Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D21E      2.20 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové            16.46         
 2. Fenclová Marta            LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice         16.58   + 0.12
 3. Horčičková Vendula        LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice        16.59   + 0.13
 4. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         17.01   + 0.15
 5. Tesařová Markéta          ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno              17.07   + 0.21
 6. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              17.21   + 0.35
 7. Poklopová Lenka           ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno              17.22   + 0.36
 8. Topinková Monika          PHK8051 E OK 99 Hradec Králové            17.32   + 0.46
 9. Hiklová Natalia           ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno              17.34   + 0.48
10. Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka               17.38   + 0.52
11. Sklenářová Radka          LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.52   + 1.06
12. Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno              17.58   + 1.12
13. Čepová Daniela            PHK8951 R OK 99 Hradec Králové            18.08   + 1.22
14. Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř                  18.20   + 1.34
15. Šimková Johanka           ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno              18.34   + 1.48
15. Myslivcová Pavla          SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové        18.34   + 1.48
17. Chromá Kateřina           ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno              18.39   + 1.53
18. Kolínová Kristýna         DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka               18.40   + 1.54
19. Horová Pavla              LPU9457 E OK Lokomotiva Pardubice         18.43   + 1.57
20. Tichovská Martina         PGP8658 E SK Praga                        18.49   + 2.03
21. Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                   18.57   + 2.11
22. Tužilová Magdaléna        ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno              19.00   + 2.14
23. Košárková Iva             AOP8152 R Orientační Běh Opava            19.15   + 2.29
23. Dlouhá Marie              DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka               19.15   + 2.29
25. Mechlová Lenka            SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové        19.16   + 2.30
26. Hlavová Hana              ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno              19.19   + 2.33
27. Udržalová Pavla           LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice         19.43   + 2.57
28. Krafková Lucie            TUR8650 R OOB TJ Turnov                   20.14   + 3.28
29. Rufferová Iva             TUR8354 R OOB TJ Turnov                   20.32   + 3.46
    Procházková Klára         LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Indráková Adélka          ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H21E      2.70 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              15.16         
 2. Rollier Baptiste          PHK8200 E OK 99 Hradec Králové            15.35   + 0.19
 3. Procházka Jan             PGP8407 E SK Praga                        15.40   + 0.24
 4. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk              15.56   + 0.40
 5. Kubelka Tomáš             LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice         16.03   + 0.47
 6. Mrázek Jan                SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín           16.14   + 0.58
 7. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         16.29   + 1.13
 7. Schuster Marek            AOP9303 E Orientační Běh Opava            16.29   + 1.13
 9. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              16.37   + 1.21
10. Kamenický Jakub           PHK9104 E OK 99 Hradec Králové            16.44   + 1.28
11. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              16.47   + 1.31
12. Chloupek Adam             ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno              16.52   + 1.36
13. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice         16.58   + 1.42
14. Flašar Jan                PGP8610 E SK Praga                        16.59   + 1.43
14. Wolf Daniel               TUR9100 R OOB TJ Turnov                   16.59   + 1.43
16. Horyna Roman              LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice        17.01   + 1.45
17. Čermák Jan                LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice         17.03   + 1.47
18. Semík Ondřej              KAM9401 E SK Kamenice                     17.05   + 1.49
19. Horvát Petr               ASU9447 E Magnus Orienteering             17.06   + 1.50
20. Nožka Radek               LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice         17.10   + 1.54
21. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno              17.14   + 1.58
22. Minář Marek               ASU9444 E Magnus Orienteering             17.15   + 1.59
23. Fodor Petr                TUR8103 R OOB TJ Turnov                   17.19   + 2.03
24. Hadač Filip               AOP9301 R Orientační Běh Opava            17.20   + 2.04
25. Mokrý Stanislav           ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno              17.24   + 2.08
26. Dávidík Marian            SJC7702 E TJ Sportcentrum Jičín           17.25   + 2.09
27. Švirák Ondřej             ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno              17.26   + 2.10
28. Matějů Luboš              PGP7601 R SK Praga                        17.28   + 2.12
29. Komanec Václav            SHK8406 C OK Slavia Hradec Králové        17.34   + 2.18
30. Argaláš Michal            TRI9301 C TJ TŽ Třinec                    17.35   + 2.19
31. Landovský Tomáš           PGP9103 C SK Praga                        17.38   + 2.22
32. Sysel Ctibor              PGP8700 R SK Praga                        17.39   + 2.23
33. Abolins Valters           62L0001 C                                 17.42   + 2.26
34. Navrátil Boris            AOP9202 C Orientační Běh Opava            17.48   + 2.32
35. Dlabaja Štěpán            TZL8508 C SKOB Zlín                       17.55   + 2.39
35. Janata Martin             DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka               17.55   + 2.39
37. Baier Martin              TUR7603 R OOB TJ Turnov                   17.59   + 2.43
38. Hepner David              SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové        18.08   + 2.52
38. Šmehlík Eduard            SHK8702 R OK Slavia Hradec Králové        18.08   + 2.52
40. Grundmann Jan             LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice         18.11   + 2.55
41. Beneš Jan                 SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín           19.01   + 3.45
42. Kurmakaev Damir           44R0001 C Moscow                          20.35   + 5.19
    Bravený Vít               ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D16A      1.90 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janošíkova Tereza         UOL9950 A SK UP Olomouc                   12.47         
 2. Kopecká Anna              LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice         14.14   + 1.27
 3. Chaloupská Barbora        PHK9951 A OK 99 Hradec Králové            14.29   + 1.42
 4. Peterová Jana             LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice         14.30   + 1.43
 5. Rückerová Šárka           HOR0050 A TJ Jiskra Hořice                14.52   + 2.05
 6. Janoušková Lucie          BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor              15.02   + 2.15
 7. Malinová Apolena          SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové        15.09   + 2.22
 7. Grycová Kateřina          TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno               15.09   + 2.22
 9. Firešová Markéta          ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno              15.10   + 2.23
10. Thýnová Nikola            SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové        15.12   + 2.25
11. Plhalová Šárka            ASU0097 A Magnus Orienteering             15.14   + 2.27
12. Šmelíková Tereza          LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice        15.34   + 2.47
12. Hojná Eliška              SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec           15.34   + 2.47
14. Čechová Klára             AOP9951 A Orientační Běh Opava            15.38   + 2.51
15. Poláková Tereza           SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava             15.40   + 2.53
16. Sokolářová Šárka          TUR9999 A OOB TJ Turnov                   15.43   + 2.56
17. Kubecová Kateřina         BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor              15.44   + 2.57
18. Sieglová Eliška           PGP9954 A SK Praga                        15.51   + 3.04
19. Opálková Martina          BBM0050 A BETA URSUS Orienteering         15.54   + 3.07
20. Semrádová Jana            CHC9951 A K.O.B. Choceň                   16.00   + 3.13
21. Nechanická Klára          OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Měst  16.08   + 3.21
22. Kalenská Dominika         STH9958 A SK Studenec                     16.09   + 3.22
23. Kundratová Lucie          TZL0058 A SKOB Zlín                       16.12   + 3.25
24. Kováříková Marie          KAM0050 A SK Kamenice                     16.18   + 3.31
25. Bruková Magda             TRI0054 A TJ TŽ Třinec                    16.21   + 3.34
26. Aschermannová Karolína    KAM0051 A SK Kamenice                     16.26   + 3.39
27. Tichá Veronika            TZL9951 B SKOB Zlín                       16.28   + 3.41
28. Zrníková Adéla            OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Měst  16.30   + 3.43
29. Nešporová Alžběta         TZL0051 A SKOB Zlín                       16.35   + 3.48
30. Větříčková Andrea         SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové        16.39   + 3.52
31. Albrechtová Iveta         KAM9950 C SK Kamenice                     16.46   + 3.59
32. Zlámalová Nikola          SJC9951 A TJ Sportcentrum Jičín           16.56   + 4.09
33. Kubíčková Jana            PHK9999 A OK 99 Hradec Králové            17.00   + 4.13
34. Odehnalová Klára          ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno              17.05   + 4.18
35. Waňková Martina           VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         17.08   + 4.21
36. Hrabošová Magdalena       ASU0099 A Magnus Orienteering             17.17   + 4.30
37. Pavlíková Markéta         CHA0050 A OK Chrastava                    17.18   + 4.31
38. Hájková Lenka             AOP0050 A Orientační Běh Opava            18.22   + 5.35
39. Borovičková Valerie       LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice         18.39   + 5.52
40. Hrabánková Zuzana         PGP9950 A SK Praga                        18.47   + 6.00
41. Zatloukalová Romana       SSU9950 A SK Severka Šumperk              19.26   + 6.39
42. Špringlová Kamila         TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno               19.27   + 6.40
43. Vojtíšková Viktorie       LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice         19.43   + 6.56
44. Straková Veronika         SLA0051 B SKOB Slaný                      19.48   + 7.01
45. Filipová Tereza           LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice         21.39   + 8.52
46. Štefková Klára            TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno               24.41   +11.54
47. Cych Agnieszka            PHK9966 B OK 99 Hradec Králové            36.44   +23.57
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D18A      2.10 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čechová Tereza            SJI9852 A OK Jihlava                      15.54         
 2. Novotná Klára             PHK9751 A OK 99 Hradec Králové            16.00   + 0.06
 3. Vyhnálková Barbora        RIC9850 A OB Říčany                       17.33   + 1.39
 4. Nováková Tereza           DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka               17.34   + 1.40
 5. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    17.35   + 1.41
 6. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    17.57   + 2.03
 7. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        18.00   + 2.06
 8. Veljačiková Hana          PGP9756 A SK Praga                        18.10   + 2.16
 9. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        18.26   + 2.32
10. Odehnalová Tereza         ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno              18.31   + 2.37
11. Kavánková Iva             TZL9753 A SKOB Zlín                       18.32   + 2.38
12. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov                   18.34   + 2.40
13. Jansová Doubravka         LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice         18.43   + 2.49
14. Roškotová Lucie           TUR9753 A OOB TJ Turnov                   18.45   + 2.51
15. Peňázová Veronika         SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec           18.49   + 2.55
16. Korpasová Tereza          LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno      19.03   + 3.09
17. Červená Adéla             SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové        19.12   + 3.18
18. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             19.13   + 3.19
19. Grycová Veronika          TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno               19.15   + 3.21
20. Slavíková Silvie          PGP9751 A SK Praga                        19.16   + 3.22
20. Šimůnková Gabriela        TAP9755 A KOB TRETRA Praha                19.16   + 3.22
22. Kinkorová Tereza          LPM9850 A OK Lokomotiva Plzeň             19.23   + 3.29
23. Hanousková Renata         LCE9852 A OOB TJ Slovan Luhačovice        19.28   + 3.34
