Kategorie D10

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 16:01:00 51600 Pecková Tereza EKP 0551 C 2 = 16:02:00 2021839 Floriánková Františka VSP 0550 C 3 = 16:03:00 1413720 Škáchová Zuzana KAM 0651 C 4 = 16:04:00 206416 Blažková Veronika SJH 0551 C 5 = 16:05:00 ......................... VAK C 6 = 16:06:00 232404 Komárková Zbyňka SJH 0751 C 7 = 16:07:00 51532 Folprechtová Julie VSP 0653 C 8 = 16:08:00 553451 Benešová Michaela SJH 0651 C 9 = 16:09:00 52331 Mácová Amálie SJI 0650 C 10 = 16:10:00 2087704 Holíková Simona NEJ 0551 C 11 = 16:11:00 ......................... VAK C 12 = 16:12:00 426343 Pitrmucová Lucie JIL 0651 C 13 = 16:13:00 ......................... VAK C 14 = 16:14:00 2059732 Srbová Michaela SJI 0551 C 15 = 16:15:00 ......................... VAK C 16 = 16:16:00 434803 Škáchová Viktorie KAM 0650 C 17 = 16:17:00 420434 Lošťáková Sára LTP 0650 C 18 = 16:18:00 ......................... VAK C 19 = 16:19:00 51991 Nepustilová Kateřina OSN 0550 C 20 = 16:20:00 ......................... VAK C 21 = 16:21:00 2088166 Dvořáková Lucie BBM 0750 C 22 = 16:22:00 ......................... VAK C 23 = 16:23:00

Kategorie D10N

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 16:25:00 9785 Janatová Violka DKP 0950 C 26 = 16:26:00 111 Pejchalová Veronika SJI 0652 C 27 = 16:27:00 ......................... VAK C 28 = 16:28:00 ? Hofhanzlová Štěpánka RUZ 0650 C 29 = 16:29:00 neregistro ......................... VAK C 30 = 16:30:00 51838 Gregorová Julie RUZ 0750 C 31 = 16:31:00 neregistro ? Kopencová Anna SJH 0752 C 32 = 16:32:00 ......................... VAK C 33 = 16:33:00 2067959 Malečková Pavlína PGP 0850 C 34 = 16:34:00 ......................... VAK C 35 = 16:35:00 336770 Vítková Hana SJI 0750 C 36 = 16:36:00 ? Urbanová Anna SJH 0753 C 37 = 16:37:00 2032113 Zakouřilová Klára VSP 0850 C 38 = 16:38:00 ......................... VAK C 39 = 16:39:00 2087674 Beranová Marie SJH 0951 C 40 = 16:40:00 ......................... VAK C 41 = 16:41:00 ......................... VAK C 42 = 16:42:00

Kategorie D12

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.40 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 17:00:00 2021831 Beranová Hana VSP 0455 C 61 = 17:01:00 426377 Komárková Jindra SJH 0453 B 62 = 17:02:00 2049578 Bednaříková Emma VLI 0359 B 63 = 17:03:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 64 = 17:04:00 52618 Růžičková Eliška SJC 0452 C 65 = 17:05:00 neregistro 347914 Kovářová Lucie VPM 0350 C 66 = 17:06:00 2078459 Gottsteinová Ema JIL 0451 C 67 = 17:07:00 ? Bulířová Ema TAP 0452 B 68 = 17:08:00 2025341 Kroniková Sylvie SHK 0450 C 69 = 17:09:00 ......................... VAK C 70 = 17:10:00 4285 Procházková Kateřina SJC 0351 C 71 = 17:11:00 2080901 Černá Ema ROU 0451 B 72 = 17:12:00 2073704 Bartošová Marie MLA 0451 C 73 = 17:13:00 2045307 Nentvichová Julie DOR 0351 B 74 = 17:14:00 4294 Šemberová Anděla SJC 0451 C 75 = 17:15:00 2020713 Aschermannová Klára VSP 0454 C 76 = 17:16:00 443070 De Heij Laura RIC 0450 B 77 = 17:17:00 2035169 Staňková Radka VPM 0452 B 78 = 17:18:00 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 B 79 = 17:19:00 4455 Petříková Adéla MAS 0352 C 80 = 17:20:00 361987 Mulíčková Markéta ABM 0362 B 81 = 17:21:00 ......................... VAK C 82 = 17:22:00 442879 Hankovcová Helena KAM 0350 B 83 = 17:23:00 331467 Richtrová Kamila VPM 0451 B 84 = 17:24:00 362000 Chvátilová Johana PHK 0450 B 85 = 17:25:00 2045303 Jirasová Anežka DOR 0350 B 86 = 17:26:00 ......................... VAK C 87 = 17:27:00 2078462 Podrábská Alžběta VLI 0451 B 88 = 17:28:00 ......................... VAK C 89 = 17:29:00 2080908 Stoklasová Zuzana OSN 0454 B 90 = 17:30:00 2078453 Kynčlová Jiřina JIL 0354 C 91 = 17:31:00 886252 Žejdlíková Eliška LTP 0350 B 92 = 17:32:00 1398987 Vitebská Eliška TJN 0350 B 93 = 17:33:00 301516 Křížková Marie MAS 0450 C 94 = 17:34:00 2078457 Kuříková Zuzana JIL 0353 C 95 = 17:35:00 2067999 Malečková Hana PGP 0550 C 96 = 17:36:00 434596 Arnoštová Veronika DOR 0455 B 97 = 17:37:00 2056284 Ziebová Veronika NEJ 0450 C 98 = 17:38:00 1400419 Sobotková Klára PZR 0351 B 99 = 17:39:00 219207 Fejfarová Tereza LPU 0360 B 100 = 17:40:00 2011896 Marečková Ema OSN 0450 C 101 = 17:41:00 ? Mikešová Tereza RUZ 0351 C 102 = 17:42:00 neregistro 2035733 Nádeníčková Iva NEJ 0350 B 103 = 17:43:00 ......................... VAK C 104 = 17:44:00

Kategorie D14

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 58 = 16:58:00 232506 Hornychová Karolína TJN 0254 B 59 = 16:59:00 301510 Křížová Daniela MAS 0250 C 60 = 17:00:00 2021832 Beranová Eva VSP 0254 C 61 = 17:01:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 62 = 17:02:00 2056297 Tumová Adéla SJC 0154 C 63 = 17:03:00 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 64 = 17:04:00 52925 Pavlová Martina LTP 0151 B 65 = 17:05:00 2019236 Vyhnálková Marie RIC 0151 A 66 = 17:06:00 0.04070 2032102 Linková Lucie TUR 0251 B 67 = 17:07:00 ......................... VAK C 68 = 17:08:00 2035725 Rydlová Magdaléna TJN 0251 B 69 = 17:09:00 2067349 Marešová Klára NEJ 0250 B 70 = 17:10:00 2078456 Pitrmucová Antonie JIL 0251 C 71 = 17:11:00 52311 Starková Terezie CHT 0251 B 72 = 17:12:00 428253 Blahová Pavla EKP 0153 C 73 = 17:13:00 2049599 Lišková Adélka CHA 0254 C 74 = 17:14:00 ......................... VAK C 75 = 17:15:00 7203461 Skoupá Vendula STE 0152 B 76 = 17:16:00 2053560 Šklíbová Míša TJN 0153 B 77 = 17:17:00 438628 Janderová Barbora PGP 0251 C 78 = 17:18:00 ......................... VAK C 79 = 17:19:00 2035737 Tokárová Regina NEJ 0151 A 80 = 17:20:00 ......................... VAK C 81 = 17:21:00 1333269 Jeřábková Nina BOR 0151 B 82 = 17:22:00 332970 Mulíčková Zuzana ABM 0157 B 83 = 17:23:00 2069091 Nedomlelová Lucie TJN 0256 B 84 = 17:24:00 2042535 Geislerová Aneta DKL 0151 B 85 = 17:25:00 2056293 Janků Anna SJC 0252 A 86 = 17:26:00 897356 Najmanová Agáta DKP 0150 C 87 = 17:27:00 416830 Budská Anna TJN 0253 C 88 = 17:28:00 ......................... VAK C 89 = 17:29:00 2051486 Blažková Kateřina SJH 0252 A 90 = 17:30:00 515426 Semíková Lucie KAM 0250 B 91 = 17:31:00 7926 Dočkalová Klára SJI 0250 C 92 = 17:32:00 2035715 Dvořáková Anna JIL 0154 C 93 = 17:33:00 9560 Shánělová Štěpánka CHC 0152 B 94 = 17:34:00 331064 Horáková Barbora VSP 0150 B 95 = 17:35:00 434818 Škáchová Magdalena KAM 0151 A 96 = 17:36:00 2035165 Staňková Markéta VPM 0153 C 97 = 17:37:00 2017683 Kroniková Štěpánka SHK 0150 B 98 = 17:38:00 330596 Kinštová Tereza SJH 0251 B 99 = 17:39:00 232240 Vítová Lucie BSO 0250 B 100 = 17:40:00 2078563 Podrábská Marie VLI 0251 B 101 = 17:41:00 2088199 Polanská Nelly PZR 0152 B 102 = 17:42:00 2075653 Matějková Barbora SJC 0156 B 103 = 17:43:00 7205017 Marková Ema STE 0252 B 104 = 17:44:00 2035748 Titzová Adéla VSP 0250 B 105 = 17:45:00 2073702 Černá Kateřina MLA 0251 B 106 = 17:46:00 2058463 Bejvlová Karolína LME 0250 A 107 = 17:47:00 53247 Hlaváčová Anežka TBM 0199 B 108 = 17:48:00 2070839 Růžičková Vendula CHA 0252 C 109 = 17:49:00 ......................... VAK C 110 = 17:50:00 897371 Řadová Lucie DKP 0251 B 111 = 17:51:00 ......................... VAK C 112 = 17:52:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 B 113 = 17:53:00 51808 Šritrová Lenka TUV 0252 B 114 = 17:54:00 7200326 Sanna Karin DKP 0250 B 115 = 17:55:00 2056275 Nádeníčková Pavla NEJ 0150 A 116 = 17:56:00 2056290 Kuchařová Rozálie SJC 0251 B 117 = 17:57:00 7205007 Dolejší Kateřina STB 0199 A 118 = 17:58:00 2027211 Baloghová Lída TJN 0150 C 119 = 17:59:00 232876 Radová Kateřina ABM 0199 B 120 = 18:00:00 2035701 Rydlová Adéla TJN 0151 A 121 = 18:01:00 9101707 Korpasová Lucie LBM 0151 B 122 = 18:02:00

