra             51.50 (19)    147.49 (17)

18. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            149.58   +26.54
         ZBM8951 Mádlová Věra              47.27 (26)               
         ZBM8888 Hlavová Hana              44.32 (10)     91.59 (14)
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        57.59 (24)    149.58 (18)

19. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            154.26   +31.22
         BOR9051 Folbrechtová Šárka        44.29 (14)               
         BOR8850 Šákrová Michaela          54.51 (25)     99.20 (23)
         BOR9850 Kohoutová Barbora         55.06 (21)    154.26 (19)

20. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          155.48   +32.44
         PHK9666 Koderičová Tereza         45.22 (19)               
         PHK9653 Šádková Martina           50.45 (21)     96.07 (19)
         PHK8855 Azebová Nina              59.41 (26)    155.48 (20)

21. DKP 3  Oddíl OB Kotlářka                             156.16   +33.12
         DKP8256 Košťálová Petra           49.59 (31)               
         DKP8655 Foglarová Kamila          52.51 (23)    102.50 (25)
         DKP9450 Dlouhá Hana               53.26 (20)    156.16 (21)

22. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       156.45   +33.41
         LPU9657 Kulhavá Eliška            47.43 (28)               
         LPU9558 Doleželová Kateřina       50.06 (20)     97.49 (20)
         LPU9456 Lehárová Alžběta          58.56 (25)    156.45 (22)

23. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            157.57   +34.53
         ZBM9457 Chroustová Lenka          49.35 (30)               
         ZBM9550 Galatíková Lucie          62.02 (33)    111.37 (34)
         ZBM9153 Indráková Adélka          46.20 (14)    157.57 (23)

24. AOP 1  Orientační Běh Opava                          158.59   +35.55
         AOP8152 Košárková Iva             44.26 (13)               
         AOP8851 König Lucie               48.27 (16)     92.53 (15)
         AOP9350 Mrázová Pavla             66.06 (33)    158.59 (24)

25. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     159.58   +36.54
         OSN9696 Vališová Martina          40.55 ( 4)               
         OSN6955 Kamenická Lenka           51.03 (22)     91.58 (13)
         LPU7156 Pipková Táňa              68.00 (34)    159.58 (25)

26. LPM 2  OK Lokomotiva Plzeň                           165.18   +42.14
         LPM9850 Kinkorová Tereza          52.52 (34)               
         LPM9451 Šilhavá Lucie             57.13 (28)    110.05 (32)
         LPM9353 Zayats Inna               55.13 (22)    165.18 (26)

27. ASU 1  Magnus Orienteering                           165.43   +42.39
         ASU8756 Staňková Lucie            47.31 (27)               
         ASU9299 Kopecká Eliška            57.11 (27)    104.42 (26)
         ASU9271 Křečková Lenka            61.01 (27)    165.43 (27)

28. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              167.12   +44.08
         TAP8153 Znamenáčková Helena       57.31 (37)               
         TAP9055 Jiříková Dana             60.50 (31)    118.21 (36)
         TAP9053 Zamazalová Kateřina       48.51 (17)    167.12 (28)

29. CHT 1  OOB SK Chrast                                 170.29   +47.25
         CHT8851 Kopáčková Iva             47.47 (29)               
         CHT8053 Korecká Lenka             59.07 (30)    106.54 (29)
         CHT8751 Šmídová Stanislava        63.35 (30)    170.29 (29)

30. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 170.34   +47.30
         TUR8951 Dundrová Lucie            55.00 (36)               
         TUR9358 Kochová Nikola            53.52 (24)    108.52 (31)
         TUR9253 Myslivečková Zuzana       61.42 (28)    170.34 (30)

31. PGP 2  SK Praga                                      170.45   +47.41
         PGP6651 Kožinová Jana             51.25 (33)               
         PGP9055 Bialožytová Tereza        62.48 (35)    114.13 (35)
         PGP9654 Hrabánková Klára          56.32 (23)    170.45 (31)

32. LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                       170.55   +47.51
         LPU8753 Mrštíková Květa           45.33 (21)               
         LPU8151 Klimplová Zuzana          62.17 (34)    107.50 (30)
         LPU7356 Mrskočová Dana            63.05 (29)    170.55 (32)

33. SSU 1  SK Severka Šumperk                            171.52   +48.48
         SSU8951 Kuncová Eliška            44.29 (14)               
         SSU7951 Matoušková Jana           61.18 (32)    105.47 (28)
         SSU9666 Machusová Karolína        66.05 (32)    171.52 (33)

34. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         174.05   +51.01
         SJH9352 Šrámková Michaela         50.11 (32)               
         SJH9451 Benešová Jana             47.43 (15)     97.54 (21)
         SJH8251 Míková Michaela           76.11 (36)    174.05 (34)

35. DOB 1  KOB Dobruška                                  175.51   +52.47
         DOB9650 Matyba Anna               46.56 (25)               
         DOB8971 Přecechtělová Tereza      64.08 (36)    111.04 (33)
         DOB7878 Černíková Barbora         64.47 (31)    175.51 (35)

36. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  183.09   +60.05
         TRI9656 Sabelová Markéta          46.46 (24)               
         TRI9761 Kaufmanová Ivana          58.59 (29)    105.45 (27)
         TRI6850 Argalášová Gabriela       77.24 (37)    183.09 (36)

37. KAM 2  SK Kamenice                                   197.19   +74.15
         KAM9550 Bořánková Karolína        59.58 (38)               
         KAM9354 Aschermannová Petra       68.35 (38)    128.33 (38)
         KAM6951 Valášková Šárka           68.46 (35)    197.19 (37)

    ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
         ZBM8870 Chromá Adéla               DISK                    
         ZBM9053 Smoradová Barbora         64.19 (37)               
         ZBM9353 Koporová Petra             DISK                    

    TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou                 abs         
         TJN                                 abs                    
         TJN                                 abs                    
         TJN                                 abs                    

    EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                              Limit         
         EKP8259 Kalinová Markéta          70.10 (39)               
         EKP8461 Mikanová Kateřina         89.59 (40)    160.09 (39)
         EKP6951 Blahová Markéta           Limit                    

    PHK 4  OK 99 Hradec Králové                           Limit         
         PHK6651 Novotná Petra             44.46 (17)               
         PHK9654 Šádková Lucie             75.01 (39)    119.47 (37)
         PHK7450 Chvátilová Pavlína        Limit                    

MS  CHT    OOB SK Chrast                                 128.26   + 5.22
         CHT8353 Matrasová Kateřina        40.54                    
         CTB8151 Gregorová Kamila          44.12          85.06     
         CTB7701 Gregor Martin             43.20         128.26     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VSP 1  USK Praha                                     132.05         
         VSP7310 Průša Michal              44.03 ( 1)               
         VSP6902 Aschermann Jan            41.13 ( 1)     85.16 ( 1)
         VSP6201 Němeček Jan               46.49 ( 3)    132.05 ( 1)

2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           135.46   + 3.41
         STE5809 Václavek Tomáš            48.05 ( 2)               
         STE7100 Smolka Martin             45.54 ( 2)     93.59 ( 2)
         STE7102 Janků Marek               41.47 ( 2)    135.46 ( 2)

3. DOR 1  OK Dobříš                                     159.59   +27.54
         DOR7601 Houska Jindřich           70.02 ( 5)               
         DOR7302 Bambousek Martin          48.57 ( 3)    118.59 ( 3)
         DOR7301 Arnošt Kamil              41.00 ( 1)    159.59 ( 3)

4. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              183.12   +51.07
         TJN7002 Novotný Dušan             62.23 ( 3)               
         TJN7503 Dejnožka Jiří             66.46 ( 4)    129.09 ( 4)
         TJN7500 Balogh Jan                54.03 ( 4)    183.12 ( 4)

