44R Moscow

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1167)19 7204591 H21E 44R0001 Kurmakaev Damir 93.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

62L

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1166)17 851219 H21E 62L0001 Abolins Valters 91.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

7DC NT-team

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 947) 9920011 H21A 7DC8100 Hikl Tomáš 103.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

92P Polish National Youth Team

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1163)207 886324 H20A 92P9500 Garbacik Michal 16.00 150.00 Kč (1161)304 887007 H18A 92P9800 Biederman Marcin 51.00 150.00 Kč (1162)318 1401469 H18A 92P9700 Baran Jan 65.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 450.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1056) 332962 H12 ABM0307 Palát Tomáš 11.00 40.00 Kč (1061) 337650 H35 ABM7405 Mulíček Ondřej 30.00 70.00 Kč (1071) 332963 H16C ABM9919 Šnyrch Tomáš 37.00 70.00 Kč (1065) 232864 D21D ABM7666 Kurečková Dana 41.00 70.00 Kč neregistro (1070) 332946 H16C ABM9906 Šnyrch Jakub 41.00 70.00 Kč (1058) 420418 H12 ABM0404 Rada Štěpán 43.00 40.00 Kč (1068) 52013 D21D ABM9560 Otrusinová Jana 47.00 70.00 Kč (1059) 52057 D21D ABM7054 Otrusinová Helena 49.00 70.00 Kč (1069)414 438043 H16A ABM9901 Florián Vojtěch 55.00 150.00 Kč (1060) 8004 H21C ABM7401 Rada Pavel 78.00 70.00 Kč (1057) 361987 D12 ABM0362 Mulíčková Markéta 81.00 40.00 Kč (1054) 332970 D14 ABM0157 Mulíčková Zuzana 83.00 40.00 Kč (1066) 232872 H21D ABM9210 Otrusina Jan 86.00 70.00 Kč (1064) 52041 D35 ABM7469 Mulíčková Eva 92.00 70.00 Kč (1063) 8010 D35 ABM7451 Radová Martina 96.00 70.00 Kč (1062) 52056 H21A ABM7415 Palát Petr 102.00 150.00 Kč (1067) 7003038 H21A ABM9211 Novotný Ondřej 108.00 150.00 Kč (1055) 232876 D14 ABM0199 Radová Kateřina 120.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1350.00 Kč

AOP Orientační Běh Opava

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 240) 7203322 H21C AOP7101 Valík Luděk 4.00 70.00 Kč ( 275)469 2045206 D16A AOP9951 Čechová Klára 17.00 150.00 Kč ( 296)476 515149 D16A AOP0050 Hájková Lenka 24.00 150.00 Kč ( 178)106 51568 D21E AOP8152 Košárková Iva 25.00 150.00 Kč ( 245)220 1625050 H20A AOP9602 Glonek Jakub 29.00 150.00 Kč ( 559)222 7200365 H20A AOP9501 Sklenář Martin 31.00 150.00 Kč ( 241) 7203453 H16C AOP0001 Valík Tomáš 34.00 70.00 Kč ( 96) 995843 H21C AOP6502 Schuster Martin 35.00 70.00 Kč ( 138) 682679 H21C AOP6501 Hadač Miroslav 41.00 70.00 Kč ( 202) 889295 H21C AOP9302 Rossmanith Vojtěch 43.00 70.00 Kč ( 242) 2081359 H12 AOP0301 Valík Adam 52.00 40.00 Kč ( 145) 2085648 H14 AOP0201 Kostka Jiří 60.00 40.00 Kč ( 298)428 331752 H16A AOP9900 Tesař Vojtěch 68.00 150.00 Kč ( 407) 7200359 H45 AOP6302 Sklenář Miroslav 77.00 70.00 Kč ( 140)6 995871 H21E AOP9303 Schuster Marek 80.00 150.00 Kč ( 110) 416142 D45 AOP6551 Schusterová Martina 92.00 70.00 Kč ( 136)26 887157 H21E AOP9301 Hadač Filip 100.00 150.00 Kč ( 146) 553449 D21C AOP8851 König Lucie 104.00 70.00 Kč ( 243) 980374 D35 AOP7351 Valíková Petra 109.00 70.00 Kč ( 179) 52296 H21A AOP7102 Košárek Pavel 114.00 150.00 Kč ( 188)40 515444 H21E AOP9202 Navrátil Boris 114.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2210.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 724) 7202896 H21C AOV7900 Vlach Jiří 80.00 70.00 Kč ( 725) 1470167 D21C AOV8750 Vlachová Tereza 94.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1132) 887908 H21C ASU7501 Kolek Petr 14.00 105.00 Kč (1138) 515175 H35 ASU7517 Aleš David 20.00 105.00 Kč (1136) 920667 H21C ASU9348 Mušínský Tomáš 38.00 105.00 Kč (1140)491 920661 D16A ASU0097 Plhalová Šárka 39.00 225.00 Kč (1126)392 980354 D18A ASU9797 Horvátová Hana 42.00 225.00 Kč (1139)495 2045171 D16A ASU0099 Hrabošová Magdalena 43.00 225.00 Kč (1134) 7203321 H21A ASU8304 Khýn Vítězslav 63.00 225.00 Kč (1127) 682342 D21A ASU9299 Kopecká Eliška 67.00 225.00 Kč (1133)7 886264 H21E ASU9447 Horvát Petr 81.00 225.00 Kč (1130)337 920686 H18A ASU9747 Kašpar Jakub 84.00 225.00 Kč (1135)13 920700 H21E ASU9444 Minář Marek 87.00 225.00 Kč (1137) 920699 H21A ASU8808 Zbranek Roman 92.00 225.00 Kč (1129) 7203330 D21A ASU8756 Staňková Lucie 95.00 225.00 Kč (1128) 515412 D21C ASU9271 Křečková Lenka 99.00 105.00 Kč (1131)357 2008508 H18A ASU9843 Sláma Dušan 104.00 225.00 Kč
VKLAD CELKEM 2895.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 831) ? HDR BBM0800 Denemarek Max 0.00 40.00 Kč ( 829) 53271 H18C BBM9702 Konečný Daniel 2.00 70.00 Kč ( 827) 331797 H18C BBM9700 Peřinka Šimon 10.00 70.00 Kč ( 828) 331262 H18C BBM9701 Drozd Michal 12.00 70.00 Kč ( 830) 2035707 H18C BBM9802 Kún Josef 15.00 70.00 Kč ( 284)468 2056262 D16A BBM0050 Opálková Martina 16.00 150.00 Kč ( 286)212 886286 H20A BBM9600 Ptáček Pavel 21.00 150.00 Kč ( 289) 682624 H21C BBM8700 Olexa Zdeněk 22.00 70.00 Kč (1112) 2088166 D10 BBM0750 Dvořáková Lucie 22.00 60.00 Kč ( 285)216 980371 H20A BBM9500 Záděra Pavel 25.00 150.00 Kč (1111) 2088211 H35 BBM7300 Dvořák Miloš 50.00 105.00 Kč ( 287)314 980376 H18A BBM9800 Ptáček Patrik 61.00 150.00 Kč (1113) ? H12 BBM0502 Dvořák Jakub 62.00 60.00 Kč ( 288) 301272 H55 BBM5700 Gawel Jiří 74.00 70.00 Kč ( 826) 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 91.00 70.00 Kč ( 327) 515468 H21A BBM7205 Fiala Jan 95.00 150.00 Kč ( 825) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 107.00 70.00 Kč ( 283) 980377 H45 BBM6508 Ptáček Pavel 108.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1645.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 320) 995805 H35 BOR7713 Nehasil David 10.00 70.00 Kč ( 304)365 2051502 D18A BOR9854 Nováková Lucie 15.00 150.00 Kč ( 316)209 7667667 H20A BOR9608 Burda Matěj 18.00 150.00 Kč ( 305)374 2051536 D18A BOR9751 Kameníková Andrea 24.00 150.00 Kč ( 317)218 9200728 H20A BOR9503 Pavlovec Jan 27.00 150.00 Kč ( 318) 7630319 H21C BOR6302 Krejčí Jaroslav 29.00 70.00 Kč ( 325)380 2051481 D18A BOR9850 Kohoutová Barbora 30.00 150.00 Kč ( 311) 4360 H12 BOR0400 Janoušek Slávek 33.00 40.00 Kč ( 303)489 1204999 D16A BOR9954 Janoušková Lucie 37.00 150.00 Kč ( 302)499 303919 D16A BOR9959 Kubecová Kateřina 47.00 150.00 Kč ( 315)310 7200544 H18A BOR9805 Kašpar Ludvík 57.00 150.00 Kč ( 313)419 7202852 H16A BOR0000 Mareš Vít 60.00 150.00 Kč ( 309) 1602628 D21A BOR9051 Folbrechtová Šárka 62.00 150.00 Kč ( 323) 50000 H55 BOR6003 Dikoš Pavel 71.00 70.00 Kč ( 308) 51473 D21A BOR8752 Sedláčková Oldřiška 82.00 150.00 Kč ( 314)335 682332 H18A BOR9802 Birnbaum Adam 82.00 150.00 Kč ( 321) 8513 H45 BOR6600 Karvánek Petr 82.00 70.00 Kč ( 324) 1333269 D14 BOR0151 Jeřábková Nina 82.00 40.00 Kč ( 312)443 887936 H16A BOR0001 Pavlovec Dan 83.00 150.00 Kč ( 310) 7434894 D21A BOR9161 Burdová Adéla 84.00 150.00 Kč ( 322) 219203 H45 BOR6303 Pavlovec Petr 104.00 70.00 Kč ( 307) 8481 D21A BOR8850 Šákrová Michaela 106.00 150.00 Kč ( 319) 7003001 H21A BOR9007 Kořínek Tomáš 106.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2830.00 Kč

BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 239) 2032383 H35 BRU7601 Rusin Jan 22.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 900) 232240 D14 BSO0250 Vítová Lucie 100.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

BZR Bratrstvo Ždárských vrchů

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 363) 301392 D55 BZR6051 Rajnošková Marie 7.00 70.00 Kč ( 364) 53664 H35 BZR8000 Choutka Jaroslav 37.00 70.00 Kč ( 362) 52963 H45 BZR6301 Rajnošek Zdeněk 80.00 70.00 Kč (1102) 52964 D21C BZR8451 Rajnošková Lea 84.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 315.00 Kč

CHA OK Chrastava

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 847)500 436447 D16A CHA0050 Pavlíková Markéta 48.00 150.00 Kč ( 848) 436431 H14 CHA0103 Bek Jiří 66.00 40.00 Kč ( 845) 2049599 D14 CHA0254 Lišková Adélka 74.00 40.00 Kč ( 846) 2070839 D14 CHA0252 Růžičková Vendula 109.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 270.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 699)375 9569 D18A CHC9852 Chaloupková Veronika 25.00 150.00 Kč ( 700)477 425544 D16A CHC9951 Semrádová Jana 25.00 150.00 Kč ( 695)221 2025344 H20A CHC9501 Křivda Martin 30.00 150.00 Kč ( 690) 9595959 H35 CHC7101 Sobczyński Kalikst 47.00 70.00 Kč ( 698)307 1401479 H18A CHC9804 Sosenko Szymon 54.00 150.00 Kč ( 687) 9990101 H14 CHC0101 Švadlena Michal 59.00 40.00 Kč ( 691) 2011857 D35 CHC7151 Švadlenová Ivana 62.00 70.00 Kč ( 697)317 889176 H18A CHC9803 Okarma Jacek 64.00 150.00 Kč ( 299) 9563 H21C CHC8601 Sýkora Bohumil 77.00 70.00 Kč ( 686) 2011854 H21A CHC7502 Švadlena Pavel 83.00 150.00 Kč ( 696)336 2053577 H18A CHC9701 Semrád Ladislav 83.00 150.00 Kč ( 701)447 2025366 H16A CHC9901 Křivda Tomáš 87.00 150.00 Kč ( 688) 9560 D14 CHC0152 Shánělová Štěpánka 94.00 40.00 Kč ( 689) 331708 D45 CHC6651 Semrádová Jitka 98.00 70.00 Kč ( 693) 2011852 D21C CHC8552 Pavlová Petra 101.00 70.00 Kč ( 300) 9549 D21C CHC8851 Pěluchová Daniela 103.00 70.00 Kč ( 694) 2049551 H21A CHC8801 Grundman Vojtěch 110.00 150.00 Kč (1033) 2025363 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 118.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 510) 51924 HDR CHT1054 Korecká Eva 0.00 40.00 Kč (1110) 52161 H21C CHT9001 Krejsa Martin 6.00 105.00 Kč ( 988) 53145 H35 CHT7500 Klvaňa Milan 12.00 70.00 Kč ( 410) 336711 H12 CHT0401 Hybeš Michal 14.00 40.00 Kč ( 499)205 53141 H20A CHT9501 Hledík Jakub 14.00 150.00 Kč (1145) 52304 H21C CHT8601 Kysilko Zdeněk 16.00 105.00 Kč (1157) 52304 D18C CHT9751 Moravčíková Hana 21.00 105.00 Kč ( 851) 336706 D18C CHT9852 Dvořáková Klára 23.00 70.00 Kč ( 217) 51896 H21C CHT8402 Jansa Jiří 24.00 70.00 Kč ( 904) ? H16C CHT0003 Burkoň Vojtěch 26.00 70.00 Kč ( 411) 53168 H16C CHT9903 Hybeš David 35.00 70.00 Kč (1117) 52158 H21C CHT9202 Krejsa Vladimír 37.00 105.00 Kč ( 946) 4634 H35 CHT7001 Vacek František 39.00 70.00 Kč ( 836) ? H16C CHT0002 Burkoň Jan 42.00 70.00 Kč ( 557) 301360 H21C CHT7901 Korecký Miroslav 46.00 70.00 Kč ( 234) 899165 H21A CHT8501 Drahokoupil Aleš 64.00 150.00 Kč ( 201) 51980 H21A CHT8001 Matras Tomáš 66.00 150.00 Kč ( 844) 51949 H65 CHT4801 Starka František 66.00 70.00 Kč ( 164) 2073715 H45 CHT6049 Kopáček Miroslav 67.00 70.00 Kč ( 251) 7201807 H21A CHT8510 Kopáček Jan 71.00 150.00 Kč ( 184) 52311 D14 CHT0251 Starková Terezie 72.00 40.00 Kč ( 200) 1007554 D21A CHT8353 Matrasová Kateřina 77.00 150.00 Kč ( 338) 51953 H55 CHT5301 Matras Jaroslav 78.00 70.00 Kč ( 269) 52312 D21C CHT8651 Binková Jana 80.00 70.00 Kč ( 849) 51982 D21A CHT8251 Matrasová Vendula 90.00 150.00 Kč (1361) ? H21D CHT8901 Nešetřil Tomáš 90.00 70.00 Kč ( 409) 51948 H55 CHT4802 Vítek Josef 93.00 70.00 Kč (1364) ? H21D CHT9101 Janda Petr 95.00 70.00 Kč neregistro ( 280) 51897 D45 CHT5852 Jansová Alena 100.00 70.00 Kč ( 905) 2059736 D21A CHT8851 Kopáčková Iva 100.00 150.00 Kč ( 853) 51951 H55 CHT5101 Zlesák Milan 103.00 70.00 Kč ( 908) 53452 D45 CHT6051 Řezníčková Hana 105.00 70.00 Kč ( 215) 4537 D21C CHT8751 Šmídová Stanislava 114.00 70.00 Kč ( 509) 515504 D21A CHT8053 Korecká Lenka 116.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3070.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 60)102 887165 D21E CTB8151 Gregorová Kamila 21.00 150.00 Kč ( 367) 53200 H16C CTB9901 Žanda Jan 22.00 70.00 Kč ( 480) 51138 H16C CTB9903 Čermák Jiří 24.00 70.00 Kč ( 87) 2081396 H10 CTB0601 Novák Matyáš 31.00 40.00 Kč ( 599) 8884 D16C CTB0051 Boháčová Anna 40.00 70.00 Kč (1034) 232874 D21D CTB8051 Klusáčková Lenka 43.00 70.00 Kč ( 15) 2082923 H21C CTB7902 Hübner Jan 49.00 70.00 Kč ( 282) 2087711 H21C CTB7901 Šťastný Karel 51.00 70.00 Kč ( 702) 2087716 H12 CTB0401 Gregor Jáchym 54.00 40.00 Kč ( 86) 2081397 H21C CTB7001 Novák Pavel 73.00 70.00 Kč (1115) 53127 D21C CTB9254 Ondráčková Lucie 79.00 105.00 Kč ( 878) 2081366 H45 CTB6601 Voborník Petr 83.00 70.00 Kč (1119) 53137 H21D CTB9201 Žanda Matěj 84.00 105.00 Kč ( 366) 339554 H45 CTB6701 Žanda Jan 85.00 70.00 Kč ( 118) 2080977 D45 CTB6851 Voborníková Eva 97.00 70.00 Kč ( 368) 339558 D45 CTB7052 Žandová Hana 101.00 70.00 Kč ( 281) 2082926 D21C CTB8351 Šťastná Lenka 106.00 70.00 Kč ( 68) 2081369 D21A CTB9451 Voborníková Alena 114.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1430.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 939) 51966 D45 DCE5450 Procházková Miluše 93.00 70.00 Kč ( 938) 7868 D45 DCE5550 Mrázová Pavla 116.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