Kategorie D16A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
452 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 A 0 = 16:00:00 453 2032162 Malinová Apolena SHK 9952 A 1 = 16:01:00 454 2056287 Zlámalová Nikola SJC 9951 A 2 = 16:02:00 0.03310 455 416210 Zrníková Adéla OSN 0099 A 3 = 16:03:00 0.07100 456 682622 Borovičková Valerie LPU 0054 A 4 = 16:04:00 457 219276 Straková Veronika SLA 0051 B 5 = 16:05:00 458 2060278 Machová Marie LME 0050 B 6 = 16:06:00 459 425555 Waňková Martina VRL 9951 A 7 = 16:07:00 0.05060 460 331291 Špringlová Kamila TBM 0050 B 8 = 16:08:00 461 1309931 Cych Agnieszka PHK 9966 B 9 = 16:09:00 462 7201814 Vojtíšková Viktorie LPU 0051 A 10 = 16:10:00 463 8581 Tichá Veronika TZL 9951 B 11 = 16:11:00 464 ? Štefková Klára TBM 0059 C 12 = 16:12:00 465 2067348 Marešová Alexandra NEJ 9950 B 13 = 16:13:00 466 331147 Hrabánková Zuzana PGP 9950 A 14 = 16:14:00 467 515491 Albrechtová Iveta KAM 9950 C 15 = 16:15:00 468 2056262 Opálková Martina BBM 0050 A 16 = 16:16:00 0.05360 469 2045206 Čechová Klára AOP 9951 A 17 = 16:17:00 470 7201776 Kalenská Dominika STH 9958 A 18 = 16:18:00 0.05630 471 7201197 Sieglová Eliška PGP 9954 A 19 = 16:19:00 0.25190 472 7205020 Bruková Magda TRI 0054 A 20 = 16:20:00 0.03920 473 1399951 Šmelíková Tereza LCE 9952 A 21 = 16:21:00 474 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 22 = 16:22:00 0.14520 475 7200901 Nešporová Alžběta TZL 0051 A 23 = 16:23:00 0.18140 476 515149 Hájková Lenka AOP 0050 A 24 = 16:24:00 477 425544 Semrádová Jana CHC 9951 A 25 = 16:25:00 478 897364 Peterová Jana LPU 0057 A 26 = 16:26:00 479 232425 Aschermannová Karolína KAM 0051 A 27 = 16:27:00 480 7205002 Větříčková Andrea SHK 9951 A 28 = 16:28:00 481 2061783 Poláková Tereza SOP 9951 A 29 = 16:29:00 0.03840 482 1400403 Odehnalová Klára ZBM 9956 A 30 = 16:30:00 483 682365 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 31 = 16:31:00 484 7203458 Kundratová Lucie TZL 0058 A 32 = 16:32:00 485 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 33 = 16:33:00 0.01680 486 2075609 Kubíčková Jana PHK 9999 A 34 = 16:34:00 487 436964 Kováříková Marie KAM 0050 A 35 = 16:35:00 488 2032191 Thýnová Nikola SHK 0051 A 36 = 16:36:00 0.04840 489 1204999 Janoušková Lucie BOR 9954 A 37 = 16:37:00 490 7202880 Sokolářová Šárka TUR 9999 A 38 = 16:38:00 0.12840 491 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 A 39 = 16:39:00 492 442882 Hojná Eliška SJH 0052 A 40 = 16:40:00 493 2027245 Filipová Tereza LPU 0050 A 41 = 16:41:00 494 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 A 42 = 16:42:00 495 2045171 Hrabošová Magdalena ASU 0099 A 43 = 16:43:00 496 7203324 Nechanická Klára OSN 0050 A 44 = 16:44:00 497 2025352 Rückerová Šárka HOR 0050 A 45 = 16:45:00 0.13360 498 682075 Janošíkova Tereza UOL 9950 A 46 = 16:46:00 0.19970 499 303919 Kubecová Kateřina BOR 9959 A 47 = 16:47:00 0.23630 500 436447 Pavlíková Markéta CHA 0050 A 48 = 16:48:00 0.06530

Kategorie D16C

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 16:30:00 ......................... VAK C 31 = 16:31:00 ......................... VAK C 32 = 16:32:00 53614 Pejšková Eva JHB 9953 C 33 = 16:33:00 ......................... VAK C 34 = 16:34:00 2080975 Sobotková Anna PGP 0050 B 35 = 16:35:00 ......................... VAK C 36 = 16:36:00 ......................... VAK C 37 = 16:37:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C 38 = 16:38:00 ......................... VAK C 39 = 16:39:00 8884 Boháčová Anna CTB 0051 B 40 = 16:40:00 ......................... VAK C 41 = 16:41:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 42 = 16:42:00 ......................... VAK C 43 = 16:43:00 7200323 Riby Rose LTP 0051 B 44 = 16:44:00 ......................... VAK C 45 = 16:45:00 7203325 Stoklasová Daniela OSN 0055 B 46 = 16:46:00 0.02180 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 B 47 = 16:47:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 C 48 = 16:48:00 ......................... VAK C 49 = 16:49:00 232865 Utíkalová Kateřina TBM 9952 B 50 = 16:50:00 7201754 Urbanová Markéta STH 9953 B 51 = 16:51:00 446425 Pšenčíková Adéla KSU 0050 C 52 = 16:52:00 ......................... VAK C 53 = 16:53:00 7204974 Hrnčířová Magda STH 0051 C 54 = 16:54:00 0.03290 ......................... VAK C 55 = 16:55:00