   ASU 1  Magnus Orienteering                              abs         
         ASU                                 abs                    
         ASU                                 abs                    
         ASU                                 abs                    

   OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě      Limit         
         OSN7209 Nechanický Pavel          63.54 ( 4)               
         OSN7500 Stoklasa Radek            69.59 ( 5)    133.53 ( 5)
         OSN6901 Sláma Jaroslav            Limit                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              75.02         
         TBM0401 Doušek Tomáš              23.11 ( 2)               
         TBM0406 Gryc Ondřej               29.33 ( 6)     52.44 ( 2)
         TBM0411 Milán Jakub               22.18 ( 1)     75.02 ( 1)

 2. JEO 1  Ještědská oblast                               76.17   + 1.15
         TJN0302 Vitebský Lukáš            23.08 ( 1)               
         TJN0401 Tkáč Matěj                27.13 ( 1)     50.21 ( 1)
         TJN0300 Dejnožka Vojtěch          25.56 ( 2)     76.17 ( 2)

 3. VCO 2  Východočeská oblast                            88.19   +13.17
         HOR0400 Kolář Šimon               27.24 ( 5)               
         SHK0305 Fábera David              30.51 ( 8)     58.15 ( 5)
         BRU0301 Rusin Vojtěch             30.04 ( 7)     88.19 ( 3)

 4. STC 2  Středočeská oblast                             89.39   +14.37
         RIC0303 Šrámek Jaromír            33.10 (15)               
         KAM0309 Škácha Vít                29.46 ( 7)     62.56 ( 8)
         KAM0405 Gajda Martin              26.43 ( 3)     89.39 ( 4)

 5. POB 1  Pražská oblast                                 89.42   +14.40
         PGP0300 Kožina Štěpán             24.24 ( 3)               
         PGP0305 Hřivna Jakub              38.31 (14)     62.55 ( 7)
         EKP0508 Bolehovský Daniel         26.47 ( 4)     89.42 ( 5)

 6. VYS 2  Oblast Vysočina                                90.09   +15.07
         SJH0302 Pobuda Vojtěch            30.15 (11)               
         SJH0301 Hojný Jáchym              29.27 ( 5)     59.42 ( 6)
         SJH0401 Dundáček Karel            30.27 ( 8)     90.09 ( 6)

 7. VCO 3  Východočeská oblast                            98.26   +23.24
         LPU0405 Štichhauer Daniel         32.18 (14)               
         SHK0404 Černík Adam               38.53 (15)     71.11 (12)
         LPU0403 Krpata Michal             27.15 ( 5)     98.26 ( 7)

 8. STC 1  Středočeská oblast                            103.28   +28.26
         DOR0403 Janda Jakub               30.53 (12)               
         ROZ0500 Jíra Filip                43.20 (18)     74.13 (15)
         DOR0301 Kučera Jáchym             29.15 ( 6)    103.28 ( 8)

 9. VCO 4  Východočeská oblast                           104.28   +29.26
         LPU0401 Haas Filip                32.16 (13)               
         SHK0400 Rak Tomáš                 33.01 ( 9)     65.17 (10)
         SHK0403 Dohnálek Tomáš            39.11 (14)    104.28 ( 9)

10. VYS 1  Oblast Vysočina                               107.15   +32.13
         SJI0401 Orany Vojtěch             30.12 ( 9)               
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           43.05 (17)     73.17 (14)
         SJI0301 Venhoda Matěj             33.58 (12)    107.15 (10)

11. JEO 2  Ještědská oblast                              107.35   +32.33
         JEN0401 Zabořil Ondřej            29.44 ( 8)               
         TUV0308 Mellan Jonáš              34.09 (10)     63.53 ( 9)
         TJN0303 Řehoř Vojta               43.42 (15)    107.35 (11)

12. VSP 1  USK Praha                                     109.20   +34.18
         VSP0400 Zakouřil Matyáš           29.20 ( 7)               
         VSP0406 Průša Dominik             28.14 ( 2)     57.34 ( 4)
         VSP0303 Dohnal František          51.46 (17)    109.20 (12)

13. ABM 1  KOB Moira Brno                                110.47   +35.45
         ABM0362 Mulíčková Markéta         30.13 (10)               
         ABM0404 Rada Štěpán               41.58 (16)     72.11 (13)
         ABM0307 Palát Tomáš               38.36 (13)    110.47 (13)

14. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           119.23   +44.21
         STE0404 Janků Martin              34.49 (16)               
         STE0450 Lukašáková Sára           36.19 (12)     71.08 (11)
         KON0404 Beneš Jindřich            48.15 (16)    119.23 (14)

15. ZCO 1  Západočeská oblast                            119.38   +44.36
         VPM0501 Hasman Jakub              38.38 (17)               
         MLA0451 Bartošová Marie           50.23 (21)     89.01 (16)
         VPM0503 Kurz Ondřej               30.37 ( 9)    119.38 (15)

16. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       125.35   +50.33
         LPU0504 Juška Michal              44.15 (18)               
         LPU0304 Juška Jiří                47.45 (20)     92.00 (17)
         LPU0301 Fencl Jáchym              33.35 (11)    125.35 (16)

17. POB 2  Pražská oblast                                174.07   +99.05
         DKP0502 Šubrt Vojtěch             63.03 (19)               
         EKP0401 Blaha Jiří                36.13 (11)     99.16 (18)
         EKP0402 Blaha Michal              74.51 (19)    174.07 (17)

    VYS 5  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJI0403 Beneš Roman                DISK                    
         OSN0500 Pejchal Josef             47.00 (19)               
         RUZ0500 Jelínek Filip             53.08 (18)               

    VYS 4  Oblast Vysočina                                 DISK         
         CTB0401 Gregor Jáchym             28.45 ( 6)               
         SJI0601 Hendrych Vít               DISK                    
         OSN0505 Dvořáček Tomáš             DISK                    

    VYS 3  Oblast Vysočina                                 DISK         
         OSN0606 Zrník Tomáš                DISK                    
         SJI0500 Vítek Matěj               37.39 (13)               
         TTR0501 Prášil Tomáš              33.31 (10)               

    VCO 1  Východočeská oblast                             DISK         
         VRL0302 Waněk Hubert              24.33 ( 4)               
         SHK0303 Tichý Lubomír             28.39 ( 3)     53.12 ( 3)
         PHK0302 Chaloupský Jakub           DISK                    

    JEO 3  Ještědská oblast                                 abs         
         VLI0509 Bednařík Vilém             DISK                    
         LLI0404 Peterka Jakub             29.15 ( 4)               
         JEO                                 abs                    

MS  VYS 6  Oblast Vysočina                                 DISK         
         SJI0304 Hudec Filip               36.43                    
         PZR0203 Divácký Štěpán            87.47         124.30     
         TTR0502 Nešpor Jiří                DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            102.26         
         BOR6302 Krejčí Jaroslav           36.52 ( 3)               
         BOR6003 Dikoš Pavel               31.24 ( 1)     68.16 ( 1)
         BOR7713 Nehasil David             34.10 ( 1)    102.26 ( 1)

 2. KAM 1  SK Kamenice                                   107.22   + 4.56
         KAM6700 Škvor Martin              34.46 ( 1)               
         KAM6600 Valášek Petr              36.49 ( 2)     71.35 ( 2)
         KAM7600 Pašek František           35.47 ( 2)    107.22 ( 2)

 3. AOP 1  Orientační Běh Opava                          110.05   + 7.39
         AOP7101 Valík Luděk               36.26 ( 2)               
         AOP6502 Schuster Martin           37.09 ( 3)     73.35 ( 3)
         AOP6501 Hadač Miroslav            36.30 ( 3)    110.05 ( 3)