DKL KOB Kladno

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1022) 2042535 D14 DKL0151 Geislerová Aneta 85.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 18) 8277 HDR DKP1111 Janata Matěj 0.00 40.00 Kč ( 130) 887925 HDR DKP0751 Sanna Vivian 0.00 40.00 Kč ( 381) 51799 D55 DKP5150 Stehnová Hana 8.00 70.00 Kč ( 114)366 886271 D18A DKP9751 Nováková Tereza 16.00 150.00 Kč ( 17) 9785 D10N DKP0950 Janatová Violka 26.00 40.00 Kč ( 216)223 899156 H20A DKP9600 Illner Vojtěch 32.00 150.00 Kč ( 413) 231951 H21C DKP8606 Ramba Jiří 33.00 70.00 Kč ( 16)115 7203326 D21E DKP8651 Plochová Dominika 34.00 150.00 Kč ( 189) 7201757 H35 DKP7100 Šubrt Antonín 42.00 70.00 Kč ( 83)126 9000007 D21E DKP8450 Kolínová Kristýna 45.00 150.00 Kč ( 44)129 7875600 D21E DKP8756 Dlouhá Marie 48.00 150.00 Kč ( 705)410 9903301 H16A DKP9903 Šebek Petr 52.00 150.00 Kč ( 191) 886289 H10 DKP0502 Šubrt Vojtěch 55.00 40.00 Kč ( 295) 515144 H21C DKP9401 Řada Jakub 55.00 70.00 Kč ( 429)313 682081 H18A DKP9800 Najman Matouš 60.00 150.00 Kč ( 20) 2080999 H21C DKP8109 Tomeš Jaroslav 65.00 70.00 Kč ( 82) 434840 D21A DKP8758 Bochenková Martina 65.00 150.00 Kč ( 550) 51760 H65 DKP4900 Stehno Pavel 65.00 70.00 Kč ( 192) 7202874 H21A DKP8717 Pospíšil Ondřej 73.00 150.00 Kč ( 279) 51845 D21C DKP7752 Snížková Petra 73.00 70.00 Kč ( 205) 51800 H65 DKP4300 Procházka Zdenko 75.00 70.00 Kč ( 162)332 1394693 H18A DKP9801 Semerád Antonín 79.00 150.00 Kč ( 430) 897356 D14 DKP0150 Najmanová Agáta 87.00 40.00 Kč ( 482) 446345 H14 DKP0210 Malačka Milan 87.00 40.00 Kč ( 294) 7945000 D21A DKP9450 Dlouhá Hana 88.00 150.00 Kč ( 293) 9570000 H55 DKP5700 Dlouhý Jiří 89.00 70.00 Kč ( 412) 981832 H14 DKP0203 Švarc Antonín 89.00 40.00 Kč ( 190) 888625 H14 DKP0205 Šubrt Matěj 94.00 40.00 Kč ( 128) 9180967 H45 DKP6703 Sanna Roberto 100.00 70.00 Kč ( 290) 8638 D21A DKP8655 Foglarová Kamila 103.00 150.00 Kč ( 432)255 515071 D20A DKP9652 Šňupárková Anna 104.00 150.00 Kč ( 19)34 888608 H21E DKP8306 Janata Martin 108.00 150.00 Kč ( 441) 897371 D14 DKP0251 Řadová Lucie 111.00 40.00 Kč ( 84) 9007701 H21A DKP7701 Kolín Jan 112.00 150.00 Kč ( 129) 7200326 D14 DKP0250 Sanna Karin 115.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 3350.00 Kč

DOB KOB Dobruška

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 555)203 895232 H20A DOB9600 Kaczocha Przemyslaw 12.00 150.00 Kč ( 553)406 2016195 H16A DOB0001 Garstka Kamil 48.00 150.00 Kč ( 139) 7230 H21C DOB8803 Lžíčař Martin 53.00 70.00 Kč ( 554)308 553479 H18A DOB9800 Garstka Jakub 55.00 150.00 Kč ( 144) 8564 D21A DOB8971 Přecechtělová Tereza 79.00 150.00 Kč ( 143) 301627 H21A DOB8737 Hošek Radim 86.00 150.00 Kč ( 1) 920696 H21A DOB8002 Janda Martin 88.00 150.00 Kč ( 556) 9920101 H21A DOB9200 Dutkowski Mikolaj 90.00 150.00 Kč ( 726) 682618 D21C DOB8551 Mertová Eva 98.00 70.00 Kč (1072)253 553467 D20A DOB9650 Matyba Anna 102.00 150.00 Kč ( 457) 682690 D21C DOB8751 Peterová Věra 113.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1410.00 Kč

DOK OK Doksy

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1079) 2053518 H16C DOK0001 Synek Antonín 28.00 105.00 Kč ( 158) 887924 H21A DOK8700 Novák Daniel 85.00 150.00 Kč (1078) 2053509 H14 DOK0100 Šmol David 86.00 60.00 Kč ( 270)344 888634 H18A DOK9800 Koštejn Vít 91.00 150.00 Kč (1077) 2053519 H14 DOK0200 Synek Petr 97.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 525.00 Kč

DOR OK Dobříš

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1086) 2067311 H12 DOR0303 Nigrin Matouš 7.00 60.00 Kč (1004) 2058512 H35 DOR7601 Houska Jindřich 25.00 70.00 Kč neregistro (1007) 2050487 H10 DOR0509 Forsterevicz Ondřej 28.00 40.00 Kč neregistro ( 998) 2044888 H10 DOR0502 Nový Jáchym 32.00 40.00 Kč (1087) 2067310 H35 DOR7202 Nigrin Radek 32.00 105.00 Kč (1000) 2045316 H35 DOR7302 Bambousek Martin 35.00 70.00 Kč ( 992) 2045308 H12 DOR0403 Janda Jakub 38.00 40.00 Kč ( 993) 2045310 H14 DOR0100 Janda Ondřej 56.00 40.00 Kč ( 995) 2044898 H12 DOR0301 Kučera Jáchym 60.00 40.00 Kč ( 999) 416159 H14 DOR0102 Tachezy Jan 68.00 40.00 Kč ( 996) 2045307 D12 DOR0351 Nentvichová Julie 74.00 40.00 Kč ( 990) 8857 D35 DOR7652 Arnoštová Kateřina 75.00 70.00 Kč (1012) 2082934 D35 DOR7653 Forstereviczová Jana 77.00 70.00 Kč ( 994) 2045303 D12 DOR0350 Jirasová Anežka 86.00 40.00 Kč ( 991) 434596 D12 DOR0455 Arnoštová Veronika 97.00 40.00 Kč ( 989) 2044896 H21A DOR7301 Arnošt Kamil 116.00 150.00 Kč ( 997) 2045313 D35 DOR7150 Nová Jana 117.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1025.00 Kč

DVP TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 512) 232723 H35 DVP7304 Jandera Tomáš 21.00 70.00 Kč ( 514) 232976 D35 DVP7751 Janderová Markéta 102.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 456) 51600 D10 EKP0551 Pecková Tereza 2.00 40.00 Kč ( 458) 9700729 H21C EKP7002 Blaha Ondřej 12.00 70.00 Kč ( 442) 7003036 H21C EKP7608 Štěňha Martin 15.00 70.00 Kč ( 610) 2031357 H21C EKP8606 Mikan Albert 26.00 70.00 Kč ( 612) 2087715 H21C EKP9304 Svatoš Ondřej 30.00 70.00 Kč ( 443) 7201752 H10 EKP0701 Štěňha David 38.00 40.00 Kč ( 349) 2073716 H12 EKP0508 Bolehovský Daniel 53.00 40.00 Kč ( 459) 428214 H12 EKP0401 Blaha Jiří 56.00 40.00 Kč ( 460) 2075608 H12 EKP0402 Blaha Michal 59.00 40.00 Kč ( 348) 601169 H14 EKP0200 Bolehovský Michal 63.00 40.00 Kč ( 596) 7201206 H21C EKP8211 Kalina Miroslav 63.00 70.00 Kč ( 608) 2067975 H21C EKP9205 Hlaváč Jaroslav 66.00 70.00 Kč ( 609) 2067264 H21A EKP8310 Pidrman Milan 70.00 150.00 Kč ( 462) 428253 D14 EKP0153 Blahová Pavla 73.00 40.00 Kč ( 597) 515409 D21C EKP8259 Kalinová Markéta 74.00 70.00 Kč ( 613) ? D21C EKP9855 Jarešová Lucie 76.00 70.00 Kč ( 121) 2058464 H21A EKP7702 Kalous Vladislav 80.00 150.00 Kč ( 455) 515152 H45 EKP6800 Pecka Jan 84.00 70.00 Kč ( 558) 725724 D35 EKP7257 Konečná Marcela 86.00 70.00 Kč ( 614) 2053578 D21C EKP8452 Hanzlíčková Martina 86.00 70.00 Kč ( 611) 2061773 D21C EKP8461 Mikanová Kateřina 88.00 70.00 Kč ( 461) 224915 D45 EKP6951 Blahová Markéta 108.00 70.00 Kč ( 451) 232174 D45 EKP6150 Bochenková Jana 114.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1560.00 Kč

FJI SK FREE Jihlava

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 112) 232900 D55 FJI5252 Podhorská Věra 10.00 70.00 Kč ( 111) 51989 H55 FJI5106 Blecha Ladislav 82.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1143) 51864 H21C FSP7600 Vondra Jiří 8.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 105.00 Kč

HAV SKOB Havířov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 360) 336721 H55 HAV5701 Jakobi Zdeněk 87.00 70.00 Kč ( 435) 336791 H55 HAV6000 Lužný Ladislav 104.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 433) 301379 D21C HCE8850 Kudrnáčová Lucie 93.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 549)309 7200377 H18A HLV9732 Sedláček Ondřej 56.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

HOR TJ Jiskra Hořice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 224) 2049537 H35 HOR7300 Kolář Viktor 0.00 70.00 Kč ( 43)497 2025352 D16A HOR0050 Rückerová Šárka 45.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

JEN OB Jenišovice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 606) 7780 H12 JEN0401 Zabořil Ondřej 12.00 40.00 Kč ( 604) 7775 D35 JEN7457 Zabořilová Romana 61.00 70.00 Kč ( 605) 51543 H14 JEN0101 Zabořil Vojta 108.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

JEO Ještědská oblast

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 511) 53614 D16C JHB9953 Pejšková Eva 33.00 70.00 Kč ( 159) 49809 H21C JHB8607 Culka Josef 42.00 70.00 Kč ( 115) 7204508 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 77.00 70.00 Kč ( 679) ? H21D JHB9107 Kopic Jiří 98.00 70.00 Kč (1148) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 110.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 385.00 Kč