24. Kaufmanová Ivana          TRI9761 A TJ TŽ Třinec                    19.30   + 3.36
25. Nováková Lucie            BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor              19.34   + 3.40
26. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       19.41   + 3.47
27. Hojná Dominika            SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec           19.47   + 3.53
28. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           19.49   + 3.55
29. Hájková Eliška            KAM9851 A SK Kamenice                     19.54   + 4.00
30. Švancárová Veronika       KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šum  20.08   + 4.14
31. Kovářová Lenka            LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice       20.13   + 4.19
32. Zimmerová Kateřina        KAM9850 A SK Kamenice                     20.28   + 4.34
33. Pilcová Sabina            JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov           20.34   + 4.40
34. Kohoutová Barbora         BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor              20.40   + 4.46
35. Kameníková Andrea         BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor              21.43   + 5.49
36. Smrčková Dominika         KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šum  21.54   + 6.00
37. Parkanová Veronika        SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec           22.31   + 6.37
38. Vacková Anna              SJI9854 A OK Jihlava                      23.10   + 7.16
39. Kavalírová Julie          PHK9753 A OK 99 Hradec Králové            23.45   + 7.51
    Chaloupková Veronika      CHC9852 A K.O.B. Choceň                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D20A      2.20 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štičková Anna             LLI9651 R TJ Loko Liberec                 16.42         
 2. Hančová Petra             LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice         17.33   + 0.51
 3. Cych Weronika             PHK9696 R OK 99 Hradec Králové            17.44   + 1.02
 4. Vališová Martina          OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Měst  18.21   + 1.39
 5. Šiková Karolína           LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň             18.24   + 1.42
 6. Kulhavá Eliška            LPU9657 E OK Lokomotiva Pardubice         18.44   + 2.02
 7. Doleželová Kateřina       LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice         18.51   + 2.09
 8. Sabelová Markéta          TRI9656 R TJ TŽ Třinec                    18.59   + 2.17
 9. Koderičová Tereza         PHK9666 A OK 99 Hradec Králové            19.22   + 2.40
10. Hlubučková Kristýna       KAM9551 R SK Kamenice                     19.30   + 2.48
11. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        19.32   + 2.50
12. Procházková Marie         KAM9554 R SK Kamenice                     19.46   + 3.04
13. Bořánková Karolína        KAM9550 E SK Kamenice                     20.08   + 3.26
14. Svobodová Lenka           PHK9551 R OK 99 Hradec Králové            20.12   + 3.30
15. Matyba Anna               DOB9650 B KOB Dobruška                    20.24   + 3.42
16. Chládková Simona          LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice         20.54   + 4.12
17. Šiková Barbora            LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň             21.10   + 4.28
18. Šádková Martina           PHK9653 A OK 99 Hradec Králové            21.13   + 4.31
19. Hrabánková Klára          PGP9654 A SK Praga                        21.20   + 4.38
20. Machusová Karolína        SSU9666 A SK Severka Šumperk              24.51   + 8.09
21. Habigerová Radka          KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šum  26.12   + 9.30
22. Hiršová Gabriela          ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno              34.22   +17.40
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D21A      2.10 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jakobová Adélka           PGP9056 R SK Praga                        17.28         
 2. Doležalová Monika         KAM8851 R SK Kamenice                     18.02   + 0.34
 3. Polednová Hana            RUZ8051 C TJ Růžená                       18.28   + 1.00
 4. Hrstková Vladěna          ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno              18.42   + 1.14
 5. Voborníková Alena         CTB9451 R SK OB Chotěboř                  18.53   + 1.25
 6. Folbrechtová Šárka        BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor              19.05   + 1.37
 7. Benešová Jana             SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec           19.10   + 1.42
 8. Kopáčková Iva             CHT8851 C OOB SK Chrast                   19.38   + 2.10
 9. Valachová Martina         LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice         19.43   + 2.15
10. Korecká Lenka             CHT8053 C OOB SK Chrast                   19.54   + 2.26
11. Čermáková Magdalena       LCE9155 C OOB TJ Slovan Luhačovice        19.56   + 2.28
12. Šrámková Michaela         SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec           19.58   + 2.30
13. Staňková Lucie            ASU8756 C Magnus Orienteering             20.01   + 2.33
14. Znamenáčková Helena       TAP8153 C KOB TRETRA Praha                20.07   + 2.39
15. Foglarová Kamila          DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka               20.08   + 2.40
16. Jeřábková Jitka           TZL9453 C SKOB Zlín                       20.16   + 2.48
17. Sedláčková Oldřiška       BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor              20.18   + 2.50
18. Chroustová Lenka          ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno              20.25   + 2.57
19. Chmelařová Michaela       SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové        20.30   + 3.02
20. Lehárová Alžběta          LPU9456 R OK Lokomotiva Pardubice         20.35   + 3.07
21. Fundová Eliška            SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové        20.37   + 3.09
22. Kamererová Valerie        KAM9452 C SK Kamenice                     20.46   + 3.18
23. Kuncová Eliška            SSU8951 R SK Severka Šumperk              20.48   + 3.20
23. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        20.48   + 3.20
25. Chvalová Věra             LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň             20.53   + 3.25
26. Mádlová Věra              ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno              20.58   + 3.30
27. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            21.00   + 3.32
28. Kulhavá Šárka             LPU9357 C OK Lokomotiva Pardubice         21.07   + 3.39
28. Křížová Lenka             TTR8551 C OOB Třebíč                      21.07   + 3.39
30. Matrasová Kateřina        CHT8353 C OOB SK Chrast                   21.14   + 3.46
31. Vildmonová Pavla          PGP7454 C SK Praga                        21.20   + 3.52
32. Šákrová Michaela          BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor              21.26   + 3.58
33. Mrštíková Květa           LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice         21.28   + 4.00
34. Dlouhá Hana               DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka               21.35   + 4.07
35. Dundrová Lucie            TUR8951 C OOB TJ Turnov                   21.40   + 4.12
36. Mesiarkinová Kamila       MBM8282 C O-mikron                        21.54   + 4.26
37. Šilhavá Lucie             LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň             21.58   + 4.30
38. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       22.00   + 4.32
39. Košťálová Petra           DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka               22.01   + 4.33
40. Kochová Nikola            TUR9358 C OOB TJ Turnov                   22.18   + 4.50
41. Kopecká Eliška            ASU9299 C Magnus Orienteering             22.23   + 4.55
42. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             22.46   + 5.18
43. Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                22.51   + 5.23
44. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno              23.02   + 5.34
45. Přecechtělová Tereza      DOB8971 C KOB Dobruška                    23.03   + 5.35
46. Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                        23.06   + 5.38
47. Klimplová Zuzana          LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice         23.13   + 5.45
48. Kozumplíková Alice        RBK8151 C SK Radioklub Blansko            23.23   + 5.55
49. Chromá Adéla              ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno              23.24   + 5.56
50. Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko            23.27   + 5.59
51. Chumová Jana              SLP7451 C OOB Slavia Praha                24.10   + 6.42
52. Matějů Martina            PGP8556 E SK Praga                        24.57   + 7.29
53. Burdová Adéla             BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor              31.56   +14.28
54. Matrasová Vendula         CHT8251 C OOB SK Chrast                   35.31   +18.03
    Koporová Petra            ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
MS  Rybář Oleg                LTU7801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       33.51   +16.23
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H16A      2.30 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bořánek Michal            STE0007 A SK SKI-OB Šternberk             14.38         
 2. Chupek Jakub              JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov           15.06   + 0.28
 3. Rusin Jan                 LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice         15.21   + 0.43
 4. Křivda Tomáš              CHC9901 A K.O.B. Choceň                   15.30   + 0.52
 5. Hlaváč Ondřej             TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno               15.32   + 0.54
 6. Chvátil Šimon             PHK9908 A OK 99 Hradec Králové            15.49   + 1.11
 7. Filipek Sebastian         TRI0002 A TJ TŽ Třinec                    15.51   + 1.13
 8. Dekrét Jakub              ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno              16.04   + 1.26
 9. Horčička Vít              UOL9919 A SK UP Olomouc                   16.05   + 1.27
10. Šrámek Ondřej             KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šum  16.19   + 1.41
11. Kavalír Jáchym            PHK9901 A OK 99 Hradec Králové            16.32   + 1.54
12. Hasman Ondřej             VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň             16.47   + 2.09
13. Vopařil Jan               LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice        16.50   + 2.12
13. Roudný Martin             LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice         16.50   + 2.12
15. Jirka Mikuláš             STE0000 A SK SKI-OB Šternberk             16.51   + 2.13
16. Buk Petr                  ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem         17.04   + 2.26
17. Podmolík Jonáš            TZL0001 A SKOB Zlín                       17.31   + 2.53
18. Holesz Sebastian          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    17.39   + 3.01
19. Mareš Vít                 BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor              17.44   + 3.06
20. Zentrich Dušan            LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice        17.45   + 3.07
21. Šabata Milan              SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.03   + 3.25
22. Jílek Ondřej              KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šum  18.17   + 3.39
23. Roudný Václav             LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice         18.21   + 3.43
24. Pavlovec Dan              BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor              18.23   + 3.45
25. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  18.26   + 3.48
26. Čech Petr                 SJI0001 A OK Jihlava                      18.37   + 3.59
27. Skalický Johan            KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí             18.46   + 4.08
28. Kašpar Petr               JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov           19.02   + 4.24
29. Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                      19.20   + 4.42
30. Nagy Josef                TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  19.24   + 4.46
31. Florián Vojtěch           ABM9901 B KOB Moira Brno                  19.47   + 5.09
31. Říčný Vojta               ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno              19.47   + 5.09
33. Bradáč Jakub              LLI0002 B TJ Loko Liberec                 19.53   + 5.15
34. Kroul Josef               KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šum  20.09   + 5.31
35. Láznička Václav           TZL9901 A SKOB Zlín                       20.10   + 5.32
36. Panovec Kryštof           OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovice        20.44   + 6.06
37. Marek Jakub               LLI9900 B TJ Loko Liberec                 21.18   + 6.40
38. Gedeon Dominik            KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šum  22.01   + 7.23
39. Šmaus Antonín             TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  22.14   + 7.36
40. Garstka Kamil             DOB0001 B KOB Dobruška                    24.59   +10.21
    Matoušek Matěj            KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Fencl Jonáš               LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Hašek Jan                 VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň              DISK         
    Melichar Petr             LLI0001 A TJ Loko Liberec                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H18A      2.40 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kočí Josef                JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov           14.37         