 4. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         124.50   +22.24
         SJH6801 Parkan Jiří               46.28 ( 8)               
         SJH6902 Dundáček Milan            40.23 ( 6)     86.51 ( 7)
         SJH7001 Beneš Jan                 37.59 ( 4)    124.50 ( 4)

 5. ZPV 1  KOB ZPV Prostějov                             125.44   +23.18
         ZPV6777 Holinková Hana            38.49 ( 4)               
         ZPV5501 Jirka Jiří                41.28 ( 7)     80.17 ( 4)
         ZPV6712 Holinka Martin            45.27 ( 6)    125.44 ( 5)

 6. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            131.46   +29.20
         BOR6701 Beránek Petr              45.42 ( 7)               
         BOR6303 Pavlovec Petr             38.13 ( 4)     83.55 ( 5)
         BOR6600 Karvánek Petr             47.51 ( 8)    131.46 ( 6)

 7. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             132.47   +30.21
         EKP6800 Pecka Jan                 45.06 ( 6)               
         EKP6150 Bochenková Jana           39.46 ( 5)     84.52 ( 6)
         EKP7002 Blaha Ondřej              47.55 ( 9)    132.47 ( 7)

 8. SJH 4  SJH Jindřichův Hradec                         144.56   +42.30
         SJH7101 Veselý Oldřich            44.18 ( 5)               
         SJH6901 Kubičko Petr              46.22 ( 9)     90.40 ( 8)
         SJH6601 Trojan Jiří               54.16 (12)    144.56 ( 8)

 9. HOR 1  TJ Jiskra Hořice                              152.24   +49.58
         HOR7300 Kolář Viktor              52.28 ( 9)               
         HOR6500 Rücker Petr               53.31 (11)    105.59 (10)
         HOR6302 Vávra Martin              46.25 ( 7)    152.24 ( 9)

10. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         156.27   +54.01
         SJH7402 Blažek Petr               54.51 (11)               
         SJH5901 Nosek Vladimír            53.01 (10)    107.52 (11)
         SJH7702 Komárek Arnošt            48.35 (10)    156.27 (10)

11. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       163.24   +60.58
         LPU5905 Novotný Miroslav          67.02 (13)               
         LPU5801 Vícha Vladimír            54.36 (12)    121.38 (13)
         LPU6901 Fencl Petr                41.46 ( 5)    163.24 (11)

12. SJH 3  SJH Jindřichův Hradec                         164.33   +62.07
         SJH6501 Nouza Petr                59.11 (12)               
         SJH6500 Holický Jiří              56.14 (13)    115.25 (12)
         SJH7801 Beran Pavel               49.08 (11)    164.33 (12)

13. BZR 1  Bratrstvo Ždárských vrchů                     209.40  +107.14
         BZR8000 Choutka Jaroslav          75.30 (14)               
         BZR6051 Rajnošková Marie          79.04 (14)    154.34 (14)
         BZR6301 Rajnošek Zdeněk           55.06 (13)    209.40 (13)

    LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                       DISK         
         LTP6806 Pavel Petr                53.29 (10)               
         LTP6502 Würz Jiří                 42.21 ( 8)     95.50 ( 9)
         LTP6805 Bílý Petr                  DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. VCO 1  Východočeská oblast                            83.27         
         SRK0103 Paleček Ondřej            27.39 ( 1)               
         HOR0201 Rücker Jan                28.56 ( 2)     56.35 ( 2)
         PHK0101 Metelka Ondřej            26.52 ( 2)     83.27 ( 1)

 2. VCO 2  Východočeská oblast                            86.44   + 3.17
         STH0202 Štefan Vít                27.39 ( 1)               
         SJC0202 Tuma Matěj                31.23 ( 5)     59.02 ( 4)
         SJC0101 Zalaba Tomáš              27.42 ( 3)     86.44 ( 2)

 3. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              87.03   + 3.36
         TBM0111 Milán Tomáš               27.46 ( 6)               
         TBM0199 Hlaváčová Anežka          33.08 ( 9)     60.54 ( 8)
         TBM0106 Gryc Vojtěch              26.09 ( 1)     87.03 ( 3)

 4. POB 2  Pražská oblast                                 93.06   + 9.39
         TAP0103 Longin Jan                27.40 ( 3)               
         EKP0200 Bolehovský Michal         28.56 ( 2)     56.36 ( 3)
         DKP0205 Šubrt Matěj               36.30 ( 9)     93.06 ( 4)

 5. POB 1  Pražská oblast                                 95.02   +11.35
         VSP0102 Průša Kryštof             27.45 ( 5)               
         DKP0203 Švarc Antonín             32.42 ( 8)     60.27 ( 6)
         DKP0210 Malačka Milan             34.35 ( 6)     95.02 ( 5)

 6. JEO 1  Ještědská oblast                               95.32   +12.05
         TJN0106 Adamec Martin             29.56 ( 9)               
         LTP0104 Bílý Jakub                34.13 (10)     64.09 (10)
         TJN0105 Budský Ondřej             31.23 ( 5)     95.32 ( 6)

 7. STC 1  Středočeská oblast                             96.26   +12.59
         KAM0202 Škvor Adam                27.41 ( 4)               
         DOR0100 Janda Ondřej              31.35 ( 6)     59.16 ( 5)
         KAM0100 Valášek Václav            37.10 (11)     96.26 ( 7)

 8. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                            96.35   +13.08
         VPM0301 Šauli Filip               29.34 ( 8)               
         VPM0208 Kurz Šimon                30.59 ( 4)     60.33 ( 7)
         VPM0201 Hasman Marek              36.02 ( 8)     96.35 ( 8)

 9. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           101.26   +17.59
         STE0204 Světnický František       30.02 (10)               
         STE0207 Svoboda Radek             36.46 (13)     66.48 (11)
         STE0202 Lukašák Šimon             34.38 ( 7)    101.26 ( 9)

10. JEO 2  Ještědská oblast                              104.11   +20.44
         CHA0103 Bek Jiří                  31.21 (12)               
         DOK0200 Synek Petr                32.35 ( 7)     63.56 ( 9)
         DOK0100 Šmol David                40.15 (16)    104.11 (10)

11. VCO 4  Východočeská oblast                           106.17   +22.50
         STH0205 Link Lukáš                32.20 (13)               
         SHK0150 Kroniková Štěpánka        35.39 (12)     67.59 (12)
         LPU0205 Mrskoč Marek              38.18 (14)    106.17 (11)

12. ZCO 1  Západočeská oblast                            106.49   +23.22
         VPM0200 Kovář Ondřej              37.21 (16)               
         MLA0101 Bartoš Václav             38.46 (16)     76.07 (17)
         NEJ0300 Tokár Radim               30.42 ( 4)    106.49 (12)

13. JIL 1  OK Jilemnice                                  109.00   +25.33
         JIL0201 Vlastník Matouš           30.36 (11)               
         JIL0105 Burket Vojtěch            39.51 (18)     70.27 (13)
         JIL0107 Gottstein Jonáš           38.33 (15)    109.00 (13)

14. VCO 3  Východočeská oblast                           110.58   +27.31
         LPU0203 Pipek Ondřej              39.05 (17)               
         LPU0209 Macek Ondřej              35.18 (11)     74.23 (16)
         STH0104 Mühlbach Aleš             36.35 (10)    110.58 (14)

15. JEO 3  Ještědská oblast                              112.14   +28.47
         TUV0203 Hájek Kryštof             33.35 (14)               
         JEN0101 Zabořil Vojta             40.44 (19)     74.19 (15)
         LLI0203 Bradáč David              37.55 (13)    112.14 (15)

16. POB 3  Pražská oblast                                135.17   +51.50
         PGP0200 Janas Petr                39.50 (18)               
         PGP0401 Čtrnáct František         52.35 (20)     92.25 (18)
         DKP0150 Najmanová Agáta           42.52 (17)    135.17 (16)