Kategorie D18A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
360 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 A 10 = 16:10:00 361 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 A 11 = 16:11:00 362 515001 Hájková Eliška KAM 9851 A 12 = 16:12:00 0.19540 363 2082918 Kinkorová Tereza LPM 9850 A 13 = 16:13:00 0.12910 364 886274 Zimmerová Kateřina KAM 9850 A 14 = 16:14:00 365 2051502 Nováková Lucie BOR 9854 A 15 = 16:15:00 366 886271 Nováková Tereza DKP 9751 E 16 = 16:16:00 0.78690 367 2070818 Jansová Doubravka LPU 9750 A 17 = 16:17:00 368 336765 Vacková Anna SJI 9854 A 18 = 16:18:00 369 2060276 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 19 = 16:19:00 0.22960 370 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 A 20 = 16:20:00 0.08790 371 9101106 Vyhnálková Barbora RIC 9850 A 21 = 16:21:00 0.49640 372 436954 Kavánková Iva TZL 9753 A 22 = 16:22:00 0.17340 373 7205001 Červená Adéla SHK 9755 A 23 = 16:23:00 374 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 24 = 16:24:00 375 9569 Chaloupková Veronika CHC 9852 A 25 = 16:25:00 376 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 26 = 16:26:00 377 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 27 = 16:27:00 378 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 28 = 16:28:00 0.04320 379 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 29 = 16:29:00 380 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 A 30 = 16:30:00 381 7200344 Kovářová Lenka LTP 9750 A 31 = 16:31:00 0.37440 382 1407423 Slavíková Silvie PGP 9751 A 32 = 16:32:00 0.12500 383 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 33 = 16:33:00 0.07320 384 9101703 Korpasová Tereza LBM 9898 A 34 = 16:34:00 0.41010 385 2032161 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 35 = 16:35:00 0.15480 386 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 36 = 16:36:00 0.26020 387 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 A 37 = 16:37:00 388 7202891 Veljačiková Hana PGP 9756 A 38 = 16:38:00 0.04810 389 1007533 Odehnalová Tereza ZBM 9757 A 39 = 16:39:00 0.19460 390 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 A 40 = 16:40:00 0.12260 391 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 A 41 = 16:41:00 0.15060 392 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 42 = 16:42:00 0.04440 393 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 43 = 16:43:00 394 9988889 Grycová Veronika TBM 9859 A 44 = 16:44:00 0.04560 395 207804 Kavalírová Julie PHK 9753 A 45 = 16:45:00 396 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 46 = 16:46:00 0.68600 397 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 47 = 16:47:00 398 7770033 Parkanová Veronika SJH 9751 A 48 = 16:48:00 399 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 49 = 16:49:00 0.78280

Kategorie D18C

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 16:10:00 420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 11 = 16:11:00 0.12260 ......................... VAK C 12 = 16:12:00 ......................... VAK C 13 = 16:13:00 ......................... VAK C 14 = 16:14:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 15 = 16:15:00 ......................... VAK C 16 = 16:16:00 ? Schenková Tereza JPV 9751 C 17 = 16:17:00 ......................... VAK C 18 = 16:18:00 331013 Komárková Silvie TBM 9762 B 19 = 16:19:00 ......................... VAK C 20 = 16:20:00 52304 Moravčíková Hana CHT 9751 C 21 = 16:21:00 ......................... VAK C 22 = 16:22:00 336706 Dvořáková Klára CHT 9852 B 23 = 16:23:00 ......................... VAK C 24 = 16:24:00

Kategorie D20A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
251 1394899 Cych Weronika PHK 9696 R 100 = 17:40:00 0.14970 252 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 101 = 17:41:00 0.38160 253 553467 Matyba Anna DOB 9650 B 102 = 17:42:00 0.14450 254 1406191 Koderičová Tereza PHK 9666 A 103 = 17:43:00 0.71980 255 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 R 104 = 17:44:00 0.54380 256 981804 Vališová Martina OSN 9696 R 105 = 17:45:00 0.75600 257 1398998 Hančová Petra LPU 9659 R 106 = 17:46:00 0.79590 258 7201820 Šiková Karolína LPM 9651 R 107 = 17:47:00 0.71660 259 434574 Chládková Simona LPU 9658 R 108 = 17:48:00 0.77850 260 7200361 Štičková Anna LLI 9651 R 109 = 17:49:00 0.83170 261 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 E 110 = 17:50:00 0.77750 262 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 R 111 = 17:51:00 0.79240 263 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 112 = 17:52:00 0.45930 264 7200333 Procházková Marie KAM 9554 R 113 = 17:53:00 0.79770 265 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 114 = 17:54:00 0.64560 265 7200598 Doleželová Kateřina LPU 9558 R 115 = 17:55:00 0.68860 266 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 116 = 17:56:00 0.61120 267 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 R 117 = 17:57:00 0.78740 268 1398980 Šádková Martina PHK 9653 A 118 = 17:58:00 0.56330 269 2073724 Sabelová Markéta TRI 9656 R 119 = 17:59:00 0.68750 270 7201819 Šiková Barbora LPM 9650 R 120 = 18:00:00 0.65620 271 7200367 Hiršová Gabriela ZBM 9651 E 121 = 18:01:00 0.79410 272 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 E 122 = 18:02:00 0.38170

Kategorie D21A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51354 Chumová Jana SLP 7451 C 60 = 17:00:00 0.51990 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 61 = 17:01:00 0.75400 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 C 62 = 17:02:00 0.79120 53598 Svobodová Jitka VSP 7450 C 63 = 17:03:00 0.70850 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 C 64 = 17:04:00 0.54340 434840 Bochenková Martina DKP 8758 C 65 = 17:05:00 0.68060 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 66 = 17:06:00 0.64420 682342 Kopecká Eliška ASU 9299 C 67 = 17:07:00 0.49170 51780 Polednová Hana RUZ 8051 C 68 = 17:08:00 0.62040 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 69 = 17:09:00 0.69890 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 C 70 = 17:10:00 0.74630 7200319 Mesiarkinová Kamila MBM 8282 C 71 = 17:11:00 0.50100 7003039 Kuncová Eliška SSU 8951 R 72 = 17:12:00 0.75100 51848 Znamenáčková Helena TAP 8153 C 73 = 17:13:00 0.51840 896973 Mrštíková Květa LPU 8753 C 74 = 17:14:00 0.49560 1008144 Valešová Jana PHK 9154 C 75 = 17:15:00 0.57680 219279 Kulhavá Šárka LPU 9357 C 76 = 17:16:00 0.77280 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 77 = 17:17:00 0.71260 9935817 Kochová Nikola TUR 9358 C 78 = 17:18:00 0.69490 8564 Přecechtělová Tereza DOB 8971 C 79 = 17:19:00 0.47450 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 80 = 17:20:00 0.59050 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 81 = 17:21:00 0.67170 51473 Sedláčková Oldřiška BOR 8752 C 82 = 17:22:00 0.67080 232409 Doležalová Monika KAM 8851 R 83 = 17:23:00 0.77330 7434894 Burdová Adéla BOR 9161 C 84 = 17:24:00 0.75310 995812 Vildmonová Pavla PGP 7454 C 85 = 17:25:00 0.59350 7201204 Hrstková Vladěna ZBM 8787 R 86 = 17:26:00 0.79050 995832 Matějů Martina PGP 8556 E 87 = 17:27:00 0.84620 7945000 Dlouhá Hana DKP 9450 R 88 = 17:28:00 0.68050 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 89 = 17:29:00 0.55840 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 90 = 17:30:00 0.60130 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 91 = 17:31:00 0.78720 7170894 Jeřábková Jitka TZL 9453 C 92 = 17:32:00 0.76390 9333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 93 = 17:33:00 0.48940 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 94 = 17:34:00 0.55080 7203330 Staňková Lucie ASU 8756 C 95 = 17:35:00 0.70150 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 96 = 17:36:00 0.75300 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 97 = 17:37:00 0.71090 888602 Chromá Adéla ZBM 8870 C 98 = 17:38:00 0.67300 553458 Šrámková Michaela SJH 9352 C 99 = 17:39:00 0.70590 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 100 = 17:40:00 0.77370 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 C 101 = 17:41:00 0.76080 49844 Masopustová Elis PGP 8656 C 102 = 17:42:00 0.53810 8638 Foglarová Kamila DKP 8655 C 103 = 17:43:00 0.71200 236994 Chvalová Věra LPM 9452 C 104 = 17:44:00 0.66970 1470169 Janovská Petra PGP 7355 C 105 = 17:45:00 0.53880 8481 Šákrová Michaela BOR 8850 C 106 = 17:46:00 0.68770 995884 Fundová Eliška SHK 9351 C 107 = 17:47:00 0.68510 2045225 Lehárová Alžběta LPU 9456 R 108 = 17:48:00 0.70940 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 109 = 17:49:00 0.69560 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 C 110 = 17:50:00 0.69870 515158 Křížová Lenka TTR 8551 C 111 = 17:51:00 0.61720 236985 Šilhavá Lucie LPM 9451 C 112 = 17:52:00 0.55820 8059 Dundrová Lucie TUR 8951 C 113 = 17:53:00 0.62980 2081369 Voborníková Alena CTB 9451 R 114 = 17:54:00 0.77940 361921 Čermáková Magdalena LCE 9155 C 115 = 17:55:00 0.70590 515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 116 = 17:56:00 0.50750 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 117 = 17:57:00 0.53340 9101107 Novotná Barbora SHK 8658 C 118 = 17:58:00 0.78280 682103 Jakobová Adélka PGP 9056 R 119 = 17:59:00 0.73830