JIL OK Jilemnice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 418) 2035717 H18C JIL9804 Hrouda Matěj 4.00 70.00 Kč ( 428) 9068 D55 JIL5362 Zlesáková Vlasta 4.00 70.00 Kč ( 424) 426343 D10 JIL0651 Pitrmucová Lucie 13.00 40.00 Kč ( 426) 2060257 H16C JIL9904 Vlastník Šimon 21.00 70.00 Kč ( 833) 2035313 H16C JIL9902 Hajný Vojtěch 40.00 70.00 Kč ( 417) 2078459 D12 JIL0451 Gottsteinová Ema 67.00 40.00 Kč ( 425) 2073749 H14 JIL0201 Vlastník Matouš 69.00 40.00 Kč ( 423) 2078456 D14 JIL0251 Pitrmucová Antonie 71.00 40.00 Kč ( 416) 2078455 H14 JIL0107 Gottstein Jonáš 74.00 40.00 Kč ( 427) 2060258 D35 JIL7554 Vlastníková Lucie 81.00 70.00 Kč ( 422) 2078453 D12 JIL0354 Kynčlová Jiřina 91.00 40.00 Kč ( 415) 2035715 D14 JIL0154 Dvořáková Anna 93.00 40.00 Kč ( 414) 425519 H14 JIL0105 Burket Vojtěch 95.00 40.00 Kč ( 421) 2078457 D12 JIL0353 Kuříková Zuzana 95.00 40.00 Kč ( 420) 425574 D35 JIL7553 Karlová Kateřina 115.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 780.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 40) 301569 H18C JPV9800 Hubáček Filip 8.00 70.00 Kč ( 41) ? D18C JPV9751 Schenková Tereza 17.00 70.00 Kč ( 37)376 1007537 D18A JPV9899 Soldánová Tereza 26.00 150.00 Kč ( 692) 2020730 H35 JPV6526 Soldán Vladimír 34.00 70.00 Kč ( 38) 231316 D16C JPV0066 Lugrová Natalie 38.00 70.00 Kč ( 36)391 1007538 D18A JPV9898 Pilcová Sabina 41.00 150.00 Kč ( 32)305 9980407 H18A JPV9803 Pryjma Fryderyk 52.00 150.00 Kč ( 39)422 2069090 H16A JPV9915 Kašpar Petr 62.00 150.00 Kč ( 31)324 1007529 H18A JPV9717 Otruba Vojtěch 71.00 150.00 Kč ( 33)435 7200370 H16A JPV9911 Chupek Jakub 75.00 150.00 Kč ( 35)341 1007539 H18A JPV9824 Kočí Josef 88.00 150.00 Kč ( 34)355 1602633 H18A JPV9807 Vystavěl Ondřej 102.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1480.00 Kč

KAM SK Kamenice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 950) 232426 P KAM9501 Čermák Matyáš 0.00 40.00 Kč ( 963) 682695 H12 KAM0309 Škácha Vít 2.00 40.00 Kč ( 967) 1413720 D10 KAM0651 Škáchová Zuzana 4.00 40.00 Kč ( 973)362 515001 D18A KAM9851 Hájková Eliška 12.00 150.00 Kč ( 983) 436963 H12 KAM0300 Kovářík Tomáš 13.00 40.00 Kč ( 974)364 886274 D18A KAM9850 Zimmerová Kateřina 14.00 150.00 Kč ( 972)467 515491 D16A KAM9950 Albrechtová Iveta 15.00 150.00 Kč ( 982) 9201061 H12 KAM0405 Gajda Martin 16.00 40.00 Kč ( 966) 434803 D10 KAM0650 Škáchová Viktorie 17.00 40.00 Kč ( 962) 7201769 H35 KAM7102 Škácha Michal 19.00 70.00 Kč ( 971)479 232425 D16A KAM0051 Aschermannová Karolína 27.00 150.00 Kč ( 956)219 897360 H20A KAM9601 Kettner Vojtěch 28.00 150.00 Kč ( 959) 410392 H21C KAM9305 Prášek Přemysl 31.00 70.00 Kč ( 957)487 436964 D16A KAM0050 Kováříková Marie 35.00 150.00 Kč ( 984) 425596 H14 KAM0202 Škvor Adam 57.00 40.00 Kč ( 955) 232267 H21C KAM9402 Kapal Tomáš 61.00 70.00 Kč ( 968)423 981828 H16A KAM9900 Škvor Ota 63.00 150.00 Kč ( 952) 2019240 H21C KAM9202 Hájek Adam 72.00 70.00 Kč ( 965) 7201760 D35 KAM7054 Škáchová Petra 74.00 70.00 Kč ( 970) 52276 H45 KAM6600 Valášek Petr 75.00 70.00 Kč ( 958) 523000 H21A KAM7600 Pašek František 82.00 150.00 Kč ( 951) 232409 D21A KAM8851 Doležalová Monika 83.00 150.00 Kč ( 980) 442879 D12 KAM0350 Hankovcová Helena 83.00 40.00 Kč ( 985) 515426 D14 KAM0250 Semíková Lucie 91.00 40.00 Kč ( 986) 336743 H14 KAM0100 Valášek Václav 91.00 40.00 Kč ( 953)347 361923 H18A KAM9803 Hausenblas Šimon 94.00 150.00 Kč ( 964) 434818 D14 KAM0151 Škáchová Magdalena 96.00 40.00 Kč ( 969)356 232403 H18A KAM9700 Valášek Jiří 103.00 150.00 Kč ( 961)30 920683 H21E KAM9401 Semík Ondřej 104.00 150.00 Kč ( 981) 9201064 H14 KAM0105 Gajda Jan 106.00 40.00 Kč ( 978) 232393 D35 KAM6951 Valášková Šárka 108.00 70.00 Kč ( 949) 232415 D21C KAM9354 Aschermannová Petra 109.00 70.00 Kč ( 975) 428250 D21A KAM9452 Kamererová Valerie 110.00 150.00 Kč ( 976)261 53599 D20A KAM9550 Bořánková Karolína 110.00 150.00 Kč ( 979) 436446 H14 KAM0201 Hankovec Hugo 111.00 40.00 Kč ( 960)264 7200333 D20A KAM9554 Procházková Marie 113.00 150.00 Kč ( 954)267 7003009 D20A KAM9551 Hlubučková Kristýna 117.00 150.00 Kč ( 977) 52273 D35 KAM7350 Škvorová Zuzana 121.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 3550.00 Kč

KON KOB Konice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 346) 52718 H12 KON0404 Beneš Jindřich 30.00 40.00 Kč ( 4)403 2020742 H16A KON9915 Beneš Miroslav 45.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1015)387 2011813 D18A KSU9853 Švancárová Veronika 37.00 150.00 Kč (1014)393 897348 D18A KSU9799 Smrčková Dominika 43.00 150.00 Kč (1011)402 2053541 H16A KSU9906 Müller Jonáš 44.00 150.00 Kč (1010)409 2067337 H16A KSU9900 Gedeon Dominik 51.00 150.00 Kč (1013) 446425 D16C KSU0050 Pšenčíková Adéla 52.00 70.00 Kč (1009)418 2056268 H16A KSU0044 Kroul Josef 59.00 150.00 Kč (1005)424 2056285 H16A KSU9908 Jílek Ondřej 64.00 150.00 Kč (1008)426 2056281 H16A KSU0005 Matoušek Matěj 66.00 150.00 Kč (1016) 2058482 H21C KSU9202 Jílek Jakub 75.00 70.00 Kč (1006)441 2053548 H16A KSU9909 Šrámek Ondřej 81.00 150.00 Kč (1017)252 2058483 D20A KSU9559 Habigerová Radka 101.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1490.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 436) 9025 H45 KUN6201 Lux Zdeněk 79.00 70.00 Kč ( 438) 9027 H55 KUN5201 Šroler Zdeněk 95.00 70.00 Kč ( 437) 9014 H55 KUN5801 Trejtnar Pavel 97.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

KUO KOB Ústí nad Orlicí

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 684)206 887162 H20A KUO9605 Skalický Matyáš 15.00 150.00 Kč ( 681) 2051522 H14 KUO0101 Koditek Jonáš 50.00 40.00 Kč ( 683)408 920657 H16A KUO9901 Skalický Johan 50.00 150.00 Kč ( 680) 980350 H35 KUO8001 Koblížek Kamil 51.00 70.00 Kč ( 682)315 980351 H18A KUO9801 Paukert Lukáš 62.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182)384 9101703 D18A LBM9898 Korpasová Tereza 34.00 150.00 Kč ( 180) 1409878 H45 LBM6113 Korpas Jaroslav 98.00 70.00 Kč ( 183) 52029 D35 LBM7362 Korpasová Ivana 114.00 70.00 Kč ( 181) 9101707 D14 LBM0151 Korpasová Lucie 122.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1036)360 2020727 D18A LCE9852 Hanousková Renata 10.00 150.00 Kč (1048)210 889313 H20A LCE9602 Slíva Jan 19.00 150.00 Kč (1039)473 1399951 D16A LCE9952 Šmelíková Tereza 21.00 150.00 Kč (1046) 889301 H21C LCE6207 Slezák Libor 25.00 70.00 Kč (1038)112 889312 D21E LCE9250 Sklenářová Radka 31.00 150.00 Kč (1037)116 515413 D21E LCE9353 Horčičková Vendula 35.00 150.00 Kč (1051) 896968 H21C LCE9201 Valenta Jiří 36.00 70.00 Kč (1044)231 889308 H20A LCE9601 Mudrák Štěpán 40.00 150.00 Kč (1099) 52707 H21C LCE8901 Vlažný Jan 45.00 105.00 Kč (1040)397 889309 D18A LCE9751 Vavrysová Barbara 47.00 150.00 Kč (1052) 553457 H21A LCE9302 Vavrys Johan 54.00 150.00 Kč (1045) 515424 H21A LCE9001 Slezák Jiří 56.00 150.00 Kč (1053)425 7201825 H16A LCE9911 Vopařil Jan 65.00 150.00 Kč (1041) 889288 H21A LCE8803 Cahel Marek 68.00 150.00 Kč (1042)321 1400401 H18A LCE9803 Černocký Libor 68.00 150.00 Kč (1049) 307355 H45 LCE6603 Šmelík Juraj 70.00 70.00 Kč (1107)432 2082929 H16A LCE0012 Zentrich Dušan 72.00 225.00 Kč (1050)326 7200378 H18A LCE9801 Sýkora Vojtěch 73.00 150.00 Kč (1047) 889311 H21A LCE8902 Slezák Zdeněk 84.00 150.00 Kč (1043)37 1399000 H21E LCE7602 Horyna Roman 111.00 150.00 Kč (1035) 361921 D21A LCE9155 Čermáková Magdalena 115.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2940.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 210) 2060204 P LLI7550 Bradáčová Marie 0.00 40.00 Kč ( 172) 515503 H35 LLI7502 Peterka Vojtěch 8.00 70.00 Kč ( 211) 434598 H35 LLI7201 Bradáč Stanislav 17.00 70.00 Kč ( 173) 9101104 H12 LLI0404 Peterka Jakub 20.00 40.00 Kč ( 185)405 2049589 H16A LLI9900 Marek Jakub 47.00 150.00 Kč ( 176) 51205 D21D LLI7551 Peterková Viktorie 51.00 70.00 Kč ( 208)416 2032105 H16A LLI0002 Bradáč Jakub 57.00 150.00 Kč ( 174)325 7200375 H18A LLI9802 Melichar Vojtěch 72.00 150.00 Kč ( 175)436 1398996 H16A LLI0001 Melichar Petr 76.00 150.00 Kč ( 209) 2032132 H14 LLI0203 Bradáč David 92.00 40.00 Kč ( 23)260 7200361 D20A LLI9651 Štičková Anna 109.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