 2. Sýkora Vojtěch            LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice        14.39   + 0.02
 3. Hirš Otakar               ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno              14.55   + 0.18
 4. Navrátil Šimon            PGP9702 A SK Praga                        15.00   + 0.23
 5. Pryjma Fryderyk           JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov           15.27   + 0.50
 6. Černocký Libor            LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice        15.28   + 0.51
 6. Bendák Jan                PHK9800 A OK 99 Hradec Králové            15.28   + 0.51
 8. Bořil Jan                 SJI9700 A OK Jihlava                      15.40   + 1.03
 9. Hausenblas Šimon          KAM9803 A SK Kamenice                     15.41   + 1.04
 9. Vandas Daniel             PHK9805 A OK 99 Hradec Králové            15.41   + 1.04
11. Wolf Filip                TUR9701 A OOB TJ Turnov                   15.46   + 1.09
12. Starý Ondra               VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         15.48   + 1.11
13. Semrád Ladislav           CHC9701 A K.O.B. Choceň                   16.03   + 1.26
14. Bartoš Vojtěch            PGP9809 A SK Praga                        16.10   + 1.33
15. Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                       16.17   + 1.40
16. Netuka Vojtěch            SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové        16.27   + 1.50
17. Pokorný David             SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.33   + 1.56
18. Koštejn Vít               DOK9800 A OK Doksy                        16.34   + 1.57
19. Kanta Martin              LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice         16.39   + 2.02
20. Semerád Antonín           DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka               16.45   + 2.08
21. Sosenko Szymon            CHC9804 C K.O.B. Choceň                   16.55   + 2.18
22. Sláma Dušan               ASU9843 A Magnus Orienteering             16.56   + 2.19
23. Mikel David               TZL9703 A SKOB Zlín                       16.59   + 2.22
24. Valášek Jiří              KAM9700 A SK Kamenice                     17.05   + 2.28
25. Sedláček Ondřej           HLV9732 A KČT - OB Holešov                17.08   + 2.31
26. Baran Jan                 92P9700 C Polish National Youth Team      17.10   + 2.33
26. Pek Daniel                SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové        17.10   + 2.33
28. Frýba Dominik             SJI9702 A OK Jihlava                      17.18   + 2.41
28. Zikmund Zdeněk            SJC9703 A TJ Sportcentrum Jičín           17.18   + 2.41
30. Šmaus Jan                 TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  17.20   + 2.43
31. Šiška Petr                TZL9801 A SKOB Zlín                       17.31   + 2.54
32. Kelbl Vladimír            ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno              17.33   + 2.56
33. Melichar Vojtěch          LLI9802 A TJ Loko Liberec                 17.44   + 3.07
34. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         17.49   + 3.12
35. Kašpar Ludvík             BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor              17.52   + 3.15
36. Gebrt Jan                 SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové        17.59   + 3.22
37. Werner Michal             PGP9705 A SK Praga                        18.03   + 3.26
38. Okarma Jacek              CHC9803 C K.O.B. Choceň                   18.09   + 3.32
39. Maňák Michal              PHK9801 A OK 99 Hradec Králové            18.11   + 3.34
40. Paukert Lukáš             KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí             18.13   + 3.36
41. Michek David              TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  18.29   + 3.52
42. Garstka Jakub             DOB9800 C KOB Dobruška                    19.00   + 4.23
43. Novotný Marek             TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  19.03   + 4.26
44. Novák Aleš                PGP9808 B SK Praga                        19.04   + 4.27
45. Ježek Ondřej              PGP9706 A SK Praga                        19.05   + 4.28
46. Najman Matouš             DKP9800 C Oddíl OB Kotlářka               19.14   + 4.37
47. Otruba Vojtěch            JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov           19.28   + 4.51
48. Hasal Martin              PGP9804 B SK Praga                        19.47   + 5.10
49. Kašpar Jakub              ASU9747 A Magnus Orienteering             19.58   + 5.21
50. Birnbaum Adam             BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor              21.48   + 7.11
51. Novák Filip               TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  21.49   + 7.12
52. Hájek Jakub               SHK9802 A OK Slavia Hradec Králové        22.21   + 7.44
    Biederman Marcin          92P9800 C Polish National Youth Team       DISK         
    Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                     DISK         
    Vystavěl Ondřej           JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H20A      2.60 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čech Jan                  SJI9601 R OK Jihlava                      16.22         
 2. Glonek Jakub              AOP9602 R Orientační Běh Opava            16.40   + 0.18
 3. Hruška Jakub              ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno              17.06   + 0.44
 4. Kettner Vojtěch           KAM9601 E SK Kamenice                     17.08   + 0.46
 5. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            17.25   + 1.03
 5. Mudrák Štěpán             LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice        17.25   + 1.03
 7. Veselý Jakub              PGP9503 R SK Praga                        17.26   + 1.04
 8. Mašata Matěj              PHK9601 R OK 99 Hradec Králové            17.27   + 1.05
 8. Valeš Jiří                LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň             17.27   + 1.05
10. Garbacik Michal           92P9500 C Polish National Youth Team      18.04   + 1.42
11. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        18.05   + 1.43
12. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         18.09   + 1.47
13. Pavlovec Jan              BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor              18.15   + 1.53
13. Kamenický Jeroným         OSN9549 R SK Orientační sporty Nové Měst  18.15   + 1.53
15. Illner Vojtěch            DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka               18.25   + 2.03
16. Vacek Vojtěch             SJI9602 A OK Jihlava                      18.28   + 2.06
17. Waněk Adam                LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice         18.30   + 2.08
18. Křivda Martin             CHC9501 R K.O.B. Choceň                   18.46   + 2.24
19. Deml Tomáš                LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice         18.47   + 2.25
20. Burda Matěj               BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor              19.04   + 2.42
21. Zlámal David              SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín           19.22   + 3.00
22. Landovský Jakub           PGP9601 A SK Praga                        19.23   + 3.01
23. Jurica Jan                LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice         19.28   + 3.06
24. Kaczocha Przemyslaw       DOB9600 B KOB Dobruška                    20.08   + 3.46
25. Walach Ondřej             TRI9601 A TJ TŽ Třinec                    20.25   + 4.03
26. Málek Jan                 PZR9505 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     21.00   + 4.38
27. Štál Jan                  SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín           21.24   + 5.02
28. Pešek Martin              LPM9602 B OK Lokomotiva Plzeň             21.39   + 5.17
29. Hledík Jakub              CHT9501 B OOB SK Chrast                   22.50   + 6.28
    Sklenář Martin            AOP9501 A Orientační Běh Opava             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H21A      2.60 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Schulhof Jan              TUR8900 C OOB TJ Turnov                   15.55         
 2. Zbranek Roman             ASU8808 R Magnus Orienteering             15.57   + 0.02
 3. Záveský Filip             LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice         15.58   + 0.03
 4. Kořínek Tomáš             BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor              16.06   + 0.11
 5. Novotný Ondřej            ABM9211 C KOB Moira Brno                  16.11   + 0.16
 6. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              16.22   + 0.27
 7. Gazda Viktor              TRI9203 C TJ TŽ Třinec                    16.27   + 0.32
 8. Fučík Karel               VBM7246 C VSK Mendelu Brno                16.40   + 0.45
 9. Vavrys Johan              LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice        16.46   + 0.51
10. Štěrba Zbyněk             LPU8304 R OK Lokomotiva Pardubice         16.47   + 0.52
11. Cahel Marek               LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice        16.53   + 0.58
12. Kašpar Michal             TZL9308 C SKOB Zlín                       16.58   + 1.03
13. Skoupý Jan                STE9411 R SK SKI-OB Šternberk             17.00   + 1.05
14. Palas Jan                 ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno              17.03   + 1.08
15. Pospíšil Ondřej           DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka               17.08   + 1.13
16. Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                    17.12   + 1.17
17. Zimmermann Jakub          ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno              17.17   + 1.22
18. Jirásek Michal            SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové        17.19   + 1.24
19. Grundman Vojtěch          CHC8801 C K.O.B. Choceň                   17.24   + 1.29
20. Lenner Miroslav           LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice         17.32   + 1.37
20. Khýn Vítězslav            ASU8304 C Magnus Orienteering             17.32   + 1.37
22. Klusáček Matěj            ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno              17.37   + 1.42
23. Košárek Pavel             AOP7102 C Orientační Běh Opava            17.40   + 1.45
24. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha                17.41   + 1.46
25. Zelenka Tomáš             PHK9001 C OK 99 Hradec Králové            17.44   + 1.49
26. Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                        17.45   + 1.50
26. Král Václav               SSU8243 C SK Severka Šumperk              17.45   + 1.50
28. Drahokoupil Aleš          CHT8501 R OOB SK Chrast                   17.52   + 1.57
29. Panchártek Jan            PHK8802 C OK 99 Hradec Králové            17.53   + 1.58
30. Novák Daniel              DOK8700 C OK Doksy                        17.57   + 2.02
30. Azeb Karim                PHK9110 C OK 99 Hradec Králové            17.57   + 2.02
32. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            18.00   + 2.05
33. Kovář Miroslav            SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín           18.03   + 2.08
33. Palát Petr                ABM7415 C KOB Moira Brno                  18.03   + 2.08
35. Pidrman Milan             EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha               18.04   + 2.09
36. Holas Ondřej              TUR8501 C OOB TJ Turnov                   18.05   + 2.10
37. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov                   18.06   + 2.11
38. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov                   18.07   + 2.12
39. Šabatka Zdeněk            PHK8900 C OK 99 Hradec Králové            18.08   + 2.13
40. Hikl Tomáš                7DC8100 C NT-team                         18.10   + 2.15
41. Kopáček Jan               CHT8510 C OOB SK Chrast                   18.11   + 2.16
41. Slezák Zdeněk             LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice        18.11   + 2.16
43. Přikryl Petr              ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno              18.14   + 2.19
44. Slezák Jiří               LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice        18.17   + 2.22
45. Držka Štěpán              LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice         18.26   + 2.31
46. Pašek František           KAM7600 C SK Kamenice                     18.27   + 2.32
47. Brož Marek                TUR8402 C OOB TJ Turnov                   18.34   + 2.39
48. Kolín Jan                 DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka               18.35   + 2.40
49. Hošek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    18.36   + 2.41
50. Švadlena Pavel            CHC7502 C K.O.B. Choceň                   18.42   + 2.47
51. Pešek Ondřej              CHC8502 C K.O.B. Choceň                   18.43   + 2.48
52. Laciga Radek              PGP8202 C SK Praga                        18.50   + 2.55
53. Weiner Jakub              SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové        19.00   + 3.05
54. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                        19.05   + 3.10
55. Fiala Petr                LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice         19.07   + 3.12
56. Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                19.08   + 3.13
57. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                19.09   + 3.14
58. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                19.12   + 3.17
59. Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast                   19.13   + 3.18
60. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            19.14   + 3.19
61. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         19.17   + 3.22
62. Pokorný Ondřej            PGP7506 C SK Praga                        19.27   + 3.32
    Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