17. STC 2  Středočeská oblast                            143.31   +60.04
         KAM0201 Hankovec Hugo             37.17 (15)               
         DOR0102 Tachezy Jan               37.01 (14)     74.18 (14)
         DOR     Novy Jachym               69.13 (19)    143.31 (17)

18. VYS 3  Oblast Vysočina                               147.25   +63.58
         SJI0200 Tkáč Juraj                65.13 (19)               
         TTR0102 Cícha Matěj               38.14 (15)    103.27 (19)
         TJN0107 Rokos Michal              43.58 (18)    147.25 (18)

    VYS 2  Oblast Vysočina                                 DISK         
         PZR0202 Kopecký Jan                DISK                    
         TTR0101 Nešpor Jan                39.20 (17)               
         SJI0101 Záboj Petr                37.54 (12)               

    VYS 1  Oblast Vysočina                                 DISK         
         PZR0102 Poláček Tomáš             27.49 ( 7)               
         OSN0201 Mareček Šimon             27.30 ( 1)     55.19 ( 1)
         OSN0200 Nechanický Jan             DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TTR 1  OOB Třebíč                                    119.47         
         TTR5401 Koudelný Jiří             43.51 ( 5)               
         TTR5601 Klusáček Martin           40.01 ( 2)     83.52 ( 2)
         TTR6101 Nešpor Jan                35.55 ( 1)    119.47 ( 1)

2. HAV 1  SKOB Havířov                                  121.10   + 1.23
         HAV5701 Jakobi Zdeněk             38.17 ( 3)               
         HAV6200 Opletal Jaroslav          46.40 ( 4)     84.57 ( 3)
         HAV6000 Lužný Ladislav            36.13 ( 2)    121.10 ( 2)

3. SCP 1  OK Sparta Praha                               140.05   +20.18
         SCP6200 Veljačik Pavel            35.01 ( 1)               
         SCP6451 Veljačiková Markéta       58.51 ( 5)     93.52 ( 5)
         SCP4700 Buriánek Jaromír          46.13 ( 3)    140.05 ( 3)

4. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     144.53   +25.06
         OSN6004 Kamenický Radan           38.29 ( 4)               
         OSN6025 Černík Zdeněk             39.06 ( 1)     77.35 ( 1)
         OSN5964 Černíková Zdeňka          67.18 ( 5)    144.53 ( 4)

5. KUN 1  TJ Sokol Kunvald                              145.22   +25.35
         KUN5201 Šroler Zdeněk             47.26 ( 6)               
         KUN6201 Lux Zdeněk                46.20 ( 3)     93.46 ( 4)
         KUN5801 Trejtnar Pavel            51.36 ( 4)    145.22 ( 5)

   BBM 1  BETA URSUS Orienteering                         DISK         
         BBM6508 Ptáček Pavel              35.58 ( 2)               
         BBM5100 Denemarek Oldřich          DISK                    
         BBM5300 Ptáček Ladislav           70.35 ( 6)               

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      115.42         
         LCE9911 Vopařil Jan               40.46 (11)               
         LCE9803 Černocký Libor            38.11 ( 1)     78.57 ( 2)
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            36.45 ( 1)    115.42 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            117.35   + 1.53
         ZBM9907 Dekrét Jakub              37.55 ( 1)               
         TBM9901 Hlaváč Ondřej             40.59 ( 2)     78.54 ( 1)
         ZBM9801 Hirš Otakar               38.41 ( 3)    117.35 ( 2)

 3. PGP 1  SK Praga                                      121.38   + 5.56
         PGP9809 Bartoš Vojtěch            40.42 (10)               
         DKP9801 Semerád Antonín           42.36 ( 4)     83.18 ( 6)
         PGP9702 Navrátil Šimon            38.20 ( 2)    121.38 ( 3)

 4. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       124.25   + 8.43
         LPU9902 Fencl Jonáš               39.51 ( 6)               
         LPU0008 Rusin Jan                 42.38 ( 5)     82.29 ( 3)
         LPU9705 Kanta Martin              41.56 ( 7)    124.25 ( 4)

 5. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 126.20   +10.38
         CHC9901 Křivda Tomáš              38.48 ( 4)               
         CHC9803 Okarma Jacek              46.11 (11)     84.59 ( 7)
         CHC9701 Semrád Ladislav           41.21 ( 6)    126.20 ( 5)

 6. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            126.38   +10.56
         BOR0001 Pavlovec Dan              40.47 (12)               
         BOR0000 Mareš Vít                 44.53 ( 9)     85.40 ( 9)
         DOK9800 Koštejn Vít               40.58 ( 5)    126.38 ( 6)

 7. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         127.05   +11.23
         JPV9803 Pryjma Fryderyk           41.25 (14)               
         JPV9807 Vystavěl Ondřej           41.29 ( 3)     82.54 ( 4)
         JPV9824 Kočí Josef                44.11 (12)    127.05 ( 7)

 8. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           128.03   +12.21
         STE0007 Bořánek Michal            40.01 ( 8)               
         UOL9919 Horčička Vít              42.56 ( 6)     82.57 ( 5)
         STE0000 Jirka Mikuláš             45.06 (14)    128.03 ( 8)

 9. TZL 1  SKOB Zlín                                     128.16   +12.34
         TZL9701 Podmolík Josef            42.32 (18)               
         TZL9801 Šiška Petr                43.05 ( 7)     85.37 ( 8)
         TZL9703 Mikel David               42.39 ( 8)    128.16 ( 9)

10. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      132.28   +16.46
         SHK9702 Baran Jan                 44.17 (22)               
         SHK9803 Pek Daniel                44.22 ( 8)     88.39 (10)
         SHK9701 Netuka Vojtěch            43.49 (11)    132.28 (10)

11. SJI 1  OK Jihlava                                    133.53   +18.11
         SJI9702 Frýba Dominik             42.45 (20)               
         SJI9852 Čechová Tereza            48.22 (12)     91.07 (13)
         SJI9700 Bořil Jan                 42.46 ( 9)    133.53 (11)

12. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          134.05   +18.23
         PHK9908 Chvátil Šimon             43.02 (21)               
         PHK9901 Kavalír Jáchym            51.49 (21)     94.51 (19)
         VRL9802 Starý Ondra               39.14 ( 4)    134.05 (12)

13. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  135.53   +20.11
         TRI9902 Holesz Sebastian          48.06 (30)               
         TRI9801 Cienciala Jan             44.56 (10)     93.02 (16)
         TRI0002 Filipek Sebastian         42.51 (10)    135.53 (13)

14. JPV 2  Oddíl OS SK Prostějov                         139.28   +23.46
         JPV9911 Chupek Jakub              38.22 ( 3)               
         JPV9717 Otruba Vojtěch            52.47 (22)     91.09 (14)
         JPV9915 Kašpar Petr               48.19 (17)    139.28 (14)

15. SJI 2  OK Jihlava                                    142.04   +26.22
         SJI9903 Kafka Matěj               48.00 (28)               
         SJI9902 Šenkýř Matěj              49.26 (14)     97.26 (24)
         SJI0001 Čech Petr                 44.38 (13)    142.04 (15)

16. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           144.37   +28.55
         VPM0001 Hašek Jan                 46.00 (26)               
         VPM0204 Richtr Lukáš              50.10 (15)     96.10 (21)
         VPM0002 Hasman Ondřej             48.27 (18)    144.37 (16)

17. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            146.08   +30.26
         KSU9908 Jílek Ondřej              45.16 (25)               
         KSU9906 Müller Jonáš              50.17 (17)     95.33 (20)
         KSU9909 Šrámek Ondřej             50.35 (19)    146.08 (17)

18. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            150.07   +34.25
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            40.21 ( 9)               
         ZBM9904 Král Jan                  56.34 (25)     96.55 (22)
         ZBM9903 Říčný Vojta               53.12 (23)    150.07 (18)