Kategorie D21C

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2075663 Galatíková Lucie ZBM 9550 B 70 = 17:10:00 0.53440 2079502 Míková Michaela SJH 8251 C 71 = 17:11:00 0.12670 51923 Kubešová Eva RUZ 8151 C 72 = 17:12:00 0.36230 51845 Snížková Petra DKP 7752 C 73 = 17:13:00 515409 Kalinová Markéta EKP 8259 C 74 = 17:14:00 0.32010 2060230 Štefková Lucie VBM 8254 C 75 = 17:15:00 ? Jarešová Lucie EKP 9855 C 76 = 17:16:00 7204508 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 77 = 17:17:00 0.46670 ......................... VAK C 78 = 17:18:00 53127 Ondráčková Lucie CTB 9254 C 79 = 17:19:00 0.16120 52312 Binková Jana CHT 8651 C 80 = 17:20:00 0.05950 2049512 Mrskočová Dana LPU 7356 C 81 = 17:21:00 0.17460 428267 Šinovská Kristýna ROU 9351 C 82 = 17:22:00 0.00930 253351 Krpatová Zuzana LPU 7558 C 83 = 17:23:00 0.06330 52964 Rajnošková Lea BZR 8451 C 84 = 17:24:00 0.08630 232496 Urbanová Johana PZR 9251 C 85 = 17:25:00 0.20420 2053578 Hanzlíčková Martina EKP 8452 C 86 = 17:26:00 0.24890 8780 Bialožytová Tereza PGP 9055 C 87 = 17:27:00 0.30520 2061773 Mikanová Kateřina EKP 8461 C 88 = 17:28:00 0.20650 51161 Zayats Inna LPM 9353 C 89 = 17:29:00 2053561 Smoradová Barbora ZBM 9053 C 90 = 17:30:00 0.28530 416004 Jiříková Dana TAP 9055 C 91 = 17:31:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 C 92 = 17:32:00 0.40050 301379 Kudrnáčová Lucie HCE 8850 C 93 = 17:33:00 0.44630 1470167 Vlachová Tereza AOV 8750 C 94 = 17:34:00 0.31830 ......................... VAK C 95 = 17:35:00 7205030 Rosecká Alena PZR 5654 C 96 = 17:36:00 0.42240 ......................... VAK C 97 = 17:37:00 682618 Mertová Eva DOB 8551 C 98 = 17:38:00 0.20410 515412 Křečková Lenka ASU 9271 C 99 = 17:39:00 0.29710 889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 100 = 17:40:00 0.30070 2011852 Pavlová Petra CHC 8552 C 101 = 17:41:00 0.30550 2049576 Bednaříková Daniela VLI 7759 C 102 = 17:42:00 0.10160 9549 Pěluchová Daniela CHC 8851 C 103 = 17:43:00 0.35370 553449 König Lucie AOP 8851 C 104 = 17:44:00 0.33090 7719 Svobodová Barbora TJN 8952 C 105 = 17:45:00 0.36540 2082926 Šťastná Lenka CTB 8351 C 106 = 17:46:00 0.54410 1775519 Fučíková Hana VBM 7751 C 107 = 17:47:00 0.35690 7656540 Myslivečková Zuzana TUR 9253 C 108 = 17:48:00 0.38170 232415 Aschermannová Petra KAM 9354 C 109 = 17:49:00 0.45930 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 110 = 17:50:00 0.62090 232158 Tihonová Hana TAP 9052 C 111 = 17:51:00 0.43760 52142 Voráčková Lenka OSN 8555 C 112 = 17:52:00 0.31490 682690 Peterová Věra DOB 8751 C 113 = 17:53:00 0.29240 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 114 = 17:54:00 0.45150

Kategorie D21D

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 40 = 16:40:00 232864 Kurečková Dana ABM 7666 C 41 = 16:41:00 neregistro ? Hofhanzlová Hana RUZ 7951 C 42 = 16:42:00 neregistro 232874 Klusáčková Lenka CTB 8051 C 43 = 16:43:00 ......................... VAK C 44 = 16:44:00 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 45 = 16:45:00 0.02810 ......................... VAK C 46 = 16:46:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 47 = 16:47:00 0.06630 ......................... VAK C 48 = 16:48:00 52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C 49 = 16:49:00 0.05620 2067998 Blažková Markéta SJH 7550 C 50 = 16:50:00 0.03160 51205 Peterková Viktorie LLI 7551 C 51 = 16:51:00 0.05720 ......................... VAK C 52 = 16:52:00

Kategorie D21E

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
101 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 20 = 16:20:00 0.81590 102 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 21 = 16:21:00 0.92530 103 515494 Topinková Monika PHK 8051 E 22 = 16:22:00 0.69530 licence 104 822282 Rufferová Iva TUR 8354 R 23 = 16:23:00 0.89990 105 1700076 Čepová Daniela PHK 8951 R 24 = 16:24:00 0.86050 106 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 25 = 16:25:00 0.85050 107 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 26 = 16:26:00 licence 108 887904 Kosová Denisa PHK 9150 E 27 = 16:27:00 0.96550 109 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 E 28 = 16:28:00 0.88640 110 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 C 29 = 16:29:00 0.81850 111 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 30 = 16:30:00 0.91380 112 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 C 31 = 16:31:00 0.81610 113 9005227 Šimková Johanka ZBM 9350 R 32 = 16:32:00 0.87480 114 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 R 33 = 16:33:00 0.83030 115 7203326 Plochová Dominika DKP 8651 R 34 = 16:34:00 0.86420 116 515413 Horčičková Vendula LCE 9353 E 35 = 16:35:00 0.95920 117 9201069 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 36 = 16:36:00 0.85870 118 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 37 = 16:37:00 0.87550 119 897391 Indráková Adélka ZBM 9153 E 38 = 16:38:00 0.95880 120 920677 Tichovská Martina PGP 8658 E 39 = 16:39:00 0.91620 121 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 40 = 16:40:00 0.90570 122 876522 Krafková Lucie TUR 8650 R 41 = 16:41:00 0.84540 123 887927 Horová Pavla LPU 9457 E 42 = 16:42:00 0.82400 124 1633330 Hiklová Natalia ZBM 8350 R 43 = 16:43:00 0.85520 125 2053588 Udržalová Pavla LPU 8552 R 44 = 16:44:00 0.85240 126 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 E 45 = 16:45:00 0.80400 127 1007544 Poklopová Lenka ZBM 8950 E 46 = 16:46:00 0.97280 128 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 47 = 16:47:00 0.75940 licence 129 7875600 Dlouhá Marie DKP 8756 R 48 = 16:48:00 0.82180 130 9201068 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 49 = 16:49:00 0.93870 131 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 50 = 16:50:00 0.98160 132 2020737 Tužilová Magdaléna ZBM 9452 R 51 = 16:51:00 0.88770