    Dutkowski Mikolaj         DOB9200 R KOB Dobruška                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D10      0.90 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Škáchová Viktorie         KAM0650 C SK Kamenice                      6.55         
 2. Pecková Tereza            EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha                7.18   + 0.23
 3. Srbová Michaela           SJI0551 C OK Jihlava                       8.03   + 1.08
 4. Blažková Veronika         SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec            8.38   + 1.43
 5. Dvořáková Lucie           BBM0750 C BETA URSUS Orienteering          8.50   + 1.55
 6. Komárková Zbyňka          SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec           11.38   + 4.43
 7. Holíková Simona           NEJ0551 C TJ Jiskra Nejdek                12.35   + 5.40
 8. Pitrmucová Lucie          JIL0651 C OK Jilemnice                    14.23   + 7.28
 9. Benešová Michaela         SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec           14.33   + 7.38
10. Folprechtová Julie        VSP0653 C USK Praha                       19.52   +12.57
11. Škáchová Zuzana           KAM0651 C SK Kamenice                     20.03   +13.08
12. Floriánková Františka     VSP0550 C USK Praha                       21.10   +14.15
13. Lošťáková Sára            LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       27.22   +20.27
    Mácová Amálie             SJI0650 C OK Jihlava                       DISK         
MS  Slámová Taťána            OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Měst   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D10N      0.90 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Urbanová Anna             SJH0753 C SJH Jindřichův Hradec            7.48         
 2. Kopencová Anna            SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec           11.49   + 4.01
 3. Pejchalová Veronika       SJI0652 C OK Jihlava                      11.54   + 4.06
 4. Malečková Pavlína         PGP0850 C SK Praga                        13.32   + 5.44
 5. Hofhanzlová Štěpánka      RUZ0650 C TJ Růžená                       14.42   + 6.54
 6. Janatová Violka           DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka               24.13   +16.25
 7. Zakouřilová Klára         VSP0850 C USK Praha                       24.14   +16.26
 8. Beranová Marie            SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec           28.30   +20.42
    Kuhnová Alžběta           LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Vítková Hana              SJI0750 C OK Jihlava                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D12      1.40 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tichá Dorotea             DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka                9.34         
 2. Fejfarová Tereza          LPU0360 B OK Lokomotiva Pardubice         10.29   + 0.55
 3. Nentvichová Julie         DOR0351 B OK Dobříš                       10.42   + 1.08
 4. Arnoštová Veronika        DOR0455 B OK Dobříš                       11.14   + 1.40
 5. Mulíčková Markéta         ABM0362 B KOB Moira Brno                  11.18   + 1.44
 6. Hankovcová Helena         KAM0350 B SK Kamenice                     11.30   + 1.56
 7. Sobotková Klára           PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     11.38   + 2.04
 8. Stoklasová Zuzana         OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Měst  11.45   + 2.11
 9. Kovářová Lucie            VPM0350 C KOS Slavia VŠ Plzeň             11.51   + 2.17
10. Podrábská Alžběta         VLI0451 B Slavia Liberec orienteering     11.58   + 2.24
10. Lukašáková Sára           STE0450 B SK SKI-OB Šternberk             11.58   + 2.24
12. Bednaříková Emma          VLI0359 B Slavia Liberec orienteering     12.12   + 2.38
13. Nádeníčková Iva           NEJ0350 B TJ Jiskra Nejdek                12.25   + 2.51
14. Černá Ema                 ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem         12.38   + 3.04
15. Staňková Radka            VPM0452 B KOS Slavia VŠ Plzeň             12.41   + 3.07
16. Kroniková Sylvie          SHK0450 C OK Slavia Hradec Králové        12.53   + 3.19
17. Žejdlíková Eliška         LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice       12.54   + 3.20
18. Bartošová Marie           MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně            13.04   + 3.30
19. Richtrová Kamila          VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň             13.06   + 3.32
20. Ziebová Veronika          NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek                13.20   + 3.46
21. De Heij Laura             RIC0450 B OB Říčany                       13.37   + 4.03
22. Procházková Kateřina      SJC0351 C TJ Sportcentrum Jičín           13.40   + 4.06
23. Malečková Hana            PGP0550 C SK Praga                        14.10   + 4.36
24. Aschermannová Klára       VSP0454 C USK Praha                       14.34   + 5.00
25. Vitebská Eliška           TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  14.38   + 5.04
26. Bulířová Ema              TAP0452 B KOB TRETRA Praha                14.40   + 5.06
27. Šemberová Anděla          SJC0451 C TJ Sportcentrum Jičín           15.40   + 6.06
28. Marečková Ema             OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Měst  15.49   + 6.15
29. Komárková Jindra          SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec           17.05   + 7.31
30. Kynčlová Jiřina           JIL0354 C OK Jilemnice                    17.06   + 7.32
31. Nešporová Marie           TTR0351 C OOB Třebíč                      17.12   + 7.38
32. Gottsteinová Ema          JIL0451 C OK Jilemnice                    17.42   + 8.08
33. Kuříková Zuzana           JIL0353 C OK Jilemnice                    17.48   + 8.14
34. Petříková Adéla           MAS0352 C KČT Aš                          18.38   + 9.04
35. Růžičková Eliška          SJC0452 C TJ Sportcentrum Jičín           21.14   +11.40
36. Beranová Hana             VSP0455 C USK Praha                       22.30   +12.56
37. Vodičková Johana          LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice         23.30   +13.56
38. Křížková Marie            MAS0450 C KČT Aš                          24.08   +14.34
    Mikešová Tereza           RUZ0351 C TJ Růžená                        DISK         
MS  Novotná Jitka             NNN9996 C Neregistrovaní                  12.49   + 3.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D14      1.30 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Korpasová Lucie           LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno      10.14         
 2. Semíková Lucie            KAM0250 B SK Kamenice                     10.32   + 0.18
 2. Blažková Kateřina         SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec           10.32   + 0.18
 4. Šklíbová Míša             TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  10.36   + 0.22
 4. Tokárová Regina           NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek                10.36   + 0.22
 6. Černá Kateřina            MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně            10.38   + 0.24
 7. Bejvlová Karolína         LME0250 A SK Los Mělník                   10.41   + 0.27
 8. Matějková Barbora         SJC0156 B TJ Sportcentrum Jičín           10.55   + 0.41
 9. Vyhnálková Marie          RIC0151 A OB Říčany                       11.04   + 0.50
10. Nedomlelová Lucie         TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  11.12   + 0.58
10. Marková Ema               STE0252 B SK SKI-OB Šternberk             11.12   + 0.58
12. Dolejší Kateřina          STB0199 A TJ Stadion Nový Bor             11.18   + 1.04
13. Rydlová Magdaléna         TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  11.23   + 1.09
14. Hlaváčová Anežka          TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno               11.27   + 1.13
15. Kinštová Tereza           SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec           11.36   + 1.22
16. Jeřábková Nina            BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor              11.38   + 1.24
17. Titzová Adéla             VSP0250 B USK Praha                       11.45   + 1.31
18. Rydlová Adéla             TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  11.48   + 1.34
19. Shánělová Štěpánka        CHC0152 B K.O.B. Choceň                   11.54   + 1.40
20. Janků Anna                SJC0252 A TJ Sportcentrum Jičín           11.56   + 1.42
21. Linková Lucie             TUR0251 B OOB TJ Turnov                   11.57   + 1.43
22. Polanská Nelly            PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     11.58   + 1.44
23. Klacková Štěpánka         SJC0253 C TJ Sportcentrum Jičín           12.07   + 1.53
23. Kroniková Štěpánka        SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové        12.07   + 1.53
25. Škáchová Magdalena        KAM0151 A SK Kamenice                     12.14   + 2.00
26. Nádeníčková Pavla         NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek                12.19   + 2.05
26. Najmanová Agáta           DKP0150 C Oddíl OB Kotlářka               12.19   + 2.05
26. Dvořáková Anna            JIL0154 C OK Jilemnice                    12.19   + 2.05
29. Vítová Lucie              BSO0250 B KOB Baník Sokolov               12.38   + 2.24
30. Růžičková Vendula         CHA0252 C OK Chrastava                    12.56   + 2.42
31. Smolková Sabina           STE0250 B SK SKI-OB Šternberk             13.16   + 3.02
32. Sanna Karin               DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka               13.17   + 3.03
33. Horáková Barbora          VSP0150 B USK Praha                       13.36   + 3.22
34. Křížová Daniela           MAS0250 C KČT Aš                          13.48   + 3.34
35. Marešová Klára            NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek                14.02   + 3.48
36. Pavlová Martina           LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice       14.19   + 4.05
37. Baloghová Lída            TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  14.21   + 4.07
38. Podrábská Marie           VLI0251 B Slavia Liberec orienteering     14.22   + 4.08
39. Tumová Adéla              SJC0154 C TJ Sportcentrum Jičín           14.52   + 4.38
40. Mulíčková Zuzana          ABM0157 B KOB Moira Brno                  15.31   + 5.17
41. Starková Terezie          CHT0251 B OOB SK Chrast                   15.33   + 5.19
42. Lišková Adélka            CHA0254 C OK Chrastava                    15.38   + 5.24
42. Staňková Markéta          VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň             15.38   + 5.24
44. Pitrmucová Antonie        JIL0251 C OK Jilemnice                    15.40   + 5.26
45. Geislerová Aneta          DKL0151 B KOB Kladno                      16.01   + 5.47
46. Blahová Pavla             EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha               16.08   + 5.54
47. Jelínková Adéla           RUZ0251 C TJ Růžená                       16.27   + 6.13
48. Beranová Eva              VSP0254 C USK Praha                       16.38   + 6.24
49. Kuchařová Rozálie         SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín           17.32   + 7.18
50. Skoupá Vendula            STE0152 B SK SKI-OB Šternberk             18.22   + 8.08
51. Řadová Lucie              DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka               18.47   + 8.33
52. Janderová Barbora         PGP0251 C SK Praga                        18.54   + 8.40
53. Šritrová Lenka            TUV0252 B SOK TJ Turnov                   18.58   + 8.44
54. Dočkalová Klára           SJI0250 C OK Jihlava                      24.15   +14.01
    Hornychová Karolína       TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   DISK         
    Budská Anna               TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D16C      1.50 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Boháčová Anna             CTB0051 B SK OB Chotěboř                  13.06         
 2. Nechutová Aneta           PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     13.34   + 0.28
 3. Utíkalová Kateřina        TBM9952 B KOS TJ Tesla Brno               13.52   + 0.46
 3. Hrnčířová Magda           STH0051 C SK Studenec                     13.52   + 0.46
 5. Riby Rose                 LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice       13.55   + 0.49
 6. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               14.54   + 1.48
 7. Urbanová Markéta          STH9953 B SK Studenec                     15.14   + 2.08
 8. Sobotková Anna            PGP0050 B SK Praga                        16.30   + 3.24
    Pejšková Eva              JHB9953 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod         DISK         
MS  Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.35   + 3.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D18C      1.60 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Dundáčková Julie          SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec           15.18         
2. Komárková Silvie          TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno               15.19   + 0.01
3. Dvořáková Klára           CHT9852 B OOB SK Chrast                   16.55   + 1.37
4. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               18.25   + 3.07
5. Moravčíková Hana          CHT9751 C OOB SK Chrast                   21.16   + 5.58
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D21C      2.00 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fučíková Hana             VBM7751 C VSK Mendelu Brno                14.31         
 2. Jiříková Dana             TAP9055 C KOB TRETRA Praha                15.29   + 0.58
 3. Myslivečková Zuzana       TUR9253 C OOB TJ Turnov                   15.46   + 1.15
 4. Zayats Inna               LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň             15.53   + 1.22