19. PGP 2  SK Praga                                      150.15   +34.33
         PGP9706 Ježek Ondřej              46.11 (27)               
         PGP9705 Werner Michal             48.34 (13)     94.45 (18)
         PGP9707 Brázdil Petr              55.30 (25)    150.15 (19)

20. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       152.11   +36.29
         HLV9732 Sedláček Ondřej           44.20 (23)               
         BBM9701 Drozd Michal              56.53 (26)    101.13 (26)
         BBM9800 Ptáček Patrik             50.58 (20)    152.11 (20)

21. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       152.32   +36.50
         LPU0001 Roudný Václav             49.14 (31)               
         LPU9802 Žák Jan                   55.26 (24)    104.40 (28)
         LPU0002 Roudný Martin             47.52 (16)    152.32 (21)

22. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              154.30   +38.48
         TJN9700 Šmaus Jan                 39.51 ( 6)               
         TJN0001 Šmaus Antonín             57.18 (27)     97.09 (23)
         TJN9802 Michek David              57.21 (28)    154.30 (22)

23. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              154.59   +39.17
         SRK9701 Pokorný David             42.29 (17)               
         SRK9904 Šabata Milan              50.31 (18)     93.00 (15)
         SRK9900 Šklíba Michal             61.59 (30)    154.59 (23)

24. LLI 1  TJ Loko Liberec                               155.37   +39.55
         LLI0001 Melichar Petr             41.50 (15)               
         LLI9900 Marek Jakub               58.09 (29)     99.59 (25)
         LLI0002 Bradáč Jakub              55.38 (26)    155.37 (24)

25. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            157.19   +41.37
         KSU9900 Gedeon Dominik            41.53 (16)               
         KSU0044 Kroul Josef               67.58 (35)    109.51 (31)
         KSU0005 Matoušek Matěj            47.28 (15)    157.19 (25)

26. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou              159.26   +43.44
         TJN9801 Novák Filip               48.03 (29)               
         TJN9901 Novotný Marek             57.57 (28)    106.00 (29)
         TJN0006 Nagy Josef                53.26 (24)    159.26 (26)

27. ASU 1  Magnus Orienteering                           161.50   +46.08
         ASU9843 Sláma Dušan               37.58 ( 2)               
         KVS0100 Grebík Radim              66.08 (34)    104.06 (27)
         ASU9747 Kašpar Jakub              57.44 (29)    161.50 (27)

28. TZL 2  SKOB Zlín                                     164.14   +48.32
         TZL0001 Podmolík Jonáš            53.26 (32)               
         TZL9901 Láznička Václav           59.14 (30)    112.40 (33)
         OTK0001 Panovec Kryštof           51.34 (22)    164.14 (28)

29. PGP 3  SK Praga                                      167.54   +52.12
         PGP9701 Čermák Adam               56.39 (35)               
         PGP0101 Janovský Tomáš            59.50 (31)    116.29 (34)
         PGP9808 Novák Aleš                51.25 (21)    167.54 (29)

30. AOP 1  Orientační Běh Opava                          167.57   +52.15
         AOP0001 Valík Tomáš               56.37 (34)               
         AOP9900 Tesař Vojtěch             54.08 (23)    110.45 (32)
         AOP0201 Kostka Jiří               57.12 (27)    167.57 (30)

31. BOR 2  OK Jiskra Nový Bor                            180.30   +64.48
         BOR9805 Kašpar Ludvík             44.22 (24)               
         DOK0001 Synek Antonín             65.08 (33)    109.30 (30)
         BOR9802 Birnbaum Adam             71.00 (32)    180.30 (31)

    KAM 1  SK Kamenice                                     DISK         
         KAM9803 Hausenblas Šimon          39.28 ( 5)               
         KAM0105 Gajda Jan                 50.56 (20)     90.24 (11)
         KAM9700 Valášek Jiří               DISK                    

    BBM 2  BETA URSUS Orienteering                         DISK         
         BBM9702 Konečný Daniel            72.53 (38)               
         BBM9700 Peřinka Šimon              DISK                    
         BBM9802 Kún Josef                 70.42 (31)               

    TUR 1  OOB TJ Turnov                                   DISK         
         SJC9703 Zikmund Zdeněk            42.44 (19)               
         TUR9904 Thoř Tomáš                50.34 (19)     93.18 (17)
         TUR9701 Wolf Filip                 DISK                    

    PGP 4  SK Praga                                         abs         
         PGP9804 Hasal Martin              56.33 (33)               
         PGP9903 Ždimera Jan              105.10 (37)    161.43 (37)
                                             abs                    

    ABM 1  KOB Moira Brno                                 Limit         
         ABM9901 Florián Vojtěch           70.15 (37)               
         ABM9919 Šnyrch Tomáš              75.03 (36)    145.18 (36)
         ABM9906 Šnyrch Jakub              Limit                    

    PHK 2  OK 99 Hradec Králové                           Limit         
         PHK9805 Vandas Daniel             40.49 (13)               
         PHK9801 Maňák Michal              50.13 (16)     91.02 (12)
         PHK9800 Bendák Jan                Limit                    

    JIL 1  OK Jilemnice                                   Limit         
         JIL9904 Vlastník Šimon            62.16 (36)               
         JIL9804 Hrouda Matěj              61.33 (32)    123.49 (35)
         JIL9903 Ježek Vít                 Limit                    

MS  CHC 2  K.O.B. Choceň                                 150.29   +34.47
         CHC9804 Sosenko Szymon            44.42                    
         CHC0101 Švadlena Michal           59.23         104.05     
         CHC7101 Sobczyński Kalikst        46.24         150.29     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H180      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       101.12         
         LPU5201 Farář Václav              32.24 ( 1)               
         LPU4501 Fridrich Jaroslav         38.56 ( 2)     71.20 ( 2)
         LPU6702 Kober Michal              29.52 ( 1)    101.12 ( 1)

2. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         116.18   +15.06
         SJH6201 Havlík Milan              36.40 ( 2)               
         SJH4201 Gřunděl Ivan              43.40 ( 3)     80.20 ( 3)
         SJH6101 Romanovský Alois          35.58 ( 2)    116.18 ( 2)

3. MKP 1  SK Meteor Kačerov Praha                       118.01   +16.49
         MKP4700 Koč Zdeněk                36.50 ( 3)               
         TBM5855 Kuchařová Ada             30.53 ( 1)     67.43 ( 1)
         MKP5800 Tomaščin Jaroslav         50.18 ( 4)    118.01 ( 3)

4. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             135.44   +34.32
         DKP5700 Dlouhý Jiří               45.49 ( 4)               
         DKP4300 Procházka Zdenko          49.17 ( 4)     95.06 ( 4)
         DKP4900 Stehno Pavel              40.38 ( 3)    135.44 ( 4)

   VBM 1  VSK Mendelu Brno                                 abs         
         VBM                                 abs                    
         VBM                                 abs                    
         VBM                                 abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       127.48         
         LPU9036 Kamenický Matěj           42.25 ( 2)               
         LPU9307 Kubelka Tomáš             42.31 ( 2)     84.56 ( 2)
         LPU9005 Nožka Radek               42.52 ( 3)    127.48 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            128.10   + 0.22
         ZBM9300 Chloupek Adam             42.42 ( 3)               
         ZBM9005 Nykodým Miloš             41.32 ( 1)     84.14 ( 1)
         ZBM8919 Hájek Daniel              43.56 ( 6)    128.10 ( 2)

 3. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      133.14   + 5.26
         SHK7601 Hepner David              44.55 (10)               
         SHK8406 Komanec Václav            44.41 ( 5)     89.36 ( 5)
         SHK8702 Šmehlík Eduard            43.38 ( 4)    133.14 ( 3)