Kategorie D35

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 60 = 17:00:00 7775 Zabořilová Romana JEN 7457 C 61 = 17:01:00 2011857 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 62 = 17:02:00 9430 Chvátilová Pavlína PHK 7450 C 63 = 17:03:00 0.02160 231924 Čtrnáctová Magdalena PGP 7151 C 64 = 17:04:00 4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 65 = 17:05:00 0.02760 52230 Dvořáčková Jana OSN 7850 C 66 = 17:06:00 0.02970 ......................... VAK C 67 = 17:07:00 9690219 Kamenická Lenka OSN 6955 C 68 = 17:08:00 0.07350 230679 Grycová Petra TBM 7467 C 69 = 17:09:00 1400433 Podrábská Marie VLI 7451 C 70 = 17:10:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 71 = 17:11:00 2049550 Pipková Táňa LPU 7156 C 72 = 17:12:00 0.06290 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 73 = 17:13:00 0.15330 7201760 Škáchová Petra KAM 7054 C 74 = 17:14:00 0.54600 8857 Arnoštová Kateřina DOR 7652 C 75 = 17:15:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 76 = 17:16:00 0.05190 2082934 Forstereviczová Jana DOR 7653 C 77 = 17:17:00 0.01810 7202887 Kuchařová Ada TBM 5855 C 78 = 17:18:00 0.13240 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 79 = 17:19:00 0.74840 9962 Hanušová Zdena SJC 7253 C 80 = 17:20:00 0.03740 2060258 Vlastníková Lucie JIL 7554 C 81 = 17:21:00 ......................... VAK C 82 = 17:22:00 206480 Hančová Alice VRL 7052 C 83 = 17:23:00 0.24690 2052393 Poláčková Bohuslava PZR 7070 C 84 = 17:24:00 331619 Waňková Dita VRL 7151 C 85 = 17:25:00 0.12720 725724 Konečná Marcela EKP 7257 C 86 = 17:26:00 0.11220 889279 Vyhnálková Eva RIC 7552 C 87 = 17:27:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 88 = 17:28:00 410731 Vlachová Dita SBR 7750 C 89 = 17:29:00 neregistro 416221 Folprechtová Kateřina VSP 7460 C 90 = 17:30:00 0.04940 ......................... VAK C 91 = 17:31:00 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 92 = 17:32:00 51992 Marečková Kateřina OSN 7550 C 93 = 17:33:00 ......................... VAK C 94 = 17:34:00 9676 Smutná Jana VAM 6251 C 95 = 17:35:00 8010 Radová Martina ABM 7451 C 96 = 17:36:00 2053570 Vandasová Markéta VAM 7250 C 97 = 17:37:00 0.06680 2035147 Beranová Jana SJH 7851 C 98 = 17:38:00 ......................... VAK C 99 = 17:39:00 232401 Zakouřilová Helena VSP 7453 C 100 = 17:40:00 0.02200 ......................... VAK C 101 = 17:41:00 232976 Janderová Markéta DVP 7751 C 102 = 17:42:00 51494 Bartošová Jana MLA 7051 C 103 = 17:43:00 0.13280 ......................... VAK C 104 = 17:44:00 515112 Hašková Eva VPM 7352 C 105 = 17:45:00 0.10880 2021834 Beranová Iva VSP 7150 C 106 = 17:46:00 995845 Komárková Lenka SJH 7651 C 107 = 17:47:00 232393 Valášková Šárka KAM 6951 C 108 = 17:48:00 980374 Valíková Petra AOP 7351 C 109 = 17:49:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7951 C 110 = 17:50:00 7202898 Riby Kateřina LTP 7252 C 111 = 17:51:00 9501 Filipová Ivana SRK 7373 C 112 = 17:52:00 0.05820 2067949 Malečková Iva PGP 7559 C 113 = 17:53:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 114 = 17:54:00 0.43130 425574 Karlová Kateřina JIL 7553 C 115 = 17:55:00 2049540 Kroniková Jana SHK 7350 C 116 = 17:56:00 2045313 Nová Jana DOR 7150 C 117 = 17:57:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 118 = 17:58:00 0.04400 2073694 Kotenová Klára RIC 7252 C 119 = 17:59:00 7205038 Nechanická Daniela OSN 7557 C 120 = 18:00:00 52273 Škvorová Zuzana KAM 7350 C 121 = 18:01:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 122 = 18:02:00 53603 Janíčková Jitka OSN 7356 C 123 = 18:03:00 0.04900 7202864 Lošťáková Ivana LTP 7758 C 124 = 18:04:00 0.15040

Kategorie D45

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
446418 Kavková Dana SCP 6150 C 90 = 17:30:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 91 = 17:31:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 92 = 17:32:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 93 = 17:33:00 0.01860 2079509 Hojná Tereza SJH 6951 C 94 = 17:34:00 7201756 Hiršová Marcela VBM 7079 C 95 = 17:35:00 0.05980 51925 Tichá Jana SJH 6451 C 96 = 17:36:00 2080977 Voborníková Eva CTB 6851 C 97 = 17:37:00 331708 Semrádová Jitka CHC 6651 C 98 = 17:38:00 ......................... VAK C 99 = 17:39:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 100 = 17:40:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 101 = 17:41:00 336735 Veljačiková Markéta SCP 6451 C 102 = 17:42:00 ......................... VAK C 103 = 17:43:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 104 = 17:44:00 53452 Řezníčková Hana CHT 6051 C 105 = 17:45:00 438611 Kosová Michaela SRK 6752 C 106 = 17:46:00 2085638 Hanušová Jitka LTU 6352 C 107 = 17:47:00 224915 Blahová Markéta EKP 6951 C 108 = 17:48:00 2085658 Petrželová Alena LTU 6351 C 109 = 17:49:00 ......................... VAK C 110 = 17:50:00 7965 Němečková Jarmila VSP 6650 C 111 = 17:51:00 ......................... VAK C 112 = 17:52:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 113 = 17:53:00 232174 Bochenková Jana EKP 6150 C 114 = 17:54:00 442862 Dundáčková Hana SJH 7052 C 115 = 17:55:00 0.01980 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 116 = 17:56:00 2085652 Bendáková Jitka LTU 6951 C 117 = 17:57:00 ......................... VAK C 118 = 17:58:00 9932 Zalabová Martina SJC 6657 C 119 = 17:59:00 2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 120 = 18:00:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 121 = 18:01:00 0.19220 2017663 Thýnová Ivana SHK 6651 C 122 = 18:02:00

Kategorie D55

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9247 Kubíková Květa LPU 4752 C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 1 = 16:01:00 232411 Kovářová Milena SJH 5350 C 2 = 16:02:00 ......................... VAK C 3 = 16:03:00 9068 Zlesáková Vlasta JIL 5362 C 4 = 16:04:00 8012 Černíková Zdeňka OSN 5964 C 5 = 16:05:00 0.01780 ......................... VAK C 6 = 16:06:00 301392 Rajnošková Marie BZR 6051 C 7 = 16:07:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 8 = 16:08:00 2023804 Křížová Zdenka PZR 5051 C 9 = 16:09:00 232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 10 = 16:10:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 11 = 16:11:00 ......................... VAK C 12 = 16:12:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 13 = 16:13:00 8954 Nýdrlová Eva VRL 5451 C 14 = 16:14:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 15 = 16:15:00 0.02070

Kategorie H10

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52000 Pejchal Josef OSN 0500 C 25 = 16:25:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 26 = 16:26:00 2059733 Srb Vladimír SJI 0701 C 27 = 16:27:00 2050487 Forsterevicz Ondřej DOR 0509 C 28 = 16:28:00 neregistro 1400429 Kurz Ondřej VPM 0503 C 29 = 16:29:00 142 Máca Dominik SJI 0503 C 30 = 16:30:00 2081396 Novák Matyáš CTB 0601 C 31 = 16:31:00 2044888 Nový Jáchym DOR 0502 C 32 = 16:32:00 ......................... VAK C 33 = 16:33:00 2084938 Palát Přemek TTR 0601 C 34 = 16:34:00 ......................... VAK C 35 = 16:35:00 128 Rosecký Adam PZR 0501 C 36 = 16:36:00 2075674 Vlach Timik SBR 0501 C 37 = 16:37:00 7201752 Štěňha David EKP 0701 C 38 = 16:38:00 2049579 Bednařík Vilém VLI 0509 C 39 = 16:39:00 ......................... VAK C 40 = 16:40:00 2011898 Dvořáček Tomáš OSN 0505 C 41 = 16:41:00 ......................... VAK C 42 = 16:42:00 232335 Jelínek Filip RUZ 0500 C 43 = 16:43:00 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 44 = 16:44:00 ......................... VAK C 45 = 16:45:00 2035729 Štichhauer Adam LPU 0603 C 46 = 16:46:00 9579 Zrník Tomáš OSN 0606 C 47 = 16:47:00 ......................... VAK C 48 = 16:48:00 51771 Prášil Tomáš TTR 0501 C 49 = 16:49:00 2061841 Vítek Matěj SJI 0500 C 50 = 16:50:00 ......................... VAK C 51 = 16:51:00 125 Hendrych Vít SJI 0601 C 52 = 16:52:00 2042516 Hasman Jakub VPM 0501 C 53 = 16:53:00 446402 Rachůnek Stanislav SJI 0602 C 54 = 16:54:00 886289 Šubrt Vojtěch DKP 0502 C 55 = 16:55:00 ......................... VAK C 56 = 16:56:00