 5. Galatíková Lucie          ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno              15.56   + 1.25
 5. Snížková Petra            DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka               15.56   + 1.25
 5. Bialožytová Tereza        PGP9055 C SK Praga                        15.56   + 1.25
 8. König Lucie               AOP8851 C Orientační Běh Opava            16.00   + 1.29
 9. Svobodná Madla            DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka               16.09   + 1.38
10. Wurzelová Hana            OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Měst  16.25   + 1.54
11. Smoradová Barbora         ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno              16.36   + 2.05
12. Šmídová Stanislava        CHT8751 C OOB SK Chrast                   16.40   + 2.09
13. Šťastná Lenka             CTB8351 C SK OB Chotěboř                  16.49   + 2.18
14. Kudrnáčová Lucie          HCE8850 C TJ Sokol Hostivice              16.51   + 2.20
15. Tihonová Hana             TAP9052 C KOB TRETRA Praha                16.52   + 2.21
16. Ondráčková Lucie          CTB9254 C SK OB Chotěboř                  16.59   + 2.28
17. Křečková Lenka            ASU9271 C Magnus Orienteering             17.15   + 2.44
18. Kočová Lenka              ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno              17.20   + 2.49
19. Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     17.22   + 2.51
20. Králová Iveta             JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        17.23   + 2.52
21. Aschermannová Petra       KAM9354 C SK Kamenice                     17.24   + 2.53
22. Mikanová Kateřina         EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha               17.42   + 3.11
23. Kalinová Markéta          EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha               17.45   + 3.14
24. Pavlová Petra             CHC8552 C K.O.B. Choceň                   17.47   + 3.16
25. Peterová Věra             DOB8751 C KOB Dobruška                    17.54   + 3.23
26. Mrskočová Dana            LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice         17.59   + 3.28
27. Urbanová Johana           PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     18.01   + 3.30
28. Štefková Lucie            VBM8254 C VSK Mendelu Brno                18.47   + 4.16
29. Hanzlíčková Martina       EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha               19.52   + 5.21
30. Bednaříková Daniela       VLI7759 C Slavia Liberec orienteering     20.30   + 5.59
31. Míková Michaela           SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec           20.51   + 6.20
32. Krpatová Zuzana           LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice         21.28   + 6.57
33. Pěluchová Daniela         CHC8851 C K.O.B. Choceň                   21.59   + 7.28
34. Jarešová Lucie            EKP9855 C VŠTJ Ekonom Praha               23.33   + 9.02
35. Rajnošková Lea            BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrchů       23.52   + 9.21
36. Šinovská Kristýna         ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem         23.54   + 9.23
37. Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        24.19   + 9.48
38. Binková Jana              CHT8651 C OOB SK Chrast                   31.14   +16.43
    Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Kubešová Eva              RUZ8151 C TJ Růžená                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D21D      1.90 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Otrusinová Helena         ABM7054 C KOB Moira Brno                  20.35         
2. Otrusinová Jana           ABM9560 A KOB Moira Brno                  20.54   + 0.19
3. Blažková Markéta          SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec           21.13   + 0.38
4. Kurečková Dana            ABM7666 C KOB Moira Brno                  22.48   + 2.13
5. Hofhanzlová Hana          RUZ7951 C TJ Růžená                       24.46   + 4.11
6. Pittnerová Lenka          RUZ7150 C TJ Růžená                       27.58   + 7.23
7. Peterková Viktorie        LLI7551 C TJ Loko Liberec                 28.48   + 8.13
8. Klusáčková Lenka          CTB8051 C SK OB Chotěboř                  33.04   +12.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D35      1.90 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kamenická Lenka           OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Měst  14.36         
 2. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     14.56   + 0.20
 3. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   14.57   + 0.21
 4. Valášková Šárka           KAM6951 C SK Kamenice                     15.01   + 0.25
 5. Zabořilová Romana         JEN7457 C OB Jenišovice                   15.10   + 0.34
 6. Arnoštová Kateřina        DOR7652 C OK Dobříš                       15.50   + 1.14
 7. Nechanická Daniela        OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Měst  15.52   + 1.16
 8. Folprechtová Kateřina     VSP7460 C USK Praha                       16.10   + 1.34
 9. Matoušková Jana           SSU7951 C SK Severka Šumperk              16.15   + 1.39
10. Podrábská Marie           VLI7451 C Slavia Liberec orienteering     16.16   + 1.40
11. Škáchová Petra            KAM7054 C SK Kamenice                     16.22   + 1.46
12. Šklíbová Jana             SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  16.26   + 1.50
13. Vlastníková Lucie         JIL7554 C OK Jilemnice                    16.30   + 1.54
14. Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno               16.44   + 2.08
15. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     16.57   + 2.21
16. Marečková Kateřina        OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Měst  17.02   + 2.26
17. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             17.15   + 2.39
18. Kroniková Jana            SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové        17.17   + 2.41
19. Švadlenová Ivana          CHC7151 C K.O.B. Choceň                   17.20   + 2.44
20. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      17.31   + 2.55
21. Mulíčková Eva             ABM7469 C KOB Moira Brno                  17.35   + 2.59
22. Valíková Petra            AOP7351 C Orientační Běh Opava            17.36   + 3.00
23. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  17.46   + 3.10
23. Komárková Lenka           SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec           17.46   + 3.10
25. Vlachová Dita             SBR7750 C SKOB Bruntál                    17.47   + 3.11
26. Radová Martina            ABM7451 C KOB Moira Brno                  17.54   + 3.18
26. Konečná Marcela           EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha               17.54   + 3.18
28. Janíčková Jitka           OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Měst  18.03   + 3.27
29. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               18.28   + 3.52
30. Benešová Iva              SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec           19.08   + 4.32
31. Dvořáčková Jana           OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Měst  19.11   + 4.35
32. Hančová Alice             VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         19.14   + 4.38
33. Beranová Jana             SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec           19.19   + 4.43
34. Bartošová Jana            MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně            19.26   + 4.50
35. Forstereviczová Jana      DOR7653 C OK Dobříš                       19.28   + 4.52
36. Nová Jana                 DOR7150 C OK Dobříš                       19.35   + 4.59
36. Beranová Iva              VSP7150 C USK Praha                       19.35   + 4.59
36. Zakouřilová Helena        VSP7453 C USK Praha                       19.35   + 4.59
36. Hanušová Zdena            SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín           19.35   + 4.59
40. Poláčková Bohuslava       PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     19.36   + 5.00
41. Chvátilová Pavlína        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové            20.08   + 5.32
42. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             20.26   + 5.50
43. Riby Kateřina             LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       20.38   + 6.02
44. Karlová Kateřina          JIL7553 C OK Jilemnice                    20.59   + 6.23
45. Hašková Eva               VPM7352 C KOS Slavia VŠ Plzeň             21.19   + 6.43
45. Waňková Dita              VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         21.19   + 6.43
47. Malečková Iva             PGP7559 C SK Praga                        21.34   + 6.58
48. Čtrnáctová Magdalena      PGP7151 C SK Praga                        21.53   + 7.17
49. Palátová Lenka            TTR7551 C OOB Třebíč                      23.51   + 9.15
50. Janderová Markéta         DVP7751 C TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt  24.26   + 9.50
51. Vyhnálková Eva            RIC7552 C OB Říčany                       25.35   +10.59
52. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod                 27.22   +12.46
    Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                       DISK         
    Pipková Táňa              LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Lošťáková Ivana           LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D45      1.70 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                15.38         
 2. Kosová Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.56   + 0.18
 2. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              15.56   + 0.18
 4. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     16.01   + 0.23
 5. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    16.57   + 1.19
 6. Bochenková Jana           EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha               17.23   + 1.45
 7. Kavková Dana              SCP6150 C OK Sparta Praha                 18.31   + 2.53
 8. Jansová Alena             CHT5852 C OOB SK Chrast                   18.42   + 3.04
 9. Hojná Tereza              SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec           18.43   + 3.05
10. Klusáčková Jitka          TTR6152 C OOB Třebíč                      19.05   + 3.27
11. Zalabová Martina          SJC6657 C TJ Sportcentrum Jičín           19.13   + 3.35
12. Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice                19.22   + 3.44
13. Thýnová Ivana             SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové        20.01   + 4.23
14. Veljačiková Markéta       SCP6451 C OK Sparta Praha                 20.03   + 4.25
15. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering         20.16   + 4.38
15. Bendáková Jitka           LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       20.16   + 4.38
17. Petrželová Alena          LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       20.20   + 4.42
18. Němečková Jarmila         VSP6650 C USK Praha                       20.42   + 5.04
19. Dundáčková Hana           SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec           21.32   + 5.54
20. Voborníková Eva           CTB6851 C SK OB Chotěboř                  23.12   + 7.34
21. Řezníčková Hana           CHT6051 C OOB SK Chrast                   24.06   + 8.28
22. Schusterová Martina       AOP6551 C Orientační Běh Opava            24.54   + 9.16
23. Semrádová Jitka           CHC6651 C K.O.B. Choceň                   25.26   + 9.48
24. Blahová Markéta           EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha               25.42   +10.04
25. Žandová Hana              CTB7052 C SK OB Chotěboř                  26.01   +10.23
26. Hanušová Jitka            LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       28.55   +13.17
    Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
D55      1.70 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         17.21         
 2. Černíková Zdeňka          OSN5964 C SK Orientační sporty Nové Měst  20.55   + 3.34
 3. Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     21.23   + 4.02
 4. Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         21.37   + 4.16
 5. Zlesáková Vlasta          JIL5362 C OK Jilemnice                    22.40   + 5.19
 6. Nýdrlová Eva              VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         22.43   + 5.22
 7. Stehnová Hana             DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka               25.11   + 7.50
 8. Jelínková Jana            RUZ5552 C TJ Růžená                       27.05   + 9.44
 9. Rajnošková Marie          BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrchů       29.40   +12.19
10. Kovářová Milena           SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec           31.58   +14.37
    Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H10      1.10 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kurz Ondřej               VPM0503 C KOS Slavia VŠ Plzeň              7.38         
 2. Srb Vladimír              SJI0701 C OK Jihlava                       7.43   + 0.05
 3. Bednařík Vilém            VLI0509 C Slavia Liberec orienteering      7.44   + 0.06
 4. Prášil Tomáš              TTR0501 C OOB Třebíč                       7.58   + 0.20
 5. Novák Matyáš              CTB0601 C SK OB Chotěboř                   8.39   + 1.01
 6. Šubrt Vojtěch             DKP0502 C Oddíl OB Kotlářka                9.03   + 1.25
 7. Jelínek Filip             RUZ0500 C TJ Růžená                        9.10   + 1.32
 8. Zrník Tomáš               OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Měst  10.06   + 2.28
 9. Štichhauer Adam           LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice         10.08   + 2.30
 9. Doucha Martin             SNA0501 C TJ START Náchod                 10.08   + 2.30
11. Vítek Matěj               SJI0500 C OK Jihlava                      10.14   + 2.36