 4. ASU 1  Magnus Orienteering                           133.37   + 5.49
         ASU8304 Khýn Vítězslav            45.44 (16)               
         ASU9444 Minář Marek               43.09 ( 3)     88.53 ( 4)
         ASU8808 Zbranek Roman             44.44 ( 8)    133.37 ( 4)

 5. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 133.48   + 6.00
         TUR7603 Baier Martin              44.50 ( 8)               
         TUR8103 Fodor Petr                44.59 ( 7)     89.49 ( 7)
         TUR9100 Wolf Daniel               43.59 ( 7)    133.48 ( 5)

 6. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            135.33   + 7.45
         ZBM8101 Bukovac Palo              45.46 (18)               
         ZBM8928 Zimmermann Jakub          47.25 (13)     93.11 (14)
         ZBM8841 Chromý Adam               42.22 ( 2)    135.33 ( 6)

 7. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            135.40   + 7.52
         ZBM9301 Klusáček Jan              45.58 (24)               
         ZBM8507 Palas Jan                 45.49 ( 9)     91.47 ( 9)
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         43.53 ( 5)    135.40 ( 7)

 8. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            135.57   + 8.09
         ZBM9515 Hruška Jakub              44.47 ( 6)               
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           44.04 ( 4)     88.51 ( 3)
         ZBM8923 Klusáček Matěj            47.06 (18)    135.57 ( 8)

 9. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            136.10   + 8.22
         ZBM8721 Zháňal Jan                44.49 ( 7)               
         ZBM9103 Švirák Ondřej             44.57 ( 6)     89.46 ( 6)
         ZBM9102 Bravený Vít               46.24 (14)    136.10 ( 9)

10. KAM 1  SK Kamenice                                   136.12   + 8.24
         KAM9601 Kettner Vojtěch           45.30 (15)               
         KAM9403 Kettner Lukáš             48.44 (19)     94.14 (18)
         KAM9401 Semík Ondřej              41.58 ( 1)    136.12 (10)

11. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      137.33   + 9.45
         LCE9601 Mudrák Štěpán             45.14 (11)               
         LCE8803 Cahel Marek               46.37 (10)     91.51 (10)
         LCE9302 Vavrys Johan              45.42 (12)    137.33 (11)

12. SJC 1  TJ Sportcentrum Jičín                         138.46   +10.58
         SJC8703 Beneš Jan                 46.59 (29)               
         SJC7702 Dávidík Marian            47.03 (12)     94.02 (16)
         SJC8102 Mrázek Jan                44.44 ( 8)    138.46 (12)

13. ASU 2  Magnus Orienteering                           139.50   +12.02
         ASU9348 Mušínský Tomáš            45.29 (14)               
         ASU8817 Navrátil Tomáš            48.51 (20)     94.20 (19)
         ASU9447 Horvát Petr               45.30 (11)    139.50 (13)

14. AOP 1  Orientační Běh Opava                          140.18   +12.30
         AOP9202 Navrátil Boris            46.40 (26)               
         AOP9301 Hadač Filip               48.19 (16)     94.59 (21)
         AOP9303 Schuster Marek            45.19 (10)    140.18 (14)

15. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       140.30   +12.42
         LPU9306 Záveský Filip             42.24 ( 1)               
         LPU8605 Lenner Miroslav           49.57 (26)     92.21 (11)
         LPU8304 Štěrba Zbyněk             48.09 (21)    140.30 (15)

16. BOR 1  OK Jiskra Nový Bor                            141.25   +13.37
         BOR9503 Pavlovec Jan              46.14 (25)               
         BOR9608 Burda Matěj               48.40 (18)     94.54 (20)
         BOR9007 Kořínek Tomáš             46.31 (15)    141.25 (16)

17. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      143.15   +15.27
         LCE9201 Valenta Jiří              45.51 (21)               
         LCE7602 Horyna Roman              45.48 ( 8)     91.39 ( 8)
         LCE9602 Slíva Jan                 51.36 (27)    143.15 (17)

18. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             144.28   +16.40
         DKP8306 Janata Martin             44.45 ( 4)               
         DKP7701 Kolín Jan                 47.52 (15)     92.37 (12)
         DKP9600 Illner Vojtěch            51.51 (29)    144.28 (18)

19. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       145.10   +17.22
         LPU8002 Udržal Tomáš              50.46 (44)               
         LPU9301 Čermák Jan                48.35 (17)     99.21 (28)
         LPU9410 Grundmann Jan             45.49 (13)    145.10 (19)

20. PGP 1  SK Praga                                      145.15   +17.27
         PGP9103 Landovský Tomáš           45.50 (20)               
         PGP8700 Sysel Ctibor              52.37 (32)     98.27 (26)
         PGP7601 Matějů Luboš              46.48 (16)    145.15 (20)

21. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           145.17   +17.29
         STE9411 Skoupý Jan                48.38 (38)               
         STE7401 Tomanek Daniel            49.51 (25)     98.29 (27)
         STE9202 Doležel Ondřej            46.48 (16)    145.17 (21)

22. SJC 2  TJ Sportcentrum Jičín                         149.37   +21.49
         SJC8104 Kovář Miroslav            46.52 (28)               
         SJC8709 Drobník Michal            50.59 (27)     97.51 (25)
         SJC8005 Švihovský Jaromír         51.46 (28)    149.37 (22)

23. SSU 1  SK Severka Šumperk                            149.44   +21.56
         SSU8243 Král Václav               48.33 (36)               
         SSU7504 Matoušek Jiří             52.25 (31)    100.58 (33)
         SSU8802 Poklop Martin             48.46 (22)    149.44 (23)

24. PGP 3  SK Praga                                      149.52   +22.04
         PGP6401 Janovský Tomáš            48.12 (34)               
         PGP7506 Pokorný Ondřej            53.49 (35)    102.01 (34)
         PGP8301 Hora Vojtěch              47.51 (19)    149.52 (24)

25. AOP 2  Orientační Běh Opava                          149.57   +22.09
         AOP9602 Glonek Jakub              45.49 (19)               
         AOP7102 Košárek Pavel             47.47 (14)     93.36 (15)
         AOP9302 Rossmanith Vojtěch        56.21 (39)    149.57 (25)

26. DOB 1  KOB Dobruška                                  150.10   +22.22
         DOB9200 Dutkowski Mikolaj         45.28 (12)               
         DOB8737 Hošek Radim               54.57 (40)    100.25 (30)
         DOB8002 Janda Martin              49.45 (24)    150.10 (26)

27. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          151.34   +23.46
         PHK9001 Zelenka Tomáš             50.09 (43)               
         PHK8005 Černý Michal              49.34 (22)     99.43 (29)
         PHK9110 Azeb Karim                51.51 (29)    151.34 (27)

28. PGP 2  SK Praga                                      151.55   +24.07
         PGP9503 Veselý Jakub              50.05 (42)               
         PGP9601 Landovský Jakub           53.56 (36)    104.01 (39)
         PGP8202 Laciga Radek              47.54 (20)    151.55 (28)

29. TUR 3  OOB TJ Turnov                                 152.09   +24.21
         TUR8900 Schulhof Jan              44.46 ( 5)               
         TUR8402 Brož Marek                49.25 (21)     94.11 (17)
         TUR9002 Hyka Jan                  57.58 (43)    152.09 (29)

30. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 152.43   +24.55
         TUR8501 Holas Ondřej              48.28 (35)               
         TUR8401 Váňa Martin               54.03 (37)    102.31 (35)
         TUR8406 Kořínek Jindřich          50.12 (25)    152.43 (30)

31. CHT 1  OOB SK Chrast                                 153.07   +25.19
         CHT8501 Drahokoupil Aleš          47.20 (31)               
         CHT8510 Kopáček Jan               49.36 (23)     96.56 (23)
         CHT8001 Matras Tomáš              56.11 (38)    153.07 (31)

32. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          153.58   +26.10
         PHK8903 Müller Martin             45.55 (22)               
         PHK8900 Šabatka Zdeněk            51.01 (28)     96.56 (23)
         PHK7605 Kadeřávek Petr            57.02 (41)    153.58 (32)

33. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              156.05   +28.17
         TAP8511 Makovský Jakub            48.35 (37)               
         TAP9702 Vlášek Jakub              54.16 (39)    102.51 (36)
         TAP8610 Zajíc Vítězslav           53.14 (32)    156.05 (33)

34. ABM 1  KOB Moira Brno                                157.18   +29.30
         ABM7415 Palát Petr                46.46 (27)               
         ABM7401 Rada Pavel                54.05 (38)    100.51 (31)
         ABM9211 Novotný Ondřej            56.27 (40)    157.18 (34)

35. SHK 3  OK Slavia Hradec Králové                      157.44   +29.56
         SHK9805 Biederman Marcin          48.52 (40)               
         SHK7605 Svoboda Ondřej            60.03 (50)    108.55 (46)
         SHK8901 Jirásek Michal            48.49 (23)    157.44 (35)

36. LLI 1  TJ Loko Liberec                               158.57   +31.09
         LLI9802 Melichar Vojtěch          49.49 (41)               
         LLI9651 Štičková Anna             53.10 (34)    102.59 (37)
         LLI7502 Peterka Vojtěch           55.58 (36)    158.57 (36)

37. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            159.37   +31.49
         ZBM6708 Přikryl Petr              48.45 (39)               
         ZBM7207 Zřídkaveselý Libor        55.11 (41)    103.56 (38)
         ZBM8511 Drábek Jan                55.41 (34)    159.37 (37)

38. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       161.53   +34.05
         LPU9611 Jurica Jan                55.18 (50)               
         LPU9505 Waněk Adam                52.03 (30)    107.21 (44)
         LPU8701 Fiala Petr                54.32 (33)    161.53 (38)

39. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          162.30   +34.42
         RBK7215 Šindelka Antonín          54.49 (48)               
         RBK8605 Henek Michal              52.00 (29)    106.49 (43)
         RBK9001 Šesták Jakub              55.41 (34)    162.30 (39)

40. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  162.33   +34.45
         TRI9301 Argaláš Michal            48.06 (33)               
         TRI9203 Gazda Viktor              52.46 (33)    100.52 (32)
         TRI9601 Walach Ondřej             61.41 (49)    162.33 (40)

41. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     163.26   +35.38
         OSN9549 Kamenický Jeroným         45.57 (23)               
         OSN7502 Dvořáček Jiří             58.09 (47)    104.06 (40)
         OSN7118 Zrník Tomáš               59.20 (44)    163.26 (41)

42. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       164.50   +37.02
         BBM9500 Záděra Pavel              55.30 (51)               
         BBM7205 Fiala Jan                 57.57 (46)    113.27 (47)
         BBM9600 Ptáček Pavel              51.23 (26)    164.50 (42)

43. TZL 1  SKOB Zlín                                     167.32   +39.44
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            47.02 (30)               
         TZL9308 Kašpar Michal             49.48 (24)     96.50 (22)
         TZL9453 Jeřábková Jitka           70.42 (52)    167.32 (43)

44. LCE 3  OOB TJ Slovan Luhačovice                      170.29   +42.41
         LCE9001 Slezák Jiří               52.30 (46)               
         LCE8902 Slezák Zdeněk             56.19 (43)    108.49 (45)
         LCE8901 Vlažný Jan                61.40 (48)    170.29 (44)

45. LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                       171.25   +43.37
         LPU9502 Deml Tomáš                56.00 (53)               
         LPU7604 Držka Štěpán              57.42 (45)    113.42 (48)
         LPU7715 Vodička Oldřich           57.43 (42)    171.25 (45)

46. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou              171.30   +43.42
         SRK7807 Potštejnský Jan           47.57 (32)               
         SRK7501 Šklíba Jan                57.30 (44)    105.27 (42)
         SRK8805 Jirčák Ondřej             66.03 (50)    171.30 (46)

47. PGP 4  SK Praga                                      171.47   +43.59
         PGP8302 Sysel Ondřej              60.12 (59)               
         PGP8610 Flašar Jan                55.29 (42)    115.41 (49)
         PGP7106 Janas Petr                56.06 (37)    171.47 (47)

48. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           179.57   +52.09
         LPM9502 Valeš Jiří                45.28 (12)               
         LPM8500 Šilhavý Jakub             59.44 (49)    105.12 (41)
         LPM9602 Pešek Martin              74.45 (54)    179.57 (48)

49. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             181.01   +53.13
         DKP8717 Pospíšil Ondřej           51.47 (45)               
         DKP8606 Ramba Jiří                68.15 (55)    120.02 (51)
         DKP8109 Tomeš Jaroslav            60.59 (46)    181.01 (49)

50. TTR 1  OOB Třebíč                                    181.23   +53.35
         TTR8801 Fiala Martin              53.56 (47)               
         TTR7901 Věžník Roman              67.35 (54)    121.31 (52)
         TTR8201 Kříž Lukáš                59.52 (45)    181.23 (50)

51. EKP 1  VŠTJ Ekonom Praha                             193.03   +65.15
         EKP8310 Pidrman Milan             54.50 (49)               
         EKP8211 Kalina Miroslav           71.27 (57)    126.17 (54)
         EKP9205 Hlaváč Jaroslav           66.46 (51)    193.03 (51)

52. SJC 3  TJ Sportcentrum Jičín                         195.09   +67.21
         SJC9601 Štál Jan                  55.55 (52)               
         SJC9802 Doležal Vít               77.43 (58)    133.38 (57)
         SJC9603 Zlámal David              61.31 (47)    195.09 (52)

53. SHK 4  OK Slavia Hradec Králové                      198.49   +71.01
         SHK9802 Hájek Jakub               59.45 (57)               
         SHK7704 Slovák Miroslav           66.41 (53)    126.26 (55)
         SHK8200 Souček Tomáš              72.23 (53)    198.49 (53)

54. ZBM 7  SK Žabovřesky Brno                            204.22   +76.34
         ZBM7540 Kasal Vít                 59.49 (58)               
         ZBM7902 Finstrle Luděk            62.55 (51)    122.44 (53)
         ZBM7609 Pátek Richard             81.38 (55)    204.22 (54)

    KAM 2  SK Kamenice                                     DISK         
         KAM9402 Kapal Tomáš               58.33 (54)               
         KAM9202 Hájek Adam                58.11 (48)    116.44 (50)
         KAM9305 Prášek Přemysl             DISK                    

    PHK 1  OK 99 Hradec Králové                            DISK         
         PHK8802 Panchártek Jan            45.45 (17)               
         PHK9104 Kamenický Jakub           46.57 (11)     92.42 (13)
         PHK8200 Rollier Baptiste           DISK                    

    SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                        DISK         
         SHK9501 Garbacik Michal           44.52 ( 9)               
         SHK9403 Remeš Petr                 DISK                    
         SHK7911 Weiner Jakub              52.28 (31)               

    PHK 4  OK 99 Hradec Králové                             abs         
         PHK9401 Kamenický Ondřej          59.29 (56)               
         PHK9601 Mašata Matěj                abs                    
         PHK9602 Horáček Petr                abs                    

    AOP 3  Orientační Běh Opava                           Limit         
         AOP6702 Tesař Jiří                59.07 (55)               
         AOP9450 Tesařová Marcela          71.13 (56)    130.20 (56)
         SBR6601 Sklenář Josef             Limit                    