LME SK Los Mělník

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 607)458 2060278 D16A LME0050 Machová Marie 6.00 150.00 Kč ( 800) 2058463 D14 LME0250 Bejvlová Karolína 107.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225)201 7200329 H20A LPM9602 Pešek Martin 10.00 150.00 Kč ( 463)363 2082918 D18A LPM9850 Kinkorová Tereza 13.00 150.00 Kč ( 5)214 7201192 H20A LPM9502 Valeš Jiří 23.00 150.00 Kč ( 395) 51151 H21C LPM8500 Šilhavý Jakub 48.00 70.00 Kč (1082) 51161 D21C LPM9353 Zayats Inna 89.00 105.00 Kč ( 89) 236994 D21A LPM9452 Chvalová Věra 104.00 150.00 Kč ( 206)258 7201820 D20A LPM9651 Šiková Karolína 107.00 150.00 Kč ( 948) 236985 D21A LPM9451 Šilhavá Lucie 112.00 150.00 Kč ( 203)270 7201819 D20A LPM9650 Šiková Barbora 120.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1225.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 754) 9247 D55 LPU4752 Kubíková Květa 0.00 70.00 Kč ( 792) 2070813 P LPU7468 Štichhauerová Kateřina 0.00 40.00 Kč ( 729)456 682622 D16A LPU0054 Borovičková Valerie 4.00 150.00 Kč ( 759) 9651 H12 LPU0301 Fencl Jáchym 9.00 40.00 Kč ( 733)462 7201814 D16A LPU0051 Vojtíšková Viktorie 10.00 150.00 Kč ( 756) 888601 D55 LPU5851 Víchová Ladislava 13.00 70.00 Kč ( 755) 9290 D55 LPU5654 Novotná Jiřina 15.00 70.00 Kč ( 734)367 2070818 D18A LPU9750 Jansová Doubravka 17.00 150.00 Kč ( 758) 232602 H12 LPU0310 Fejfar Lukáš 18.00 40.00 Kč ( 751)101 940318 D21E LPU9451 Procházková Klára 20.00 150.00 Kč ( 769)211 887928 H20A LPU9502 Deml Tomáš 20.00 150.00 Kč ( 731)474 1006615 D16A LPU9958 Kopecká Anna 22.00 150.00 Kč ( 732)478 897364 D16A LPU0057 Peterová Jana 26.00 150.00 Kč ( 747)109 2011864 D21E LPU9351 Knapová Lenka 28.00 150.00 Kč ( 762) 2049515 H12 LPU0405 Štichhauer Daniel 28.00 40.00 Kč ( 770)226 1400447 H20A LPU9611 Jurica Jan 35.00 150.00 Kč ( 745)118 301173 D21E LPU7667 Fenclová Marta 37.00 150.00 Kč ( 760) 2070815 H12 LPU0401 Haas Filip 39.00 40.00 Kč ( 773)230 1602634 H20A LPU9505 Waněk Adam 39.00 150.00 Kč (1360) 2079499 H21C LPU8609 Kutílek Jakub 40.00 70.00 Kč ( 730)493 2027245 D16A LPU0050 Filipová Tereza 41.00 150.00 Kč ( 746)123 887927 D21E LPU9457 Horová Pavla 42.00 150.00 Kč ( 752)125 2053588 D21E LPU8552 Udržalová Pavla 44.00 150.00 Kč ( 757) 2035729 H10 LPU0603 Štichhauer Adam 46.00 40.00 Kč ( 748)128 906217 D21E LPU9053 Knapová Jana 47.00 150.00 Kč ( 761) 2045238 H12 LPU0304 Juška Jiří 48.00 40.00 Kč ( 771)412 9884 H16A LPU0001 Roudný Václav 53.00 150.00 Kč ( 786) 500288 H21A LPU8304 Štěrba Zbyněk 65.00 150.00 Kč ( 781) 886290 H21A LPU8608 Kafka Miloš 67.00 150.00 Kč ( 791) 9256 H65 LPU4501 Fridrich Jaroslav 70.00 70.00 Kč ( 777) 2025371 H21C LPU7715 Vodička Oldřich 71.00 70.00 Kč ( 753) 2049550 D35 LPU7156 Pipková Táňa 72.00 70.00 Kč ( 784) 1403417 H21A LPU8605 Lenner Miroslav 72.00 150.00 Kč ( 741) 896973 D21A LPU8753 Mrštíková Květa 74.00 150.00 Kč ( 785)1 515166 H21E LPU9005 Nožka Radek 75.00 150.00 Kč ( 749) 219279 D21A LPU9357 Kulhavá Šárka 76.00 150.00 Kč ( 775) 7201198 H21A LPU8701 Fiala Petr 76.00 150.00 Kč ( 772)440 2032380 H16A LPU0008 Rusin Jan 80.00 150.00 Kč ( 740) 2049512 D21C LPU7356 Mrskočová Dana 81.00 70.00 Kč ( 768)334 7204476 H18A LPU9705 Kanta Martin 81.00 150.00 Kč ( 744) 253351 D21C LPU7558 Krpatová Zuzana 83.00 70.00 Kč ( 766)444 7202872 H16A LPU0002 Roudný Martin 84.00 150.00 Kč ( 765)446 2070827 H16A LPU9902 Fencl Jonáš 86.00 150.00 Kč ( 787)12 886715 H21E LPU8002 Udržal Tomáš 86.00 150.00 Kč ( 778) 9260 H21D LPU5201 Farář Václav 87.00 70.00 Kč ( 790) 9228 H55 LPU5801 Vícha Vladimír 88.00 70.00 Kč ( 788) 331549 H21A LPU9306 Záveský Filip 89.00 150.00 Kč ( 743) 410785 D21A LPU9054 Valachová Martina 91.00 150.00 Kč ( 739) 9333 D21A LPU8151 Klimplová Zuzana 93.00 150.00 Kč ( 774) 2073755 H21A LPU7604 Držka Štěpán 98.00 150.00 Kč ( 728) 219207 D12 LPU0360 Fejfarová Tereza 100.00 40.00 Kč ( 742) 889272 D21C LPU7658 Švíglerová Pavla 100.00 70.00 Kč ( 789) 301183 H55 LPU5905 Novotný Miroslav 101.00 70.00 Kč ( 764) 2049513 H14 LPU0205 Mrskoč Marek 102.00 40.00 Kč ( 783)28 889299 H21E LPU9307 Kubelka Tomáš 102.00 150.00 Kč ( 736)257 1398998 D20A LPU9659 Hančová Petra 106.00 150.00 Kč ( 763) 2075644 H14 LPU0209 Macek Ondřej 107.00 40.00 Kč ( 737)259 434574 D20A LPU9658 Chládková Simona 108.00 150.00 Kč ( 750) 2045225 D21A LPU9456 Lehárová Alžběta 108.00 150.00 Kč ( 782)39 551990 H21E LPU9036 Kamenický Matěj 113.00 150.00 Kč ( 735)265 7200598 D20A LPU9558 Doleželová Kateřina 115.00 150.00 Kč ( 779)41 1080493 H21E LPU9301 Čermák Jan 115.00 150.00 Kč ( 780)44 515487 H21E LPU9410 Grundmann Jan 118.00 150.00 Kč ( 738)272 887635 D20A LPU9657 Kulhavá Eliška 122.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 7460.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1088) 420453 H12 LTP0403 Haslinger Leopold 3.00 60.00 Kč neregistro ( 229) 420434 D10 LTP0650 Lošťáková Sára 18.00 40.00 Kč ( 157)381 7200344 D18A LTP9750 Kovářová Lenka 31.00 150.00 Kč ( 161) 7200323 D16C LTP0051 Riby Rose 44.00 70.00 Kč ( 464) 52925 D14 LTP0151 Pavlová Martina 65.00 40.00 Kč (1142) 51279 H45 LTP6805 Bílý Petr 76.00 105.00 Kč ( 220) 434575 H14 LTP0104 Bílý Jakub 84.00 40.00 Kč (1122) 897351 H45 LTP6806 Pavel Petr 88.00 105.00 Kč (1089) 886252 D12 LTP0350 Žejdlíková Eliška 92.00 60.00 Kč ( 329) 682076 H55 LTP5802 Eiselt Miloš 100.00 70.00 Kč ( 160) 7202898 D35 LTP7252 Riby Kateřina 111.00 70.00 Kč ( 163) 7202864 D35 LTP7758 Lošťáková Ivana 124.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 393) 515140 D21A LTU8950 Petrželová Tereza 61.00 150.00 Kč ( 389) 2085618 H45 LTU6501 Hanuš Pavel 69.00 70.00 Kč ( 390) 301646 H45 LTU6801 Killar Marek 71.00 70.00 Kč ( 392) 888623 D21A LTU8451 Ulahelová Jana 81.00 150.00 Kč ( 385) 2085656 H45 LTU6301 Petržela Pavel 87.00 70.00 Kč ( 388) 2085654 H45 LTU6500 Bendák Petr 101.00 70.00 Kč ( 387) 2085638 D45 LTU6352 Hanušová Jitka 107.00 70.00 Kč ( 386) 2085658 D45 LTU6351 Petrželová Alena 109.00 70.00 Kč ( 391) 2085652 D45 LTU6951 Bendáková Jitka 117.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 790.00 Kč

MAS KČT Aš

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 855) 301510 D14 MAS0250 Křížová Daniela 60.00 40.00 Kč ( 854) 4455 D12 MAS0352 Petříková Adéla 80.00 40.00 Kč ( 856) 301516 D12 MAS0450 Křížková Marie 94.00 40.00 Kč ( 857) 7003021 H55 MAS5501 Pilař Karel 96.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 190.00 Kč

MBM O-mikron

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 547) 232019 H21A MBM8740 Zelinka Jiří 55.00 150.00 Kč ( 850) 2051488 H21C MBM8606 Šrubař Michal 68.00 70.00 Kč ( 852) 7200319 D21A MBM8282 Mesiarkinová Kamila 71.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 326) 218851 H14 MFP0101 Forst Antonín 75.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 544) 9101102 H21C MKP4700 Koč Zdeněk 64.00 70.00 Kč ( 723) 51691 H55 MKP5800 Tomaščin Jaroslav 98.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 941) 888609 H45 MLA6701 Bartoš Luděk 72.00 70.00 Kč ( 943) 2073704 D12 MLA0451 Bartošová Marie 73.00 40.00 Kč ( 942) 515060 H14 MLA0101 Bartoš Václav 79.00 40.00 Kč ( 944) 51494 D35 MLA7051 Bartošová Jana 103.00 70.00 Kč ( 945) 2073702 D14 MLA0251 Černá Kateřina 106.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

NEJ TJ Jiskra Nejdek

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 890) 2049567 H12 NEJ0300 Tokár Radim 10.00 40.00 Kč ( 894) 2087704 D10 NEJ0551 Holíková Simona 11.00 40.00 Kč (1141)465 2067348 D16A NEJ9950 Marešová Alexandra 13.00 225.00 Kč ( 880) 2067350 H35 NEJ7300 Mareš Alexander 28.00 70.00 Kč ( 901) 232230 H45 NEJ7000 Nádeníček Josef 66.00 70.00 Kč ( 888) 2067349 D14 NEJ0250 Marešová Klára 70.00 40.00 Kč ( 882) 2035737 D14 NEJ0151 Tokárová Regina 80.00 40.00 Kč ( 893) 2056284 D12 NEJ0450 Ziebová Veronika 98.00 40.00 Kč ( 891) 2035733 D12 NEJ0350 Nádeníčková Iva 103.00 40.00 Kč ( 881) 2056275 D14 NEJ0150 Nádeníčková Pavla 116.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 645.00 Kč

NNN Neregistrovaní

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1164) 2011895 P NNN0008 Prokeš Tomáš 0.00 40.00 Kč neregistro (1385) ? HDR NNN9999 Blažek Vojtěch 0.00 40.00 Kč neregistro (1386) ? HDR NNN9998 Svitáková Ludmila 0.00 40.00 Kč neregistro (1387) ? HDR NNN9997 Urban Jáchym 0.00 40.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 486) 53158 HDR OSN0757 Dvořáčková Jana 0.00 40.00 Kč ( 487) 53177 HDR OSN1050 Dvořáčková Eva 0.00 40.00 Kč ( 494) ? HDR OSN0999 Nepustilová Hana 0.00 40.00 Kč ( 795) 53602 HDR OSN0777 Janíčková Jolana 0.00 40.00 Kč ( 798) 51990 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0.00 40.00 Kč (1001) 52143 HDR OSN0600 Močuba Jan Nepomuk 0.00 40.00 Kč (1003) 232029 P OSN8383 Močubová Veronika 0.00 40.00 Kč ( 492) 52250 H35 OSN7502 Dvořáček Jiří 2.00 70.00 Kč ( 495) 52138 H21C OSN7700 Nepustil Petr 2.00 70.00 Kč ( 445)455 416210 D16A OSN0099 Zrníková Adéla 3.00 150.00 Kč ( 3) 7202897 H35 OSN8001 Močuba Stanislav 4.00 70.00 Kč ( 907) 8012 D55 OSN5964 Černíková Zdeňka 5.00 70.00 Kč ( 906) 8011 H55 OSN6025 Černík Zdeněk 7.00 70.00 Kč ( 793) 7205006 H35 OSN7209 Nechanický Pavel 13.00 70.00 Kč ( 233) 9930517 H21C OSN9339 Kamenický Tobiáš 17.00 70.00 Kč ( 493) 51991 D10 OSN0550 Nepustilová Kateřina 20.00 40.00 Kč ( 508) 9306 H21C OSN7500 Stoklasa Radek 21.00 70.00 Kč ( 490) 52000 H10 OSN0500 Pejchal Josef 25.00 40.00 Kč ( 14)225 551995 H20A OSN9549 Kamenický Jeroným 34.00 150.00 Kč ( 489) 2011898 H10 OSN0505 Dvořáček Tomáš 41.00 40.00 Kč ( 488) 53173 H12 OSN0303 Dvořáček Jakub 42.00 40.00 Kč ( 448)496 7203324 D16A OSN0050 Nechanická Klára 44.00 150.00 Kč ( 506) 7203325 D16C OSN0055 Stoklasová Daniela 46.00 70.00 Kč ( 446) 9579 H10 OSN0606 Zrník Tomáš 47.00 40.00 Kč ( 444) 1398988 H35 OSN7118 Zrník Tomáš 48.00 70.00 Kč ( 449) 436433 H14 OSN0200 Nechanický Jan 53.00 40.00 Kč ( 491) 52230 D35 OSN7850 Dvořáčková Jana 66.00 70.00 Kč ( 797) 9690219 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 68.00 70.00 Kč ( 382) 7505032 H14 OSN0201 Mareček Šimon 71.00 40.00 Kč ( 796) 9601003 H55 OSN6004 Kamenický Radan 76.00 70.00 Kč ( 507) 2080908 D12 OSN0454 Stoklasová Zuzana 90.00 40.00 Kč (1104) 52144 D21C OSN8972 Wurzelová Hana 92.00 105.00 Kč ( 384) 51992 D35 OSN7550 Marečková Kateřina 93.00 70.00 Kč ( 383) 2011896 D12 OSN0450 Marečková Ema 101.00 40.00 Kč (1002) 7202889 H14 OSN0202 Močuba Václav Josef 104.00 40.00 Kč ( 347)256 981804 D20A OSN9696 Vališová Martina 105.00 150.00 Kč ( 440) 52142 D21C OSN8555 Voráčková Lenka 112.00 70.00 Kč ( 447) 7205038 D35 OSN7557 Nechanická Daniela 120.00 70.00 Kč ( 794) 53603 D35 OSN7356 Janíčková Jitka 123.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2575.00 Kč

OTK OOB TJ Jiskra Otrokovice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 97)449 331216 H16A OTK0001 Panovec Kryštof 89.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