Kategorie H10N

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Blažek Cyril SJH 0701 C 1 = 16:01:00 2085561 Černý Vojtěch SJI 0603 C 2 = 16:02:00 ......................... VAK C 3 = 16:03:00 2051485 Jandera Kryštof PGP 0700 C 4 = 16:04:00 ......................... VAK C 5 = 16:05:00 2058490 Folprecht Lukáš VSP 0802 C 6 = 16:06:00 124 Dočkal Matouš SJI 0900 C 7 = 16:07:00 331641 Beran Jáchym SJH 0602 C 8 = 16:08:00 141 Jirků František SJI 0600 C 9 = 16:09:00 ......................... VAK C 10 = 16:10:00 336785 Veljačik Jonáš SCP 0800 C 11 = 16:11:00 436450 Pobuda Jan SJH 0603 C 12 = 16:12:00 ......................... VAK C 13 = 16:13:00 ? Sviták Václav SJH 0801 C 14 = 16:14:00 ......................... VAK C 15 = 16:15:00 ......................... VAK C 16 = 16:16:00 113 Venhauer Vojtěch SJI 0505 C 17 = 16:17:00 ......................... VAK C 18 = 16:18:00 253125 Frýba Matyáš SJI 0700 C 19 = 16:19:00 ......................... VAK C 20 = 16:20:00

Kategorie H12

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 16:00:00 2060398 Šauli Filip VPM 0301 A 1 = 16:01:00 682695 Škácha Vít KAM 0309 B 2 = 16:02:00 420453 Haslinger Leopold LTP 0403 C 3 = 16:03:00 neregistro ......................... VAK C 4 = 16:04:00 2032183 Titz Adam VSP 0401 C 5 = 16:05:00 ......................... VAK C 6 = 16:06:00 2067311 Nigrin Matouš DOR 0303 C 7 = 16:07:00 2056291 Řehoř Vojta TJN 0303 B 8 = 16:08:00 9651 Fencl Jáchym LPU 0301 B 9 = 16:09:00 2049567 Tokár Radim NEJ 0300 B 10 = 16:10:00 332962 Palát Tomáš ABM 0307 B 11 = 16:11:00 7780 Zabořil Ondřej JEN 0401 B 12 = 16:12:00 436963 Kovářík Tomáš KAM 0300 B 13 = 16:13:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 B 14 = 16:14:00 2031371 Šrámek Jaromír RIC 0303 B 15 = 16:15:00 9201061 Gajda Martin KAM 0405 B 16 = 16:16:00 49887 Jelínek Kryštof RUZ 0301 B 17 = 16:17:00 232602 Fejfar Lukáš LPU 0310 C 18 = 16:18:00 ......................... VAK C 19 = 16:19:00 9101104 Peterka Jakub LLI 0404 B 20 = 16:20:00 ......................... VAK C 21 = 16:21:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 B 22 = 16:22:00 4290 Růžička Jan SJC 0406 C 23 = 16:23:00 ......................... VAK C 24 = 16:24:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 B 25 = 16:25:00 888648 Gryc Ondřej TBM 0406 B 26 = 16:26:00 140 Hudec Filip SJI 0304 C 27 = 16:27:00 2049515 Štichhauer Daniel LPU 0405 B 28 = 16:28:00 2027207 Tkáč Matěj TJN 0401 B 29 = 16:29:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 30 = 16:30:00 1398971 Vitebský Lukáš TJN 0302 B 31 = 16:31:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 B 32 = 16:32:00 4360 Janoušek Slávek BOR 0400 B 33 = 16:33:00 9877 Kožina Štěpán PGP 0300 B 34 = 16:34:00 0.03110 ? Beneš Roman SJI 0403 C 35 = 16:35:00 231948 Čtrnáct František PGP 0401 B 36 = 16:36:00 2027224 Dejnožka Vojtěch TJN 0300 B 37 = 16:37:00 2045308 Janda Jakub DOR 0403 B 38 = 16:38:00 2070815 Haas Filip LPU 0401 B 39 = 16:39:00 115 Vokurka Šimon SJI 0300 C 40 = 16:40:00 888622 Mellan Jonáš TUV 0308 B 41 = 16:41:00 53173 Dvořáček Jakub OSN 0303 C 42 = 16:42:00 420418 Rada Štěpán ABM 0404 C 43 = 16:43:00 2035728 Janků Martin STE 0404 C 44 = 16:44:00 361999 Orany Vojtěch SJI 0401 B 45 = 16:45:00 49358 Doušek Tomáš TBM 0401 B 46 = 16:46:00 2800293 Hřivna Jakub PGP 0305 B 47 = 16:47:00 2045238 Juška Jiří LPU 0304 B 48 = 16:48:00 443062 Hojný Jáchym SJH 0301 B 49 = 16:49:00 ......................... VAK C 50 = 16:50:00 2032107 Průša Dominik VSP 0406 B 51 = 16:51:00 2081359 Valík Adam AOP 0301 B 52 = 16:52:00 2073716 Bolehovský Daniel EKP 0508 B 53 = 16:53:00 2087716 Gregor Jáchym CTB 0401 C 54 = 16:54:00 ......................... VAK C 55 = 16:55:00 428214 Blaha Jiří EKP 0401 C 56 = 16:56:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 B 57 = 16:57:00 4742 Filsak Rafael SJC 0301 C 58 = 16:58:00 2075608 Blaha Michal EKP 0402 C 59 = 16:59:00 2044898 Kučera Jáchym DOR 0301 B 60 = 17:00:00 232616 Zakouřil Matyáš VSP 0400 B 61 = 17:01:00 ? Dvořák Jakub BBM 0502 C 62 = 17:02:00 2080982 Vitvar Radim SJC 0404 C 63 = 17:03:00

Kategorie H14

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.50 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051522 Koditek Jonáš KUO 0101 B 50 = 16:50:00 2042505 Hasman Marek VPM 0201 A 51 = 16:51:00 887632 Janovský Tomáš PGP 0101 A 52 = 16:52:00 436433 Nechanický Jan OSN 0200 A 53 = 16:53:00 981814 Longin Jan TAP 0103 B 54 = 16:54:00 ? Cícha Matěj TTR 0102 C 55 = 16:55:00 2045310 Janda Ondřej DOR 0100 B 56 = 16:56:00 425596 Škvor Adam KAM 0202 B 57 = 16:57:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 B 58 = 16:58:00 9990101 Švadlena Michal CHC 0101 A 59 = 16:59:00 2085648 Kostka Jiří AOP 0201 B 60 = 17:00:00 2080961 Tkáč Juraj SJI 0200 C 61 = 17:01:00 2045202 Adamec Martin TJN 0106 A 62 = 17:02:00 601169 Bolehovský Michal EKP 0200 C 63 = 17:03:00 2020707 Průša Kryštof VSP 0102 A 64 = 17:04:00 2052352 Poláček Tomáš PZR 0102 B 65 = 17:05:00 436431 Bek Jiří CHA 0103 B 66 = 17:06:00 2060249 Janas Petr PGP 0200 B 67 = 17:07:00 416159 Tachezy Jan DOR 0102 B 68 = 17:08:00 2073749 Vlastník Matouš JIL 0201 B 69 = 17:09:00 7505032 Mareček Šimon OSN 0201 A 71 = 17:11:00 2027218 Světnický František STE 0204 A 72 = 17:12:00 995867 Gryc Vojtěch TBM 0106 B 73 = 17:13:00 2078455 Gottstein Jonáš JIL 0107 B 74 = 17:14:00 218851 Forst Antonín MFP 0101 B 75 = 17:15:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 B 76 = 17:16:00 219332 Divácký Štěpán PZR 0203 C 77 = 17:17:00 ......................... VAK C 78 = 17:18:00 515060 Bartoš Václav MLA 0101 B 79 = 17:19:00 347913 Kovář Ondřej VPM 0200 B 80 = 17:20:00 2027215 Rokos Michal TJN 0107 C 81 = 17:21:00 2042518 Richtr Lukáš VPM 0204 A 82 = 17:22:00 2011831 Doucha Matěj SJI 0201 C 83 = 17:23:00 434575 Bílý Jakub LTP 0104 B 84 = 17:24:00 2061788 Záboj Petr SJI 0101 B 85 = 17:25:00 2053509 Šmol David DOK 0100 B 86 = 17:26:00 446345 Malačka Milan DKP 0210 B 87 = 17:27:00 2027241 Neumann David STE 0101 B 88 = 17:28:00 981832 Švarc Antonín DKP 0203 B 89 = 17:29:00 ......................... VAK C 90 = 17:30:00 336743 Valášek Václav KAM 0100 B 91 = 17:31:00 2032132 Bradáč David LLI 0203 B 92 = 17:32:00 886280 Hájek Kryštof TUV 0203 B 93 = 17:33:00 888625 Šubrt Matěj DKP 0205 B 94 = 17:34:00 425519 Burket Vojtěch JIL 0105 C 95 = 17:35:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 A 96 = 17:36:00 2053519 Synek Petr DOK 0200 B 97 = 17:37:00 7201196 Siegl Matyáš PGP 0104 A 98 = 17:38:00 8699 Rosecký Jan PZR 0106 C 99 = 17:39:00 ......................... VAK C 100 = 17:40:00 2087700 Kopecký Jan PZR 0202 B 101 = 17:41:00 2049513 Mrskoč Marek LPU 0205 B 102 = 17:42:00 2058525 Kurz Šimon VPM 0208 A 103 = 17:43:00 7202889 Močuba Václav Josef OSN 0202 C 104 = 17:44:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 B 105 = 17:45:00 9201064 Gajda Jan KAM 0105 A 106 = 17:46:00 2075644 Macek Ondřej LPU 0209 B 107 = 17:47:00 51543 Zabořil Vojta JEN 0101 C 108 = 17:48:00 ......................... VAK C 109 = 17:49:00 1398985 Budský Ondřej TJN 0105 B 110 = 17:50:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 B 111 = 17:51:00 ......................... VAK C 112 = 17:52:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 113 = 17:53:00 ......................... VAK C 114 = 17:54:00