12. Štěňha David              EKP0701 C VŠTJ Ekonom Praha               10.23   + 2.45
13. Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál                    10.26   + 2.48
14. Jíra Filip                ROZ0500 C OK Roztoky                      11.01   + 3.23
15. Dvořáček Tomáš            OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Měst  11.31   + 3.53
16. Pejchal Josef             OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Měst  11.53   + 4.15
17. Hendrych Vít              SJI0601 C OK Jihlava                      11.59   + 4.21
18. Rosecký Adam              PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     13.38   + 6.00
19. Máca Dominik              SJI0503 C OK Jihlava                      14.32   + 6.54
20. Forsterevicz Ondřej       DOR0509 C OK Dobříš                       16.25   + 8.47
21. Hasman Jakub              VPM0501 C KOS Slavia VŠ Plzeň             16.40   + 9.02
22. Rachůnek Stanislav        SJI0602 C OK Jihlava                      17.44   +10.06
23. Palát Přemek              TTR0601 C OOB Třebíč                      21.59   +14.21
24. Nešpor Jiří               TTR0502 C OOB Třebíč                      23.54   +16.16
    Nový Jáchym               DOR0502 C OK Dobříš                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H10N      0.90 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Venhauer Vojtěch          SJI0505 C OK Jihlava                       6.19         
 2. Sviták Václav             SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec           11.09   + 4.50
 3. Černý Vojtěch             SJI0603 C OK Jihlava                      14.25   + 8.06
 4. Blažek Cyril              SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec           15.27   + 9.08
 5. Beran Jáchym              SJH0602 C SJH Jindřichův Hradec           16.22   +10.03
 6. Folprecht Lukáš           VSP0802 C USK Praha                       17.25   +11.06
 7. Frýba Matyáš              SJI0700 C OK Jihlava                      20.10   +13.51
 8. Dočkal Matouš             SJI0900 C OK Jihlava                      21.36   +15.17
 9. Pobuda Jan                SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec           24.27   +18.08
10. Jandera Kryštof           PGP0700 C SK Praga                        32.58   +26.39
    Jirků František           SJI0600 C OK Jihlava                       DISK         
MS  Veljačik Jonáš            SCP0800 C OK Sparta Praha                 17.45   +11.26
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H12      1.50 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Milán Jakub               TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno                9.52         
 2. Vitebský Lukáš            TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  10.09   + 0.17
 3. Valík Adam                AOP0301 B Orientační Běh Opava            10.10   + 0.18
 4. Doušek Tomáš              TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno               10.16   + 0.24
 5. Kožina Štěpán             PGP0300 B SK Praga                        10.29   + 0.37
 6. Tokár Radim               NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek                10.44   + 0.52
 7. Škácha Vít                KAM0309 B SK Kamenice                     11.00   + 1.08
 7. Tkáč Matěj                TJN0401 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  11.00   + 1.08
 9. Šauli Filip               VPM0301 A KOS Slavia VŠ Plzeň             11.05   + 1.13
10. Dejnožka Vojtěch          TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  11.18   + 1.26
11. Blaha Jiří                EKP0401 C VŠTJ Ekonom Praha               11.27   + 1.35
12. Gajda Martin              KAM0405 B SK Kamenice                     11.31   + 1.39
13. Průša Dominik             VSP0406 B USK Praha                       11.35   + 1.43
14. Bolehovský Daniel         EKP0508 B VŠTJ Ekonom Praha               12.05   + 2.13
15. Kučera Jáchym             DOR0301 B OK Dobříš                       12.23   + 2.31
16. Šrámek Jaromír            RIC0303 B OB Říčany                       12.31   + 2.39
16. Čtrnáct František         PGP0401 B SK Praga                        12.31   + 2.39
18. Zabořil Ondřej            JEN0401 B OB Jenišovice                   12.32   + 2.40
19. Pobuda Vojtěch            SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec           12.34   + 2.42
20. Palát Tomáš               ABM0307 B KOB Moira Brno                  12.39   + 2.47
21. Beneš Jindřich            KON0404 C KOB Konice                      12.52   + 3.00
22. Mellan Jonáš              TUV0308 B SOK TJ Turnov                   13.02   + 3.10
23. Janda Jakub               DOR0403 B OK Dobříš                       13.03   + 3.11
24. Orany Vojtěch             SJI0401 B OK Jihlava                      13.08   + 3.16
25. Juška Jiří                LPU0304 B OK Lokomotiva Pardubice         13.12   + 3.20
26. Dundáček Karel            SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec           13.18   + 3.26
27. Blaha Michal              EKP0402 C VŠTJ Ekonom Praha               13.28   + 3.36
28. Gryc Ondřej               TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno               13.37   + 3.45
29. Venhoda Matěj             SJI0301 B OK Jihlava                      13.40   + 3.48
30. Rada Štěpán               ABM0404 C KOB Moira Brno                  14.07   + 4.15
31. Vitvar Radim              SJC0404 C TJ Sportcentrum Jičín           14.24   + 4.32
32. Jelínek Kryštof           RUZ0301 B TJ Růžená                       14.45   + 4.53
33. Štichhauer Daniel         LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice         15.11   + 5.19
34. Řehoř Vojta               TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  15.30   + 5.38
35. Fejfar Lukáš              LPU0310 C OK Lokomotiva Pardubice         16.00   + 6.08
36. Dvořáček Jakub            OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Měst  16.16   + 6.24
37. Kuhn Vojtěch              LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice         16.20   + 6.28
38. Zakouřil Matyáš           VSP0400 B USK Praha                       16.34   + 6.42
39. Hybeš Michal              CHT0401 B OOB SK Chrast                   16.48   + 6.56
40. Haas Filip                LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice         17.21   + 7.29
41. Beneš Roman               SJI0403 C OK Jihlava                      18.51   + 8.59
42. Filsak Rafael             SJC0301 C TJ Sportcentrum Jičín           19.01   + 9.09
43. Růžička Jan               SJC0406 C TJ Sportcentrum Jičín           19.18   + 9.26
44. Hudec Filip               SJI0304 C OK Jihlava                      20.15   +10.23
45. Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk             25.43   +15.51
    Dvořák Jakub              BBM0502 C BETA URSUS Orienteering          DISK         
    Dohnal František          VSP0303 C USK Praha                        DISK         
    Fencl Jáchym              LPU0301 B OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Gregor Jáchym             CTB0401 C SK OB Chotěboř                   DISK         
    Hřivna Jakub              PGP0305 B SK Praga                         DISK         
    Peterka Jakub             LLI0404 B TJ Loko Liberec                  DISK         
    Hojný Jáchym              SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H14      1.50 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janovský Tomáš            PGP0101 A SK Praga                        10.49         
 2. Gajda Jan                 KAM0105 A SK Kamenice                     11.03   + 0.14
 3. Hasman Marek              VPM0201 A KOS Slavia VŠ Plzeň             11.30   + 0.41
 4. Richtr Lukáš              VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň             11.33   + 0.44
 4. Malačka Milan             DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka               11.33   + 0.44
 6. Mareček Šimon             OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Měst  11.39   + 0.50
 7. Gryc Vojtěch              TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno               11.53   + 1.04
 8. Nechanický Jan            OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Měst  12.00   + 1.11
 9. Švarc Antonín             DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka               12.02   + 1.13
10. Janda Ondřej              DOR0100 B OK Dobříš                       12.07   + 1.18
11. Budský Ondřej             TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  12.18   + 1.29
12. Světnický František       STE0204 A SK SKI-OB Šternberk             12.20   + 1.31
13. Synek Petr                DOK0200 B OK Doksy                        12.25   + 1.36
14. Šmol David                DOK0100 B OK Doksy                        12.36   + 1.47
15. Kostka Jiří               AOP0201 B Orientační Běh Opava            12.41   + 1.52
16. Hájek Kryštof             TUV0203 B SOK TJ Turnov                   12.45   + 1.56
17. Hankovec Hugo             KAM0201 B SK Kamenice                     13.08   + 2.19
17. Mrskoč Marek              LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice         13.08   + 2.19
19. Valášek Václav            KAM0100 B SK Kamenice                     13.11   + 2.22
19. Janas Petr                PGP0200 B SK Praga                        13.11   + 2.22
21. Macek Ondřej              LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice         13.15   + 2.26
22. Koditek Jonáš             KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí             13.19   + 2.30
23. Kurz Šimon                VPM0208 A KOS Slavia VŠ Plzeň             13.25   + 2.36
24. Bolehovský Michal         EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha               13.37   + 2.48
25. Šubrt Matěj               DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka               13.42   + 2.53
26. Svoboda Radek             STE0207 B SK SKI-OB Šternberk             13.48   + 2.59
27. Longin Jan                TAP0103 B KOB TRETRA Praha                13.52   + 3.03
28. Bradáč David              LLI0203 B TJ Loko Liberec                 13.55   + 3.06
29. Bartoš Václav             MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně            14.17   + 3.28
30. Gottstein Jonáš           JIL0107 B OK Jilemnice                    14.21   + 3.32
31. Cícha Matěj               TTR0102 C OOB Třebíč                      14.24   + 3.35
32. Tkáč Juraj                SJI0200 C OK Jihlava                      14.39   + 3.50
33. Adamec Martin             TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  14.43   + 3.54
34. Burket Vojtěch            JIL0105 C OK Jilemnice                    14.48   + 3.59
35. Bílý Jakub                LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice       14.52   + 4.03
36. Rokos Michal              TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  15.11   + 4.22
37. Kovář Ondřej              VPM0200 B KOS Slavia VŠ Plzeň             15.19   + 4.30
38. Zabořil Vojta             JEN0101 C OB Jenišovice                   15.23   + 4.34
39. Lukašák Šimon             STE0202 B SK SKI-OB Šternberk             15.27   + 4.38
40. Vlastník Matouš           JIL0201 B OK Jilemnice                    15.38   + 4.49
41. Záboj Petr                SJI0101 B OK Jihlava                      15.48   + 4.59
42. Kopecký Jan               PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     18.11   + 7.22
43. Poláček Tomáš             PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     18.21   + 7.32
44. Neumann David             STE0101 B SK SKI-OB Šternberk             18.49   + 8.00
45. Močuba Václav Josef       OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Měst  20.46   + 9.57
46. Doucha Matěj              SJI0201 C OK Jihlava                      30.54   +20.05
    Škvor Adam                KAM0202 B SK Kamenice                      DISK         
    Bek Jiří                  CHA0103 B OK Chrastava                     DISK         
    Nešpor Jan                TTR0101 B OOB Třebíč                       DISK         
    Švadlena Michal           CHC0101 A K.O.B. Choceň                    DISK         
    Průša Kryštof             VSP0102 A USK Praha                        DISK         
    Divácký Štěpán            PZR0203 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou      DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H16C      2.00 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Synek Antonín             DOK0001 B OK Doksy                        16.18         
 2. Thoř Tomáš                TUR9904 A OOB TJ Turnov                   16.31   + 0.13
 3. Valík Tomáš               AOP0001 B Orientační Běh Opava            16.32   + 0.14
 4. Žanda Jan                 CTB9901 B SK OB Chotěboř                  16.54   + 0.36
 5. Veselý Vojtěch            SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec           17.38   + 1.20
 6. Čermák Jiří               CTB9903 B SK OB Chotěboř                  18.40   + 2.22
 7. Šnyrch Tomáš              ABM9919 B KOB Moira Brno                  18.53   + 2.35
 8. Vlastník Šimon            JIL9904 B OK Jilemnice                    20.19   + 4.01
 9. Šnyrch Jakub              ABM9906 C KOB Moira Brno                  20.52   + 4.34
10. Sedlář Jan                TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno               21.00   + 4.42
11. Hybeš David               CHT9903 C OOB SK Chrast                   24.24   + 8.06
12. Čtrnáct Šimon             PGP0001 C SK Praga                        41.21   +25.03
    Burkoň Vojtěch            CHT0003 C OOB SK Chrast                    DISK         
    Hajný Vojtěch             JIL9902 C OK Jilemnice                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H18C      1.80 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Čermák Adam               PGP9701 B SK Praga                        13.22         
2. Konečný Daniel            BBM9702 B BETA URSUS Orienteering         13.33   + 0.11