PGP SK Praga

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 515) 2051485 H10N PGP0700 Jandera Kryštof 4.00 40.00 Kč ( 911) 8009 H35 PGP8009 Voráček Michal 7.00 70.00 Kč (1147)466 331147 D16A PGP9950 Hrabánková Zuzana 14.00 225.00 Kč (1084) 7200334 H18C PGP9701 Čermák Adam 16.00 105.00 Kč ( 221)208 7203462 H20A PGP9503 Veselý Jakub 17.00 150.00 Kč ( 10)471 7201197 D16A PGP9954 Sieglová Eliška 19.00 150.00 Kč ( 195) 2032143 H16C PGP0001 Čtrnáct Šimon 23.00 70.00 Kč ( 196) 2045241 H35 PGP7603 Čtrnáct Jiří 23.00 70.00 Kč ( 834)382 1407423 D18A PGP9751 Slavíková Silvie 32.00 150.00 Kč ( 232) 2067959 D10N PGP0850 Malečková Pavlína 34.00 40.00 Kč ( 248) 9877 H12 PGP0300 Kožina Štěpán 34.00 40.00 Kč (1101) 2080975 D16C PGP0050 Sobotková Anna 35.00 105.00 Kč ( 107)386 981838 D18A PGP9850 Janovská Kateřina 36.00 150.00 Kč ( 194) 231948 H12 PGP0401 Čtrnáct František 36.00 40.00 Kč ( 119)229 502088 H20A PGP9601 Landovský Jakub 38.00 150.00 Kč ( 602)388 7202891 D18A PGP9756 Veljačiková Hana 38.00 150.00 Kč ( 238)120 920677 D21E PGP8658 Tichovská Martina 39.00 150.00 Kč ( 204) 2800293 H12 PGP0305 Hřivna Jakub 47.00 40.00 Kč ( 109) 887632 H14 PGP0101 Janovský Tomáš 52.00 40.00 Kč ( 297)306 7201194 H18A PGP9804 Hasal Martin 53.00 150.00 Kč ( 108) 515464 H21A PGP6401 Janovský Tomáš 57.00 150.00 Kč ( 552)312 7202855 H18A PGP9808 Novák Aleš 59.00 150.00 Kč ( 65) 2067946 H21A PGP6501 Kondrát Martin 60.00 150.00 Kč ( 227) 7201200 H21C PGP7106 Janas Petr 60.00 70.00 Kč ( 193) 231924 D35 PGP7151 Čtrnáctová Magdalena 64.00 70.00 Kč ( 228) 2060249 H14 PGP0200 Janas Petr 67.00 40.00 Kč ( 25)322 681882 H18A PGP9702 Navrátil Šimon 69.00 150.00 Kč ( 273) 515038 H21C PGP8302 Sysel Ondřej 70.00 70.00 Kč (1156) 7003030 H21A PGP8202 Laciga Radek 74.00 225.00 Kč ( 132)2 682623 H21E PGP7601 Matějů Luboš 76.00 150.00 Kč ( 155)4 910714 H21E PGP9103 Landovský Tomáš 78.00 150.00 Kč ( 513) 438628 D14 PGP0251 Janderová Barbora 78.00 40.00 Kč (1090) 1700084 H55 PGP6000 Kožina Petr 80.00 105.00 Kč ( 58)9 887941 H21E PGP8610 Flašar Jan 83.00 150.00 Kč ( 222) 995812 D21A PGP7454 Vildmonová Pavla 85.00 150.00 Kč ( 439)338 9005134 H18A PGP9706 Ježek Ondřej 85.00 150.00 Kč ( 105)340 2080959 H18A PGP9705 Werner Michal 87.00 150.00 Kč ( 126) 995832 D21A PGP8556 Matějů Martina 87.00 150.00 Kč ( 450) 8780 D21C PGP9055 Bialožytová Tereza 87.00 70.00 Kč ( 213) 2067268 H45 PGP6801 Maleček Vít 95.00 70.00 Kč ( 254)348 9200533 H18A PGP9809 Bartoš Vojtěch 95.00 150.00 Kč ( 212) 2067999 D12 PGP0550 Malečková Hana 96.00 40.00 Kč ( 11) 7201196 H14 PGP0104 Siegl Matyáš 98.00 40.00 Kč ( 104) 682686 H21A PGP7506 Pokorný Ondřej 100.00 150.00 Kč ( 67) 49844 D21A PGP8656 Masopustová Elis 102.00 150.00 Kč (1149) 1470169 D21A PGP7355 Janovská Petra 105.00 225.00 Kč ( 246) 502089 D21A PGP6651 Kožinová Jana 109.00 150.00 Kč ( 249)36 515161 H21E PGP8700 Sysel Ctibor 110.00 150.00 Kč ( 231) 2067949 D35 PGP7559 Malečková Iva 113.00 70.00 Kč ( 247)265 7003042 D20A PGP9650 Kožinová Zuzana 114.00 150.00 Kč ( 223)266 232050 D20A PGP9654 Hrabánková Klára 116.00 150.00 Kč (1153)43 515110 H21E PGP8407 Procházka Jan 117.00 225.00 Kč ( 93) 682103 D21A PGP9056 Jakobová Adélka 119.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 6295.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 595) 224885 P PHK9654 Šádková Lucie 0.00 40.00 Kč ( 567)461 1309931 D16A PHK9966 Cych Agnieszka 9.00 150.00 Kč ( 582)204 886647 H20A PHK9500 Dzioba Mateusz 13.00 150.00 Kč ( 574)103 515494 D21E PHK8051 Topinková Monika 22.00 150.00 Kč ( 575)105 1700076 D21E PHK8951 Čepová Daniela 24.00 150.00 Kč ( 573)108 887904 D21E PHK9150 Kosová Denisa 27.00 150.00 Kč ( 594) 336717 H35 PHK7200 Chvátil Jiří 27.00 70.00 Kč ( 566)483 682365 D16A PHK9951 Chaloupská Barbora 31.00 150.00 Kč (1083)224 2035705 H20A PHK9602 Horáček Petr 33.00 225.00 Kč ( 568)486 2075609 D16A PHK9999 Kubíčková Jana 34.00 150.00 Kč ( 583)227 2045215 H20A PHK9601 Mašata Matěj 36.00 150.00 Kč ( 585) 9360 H21C PHK8005 Černý Michal 39.00 70.00 Kč ( 569)395 207804 D18A PHK9753 Kavalírová Julie 45.00 150.00 Kč ( 561)399 1398990 D18A PHK9751 Novotná Klára 49.00 150.00 Kč ( 584) 9399 H21A PHK7605 Kadeřávek Petr 50.00 150.00 Kč ( 589) 553446 H21A PHK8802 Panchártek Jan 53.00 150.00 Kč ( 586) 553448 H21A PHK9110 Azeb Karim 59.00 150.00 Kč ( 576) 9430 D35 PHK7450 Chvátilová Pavlína 63.00 70.00 Kč ( 578)427 7202866 H16A PHK9901 Kavalír Jáchym 67.00 150.00 Kč ( 572) 1008144 D21A PHK9154 Valešová Jana 75.00 150.00 Kč ( 593) 9189 H21A PHK8900 Šabatka Zdeněk 79.00 150.00 Kč ( 571) 981820 D21A PHK8855 Azebová Nina 80.00 150.00 Kč ( 565) 362000 D12 PHK0450 Chvátilová Johana 85.00 40.00 Kč ( 580)342 224890 H18A PHK9801 Maňák Michal 89.00 150.00 Kč (1362) 553440 H21D PHK8903 Müller Martin 89.00 70.00 Kč ( 577)450 2035744 H16A PHK9908 Chvátil Šimon 90.00 150.00 Kč ( 587)16 553445 H21E PHK9104 Kamenický Jakub 90.00 150.00 Kč ( 581)345 9980911 H18A PHK9805 Vandas Daniel 92.00 150.00 Kč ( 592) 886259 H21A PHK9001 Zelenka Tomáš 96.00 150.00 Kč ( 562)251 1394899 D20A PHK9696 Cych Weronika 100.00 150.00 Kč ( 579)353 681889 H18A PHK9800 Bendák Jan 100.00 150.00 Kč ( 563)254 1406191 D20A PHK9666 Koderičová Tereza 103.00 150.00 Kč ( 590)33 515402 H21E PHK9200 Petržela Jan 107.00 150.00 Kč ( 591)35 1394262 H21E PHK8200 Rollier Baptiste 109.00 150.00 Kč ( 564)262 995893 D20A PHK9551 Svobodová Lenka 111.00 150.00 Kč ( 588)42 553441 H21E PHK9101 Kubát Pavel 116.00 150.00 Kč ( 570)268 1398980 D20A PHK9653 Šádková Martina 118.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 5085.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 244) 2023804 D55 PZR5051 Křížová Zdenka 9.00 70.00 Kč ( 434)202 330693 H20A PZR9505 Málek Jan 11.00 150.00 Kč ( 353) 128 H10 PZR0501 Rosecký Adam 36.00 40.00 Kč (1085) 439123 D16C PZR9951 Nechutová Aneta 48.00 105.00 Kč ( 351) 2052352 H14 PZR0102 Poláček Tomáš 65.00 40.00 Kč ( 452) 49824 H21C PZR8814 Hladílek Jan 76.00 70.00 Kč ( 153) 219332 H14 PZR0203 Divácký Štěpán 77.00 40.00 Kč ( 142) 51994 H55 PZR4417 Pospíšil Jaromír 84.00 70.00 Kč ( 354) 2052393 D35 PZR7070 Poláčková Bohuslava 84.00 70.00 Kč ( 197) 232496 D21C PZR9251 Urbanová Johana 85.00 70.00 Kč ( 671) 232483 H21D PZR9502 Skryja Ondřej 85.00 70.00 Kč ( 149) 2023807 H45 PZR4800 Kříž Pavel 92.00 70.00 Kč ( 355) 8706 H21D PZR7302 Rosecký Karel 93.00 70.00 Kč ( 141) 7205030 D21C PZR5654 Rosecká Alena 96.00 70.00 Kč ( 117) 53709 H45 PZR7008 Sobotka Petr 97.00 70.00 Kč ( 116) 1400419 D12 PZR0351 Sobotková Klára 99.00 40.00 Kč ( 352) 8699 H14 PZR0106 Rosecký Jan 99.00 40.00 Kč ( 152) 2087700 H14 PZR0202 Kopecký Jan 101.00 40.00 Kč ( 151) 2088199 D14 PZR0152 Polanská Nelly 102.00 40.00 Kč ( 670) 232492 H45 PZR6106 Skryja Bořivoj 109.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1305.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1121) 2060227 H35 RBK7215 Šindelka Antonín 16.00 70.00 Kč ( 168) 682360 H21C RBK9001 Šesták Jakub 82.00 70.00 Kč ( 120) 301286 D21A RBK9252 Pekárková Monika 89.00 150.00 Kč ( 546) 981818 D21A RBK8151 Kozumplíková Alice 94.00 150.00 Kč ( 545) 515193 H21A RBK8605 Henek Michal 97.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 590.00 Kč

RIC OB Říčany

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 500) 2060262 H35 RIC7200 Koten Pavel 14.00 70.00 Kč (1154) 2031371 H12 RIC0303 Šrámek Jaromír 15.00 60.00 Kč ( 291)371 9101106 D18A RIC9850 Vyhnálková Barbora 21.00 150.00 Kč (1075) 2019236 D14 RIC0151 Vyhnálková Marie 66.00 60.00 Kč (1155) 443070 D12 RIC0450 De Heij Laura 77.00 60.00 Kč ( 292) 889279 D35 RIC7552 Vyhnálková Eva 87.00 70.00 Kč ( 501) 2073694 D35 RIC7252 Kotenová Klára 119.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 540.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1031) 1602625 H21C ROU9303 Buk Jindřich 23.00 70.00 Kč (1029) 2080901 D12 ROU0451 Černá Ema 72.00 40.00 Kč (1168) 428267 D21C ROU9351 Šinovská Kristýna 82.00 105.00 Kč (1030)448 2075666 H16A ROU0001 Buk Petr 88.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 365.00 Kč

RUZ TJ Růžená

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1095) ? HDR RUZ0902 Hofhanzl Antonín 0.00 40.00 Kč neregistro ( 344) 51922 D55 RUZ5552 Jelínková Jana 11.00 70.00 Kč ( 341) 49887 H12 RUZ0301 Jelínek Kryštof 17.00 40.00 Kč (1094) ? D10N RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka 29.00 60.00 Kč neregistro ( 912) 51838 D10N RUZ0750 Gregorová Julie 31.00 40.00 Kč neregistro (1097) ? D21D RUZ7951 Hofhanzlová Hana 42.00 105.00 Kč neregistro ( 342) 232335 H10 RUZ0500 Jelínek Filip 43.00 40.00 Kč ( 497) 2017679 D21D RUZ7150 Pittnerová Lenka 45.00 70.00 Kč ( 340) 232331 D14 RUZ0251 Jelínková Adéla 62.00 40.00 Kč ( 496) 129 D14 RUZ0250 Pittnerová Adéla 64.00 40.00 Kč ( 345) 51780 D21A RUZ8051 Polednová Hana 68.00 150.00 Kč ( 940) 51923 D21C RUZ8151 Kubešová Eva 72.00 70.00 Kč ( 343) 51921 H55 RUZ5504 Jelínek Luboš 79.00 70.00 Kč (1096) ? H21D RUZ7300 Hofhanzl Abrahám 97.00 105.00 Kč neregistro ( 339) 897365 H55 RUZ5306 Kubálek Zdeněk 99.00 70.00 Kč (1093) ? D12 RUZ0351 Mikešová Tereza 102.00 60.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 1070.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 897) 2075674 H10 SBR0501 Vlach Timik 37.00 40.00 Kč ( 879) 7200586 H45 SBR6601 Sklenář Josef 86.00 70.00 Kč ( 885) 410731 D35 SBR7750 Vlachová Dita 89.00 70.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 498) 1406141 H21C SCP7507 Šístek Daniel 9.00 70.00 Kč ( 603) 336785 H10N SCP0800 Veljačik Jonáš 11.00 40.00 Kč ( 478) 51773 H21C SCP7417 Boudný Jan 32.00 70.00 Kč ( 548) 51561 H35 SCP8003 Dubec Pavel 46.00 70.00 Kč (1160) 9101101 H55 SCP4700 Buriánek Jaromír 86.00 105.00 Kč ( 722) 446418 D45 SCP6150 Kavková Dana 90.00 70.00 Kč ( 601) 336735 D45 SCP6451 Veljačiková Markéta 102.00 70.00 Kč ( 600) 49889 H45 SCP6200 Veljačik Pavel 107.00 70.00 Kč ( 721) 682630 H55 SCP5900 Kavka Jiří 108.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 635.00 Kč