Kategorie H16A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
401 2025357 Šmaus Antonín TJN 0001 B 43 = 16:43:00 402 2053541 Müller Jonáš KSU 9906 B 44 = 16:44:00 403 2020742 Beneš Miroslav KON 9915 B 45 = 16:45:00 404 2073752 Holesz Sebastian TRI 9902 B 46 = 16:46:00 405 2049589 Marek Jakub LLI 9900 B 47 = 16:47:00 0.08850 406 2016195 Garstka Kamil DOB 0001 B 48 = 16:48:00 407 2070826 Šabata Milan SRK 9904 A 49 = 16:49:00 408 920657 Skalický Johan KUO 9901 B 50 = 16:50:00 409 2067337 Gedeon Dominik KSU 9900 B 51 = 16:51:00 410 9903301 Šebek Petr DKP 9903 A 52 = 16:52:00 0.02670 412 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 53 = 16:53:00 413 2069092 Nagy Josef TJN 0006 B 54 = 16:54:00 0.03660 414 438043 Florián Vojtěch ABM 9901 B 55 = 16:55:00 416 2032105 Bradáč Jakub LLI 0002 B 57 = 16:57:00 417 410331 Říčný Vojta ZBM 9903 A 58 = 16:58:00 418 2056268 Kroul Josef KSU 0044 A 59 = 16:59:00 419 7202852 Mareš Vít BOR 0000 A 60 = 17:00:00 421 2075680 Čech Petr SJI 0001 A 61 = 17:01:00 422 2069090 Kašpar Petr JPV 9915 A 62 = 17:02:00 423 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 63 = 17:03:00 0.06110 424 2056285 Jílek Ondřej KSU 9908 A 64 = 17:04:00 425 7201825 Vopařil Jan LCE 9911 A 65 = 17:05:00 426 2056281 Matoušek Matěj KSU 0005 A 66 = 17:06:00 427 7202866 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 67 = 17:07:00 0.11300 428 331752 Tesař Vojtěch AOP 9900 A 68 = 17:08:00 429 2059757 Hlaváč Ondřej TBM 9901 A 69 = 17:09:00 0.14100 430 2060400 Hašek Jan VPM 0001 A 70 = 17:10:00 0.02880 431 2032171 Bořánek Michal STE 0007 A 71 = 17:11:00 0.07610 432 2082929 Zentrich Dušan LCE 0012 A 72 = 17:12:00 433 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 73 = 17:13:00 0.04580 434 682370 Horčička Vít UOL 9919 A 74 = 17:14:00 0.12040 435 7200370 Chupek Jakub JPV 9911 A 75 = 17:15:00 436 1398996 Melichar Petr LLI 0001 A 76 = 17:16:00 0.08750 437 2032617 Dekrét Jakub ZBM 9907 A 77 = 17:17:00 438 7202871 Jirka Mikuláš STE 0000 A 78 = 17:18:00 0.13630 439 2059744 Láznička Václav TZL 9901 A 79 = 17:19:00 440 2032380 Rusin Jan LPU 0008 A 80 = 17:20:00 441 2053548 Šrámek Ondřej KSU 9909 A 81 = 17:21:00 442 7203464 Podmolík Jonáš TZL 0001 A 82 = 17:22:00 0.06080 443 887936 Pavlovec Dan BOR 0001 A 83 = 17:23:00 444 7202872 Roudný Martin LPU 0002 A 84 = 17:24:00 445 2060277 Filipek Sebastian TRI 0002 A 85 = 17:25:00 0.01430 446 2070827 Fencl Jonáš LPU 9902 A 86 = 17:26:00 0.27980 447 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 87 = 17:27:00 0.20980 448 2075666 Buk Petr ROU 0001 A 88 = 17:28:00 0.12310 449 331216 Panovec Kryštof OTK 0001 A 89 = 17:29:00 450 2035744 Chvátil Šimon PHK 9908 A 90 = 17:30:00

Kategorie H16C

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 16:20:00 2060257 Vlastník Šimon JIL 9904 B 21 = 16:21:00 0.01670 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 22 = 16:22:00 2032143 Čtrnáct Šimon PGP 0001 C 23 = 16:23:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 B 24 = 16:24:00 ......................... VAK C 25 = 16:25:00 ? Burkoň Vojtěch CHT 0003 C 26 = 16:26:00 ......................... VAK C 27 = 16:27:00 2053518 Synek Antonín DOK 0001 B 28 = 16:28:00 ......................... VAK C 29 = 16:29:00 410254 Sedlář Jan TBM 0010 B 30 = 16:30:00 ......................... VAK C 31 = 16:31:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 A 32 = 16:32:00 ......................... VAK C 33 = 16:33:00 7203453 Valík Tomáš AOP 0001 B 34 = 16:34:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 35 = 16:35:00 ......................... VAK C 36 = 16:36:00 332963 Šnyrch Tomáš ABM 9919 B 37 = 16:37:00 ......................... VAK C 38 = 16:38:00 7201809 Thoř Tomáš TUR 9904 A 39 = 16:39:00 0.04740 2035313 Hajný Vojtěch JIL 9902 C 40 = 16:40:00 332946 Šnyrch Jakub ABM 9906 C 41 = 16:41:00 ? Burkoň Jan CHT 0002 C 42 = 16:42:00 ......................... VAK C 43 = 16:43:00