3. Hubáček Filip             JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov           14.01   + 0.39
4. Kún Josef                 BBM9802 B BETA URSUS Orienteering         15.19   + 1.57
4. Šklíba Michal             SRK9900 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.19   + 1.57
6. Doležal Vít               SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín           15.41   + 2.19
7. Hrouda Matěj              JIL9804 C OK Jilemnice                    16.05   + 2.43
8. Drozd Michal              BBM9701 B BETA URSUS Orienteering         18.30   + 5.08
9. Peřinka Šimon             BBM9700 B BETA URSUS Orienteering         18.54   + 5.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H21C      2.20 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bukovac Palo              ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno              14.29         
 2. Doležel Ondřej            STE9202 C SK SKI-OB Šternberk             14.32   + 0.03
 3. Novák Pavel               CTB7001 C SK OB Chotěboř                  14.33   + 0.04
 4. Mušínský Tomáš            ASU9348 C Magnus Orienteering             14.49   + 0.20
 5. Vodička Oldřich           LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice         15.04   + 0.35
 6. Panovec Jan               VIC8931 C OB Vizovice                     15.27   + 0.58
 7. Rossmanith Vojtěch        AOP9302 C Orientační Běh Opava            15.31   + 1.02
 8. Valenta Jiří              LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice        15.33   + 1.04
 9. Špicar Petr               SJC8801 C TJ Sportcentrum Jičín           15.40   + 1.11
10. Klusáček Jan              ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno              15.50   + 1.21
11. Tomeš Jaroslav            DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka               15.52   + 1.23
12. Černý Michal              PHK8005 C OK 99 Hradec Králové            15.59   + 1.30
12. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.59   + 1.30
14. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  16.00   + 1.31
15. Drobník Michal            SJC8709 C TJ Sportcentrum Jičín           16.05   + 1.36
15. Kalina Miroslav           EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha               16.05   + 1.36
17. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 16.12   + 1.43
17. Jansa Jiří                CHT8402 C OOB SK Chrast                   16.12   + 1.43
19. Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno              16.14   + 1.45
20. Hlaváč Jaroslav           EKP9205 C VŠTJ Ekonom Praha               16.17   + 1.48
20. Krejsa Vladimír           CHT9202 C OOB SK Chrast                   16.17   + 1.48
22. Vlášek Jakub              TAP9702 A KOB TRETRA Praha                16.34   + 2.05
23. Buk Jindřich              ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem         16.35   + 2.06
24. Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř                  16.43   + 2.14
25. Remeš Petr                SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové        16.44   + 2.15
25. Hájek Adam                KAM9202 C SK Kamenice                     16.44   + 2.15
27. Prášek Přemysl            KAM9305 C SK Kamenice                     16.54   + 2.25
28. Hanák Jan                 SLA8002 C SKOB Slaný                      16.56   + 2.27
29. Kamenický Tobiáš          OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Měst  16.59   + 2.30
30. Hadač Miroslav            AOP6501 C Orientační Běh Opava            17.01   + 2.32
31. Valík Luděk               AOP7101 C Orientační Běh Opava            17.04   + 2.35
32. Šesták Jakub              RBK9001 C SK Radioklub Blansko            17.12   + 2.43
33. Němeček Jan               VSP6201 C USK Praha                       17.18   + 2.49
34. Kapal Tomáš               KAM9402 C SK Kamenice                     17.21   + 2.52
35. Ramba Jiří                DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka               17.23   + 2.54
35. Janas Petr                PGP7106 C SK Praga                        17.23   + 2.54
37. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                        17.43   + 3.14
38. Vlažný Jan                LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice        17.47   + 3.18
39. Prášil Ondřej             SJC8401 C TJ Sportcentrum Jičín           17.50   + 3.21
40. Šťastný Karel             CTB7901 C SK OB Chotěboř                  17.53   + 3.24
41. Kasal Vít                 ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno              17.54   + 3.25
42. Boudný Jan                SCP7417 C OK Sparta Praha                 18.02   + 3.33
43. Krejsa Martin             CHT9001 C OOB SK Chrast                   18.20   + 3.51
44. Tichý Tomáš               SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec           18.35   + 4.06
45. Schuster Martin           AOP6502 C Orientační Běh Opava            18.38   + 4.09
46. Komárek Arnošt            SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec           18.41   + 4.12
47. Sýkora Bohumil            CHC8601 C K.O.B. Choceň                   18.43   + 4.14
48. Kozumplík Aleš            VBM8403 C VSK Mendelu Brno                18.47   + 4.18
49. Šilhavý Jakub             LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň             18.49   + 4.20
50. Svatoš Ondřej             EKP9304 C VŠTJ Ekonom Praha               18.51   + 4.22
51. Culka Josef               JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        18.53   + 4.24
52. Kolek Petr                ASU7501 C Magnus Orienteering             19.00   + 4.31
53. Štěňha Martin             EKP7608 C VŠTJ Ekonom Praha               19.06   + 4.37
54. Jirčák Ondřej             SRK8805 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  19.09   + 4.40
55. Blaha Ondřej              EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha               19.12   + 4.43
56. Krejčí Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              19.24   + 4.55
56. Slabý Jan                 ZHR7900 C TJ Zhoř                         19.24   + 4.55
58. Rada Pavel                ABM7401 C KOB Moira Brno                  19.44   + 5.15
59. Korecký Miroslav          CHT7901 C OOB SK Chrast                   20.00   + 5.31
60. Kysilko Zdeněk            CHT8601 C OOB SK Chrast                   20.06   + 5.37
61. Kovář Jaroslav            SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec           20.55   + 6.26
62. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        21.02   + 6.33
63. Kolárik Tomáš             TZL9302 C SKOB Zlín                       21.15   + 6.46
64. Souček Tomáš              SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové        21.44   + 7.15
65. Lžíčař Martin             DOB8803 C KOB Dobruška                    22.02   + 7.33
66. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         22.31   + 8.02
67. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno              22.37   + 8.08
68. Hladílek Jan              PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     22.42   + 8.13
69. Stoklasa Radek            OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Měst  24.07   + 9.38
70. Bednařík Aleš             VLI7309 C Slavia Liberec orienteering     24.20   + 9.51
71. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         26.41   +12.12
72. Olexa Zdeněk              BBM8700 C BETA URSUS Orienteering         27.26   +12.57
    Kutílek Jakub             LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Mikan Albert              EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha                DISK         
    Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                  DISK         
    Vondra Jiří               FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha      DISK         
    Šrubař Michal             MBM8606 C O-mikron                         DISK         
    Řada Jakub                DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka                DISK         
    Kříž Lukáš                TTR8201 C OOB Třebíč                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H21D      2.00 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Švihovský Jaromír         SJC8005 C TJ Sportcentrum Jičín           12.57         
 2. Müller Martin             PHK8903 C OK 99 Hradec Králové            13.01   + 0.04
 3. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         14.24   + 1.27
 4. Koča Jaroslav             ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno              14.48   + 1.51
 5. Eiselt Jan                LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       15.29   + 2.32
 6. Žanda Matěj               CTB9201 C SK OB Chotěboř                  16.29   + 3.32
 7. Hofhanzl Abrahám          RUZ7300 C TJ Růžená                       17.00   + 4.03
 8. Kopic Jiří                JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        18.23   + 5.26
 9. Pobuda Michal             SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec           19.37   + 6.40
10. Vacek Jan                 TTR9303 C OOB Třebíč                      19.51   + 6.54
11. Skryja Ondřej             PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     22.52   + 9.55
12. Rosecký Karel             PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     26.49   +13.52
13. Janda Petr                CHT9101 C OOB SK Chrast                   28.31   +15.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H35      2.40 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sobczyński Kalikst        CHC7101 C K.O.B. Choceň                   17.32         
 2. Finstrle Luděk            ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno              17.50   + 0.18
 3. Koblížek Kamil            KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí             18.40   + 1.08
 4. Dvořáček Jiří             OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Měst  18.56   + 1.24
 5. Nehasil David             BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor              19.10   + 1.38
 6. Průša Michal              VSP7310 C USK Praha                       19.21   + 1.49
 7. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                 19.26   + 1.54
 8. Beran Pavel               SJH7801 C SJH Jindřichův Hradec           19.38   + 2.06
 9. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             19.54   + 2.22
10. Voráček Michal            PGP8009 C SK Praga                        20.33   + 3.01
11. Svoboda Ondřej            SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové        20.36   + 3.04
12. Slovák Miroslav           SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové        20.47   + 3.15
12. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             20.47   + 3.15
14. Šubrt Antonín             DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka               21.09   + 3.37
15. Milán Pavel               TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno               21.19   + 3.47
16. Zrník Tomáš               OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Měst  21.33   + 4.01
17. Balogh Jan                TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  21.35   + 4.03
18. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      21.46   + 4.14
19. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              21.49   + 4.17
20. Mareš Alexander           NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek                21.56   + 4.24
21. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               21.58   + 4.26
22. Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec           22.16   + 4.44
23. Kolář Viktor              HOR7300 C TJ Jiskra Hořice                22.18   + 4.46
24. Houska Jindřich           DOR7601 C OK Dobříš                       22.20   + 4.48
25. Šindelka Antonín          RBK7215 C SK Radioklub Blansko            22.25   + 4.53
26. Bambousek Martin          DOR7302 C OK Dobříš                       22.40   + 5.08
27. Močuba Stanislav          OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Měst  22.45   + 5.13
28. Kovář Vladimír            VPM7200 C KOS Slavia VŠ Plzeň             22.50   + 5.18
29. Chvátil Jiří              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            22.54   + 5.22
30. Zakouřil Václav           VSP7401 C USK Praha                       22.56   + 5.24
31. Mulíček Ondřej            ABM7405 C KOB Moira Brno                  23.43   + 6.11
32. Choutka Jaroslav          BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů       23.45   + 6.13
33. Dundáček Milan            SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec           23.59   + 6.27
34. Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha                 24.00   + 6.28
35. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           24.17   + 6.45
36. Jandera Tomáš             DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Rozt  24.56   + 7.24
37. Blažek Petr               SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec           25.09   + 7.37
38. Bradáč Stanislav          LLI7201 C TJ Loko Liberec                 25.14   + 7.42
39. Koten Pavel               RIC7200 C OB Říčany                       25.43   + 8.11
40. Nechanický Pavel          OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Měst  26.01   + 8.29
41. Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broum  26.14   + 8.42
42. Klvaňa Milan              CHT7500 C OOB SK Chrast                   27.15   + 9.43
43. Veselý Oldřich            SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec           27.34   +10.02
44. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk             29.39   +12.07
45. Čtrnáct Jiří              PGP7603 C SK Praga                        30.52   +13.20
46. Dvořák Miloš              BBM7300 C BETA URSUS Orienteering         32.03   +14.31