SHK OK Slavia Hradec Králové

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 516)453 2032162 D16A SHK9952 Malinová Apolena 1.00 150.00 Kč ( 530) 7203456 H21C SHK8200 Souček Tomáš 1.00 70.00 Kč ( 519)373 7205001 D18A SHK9755 Červená Adéla 23.00 150.00 Kč ( 517)480 7205002 D16A SHK9951 Větříčková Andrea 28.00 150.00 Kč ( 522)110 2051524 D21E SHK9352 Myslivcová Pavla 29.00 150.00 Kč ( 523)114 515425 D21E SHK9051 Mechlová Lenka 33.00 150.00 Kč ( 532) 1404034 H21C SHK8904 Tomalík Ondřej 34.00 70.00 Kč ( 518)488 2032191 D16A SHK0051 Thýnová Nikola 36.00 150.00 Kč ( 543) 9101116 H35 SHK7605 Svoboda Ondřej 44.00 70.00 Kč ( 542) 9101117 H35 SHK7704 Slovák Miroslav 49.00 70.00 Kč ( 531) 9199 H21C SHK9403 Remeš Petr 57.00 70.00 Kč ( 528)320 7202576 H18A SHK9801 Gebrt Jan 67.00 150.00 Kč ( 521) 995857 D21A SHK9151 Chmelařová Michaela 69.00 150.00 Kč ( 539) 2025341 D12 SHK0450 Kroniková Sylvie 69.00 40.00 Kč ( 526)327 1400436 H18A SHK9803 Pek Daniel 74.00 150.00 Kč ( 527)330 232493 H18A SHK9802 Hájek Jakub 77.00 150.00 Kč ( 529)339 1396847 H18A SHK9701 Netuka Vojtěch 86.00 150.00 Kč ( 534)15 515483 H21E SHK8702 Šmehlík Eduard 89.00 150.00 Kč ( 538) 9126 H45 SHK7001 Netuka Jan 93.00 70.00 Kč ( 535)24 995807 H21E SHK8406 Komanec Václav 98.00 150.00 Kč ( 540) 2017683 D14 SHK0150 Kroniková Štěpánka 98.00 40.00 Kč ( 533) 995831 H21A SHK8901 Jirásek Michal 101.00 150.00 Kč ( 537)31 1008172 H21E SHK7601 Hepner David 105.00 150.00 Kč ( 520) 995884 D21A SHK9351 Fundová Eliška 107.00 150.00 Kč ( 525) 2049540 D35 SHK7350 Kroniková Jana 116.00 70.00 Kč ( 524) 9101107 D21A SHK8658 Novotná Barbora 118.00 150.00 Kč ( 536) 9140 H21A SHK7911 Weiner Jakub 119.00 150.00 Kč ( 541) 2017663 D45 SHK6651 Thýnová Ivana 122.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 3340.00 Kč

SJC TJ Sportcentrum Jičín

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 370)454 2056287 D16A SJC9951 Zlámalová Nikola 2.00 150.00 Kč (1356) 2060206 H18C SJC9802 Doležal Vít 5.00 70.00 Kč ( 378) 9905 H21C SJC8709 Drobník Michal 19.00 70.00 Kč ( 399) 4290 H12 SJC0406 Růžička Jan 23.00 40.00 Kč ( 374)217 9996 H20A SJC9601 Štál Jan 26.00 150.00 Kč ( 375)233 2053542 H20A SJC9603 Zlámal David 42.00 150.00 Kč ( 377) 4284 H21C SJC8801 Špicar Petr 50.00 70.00 Kč ( 401) 4742 H12 SJC0301 Filsak Rafael 58.00 40.00 Kč ( 400) 2080982 H12 SJC0404 Vitvar Radim 63.00 40.00 Kč ( 404) 2056297 D14 SJC0154 Tumová Adéla 63.00 40.00 Kč ( 398) 52618 D12 SJC0452 Růžičková Eliška 65.00 40.00 Kč neregistro ( 397) 4285 D12 SJC0351 Procházková Kateřina 71.00 40.00 Kč ( 380) 9005225 H65 SJC3601 Havlík Jaroslav 72.00 70.00 Kč ( 406) 9916 H55 SJC6001 Řehák Pavel 72.00 70.00 Kč ( 396) 4294 D12 SJC0451 Šemberová Anděla 75.00 40.00 Kč ( 373)331 2045221 H18A SJC9703 Zikmund Zdeněk 78.00 150.00 Kč ( 371) 9962 D35 SJC7253 Hanušová Zdena 80.00 70.00 Kč ( 81) 9705 H21C SJC8401 Prášil Ondřej 81.00 70.00 Kč (1103) 7201777 H21A SJC8104 Kovář Miroslav 81.00 225.00 Kč ( 403) 2056293 D14 SJC0252 Janků Anna 86.00 40.00 Kč (1144)20 533301 H21E SJC7702 Dávidík Marian 94.00 225.00 Kč ( 376)22 771771 H21E SJC8102 Mrázek Jan 96.00 150.00 Kč ( 402) 2075653 D14 SJC0156 Matějková Barbora 103.00 40.00 Kč ( 405) 2056290 D14 SJC0251 Kuchařová Rozálie 117.00 40.00 Kč ( 372) 9932 D45 SJC6657 Zalabová Martina 119.00 70.00 Kč ( 379)46 886513 H21E SJC8703 Beneš Jan 120.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2310.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 359) 2067961 HDR SJH1101 Beran Antonín 0.00 40.00 Kč ( 454) 330558 HDR SJH0803 Parkan Tomáš 0.00 40.00 Kč (1381) ? HDR SJH1002 Kopenec Šimon 0.00 40.00 Kč (1382) ? HDR SJH1001 Míchal Jakub 0.00 40.00 Kč (1383) ? HDR SJH0853 Bubeníková Nicol 0.00 40.00 Kč (1384) ? HDR SJH0852 Bubeníková Denisa 0.00 40.00 Kč (1321) ? H10N SJH0701 Blažek Cyril 1.00 40.00 Kč (1159) 232411 D55 SJH5350 Kovářová Milena 2.00 105.00 Kč ( 63) 206416 D10 SJH0551 Blažková Veronika 5.00 40.00 Kč ( 123) 336790 H35 SJH6902 Dundáček Milan 5.00 70.00 Kč ( 102) 232404 D10 SJH0751 Komárková Zbyňka 7.00 40.00 Kč (1150) 331641 H10N SJH0602 Beran Jáchym 8.00 60.00 Kč ( 72) 336767 H35 SJH7001 Beneš Jan 9.00 70.00 Kč ( 74) 553451 D10 SJH0651 Benešová Michaela 9.00 40.00 Kč ( 226) 420443 D18C SJH9853 Dundáčková Julie 11.00 70.00 Kč ( 134) 436450 H10N SJH0603 Pobuda Jan 12.00 40.00 Kč ( 147) ? H10N SJH0801 Sviták Václav 14.00 40.00 Kč (1105) 442847 H35 SJH7101 Veselý Oldřich 15.00 105.00 Kč ( 61) 331394 H35 SJH7402 Blažek Petr 18.00 70.00 Kč ( 124) 420435 H12 SJH0401 Dundáček Karel 22.00 40.00 Kč ( 131)377 331783 D18A SJH9752 Peňázová Veronika 27.00 150.00 Kč (1158) 7201821 H21C SJH8901 Kovář Jaroslav 27.00 105.00 Kč ( 77)379 331328 D18A SJH9852 Hojná Dominika 29.00 150.00 Kč ( 356) 2061793 H35 SJH7801 Beran Pavel 31.00 70.00 Kč ( 21) 436440 H12 SJH0302 Pobuda Vojtěch 32.00 40.00 Kč (1106) 442888 H16C SJH0001 Veselý Vojtěch 32.00 105.00 Kč (1151) ? D10N SJH0752 Kopencová Anna 32.00 60.00 Kč (1152) ? D10N SJH0753 Urbanová Anna 37.00 60.00 Kč ( 76)492 442882 D16A SJH0052 Hojná Eliška 40.00 150.00 Kč ( 357) 2087674 D10N SJH0951 Beranová Marie 40.00 40.00 Kč ( 92)398 7770033 D18A SJH9751 Parkanová Veronika 48.00 150.00 Kč ( 79) 443062 H12 SJH0301 Hojný Jáchym 49.00 40.00 Kč ( 64) 2067998 D21D SJH7550 Blažková Markéta 50.00 70.00 Kč ( 100) 981817 H21C SJH7702 Komárek Arnošt 52.00 70.00 Kč ( 274) 886295 H21C SJH9201 Tichý Tomáš 58.00 70.00 Kč ( 101) 426377 D12 SJH0453 Komárková Jindra 62.00 40.00 Kč ( 85) 331289 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 68.00 70.00 Kč ( 361) 2079502 D21C SJH8251 Míková Michaela 71.00 70.00 Kč ( 453) 51140 H45 SJH6801 Parkan Jiří 81.00 70.00 Kč ( 56) 51929 H45 SJH6401 Tichý Martin 89.00 70.00 Kč ( 62) 2051486 D14 SJH0252 Blažková Kateřina 90.00 40.00 Kč ( 22) 442870 H21D SJH7403 Pobuda Michal 91.00 70.00 Kč (1165) 2079498 H45 SJH6501 Nouza Petr 91.00 105.00 Kč ( 80) 2079509 D45 SJH6951 Hojná Tereza 94.00 70.00 Kč ( 94) 331118 H45 SJH6101 Romanovský Alois 94.00 70.00 Kč ( 57) 51925 D45 SJH6451 Tichá Jana 96.00 70.00 Kč ( 75) 920682 D21A SJH9451 Benešová Jana 96.00 150.00 Kč ( 78) 995874 H45 SJH7002 Hojný Jaroslav 96.00 70.00 Kč ( 358) 2035147 D35 SJH7851 Beranová Jana 98.00 70.00 Kč ( 133) 553458 D21A SJH9352 Šrámková Michaela 99.00 150.00 Kč (1076) 51141 H45 SJH6901 Kubičko Petr 99.00 105.00 Kč (1080) 330596 D14 SJH0251 Kinštová Tereza 99.00 60.00 Kč ( 237) 442873 H55 SJH5901 Nosek Vladimír 102.00 70.00 Kč ( 987) 434831 H45 SJH6601 Trojan Jiří 102.00 70.00 Kč ( 103) 995845 D35 SJH7651 Komárková Lenka 107.00 70.00 Kč ( 125) 442862 D45 SJH7052 Dundáčková Hana 115.00 70.00 Kč ( 73) 109 D35 SJH7051 Benešová Iva 122.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 4100.00 Kč

SJI OK Jihlava

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 868) 112 HDR SJI0850 Pejchalová Zuzana 0.00 40.00 Kč ( 858) 2085561 H10N SJI0603 Černý Vojtěch 2.00 40.00 Kč ( 859) 124 H10N SJI0900 Dočkal Matouš 7.00 40.00 Kč ( 863) 141 H10N SJI0600 Jirků František 9.00 40.00 Kč ( 865) 52331 D10 SJI0650 Mácová Amálie 10.00 40.00 Kč ( 871) 2059732 D10 SJI0551 Srbová Michaela 15.00 40.00 Kč ( 873) 113 H10N SJI0505 Venhauer Vojtěch 17.00 40.00 Kč ( 843)368 336765 D18A SJI9854 Vacková Anna 18.00 150.00 Kč ( 860) 253125 H10N SJI0700 Frýba Matyáš 19.00 40.00 Kč ( 842)215 7200366 H20A SJI9602 Vacek Vojtěch 24.00 150.00 Kč ( 914) 51770 H12 SJI0301 Venhoda Matěj 25.00 40.00 Kč ( 862) 140 H12 SJI0304 Hudec Filip 27.00 40.00 Kč ( 867) 111 D10N SJI0652 Pejchalová Veronika 27.00 40.00 Kč ( 870) 2059733 H10 SJI0701 Srb Vladimír 27.00 40.00 Kč ( 864) 142 H10 SJI0503 Máca Dominik 30.00 40.00 Kč (1169) ? H12 SJI0403 Beneš Roman 35.00 40.00 Kč ( 875) 336770 D10N SJI0750 Vítková Hana 36.00 40.00 Kč ( 876) 115 H12 SJI0300 Vokurka Šimon 40.00 40.00 Kč ( 838)232 7003044 H20A SJI9601 Čech Jan 41.00 150.00 Kč ( 866) 361999 H12 SJI0401 Orany Vojtěch 45.00 40.00 Kč ( 840)396 2058511 D18A SJI9852 Čechová Tereza 46.00 150.00 Kč ( 874) 2061841 H10 SJI0500 Vítek Matěj 50.00 40.00 Kč ( 861) 125 H10 SJI0601 Hendrych Vít 52.00 40.00 Kč ( 869) 446402 H10 SJI0602 Rachůnek Stanislav 54.00 40.00 Kč ( 839)421 2075680 H16A SJI0001 Čech Petr 61.00 150.00 Kč ( 872) 2080961 H14 SJI0200 Tkáč Juraj 61.00 40.00 Kč (1091) 2011831 H14 SJI0201 Doucha Matěj 83.00 60.00 Kč ( 877) 2061788 H14 SJI0101 Záboj Petr 85.00 40.00 Kč ( 915) 7926 D14 SJI0250 Dočkalová Klára 92.00 40.00 Kč ( 837)349 7200584 H18A SJI9700 Bořil Jan 96.00 150.00 Kč ( 841)351 7200599 H18A SJI9702 Frýba Dominik 98.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

SLA SKOB Slaný

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 503)457 219276 D16A SLA0051 Straková Veronika 5.00 150.00 Kč ( 350) 8800 H21C SLA8002 Hanák Jan 74.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1025) 301528 HDR SLP1250 Chumová Lada 0.00 40.00 Kč neregistro (1026) 51287 HDR SLP0950 Chumová Adéla 0.00 40.00 Kč (1023) 51354 D21A SLP7451 Chumová Jana 60.00 150.00 Kč (1024) 51613 H45 SLP6601 Chum Jaroslav 68.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