    EKP 2  VŠTJ Ekonom Praha                              Limit         
         EKP8606 Mikan Albert              73.40 (60)               
         EKP7608 Štěňha Martin             66.10 (52)    139.50 (58)
         EKP8806 Domín Nikolas             Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 13.09.2015 17:59
13.09.2015 Český pohár štafet
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      113.55         
         LCE0012 Zentrich Dušan            34.28 ( 3)               
         LCE6603 Šmelík Juraj              37.42 ( 2)     72.10 ( 2)
         LCE6207 Slezák Libor              41.45 ( 2)    113.55 ( 1)

 2. SJH 2  SJH Jindřichův Hradec                         119.45   + 5.50
         SJH8901 Kovář Jaroslav            34.07 ( 2)               
         SJH0001 Veselý Vojtěch            42.05 ( 4)     76.12 ( 4)
         SJH9201 Tichý Tomáš               43.33 ( 6)    119.45 ( 2)

 3. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          125.40   +11.45
         PHK6502 Novotný Milan             34.44 ( 4)               
         PHK7200 Chvátil Jiří              56.51 (17)     91.35 (12)
         VAM6601 Vandas Luděk              34.05 ( 1)    125.40 ( 3)

 4. DOB 1  KOB Dobruška                                  126.05   +12.10
         DOB9600 Kaczocha Przemyslaw       37.28 ( 9)               
         DOB9800 Garstka Jakub             37.58 ( 3)     75.26 ( 3)
         DOB0001 Garstka Kamil             50.39 (13)    126.05 ( 4)

 5. JPV 1  Oddíl OS SK Prostějov                         126.54   +12.59
         JPV9800 Hubáček Filip             36.52 ( 7)               
         SSU6951 Kašparová Ivana           46.31 ( 8)     83.23 ( 6)
         JPV6526 Soldán Vladimír           43.31 ( 5)    126.54 ( 5)

 6. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             127.18   +13.23
         TBM0010 Sedlář Jan                36.36 ( 6)               
         TBM7227 Milán Pavel               34.14 ( 1)     70.50 ( 1)
         TBM0059 Štefková Klára            56.28 (15)    127.18 ( 6)

 7. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             127.43   +13.48
         DKP9401 Řada Jakub                39.40 (12)               
         DKP7100 Šubrt Antonín             43.25 ( 5)     83.05 ( 5)
         DKP9800 Najman Matouš             44.38 ( 8)    127.43 ( 7)

 8. VSP 1  USK Praha                                     130.06   +16.11
         TJN6249 Šmaus Ivan                36.08 ( 5)               
         VSP7255 Horáková Lenka            51.14 (13)     87.22 ( 9)
         TUV4301 Zakouřil Václav           42.44 ( 3)    130.06 ( 8)

 9. TAP 1  KOB TRETRA Praha                              130.34   +16.39
         TAP9755 Šimůnková Gabriela        41.24 (14)               
         TAP9052 Tihonová Hana             46.06 ( 7)     87.30 (10)
         KAM9501 Čermák Matyáš             43.04 ( 4)    130.34 ( 9)

10. DOB 2  KOB Dobruška                                  131.08   +17.13
         DOB7907 Fátor Jan                 36.57 ( 8)               
         RBK8151 Kozumplíková Alice        49.31 (11)     86.28 ( 8)
         DOB8803 Lžíčař Martin             44.40 ( 9)    131.08 (10)

11. VPM 1  KOS Slavia VŠ Plzeň                           131.58   +18.03
         VPM7200 Kovář Vladimír            38.14 (10)               
         VPM7352 Hašková Eva               49.37 (12)     87.51 (11)
         VPM6601 Richtr Aleš               44.07 ( 7)    131.58 (11)

12. AOP 1  Orientační Běh Opava                          145.17   +31.22
         AOP0301 Valík Adam                47.39 (17)               
         AOP7351 Valíková Petra            49.00 (10)     96.39 (14)
         AOP6302 Sklenář Miroslav          48.38 (12)    145.17 (12)

13. SCP 1  OK Sparta Praha                               150.00   +36.05
         SCP8003 Dubec Pavel               41.04 (13)               
         SCP7507 Šístek Daniel             45.04 ( 6)     86.08 ( 7)
         LPU8654 Šístková Iveta            63.52 (18)    150.00 (13)

14. LTP 1  OOB TJ Lokomotiva Teplice                     150.51   +36.56
         LTP8801 Eiselt Jan                39.09 (11)               
         LTP0051 Riby Rose                 55.51 (15)     95.00 (13)
         LTP5802 Eiselt Miloš              55.51 (14)    150.51 (14)

15. MLA 1  MLOK Mariánské Lázně                          151.41   +37.46
         MLA7051 Bartošová Jana            54.36 (22)               
         MLA6701 Bartoš Luděk              48.43 ( 9)    103.19 (15)
         MLA5501 Pilar Karel               48.22 (11)    151.41 (15)

16. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            169.43   +55.48
         KSU9202 Jílek Jakub               33.23 ( 1)               
         KSU7252 Švancárová Helena         72.35 (20)    105.58 (18)
         KSU9559 Habigerová Radka          63.45 (17)    169.43 (16)

17. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           171.31   +57.36
         KON9915 Beneš Miroslav            43.25 (16)               
         STE0101 Neumann David             61.06 (18)    104.31 (16)
         STE7200 Silnoušek Jiří            67.00 (20)    171.31 (17)

18. XXX                                                  172.35   +58.40
         ZLH7001 Novotný Tomáš             50.29 (18)               
         JIL6004 Karel Miloš               56.39 (16)    107.08 (19)
         TRI6800 Bruk Slavomír             65.27 (19)    172.35 (18)

19. DCE 1  KOB Dobřichovice                              173.13   +59.18
         DCE7950 Jarošová Klára            53.00 (21)               
         DCE5400 Jaroš Vladimír            52.28 (14)    105.28 (17)
         DCE7500 Zeman Tomáš               67.45 (21)    173.13 (19)

20. ABM 1  KOB Moira Brno                                173.42   +59.47
         ABM9210 Otrusina Jan              42.29 (15)               
         ABM0199 Radová Kateřina           85.01 (23)    127.30 (21)
         ABM7405 Mulíček Ondřej            46.12 (10)    173.42 (20)

    LLI 1  TJ Loko Liberec                                 DISK         
         LLI7201 Bradáč Stanislav          51.20 (19)               
         LLI7550 Bradáčová Marie            DISK                    
         LLI7551 Peterková Viktorie         DISK                    

    JHB 1  TJ Jiskra Havlíčkův Brod                        DISK         
         JHB9107 Kopic Jiří                57.18 (23)               
         JHB9953 Pejšková Eva               DISK                    
         JHB6553 Fencíková Vladislava      63.38 (16)               

    XXX                                                     abs         
         ZBM8001 König Lukáš                 abs                    
         SBK7301 Kasal Jiří                  abs                    
         XXX7950 Vacková Jana                abs                    

    SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                         abs         
         BRU7601 Rusin Jan                 52.24 (20)               
         SHK6651 Thýnová Ivana             63.19 (19)    115.43 (20)
         SHK                                 abs                    

    ABM 2  KOB Moira Brno                                 Limit         
         ABM9560 Otrusinová Jana           57.22 (24)               
         ABM7650 Kurečková Dana           137.59 (24)    195.21 (24)
         ABM7210 Kurečka Robert            Limit                    

    SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                          Limit         
         SJH7550 Blažková Markéta          84.59 (26)               
         SJH8151 Píšová Lucie              79.26 (22)    164.25 (23)
         SJH7851 Beranová Jana             Limit                    

    PZR 1  UNITOP SKP Žďár nad Sázavou                    Limit         
         PZR4800 Kříž Pavel                75.44 (25)               
         PZR5051 Křížová Zdenka            75.30 (21)    151.14 (22)
         PZR7070 Poláčková Bohuslava       Limit                    

-------------------------------------------------------------------------------