47. Škácha Michal             KAM7102 C SK Kamenice                     36.37   +19.05
MS  Aleš David                ASU7517 C Magnus Orienteering             22.25   + 4.53
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H45      2.20 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šmelík Juraj              LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice        18.20         
 2. Valášek Petr              KAM6600 C SK Kamenice                     19.19   + 0.59
 3. Veljačik Pavel            SCP6200 C OK Sparta Praha                 19.20   + 1.00
 4. Vandas Luděk              VAM6601 C OOB Vamberk                     19.25   + 1.05
 5. Pavlovec Petr             BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor              20.10   + 1.50
 6. Killar Marek              LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       20.11   + 1.51
 7. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               20.21   + 2.01
 8. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         20.28   + 2.08
 9. Šmaus Ivan                TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  20.43   + 2.23
10. Petržela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       21.11   + 2.51
11. Pecka Jan                 EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha               21.28   + 3.08
12. Richtr Aleš               VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň             21.36   + 3.16
13. Tichý Martin              SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec           21.45   + 3.25
14. Karvánek Petr             BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor              21.46   + 3.26
15. Chum Jaroslav             SLP6601 C OOB Slavia Praha                22.03   + 3.43
15. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      22.03   + 3.43
17. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      22.06   + 3.46
18. Beránek Petr              BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor              22.16   + 3.56
19. Würz Jiří                 LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       22.36   + 4.16
20. Bartoš Luděk              MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně            22.39   + 4.19
21. Rajnošek Zdeněk           BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrchů       22.42   + 4.22
22. Kopáček Miroslav          CHT6049 C OOB SK Chrast                   22.56   + 4.36
23. Pavel Petr                LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       23.00   + 4.40
24. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Orientační Běh Opava            23.17   + 4.57
25. Hojný Jaroslav            SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec           23.23   + 5.03
26. Kubičko Petr              SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec           23.28   + 5.08
27. Bílý Petr                 LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       23.31   + 5.11
28. Žanda Jan                 CTB6701 C SK OB Chotěboř                  23.34   + 5.14
29. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    23.54   + 5.34
30. Nádeníček Josef           NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek                24.08   + 5.48
31. Bendák Petr               LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       24.23   + 6.03
32. Sobotka Petr              PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     25.44   + 7.24
33. Hanuš Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       25.59   + 7.39
34. Sanna Roberto             DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka               26.13   + 7.53
35. Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                26.34   + 8.14
36. Skryja Bořivoj            PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     27.10   + 8.50
37. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     27.32   + 9.12
38. Nouza Petr                SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec           29.36   +11.16
39. Romanovský Alois          SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec           31.28   +13.08
40. Maleček Vít               PGP6801 C SK Praga                        32.31   +14.11
    Trojan Jiří               SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec            DISK         
    Netuka Jan                SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H55      2.00 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             17.05         
 2. Lužný Ladislav            HAV6000 C SKOB Havířov                    19.17   + 2.12
 3. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                19.25   + 2.20
 4. Černík Zdeněk             OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Měst  19.31   + 2.26
 5. Řehák Pavel               SJC6001 C TJ Sportcentrum Jičín           19.58   + 2.53
 6. Dikoš Pavel               BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor              20.15   + 3.10
 7. Přinda Oldřich            VLI5101 C Slavia Liberec orienteering     20.24   + 3.19
 8. Kamenický Radan           OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Měst  20.25   + 3.20
 9. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        20.32   + 3.27
10. Pilař Karel               MAS5501 C KČT Aš                          21.51   + 4.46
11. Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha                 21.55   + 4.50
12. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Havířov                    22.23   + 5.18
13. Blecha Ladislav           FJI5106 C SK FREE Jihlava                 22.29   + 5.24
14. Dlouhý Jiří               DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka               23.27   + 6.22
15. Kavka Jiří                SCP5900 C OK Sparta Praha                 23.43   + 6.38
15. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     23.43   + 6.38
17. Eiselt Miloš              LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       23.46   + 6.41
18. Matras Jaroslav           CHT5301 C OOB SK Chrast                   24.23   + 7.18
19. Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                      24.28   + 7.23
20. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                24.32   + 7.27
21. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         24.57   + 7.52
22. Gawel Jiří                BBM5700 C BETA URSUS Orienteering         26.15   + 9.10
23. Karel Miloš               JIL6004 C OK Jilemnice                    26.51   + 9.46
24. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering         27.49   +10.44
25. Vítek Josef               CHT4802 C OOB SK Chrast                   28.07   +11.02
26. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         29.14   +12.09
27. Jelínek Luboš             RUZ5504 C TJ Růžená                       33.15   +16.10
28. Zlesák Milan              CHT5101 C OOB SK Chrast                   36.11   +19.06
    Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                       DISK         
    Tomaščin Jaroslav         MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha          DISK         
    Trejtnar Pavel            KUN5801 C TJ Sokol Kunvald                 DISK         
    Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov                DISK         
    Nosek Vladimír            SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
H65      1.60 km, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Havlík Jaroslav           SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín           18.00         
2. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               19.07   + 1.07
3. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               21.49   + 3.49
4. Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec           22.12   + 4.12
5. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         24.21   + 6.21
6. Matějů Ivan               UVP4600 C Slovan Praha                    24.50   + 6.50
7. Starka František          CHT4801 C OOB SK Chrast                   43.21   +25.21
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
HDR      0.90 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Korecká Eva               CHT1054 C OOB SK Chrast                    8.18         
 2. Blažek Vojtěch            NNN9999 C Neregistrovaní                   8.52   + 0.34
 3. Pejchalová Zuzana         SJI0850 C OK Jihlava                       9.13   + 0.55
 4. Kuhn Štěpán               NNN9992 C Neregistrovaní                   9.19   + 1.01
 5. Urban Jáchym              NNN9997 C Neregistrovaní                   9.31   + 1.13
 6. Matrasová Marie           CHT1451 C OOB SK Chrast                    9.39   + 1.21
 7. Kamenická Tereza Ester    OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Měst  10.29   + 2.11
 8. Doucha Tomáš              SNA0801 C TJ START Náchod                 10.37   + 2.19
 9. Venhauer Štěpán           NNN9989 C Neregistrovaní                  10.38   + 2.20
10. Dvořáčková Jana           OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Měst  11.16   + 2.58
11. Polednová Helena          RUZ1250 C TJ Růžená                       11.20   + 3.02
12. Věžník Roman              TTR1111 C OOB Třebíč                      11.31   + 3.13
13. Janíčková Jolana          OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Měst  11.49   + 3.31
14. Chumová Adéla             SLP0950 C OOB Slavia Praha                12.01   + 3.43
15. Mazzarese Aiden           FJI1501 C SK FREE Jihlava                 12.17   + 3.59
16. Kopenec Šimon             SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec           12.25   + 4.07
17. Janata Matěj              DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka               12.47   + 4.29
18. Věžníková Veronika        TTR0999 C OOB Třebíč                      13.00   + 4.42
19. Sanna Vivian              DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka               13.15   + 4.57
20. Věžníková Natálie         TTR0777 C OOB Třebíč                      13.21   + 5.03
21. Beran Antonín             SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec           13.43   + 5.25
22. Kalinová Ella             EKP0961 C VŠTJ Ekonom Praha               13.50   + 5.32
23. Míchal Jakub              SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec           14.03   + 5.45
24. Mazzarese David           FJI1101 C SK FREE Jihlava                 14.18   + 6.00
25. Kalinová Lisa             EKP1150 C VŠTJ Ekonom Praha               14.40   + 6.22
26. Kubešová Kristýna         RUZ1050 C TJ Růžená                       16.00   + 7.42
27. Kubešová Klára            RUZ1251 C TJ Růžená                       16.11   + 7.53
28. Nešporová Terezie         TTR0852 C OOB Třebíč                      16.26   + 8.08
29. Chumová Lada              SLP1250 C OOB Slavia Praha                19.18   +11.00
30. Kolín Jonáš               DKP1500 C Oddíl OB Kotlářka               19.48   +11.30
31. Dvořáčková Eva            OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Měst  20.06   +11.48
32. Parkan Tomáš              SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec           20.24   +12.06
33. Močuba Jan Nepomuk        OSN0600 C SK Orientační sporty Nové Měst  21.58   +13.40
34. Bubeníková Nicol          SJH0853 C SJH Jindřichův Hradec           29.25   +21.07
35. Kuhn Tomáš                NNN9991 C Neregistrovaní                  50.42   +42.24
    Hofhanzl Antonín          RUZ0902 C TJ Růžená                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 12.09.2015 20:58
12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb
P      1.10 km, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šádková Lucie             PHK9654 B OK 99 Hradec Králové             8.08         
 2. Dejnožka Jiří             TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis   8.53   + 0.45
 2. Čermák Matyáš             KAM9501 C SK Kamenice                      8.53   + 0.45
 4. Bruk Slavomír             TRI6800 C TJ TŽ Třinec                     8.57   + 0.49
 5. Aschermann Jan            NNN9990 C Neregistrovaní                   9.44   + 1.36
 6. Kovářová Lenka            SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec           10.06   + 1.58
 6. Novotný Dušan             TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  10.06   + 1.58
 8. Kuhn Jiří                 LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice         10.17   + 2.09
 9. Venhauer Jaroslav         NNN9987 C Neregistrovaní                  10.52   + 2.44
10. Lazárek Zbyněk            RUZ9301 C TJ Růžená                       12.02   + 3.54
11. Hlaváčková Petra          PHK0052 C OK 99 Hradec Králové            12.06   + 3.58
12. Míchal Jiří               NNN9994 C Neregistrovaní                  12.21   + 4.13
13. Lazárková Dita            RUZ8753 C TJ Růžená                       13.20   + 5.12
14. Geislerová Dita           DKL7550 C KOB Kladno                      15.50   + 7.42
15. Cícha Radek               TTR7503 C OOB Třebíč                      15.55   + 7.47
16. Cíchová Pavlína           TTR7452 C OOB Třebíč                      16.26   + 8.18
17. Šístková Iveta            LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         18.17   +10.09
18. Kotenová Klára            RIC7252 C OB Říčany                       18.51   +10.43
19. Močubová Veronika         OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Měst  19.34   +11.26
20. Hanáková Zuzana           NNN0008 C Neregistrovaní                  21.55   +13.47
21. Vacková Iva               TTR6451 C OOB Třebíč                      22.35   +14.27
22. Langr Jan                 BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor              24.09   +16.01
23. Dytrychová Andrea         NNN9988 C Neregistrovaní                  30.44   +22.36
24. Jedličková Lucie          SHK1050 C OK Slavia Hradec Králové        33.24   +25.16
--------------------------------------------------------------------------------------