SNA TJ START Náchod

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1108) 9616 HDR SNA0801 Doucha Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 277) 9636 H10 SNA0501 Doucha Martin 26.00 40.00 Kč ( 276) 9626 H21C SNA7105 Doucha Jiří 69.00 70.00 Kč ( 278) 9606 D35 SNA7155 Douchová Jaroslava 71.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 220.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 253)481 2061783 D16A SOP9951 Poláková Tereza 29.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 677) 7201758 H18C SRK9900 Šklíba Michal 1.00 70.00 Kč ( 727) 920697 H21C SRK8805 Jirčák Ondřej 7.00 70.00 Kč ( 676) 9525 H21C SRK7807 Potštejnský Jan 11.00 70.00 Kč ( 678)407 2070826 H16A SRK9904 Šabata Milan 49.00 150.00 Kč ( 551)316 9814 H18A SRK9701 Pokorný David 63.00 150.00 Kč ( 675) 9503 D35 SRK7651 Šklíbová Jana 76.00 70.00 Kč ( 673) 438611 D45 SRK6752 Kosová Michaela 106.00 70.00 Kč ( 674) 9501 D35 SRK7373 Filipová Ivana 112.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 720.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 156)452 2025342 D16A SSU9950 Zatloukalová Romana 0.00 150.00 Kč (1021) 2025356 H35 SSU7504 Matoušek Jiří 33.00 70.00 Kč (1118) 7003039 D21A SSU8951 Kuncová Eliška 72.00 225.00 Kč (1018) 332966 H21A SSU8243 Král Václav 78.00 150.00 Kč (1019)25 1007536 H21E SSU8802 Poklop Martin 99.00 150.00 Kč (1020) 2025355 D35 SSU7951 Matoušková Jana 110.00 70.00 Kč ( 330)263 2032188 D20A SSU9666 Machusová Karolína 112.00 150.00 Kč ( 252) 2032169 D45 SSU6951 Kašparová Ivana 121.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1035.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 214) 7205007 D14 STB0199 Dolejší Kateřina 118.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

STC Středočeská oblast

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 408) 1007547 H21C STE6501 Skyva Petr 20.00 70.00 Kč ( 336) 2073657 H35 STE7102 Janků Marek 26.00 70.00 Kč ( 271) 2027234 H35 STE7100 Smolka Martin 41.00 70.00 Kč ( 337) 2075602 H35 STE7200 Silnoušek Jiří 43.00 70.00 Kč ( 265) 51123 H21C STE9202 Doležel Ondřej 44.00 70.00 Kč ( 335) 2035728 H12 STE0404 Janků Martin 44.00 40.00 Kč ( 261) 2032142 H14 STE0207 Svoboda Radek 58.00 40.00 Kč ( 262) 1007548 D21A STE7054 Skyvová Kristýna 66.00 150.00 Kč ( 263)431 2032171 H16A STE0007 Bořánek Michal 71.00 150.00 Kč ( 260) 2027218 H14 STE0204 Světnický František 72.00 40.00 Kč ( 334) 52535 D35 STE7352 Zbraňková Magda 73.00 70.00 Kč ( 256) 7203461 D14 STE0152 Skoupá Vendula 76.00 40.00 Kč ( 258) 2032192 H14 STE0202 Lukašák Šimon 76.00 40.00 Kč ( 264)438 7202871 H16A STE0000 Jirka Mikuláš 78.00 150.00 Kč ( 332) 2035723 D12 STE0450 Lukašáková Sára 79.00 40.00 Kč ( 259) 2027241 H14 STE0101 Neumann David 88.00 40.00 Kč ( 333) 52502 D35 STE7251 Janků Renata 88.00 70.00 Kč ( 268) 1401181 H55 STE5809 Václavek Tomáš 90.00 70.00 Kč (1032) 1004660 H45 STE6907 Petřivalský Marek 90.00 70.00 Kč ( 255) 7205017 D14 STE0252 Marková Ema 104.00 40.00 Kč ( 257) 2027230 D14 STE0250 Smolková Sabina 113.00 40.00 Kč ( 267) 7200324 H21A STE7401 Tomanek Daniel 113.00 150.00 Kč ( 266) 2027239 H21A STE9411 Skoupý Jan 115.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1740.00 Kč

STH SK Studenec

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 465)470 7201776 D16A STH9958 Kalenská Dominika 18.00 150.00 Kč ( 466) 7201754 D16C STH9953 Urbanová Markéta 51.00 70.00 Kč ( 467) 7204974 D16C STH0051 Hrnčířová Magda 54.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 560) 887637 H21C TAP8902 Černý Martin 0.00 70.00 Kč ( 66)390 442851 D18A TAP9755 Šimůnková Gabriela 40.00 150.00 Kč (1335) 981814 H14 TAP0103 Longin Jan 54.00 40.00 Kč ( 2) 51846 H21C TAP9702 Vlášek Jakub 56.00 70.00 Kč ( 328) ? D12 TAP0452 Bulířová Ema 68.00 40.00 Kč ( 824) 51848 D21A TAP8153 Znamenáčková Helena 73.00 150.00 Kč ( 177) 7778511 H21A TAP8511 Makovský Jakub 91.00 150.00 Kč ( 505) 416004 D21C TAP9055 Jiříková Dana 91.00 70.00 Kč ( 504) 416010 D21A TAP9053 Zamazalová Kateřina 97.00 150.00 Kč ( 801) 515469 H21A TAP8610 Zajíc Vítězslav 105.00 150.00 Kč ( 706) 232158 D21C TAP9052 Tihonová Hana 111.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1110.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 672)460 331291 D16A TBM0050 Špringlová Kamila 8.00 150.00 Kč (1120)464 ? D16A TBM0059 Štefková Klára 12.00 225.00 Kč (1092) 331013 D18C TBM9762 Komárková Silvie 19.00 105.00 Kč ( 236) 888648 H12 TBM0406 Gryc Ondřej 26.00 40.00 Kč (1098) 410254 H16C TBM0010 Sedlář Jan 30.00 105.00 Kč ( 219)494 9101109 D16A TBM0058 Grycová Kateřina 42.00 150.00 Kč ( 218)394 9988889 D18A TBM9859 Grycová Veronika 44.00 150.00 Kč ( 707) 53242 H35 TBM7227 Milán Pavel 45.00 70.00 Kč ( 199) 49358 H12 TBM0401 Doušek Tomáš 46.00 40.00 Kč (1100) 232865 D16C TBM9952 Utíkalová Kateřina 50.00 105.00 Kč ( 186) 888640 H12 TBM0411 Milán Jakub 57.00 40.00 Kč ( 98)429 2059757 H16A TBM9901 Hlaváč Ondřej 69.00 150.00 Kč ( 799) 230679 D35 TBM7467 Grycová Petra 69.00 70.00 Kč ( 235) 995867 H14 TBM0106 Gryc Vojtěch 73.00 40.00 Kč ( 154) 7202887 D35 TBM5855 Kuchařová Ada 78.00 70.00 Kč ( 187) 443078 H14 TBM0111 Milán Tomáš 96.00 40.00 Kč ( 250) 53247 D14 TBM0199 Hlaváčová Anežka 108.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1590.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 917) 2032176 H35 TJN7500 Balogh Jan 3.00 70.00 Kč ( 931) 2056291 H12 TJN0303 Řehoř Vojta 8.00 40.00 Kč ( 935) 2027207 H12 TJN0401 Tkáč Matěj 29.00 40.00 Kč ( 937) 1398971 H12 TJN0302 Vitebský Lukáš 31.00 40.00 Kč ( 921) 2027224 H12 TJN0300 Dejnožka Vojtěch 37.00 40.00 Kč (1486)401 2025357 H16A TJN0001 Šmaus Antonín 43.00 150.00 Kč ( 927)303 232325 H18A TJN9901 Novotný Marek 50.00 150.00 Kč ( 924)413 2069092 H16A TJN0006 Nagy Josef 54.00 150.00 Kč ( 923)311 2027247 H18A TJN9802 Michek David 58.00 150.00 Kč ( 922) 232506 D14 TJN0254 Hornychová Karolína 59.00 40.00 Kč ( 916) 2045202 H14 TJN0106 Adamec Martin 62.00 40.00 Kč (1368) 8270 H45 TJN6249 Šmaus Ivan 65.00 70.00 Kč ( 934)319 2067320 H18A TJN9700 Šmaus Jan 66.00 150.00 Kč ( 930) 2035725 D14 TJN0251 Rydlová Magdaléna 69.00 40.00 Kč ( 933) 2053560 D14 TJN0153 Šklíbová Míša 77.00 40.00 Kč ( 928) 2027215 H14 TJN0107 Rokos Michal 81.00 40.00 Kč ( 925) 2069091 D14 TJN0256 Nedomlelová Lucie 84.00 40.00 Kč ( 919) 416830 D14 TJN0253 Budská Anna 88.00 40.00 Kč ( 926)343 2027217 H18A TJN9801 Novák Filip 90.00 150.00 Kč ( 936) 1398987 D12 TJN0350 Vitebská Eliška 93.00 40.00 Kč ( 932) 7719 D21C TJN8952 Svobodová Barbora 105.00 70.00 Kč ( 920) 1398985 H14 TJN0105 Budský Ondřej 110.00 40.00 Kč ( 918) 2027211 D14 TJN0150 Baloghová Lída 119.00 40.00 Kč ( 929) 2035701 D14 TJN0151 Rydlová Adéla 121.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1710.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 49)361 416127 D18A TRI9761 Kaufmanová Ivana 11.00 150.00 Kč ( 272)369 2060276 D18A TRI9750 Argalášová Kateřina 19.00 150.00 Kč ( 46)472 7205020 D16A TRI0054 Bruková Magda 20.00 150.00 Kč ( 47)378 53280 D18A TRI9850 Szarzecová Lucie 28.00 150.00 Kč ( 51)234 49356 H20A TRI9601 Walach Ondřej 43.00 150.00 Kč ( 55)404 2073752 H16A TRI9902 Holesz Sebastian 46.00 150.00 Kč ( 48)328 1400410 H18A TRI9801 Cienciala Jan 75.00 150.00 Kč ( 52)5 887630 H21E TRI9301 Argaláš Michal 79.00 150.00 Kč ( 45)445 2060277 H16A TRI0002 Filipek Sebastian 85.00 150.00 Kč ( 54)21 920676 H21E TRI9103 Kantor Ondřej 95.00 150.00 Kč ( 53) 49395 H21A TRI9203 Gazda Viktor 99.00 150.00 Kč ( 50)269 2073724 D20A TRI9656 Sabelová Markéta 119.00 150.00 Kč ( 91) 2073677 D45 TRI6850 Argalášová Gabriela 120.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1870.00 Kč

TTR OOB Třebíč

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 819) 49689 HDR TTR0852 Nešporová Terezie 0.00 40.00 Kč ( 820) ? P TTR7452 Cíchová Pavlína 0.00 40.00 Kč neregistro ( 821) ? P TTR7503 Cícha Radek 0.00 40.00 Kč neregistro ( 822) ? P TTR6451 Vacková Iva 0.00 40.00 Kč ( 810) 7205015 H35 TTR7901 Věžník Roman 1.00 70.00 Kč ( 803) 515159 H21C TTR8201 Kříž Lukáš 13.00 70.00 Kč ( 805) 2084938 H10 TTR0601 Palát Přemek 34.00 40.00 Kč ( 806) 52248 H10 TTR0502 Nešpor Jiří 44.00 40.00 Kč ( 804) 51771 H10 TTR0501 Prášil Tomáš 49.00 40.00 Kč ( 808) ? H14 TTR0102 Cícha Matěj 55.00 40.00 Kč ( 814) 52239 D12 TTR0351 Nešporová Marie 64.00 40.00 Kč ( 815) 4673 D35 TTR7551 Palátová Lenka 65.00 70.00 Kč ( 813) 303960 H55 TTR5601 Klusáček Martin 83.00 70.00 Kč ( 818) 117 H21D TTR9303 Vacek Jan 88.00 70.00 Kč ( 807) 4538 H14 TTR0201 Palát Bohuslav 105.00 40.00 Kč ( 811) 995847 H45 TTR6101 Nešpor Jan 106.00 70.00 Kč ( 812) 52251 H55 TTR5401 Koudelný Jiří 106.00 70.00 Kč ( 802) 515158 D21A TTR8551 Křížová Lenka 111.00 150.00 Kč ( 809) 416215 H14 TTR0101 Nešpor Jan 113.00 40.00 Kč ( 817) 303944 D45 TTR6152 Klusáčková Jitka 113.00 70.00 Kč ( 816) 52242 D35 TTR7251 Nešporová Marie 118.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1220.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 12)370 1403414 D18A TUR9753 Roškotová Lucie 20.00 150.00 Kč ( 431)104 822282 D21E TUR8354 Rufferová Iva 23.00 150.00 Kč ( 8)383 1403419 D18A TUR9751 Linková Alena 33.00 150.00 Kč ( 7)228 9001001 H20A TUR9502 Horák Patrik 37.00 150.00 Kč ( 26)490 7202880 D16A TUR9999 Sokolářová Šárka 38.00 150.00 Kč ( 479) 7201809 H16C TUR9904 Thoř Tomáš 39.00 70.00 Kč ( 24)122 876522 D21E TUR8650 Krafková Lucie 41.00 150.00 Kč ( 90)131 515086 D21E TUR8153 Omová Michaela 50.00 150.00 Kč ( 13) 1840303 H21A TUR8401 Váňa Martin 52.00 150.00 Kč ( 481) 2032102 D14 TUR0251 Linková Lucie 67.00 40.00 Kč ( 485) 887618 H21A TUR8402 Brož Marek 69.00 150.00 Kč ( 483) 515082 H21A TUR8406 Kořínek Jindřich 75.00 150.00 Kč ( 6) 51225 H21A TUR8900 Schulhof Jan 77.00 150.00 Kč ( 331) 9935817 D21A TUR9358 Kochová Nikola 78.00 150.00 Kč (1116)11 7677777 H21E TUR7603 Baier Martin 85.00 150.00 Kč (1124) 800320 H21A TUR8002 Oma Jakub 87.00 225.00 Kč ( 198)346 9101181 H18A TUR9701 Wolf Filip 93.00 150.00 Kč ( 135) 515048 H21A TUR8501 Holas Ondřej 94.00 150.00 Kč ( 9)32 515499 H21E TUR9100 Wolf Daniel 106.00 150.00 Kč ( 484) 7656540 D21C TUR9253 Myslivečková Zuzana 108.00 70.00 Kč ( 137) 8059 D21A TUR8951 Dundrová Lucie 113.00 150.00 Kč ( 99)45 981821 H21E TUR8103 Fodor Petr 119.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3105.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1074) 888622 H12 TUV0308 Mellan Jonáš 41.00 60.00 Kč (1073) 886280 H14 TUV0203 Hájek Kryštof 93.00 60.00 Kč ( 832) 51808 D14 TUV0252 Šritrová Lenka 114.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč

TZL SKOB Zlín

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1081)463 8581 D16A TZL9951 Tichá Veronika 11.00 225.00 Kč ( 95)372 436954 D18A TZL9753 Kavánková Iva 22.00 150.00 Kč ( 150)475 7200901 D16A TZL0051 Nešporová Alžběta 23.00 150.00 Kč ( 59)484 7203458 D16A TZL0058 Kundratová Lucie 32.00 150.00 Kč ( 88)385 2032161 D18A TZL9754 Chovancová Zuzana 35.00 150.00 Kč ( 122) 246864 H21C TZL9302 Kolárik Tomáš 54.00 70.00 Kč ( 166)329 7203466 H18A TZL9701 Podmolík Josef 76.00 150.00 Kč ( 369)439 2059744 H16A TZL9901 Láznička Václav 79.00 150.00 Kč ( 165)442 7203464 H16A TZL0001 Podmolík Jonáš 82.00 150.00 Kč ( 148) 7170894 D21A TZL9453 Jeřábková Jitka 92.00 150.00 Kč ( 113)350 889320 H18A TZL9703 Mikel David 97.00 150.00 Kč ( 909)354 2025335 H18A TZL9801 Šiška Petr 101.00 150.00 Kč ( 301) 886701 H21A TZL9308 Kašpar Michal 107.00 150.00 Kč ( 127)38 995797 H21E TZL8508 Dlabaja Štěpán 112.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2095.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 42)498 682075 D16A UOL9950 Janošíkova Tereza 46.00 150.00 Kč ( 106)434 682370 H16A UOL9919 Horčička Vít 74.00 150.00 Kč ( 835) 682350 D35 UOL7051 Horčičková Eva 79.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 370.00 Kč

UVP Slovan Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 207) 7901 H65 UVP4600 Matějů Ivan 73.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 70.00 Kč

VAM OOB Vamberk

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 615) 9676 D35 VAM6251 Smutná Jana 95.00 70.00 Kč ( 685) 2053570 D35 VAM7250 Vandasová Markéta 97.00 70.00 Kč ( 913) 9111166 H45 VAM6601 Vandas Luděk 103.00 70.00 Kč ( 502) 9681 D45 VAM6451 Klapalová Jana 104.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 472) 49841 H21C VBM8403 Kozumplík Aleš 5.00 70.00 Kč ( 473) 553285 H21A VBM8103 Mazal Zdeněk 58.00 150.00 Kč ( 475) 720921 H21A VBM7246 Fučík Karel 61.00 150.00 Kč ( 470) 2060230 D21C VBM8254 Štefková Lucie 75.00 70.00 Kč ( 476) 7201772 H55 VBM6000 Hirš Libor 81.00 70.00 Kč ( 471) 7201756 D45 VBM7079 Hiršová Marcela 95.00 70.00 Kč ( 469) 1775519 D21C VBM7751 Fučíková Hana 107.00 70.00 Kč ( 474) 866998 H21A VBM8801 Bravený Adam 117.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

VCO Východočeská oblast

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad

VKLAD CELKEM 0.00 Kč

VIC OB Vizovice

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1114) 52349 H21C VIC8931 Panovec Jan 67.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 105.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 27) 500568 H21C VLI7309 Bednařík Aleš 18.00 70.00 Kč ( 28) 2049579 H10 VLI0509 Bednařík Vilém 39.00 40.00 Kč ( 30) 2049578 D12 VLI0359 Bednaříková Emma 63.00 40.00 Kč ( 167) 1400433 D35 VLI7451 Podrábská Marie 70.00 70.00 Kč ( 598) 1302773 H55 VLI5101 Přinda Oldřich 77.00 70.00 Kč (1027) 2078462 D12 VLI0451 Podrábská Alžběta 88.00 40.00 Kč (1028) 2078563 D14 VLI0251 Podrábská Marie 101.00 40.00 Kč ( 29) 2049576 D21C VLI7759 Bednaříková Daniela 102.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 440.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 704) 2060398 H12 VPM0301 Šauli Filip 1.00 40.00 Kč ( 718) 1400429 H10 VPM0503 Kurz Ondřej 29.00 40.00 Kč ( 720) 7200583 H35 VPM7200 Kovář Vladimír 29.00 70.00 Kč ( 711) 2042505 H14 VPM0201 Hasman Marek 51.00 40.00 Kč ( 717) 2042516 H10 VPM0501 Hasman Jakub 53.00 40.00 Kč ( 714) 347914 D12 VPM0350 Kovářová Lucie 66.00 40.00 Kč ( 703)430 2060400 H16A VPM0001 Hašek Jan 70.00 150.00 Kč ( 708)433 2042514 H16A VPM0002 Hasman Ondřej 73.00 150.00 Kč ( 719) 51686 H45 VPM6601 Richtr Aleš 74.00 70.00 Kč ( 716) 2035169 D12 VPM0452 Staňková Radka 78.00 40.00 Kč ( 710) 347913 H14 VPM0200 Kovář Ondřej 80.00 40.00 Kč ( 712) 2042518 H14 VPM0204 Richtr Lukáš 82.00 40.00 Kč ( 715) 331467 D12 VPM0451 Richtrová Kamila 84.00 40.00 Kč ( 709) 2035165 D14 VPM0153 Staňková Markéta 97.00 40.00 Kč ( 713) 2058525 H14 VPM0208 Kurz Šimon 103.00 40.00 Kč ( 823) 515112 D35 VPM7352 Hašková Eva 105.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171)459 425555 D16A VRL9951 Waňková Martina 7.00 150.00 Kč ( 468) 8954 D55 VRL5451 Nýdrlová Eva 14.00 70.00 Kč ( 169) 206480 D35 VRL7052 Hančová Alice 83.00 70.00 Kč ( 170) 331619 D35 VRL7151 Waňková Dita 85.00 70.00 Kč ( 230)352 2025354 H18A VRL9802 Starý Ondra 99.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 510.00 Kč

VSP USK Praha

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 902) 2021839 D10 VSP0550 Floriánková Františka 3.00 40.00 Kč ( 898) 2032183 H12 VSP0401 Titz Adam 5.00 40.00 Kč ( 617) 2058490 H10N VSP0802 Folprecht Lukáš 6.00 40.00 Kč ( 622) 553437 H35 VSP7310 Průša Michal 6.00 70.00 Kč ( 618) 51532 D10 VSP0653 Folprechtová Julie 8.00 40.00 Kč ( 886) 51724 H35 VSP7401 Zakouřil Václav 11.00 70.00 Kč ( 884) 2032113 D10N VSP0850 Zakouřilová Klára 38.00 40.00 Kč ( 625) 2032107 H12 VSP0406 Průša Dominik 51.00 40.00 Kč ( 883) 232616 H12 VSP0400 Zakouřil Matyáš 61.00 40.00 Kč ( 889) 2021832 D14 VSP0254 Beranová Eva 61.00 40.00 Kč ( 892) 2021831 D12 VSP0455 Beranová Hana 61.00 40.00 Kč ( 623) 53598 D21A VSP7450 Svobodová Jitka 63.00 150.00 Kč ( 624) 2020707 H14 VSP0102 Průša Kryštof 64.00 40.00 Kč ( 899) 2020713 D12 VSP0454 Aschermannová Klára 76.00 40.00 Kč ( 620) 682682 H21C VSP6201 Němeček Jan 79.00 70.00 Kč ( 616) 51750 H21C VSP7000 Bořánek Petr 83.00 70.00 Kč ( 619) 416221 D35 VSP7460 Folprechtová Kateřina 90.00 70.00 Kč ( 903) 331064 D14 VSP0150 Horáková Barbora 95.00 40.00 Kč ( 887) 232401 D35 VSP7453 Zakouřilová Helena 100.00 70.00 Kč ( 896) 2035748 D14 VSP0250 Titzová Adéla 105.00 40.00 Kč ( 895) 2021834 D35 VSP7150 Beranová Iva 106.00 70.00 Kč ( 621) 7965 D45 VSP6650 Němečková Jarmila 111.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1230.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1146) 515478 H21C ZBM8101 Bukovac Palo 3.00 105.00 Kč ( 661)213 1591995 H20A ZBM9515 Hruška Jakub 22.00 150.00 Kč ( 645)107 7200341 D21E ZBM8966 Kabáthová Eva 26.00 150.00 Kč ( 629) 7700077 H21C ZBM7609 Pátek Richard 28.00 70.00 Kč ( 656)111 1668661 D21E ZBM9354 Hrušková Barbora 30.00 150.00 Kč ( 669)482 1400403 D16A ZBM9956 Odehnalová Klára 30.00 150.00 Kč ( 654)113 9005227 D21E ZBM9350 Šimková Johanka 32.00 150.00 Kč ( 668)485 897355 D16A ZBM9951 Firešová Markéta 33.00 150.00 Kč ( 657)117 9201069 D21E ZBM9451 Chromá Kateřina 36.00 150.00 Kč ( 630) 2067240 H35 ZBM7902 Finstrle Luděk 38.00 70.00 Kč ( 650)119 897391 D21E ZBM9153 Indráková Adélka 38.00 150.00 Kč ( 664)389 1007533 D18A ZBM9757 Odehnalová Tereza 39.00 150.00 Kč ( 638)121 515450 D21E ZBM8888 Hlavová Hana 40.00 150.00 Kč ( 631)124 1633330 D21E ZBM8350 Hiklová Natalia 43.00 150.00 Kč ( 642)127 1007544 D21E ZBM8950 Poklopová Lenka 46.00 150.00 Kč ( 628) 7770000 H21C ZBM7540 Kasal Vít 47.00 70.00 Kč ( 659)130 9201068 D21E ZBM9456 Tesařová Markéta 49.00 150.00 Kč ( 632) 500267 H21A ZBM8507 Palas Jan 51.00 150.00 Kč ( 658)132 2020737 D21E ZBM9452 Tužilová Magdaléna 51.00 150.00 Kč ( 666)417 410331 H16A ZBM9903 Říčný Vojta 58.00 150.00 Kč ( 627) 101 H21C ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 59.00 70.00 Kč ( 640) 303927 H21A ZBM8923 Klusáček Matěj 62.00 150.00 Kč ( 653) 899179 H21C ZBM9301 Klusáček Jan 62.00 70.00 Kč ( 660) 331025 D21A ZBM9457 Chroustová Lenka 64.00 150.00 Kč ( 643) 995814 D21A ZBM8951 Mádlová Věra 70.00 150.00 Kč ( 665)323 7200360 H18A ZBM9801 Hirš Otakar 70.00 150.00 Kč (1284) 2075663 D21C ZBM9550 Galatíková Lucie 70.00 70.00 Kč ( 652)3 995849 H21E ZBM9300 Chloupek Adam 77.00 150.00 Kč ( 667)437 2032617 H16A ZBM9907 Dekrét Jakub 77.00 150.00 Kč ( 663)333 9201063 H18A ZBM9711 Kelbl Vladimír 80.00 150.00 Kč ( 639)8 890118 H21E ZBM8919 Hájek Daniel 82.00 150.00 Kč ( 648)10 888891 H21E ZBM9102 Bravený Vít 84.00 150.00 Kč ( 634) 7201204 D21A ZBM8787 Hrstková Vladěna 86.00 150.00 Kč ( 636)14 896975 H21E ZBM8841 Chromý Adam 88.00 150.00 Kč (1125) 2053561 D21C ZBM9053 Smoradová Barbora 90.00 105.00 Kč ( 647)18 911220 H21E ZBM9101 Zimmermann Štěpán 92.00 150.00 Kč ( 626) 52008 H21A ZBM6708 Přikryl Petr 93.00 150.00 Kč ( 649)23 995802 H21E ZBM9103 Švirák Ondřej 97.00 150.00 Kč ( 637) 888602 D21A ZBM8870 Chromá Adéla 98.00 150.00 Kč ( 651)27 886812 H21E ZBM9202 Mokrý Stanislav 101.00 150.00 Kč ( 655) 7200316 D21A ZBM9353 Koporová Petra 101.00 150.00 Kč ( 646)29 1003623 H21E ZBM9005 Nykodým Miloš 103.00 150.00 Kč ( 641) 995810 H21A ZBM8928 Zimmermann Jakub 104.00 150.00 Kč ( 633) 1111187 H21A ZBM8721 Zháňal Jan 111.00 150.00 Kč ( 644) 416329 D21A ZBM8954 Hendrychová Zuzana 117.00 150.00 Kč ( 662)271 7200367 D20A ZBM9651 Hiršová Gabriela 121.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 6330.00 Kč

ZHR TJ Zhoř

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1109) 1001979 H21C ZHR7900 Slabý Jan 10.00 105.00 Kč
VKLAD CELKEM 105.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 71) 331363 D18C ZLH9851 Novotná Klára 15.00 70.00 Kč ( 70) 331514 D16C ZLH0051 Novotná Tereza 42.00 70.00 Kč ( 69) 7001234 H45 ZLH7001 Novotný Tomáš 78.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1123) 8851 H35 ZPV6712 Holinka Martin 40.00 105.00 Kč ( 910) 2073659 D16C ZPV9999 Křečková Jana 47.00 70.00 Kč ( 365) 52428 H55 ZPV5501 Jirka Jiří 85.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 245.00 Kč