Kategorie H18A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
303 232325 Novotný Marek TJN 9901 A 50 = 16:50:00 0.07380 304 887007 Biederman Marcin 92P 9800 C 51 = 16:51:00 305 9980407 Pryjma Fryderyk JPV 9803 C 52 = 16:52:00 0.38600 306 7201194 Hasal Martin PGP 9804 B 53 = 16:53:00 307 1401479 Sosenko Szymon CHC 9804 C 54 = 16:54:00 308 553479 Garstka Jakub DOB 9800 C 55 = 16:55:00 309 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 56 = 16:56:00 310 7200544 Kašpar Ludvík BOR 9805 A 57 = 16:57:00 0.04520 311 2027247 Michek David TJN 9802 B 58 = 16:58:00 0.03290 312 7202855 Novák Aleš PGP 9808 B 59 = 16:59:00 313 682081 Najman Matouš DKP 9800 C 60 = 17:00:00 314 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 61 = 17:01:00 0.15160 315 980351 Paukert Lukáš KUO 9801 A 62 = 17:02:00 316 9814 Pokorný David SRK 9701 C 63 = 17:03:00 317 889176 Okarma Jacek CHC 9803 C 64 = 17:04:00 318 1401469 Baran Jan 92P 9700 C 65 = 17:05:00 319 2067320 Šmaus Jan TJN 9700 B 66 = 17:06:00 0.18430 320 7202576 Gebrt Jan SHK 9801 A 67 = 17:07:00 0.07570 321 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 68 = 17:08:00 0.27060 322 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 69 = 17:09:00 0.30840 323 7200360 Hirš Otakar ZBM 9801 A 70 = 17:10:00 324 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 A 71 = 17:11:00 0.03180 325 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 72 = 17:12:00 0.30580 326 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 73 = 17:13:00 0.76190 327 1400436 Pek Daniel SHK 9803 A 74 = 17:14:00 0.28260 328 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 75 = 17:15:00 0.25710 329 7203466 Podmolík Josef TZL 9701 A 76 = 17:16:00 0.33670 330 232493 Hájek Jakub SHK 9802 A 77 = 17:17:00 331 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 78 = 17:18:00 0.12620 332 1394693 Semerád Antonín DKP 9801 A 79 = 17:19:00 0.31150 333 9201063 Kelbl Vladimír ZBM 9711 A 80 = 17:20:00 334 7204476 Kanta Martin LPU 9705 A 81 = 17:21:00 0.06710 335 682332 Birnbaum Adam BOR 9802 A 82 = 17:22:00 336 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 83 = 17:23:00 0.51680 337 920686 Kašpar Jakub ASU 9747 A 84 = 17:24:00 338 9005134 Ježek Ondřej PGP 9706 A 85 = 17:25:00 0.10900 339 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 86 = 17:26:00 0.50720 340 2080959 Werner Michal PGP 9705 A 87 = 17:27:00 0.04640 341 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 88 = 17:28:00 0.20180 342 224890 Maňák Michal PHK 9801 A 89 = 17:29:00 343 2027217 Novák Filip TJN 9801 A 90 = 17:30:00 344 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 91 = 17:31:00 0.26380 345 9980911 Vandas Daniel PHK 9805 A 92 = 17:32:00 0.24620 346 9101181 Wolf Filip TUR 9701 A 93 = 17:33:00 0.29450 347 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 94 = 17:34:00 0.48340 348 9200533 Bartoš Vojtěch PGP 9809 A 95 = 17:35:00 0.16540 349 7200584 Bořil Jan SJI 9700 A 96 = 17:36:00 0.13990 350 889320 Mikel David TZL 9703 A 97 = 17:37:00 0.20580 351 7200599 Frýba Dominik SJI 9702 A 98 = 17:38:00 0.37870 352 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 99 = 17:39:00 0.26770 353 681889 Bendák Jan PHK 9800 A 100 = 17:40:00 0.28490 354 2025335 Šiška Petr TZL 9801 A 101 = 17:41:00 0.27110 355 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 102 = 17:42:00 0.13850 356 232403 Valášek Jiří KAM 9700 A 103 = 17:43:00 357 2008508 Sláma Dušan ASU 9843 A 104 = 17:44:00

Kategorie H18C

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 16:00:00 7201758 Šklíba Michal SRK 9900 A 1 = 16:01:00 53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 2 = 16:02:00 ......................... VAK C 3 = 16:03:00 2035717 Hrouda Matěj JIL 9804 C 4 = 16:04:00 0.02340 2060206 Doležal Vít SJC 9802 B 5 = 16:05:00 ......................... VAK C 6 = 16:06:00 ......................... VAK C 7 = 16:07:00 301569 Hubáček Filip JPV 9800 B 8 = 16:08:00 ......................... VAK C 9 = 16:09:00 331797 Peřinka Šimon BBM 9700 B 10 = 16:10:00 0.01140 ......................... VAK C 11 = 16:11:00 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 12 = 16:12:00 ......................... VAK C 13 = 16:13:00 ......................... VAK C 14 = 16:14:00 2035707 Kún Josef BBM 9802 B 15 = 16:15:00 7200334 Čermák Adam PGP 9701 B 16 = 16:16:00 ......................... VAK C 17 = 16:17:00

Kategorie H20A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
201 7200329 Pešek Martin LPM 9602 B 10 = 16:10:00 0.19030 202 330693 Málek Jan PZR 9505 B 11 = 16:11:00 0.17360 203 895232 Kaczocha Przemyslaw DOB 9600 B 12 = 16:12:00 204 886647 Dzioba Mateusz PHK 9500 R 13 = 16:13:00 0.40130 205 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 14 = 16:14:00 0.22870 206 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 A 15 = 16:15:00 0.59370 207 886324 Garbacik Michal 92P 9500 C 16 = 16:16:00 208 7203462 Veselý Jakub PGP 9503 R 17 = 16:17:00 0.78920 209 7667667 Burda Matěj BOR 9608 A 18 = 16:18:00 0.65280 210 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 19 = 16:19:00 0.66400 211 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 20 = 16:20:00 0.69340 212 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 21 = 16:21:00 0.74980 213 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 R 22 = 16:22:00 0.84090 214 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 R 23 = 16:23:00 0.83890 215 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 24 = 16:24:00 0.68010 216 980371 Záděra Pavel BBM 9500 R 25 = 16:25:00 0.72060 217 9996 Štál Jan SJC 9601 A 26 = 16:26:00 0.52010 218 9200728 Pavlovec Jan BOR 9503 R 27 = 16:27:00 0.82120 219 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 E 28 = 16:28:00 0.89280 220 1625050 Glonek Jakub AOP 9602 R 29 = 16:29:00 0.82340 221 2025344 Křivda Martin CHC 9501 R 30 = 16:30:00 0.77550 222 7200365 Sklenář Martin AOP 9501 A 31 = 16:31:00 0.75450 223 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 R 32 = 16:32:00 0.76950 224 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 33 = 16:33:00 0.62910 225 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 R 34 = 16:34:00 0.78620 226 1400447 Jurica Jan LPU 9611 A 35 = 16:35:00 0.55790 227 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 R 36 = 16:36:00 0.81050 228 9001001 Horák Patrik TUR 9502 R 37 = 16:37:00 0.88580 229 502088 Landovský Jakub PGP 9601 A 38 = 16:38:00 0.74150 230 1602634 Waněk Adam LPU 9505 R 39 = 16:39:00 0.76680 231 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 R 40 = 16:40:00 0.83450 232 7003044 Čech Jan SJI 9601 R 41 = 16:41:00 0.84420 233 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 42 = 16:42:00 0.65900 234 49356 Walach Ondřej TRI 9601 A 43 = 16:43:00 0.52000

Kategorie H21A

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 50 = 16:50:00 0.76170 500267 Palas Jan ZBM 8507 R 51 = 16:51:00 0.83320 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 52 = 16:52:00 0.79370 553446 Panchártek Jan PHK 8802 C 53 = 16:53:00 0.76010 553457 Vavrys Johan LCE 9302 C 54 = 16:54:00 0.83070 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 55 = 16:55:00 0.77940 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 56 = 16:56:00 0.78380 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 57 = 16:57:00 0.74590 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 58 = 16:58:00 0.71050 553448 Azeb Karim PHK 9110 C 59 = 16:59:00 0.76440 2067946 Kondrát Martin PGP 6501 C 60 = 17:00:00 0.70690 720921 Fučík Karel VBM 7246 C 61 = 17:01:00 0.81250 303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 C 62 = 17:02:00 0.73350 7203321 Khýn Vítězslav ASU 8304 C 63 = 17:03:00 0.82610 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 R 64 = 17:04:00 0.80920 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 R 65 = 17:05:00 0.74490 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 66 = 17:06:00 0.71200 886290 Kafka Miloš LPU 8608 C 67 = 17:07:00 0.74190 889288 Cahel Marek LCE 8803 C 68 = 17:08:00 0.79830 887618 Brož Marek TUR 8402 C 69 = 17:09:00 0.71290 2067264 Pidrman Milan EKP 8310 C 70 = 17:10:00 0.69200 7201807 Kopáček Jan CHT 8510 C 71 = 17:11:00 0.73140 1403417 Lenner Miroslav LPU 8605 C 72 = 17:12:00 0.82500 7202874 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 73 = 17:13:00 0.74370 7003030 Laciga Radek PGP 8202 C 74 = 17:14:00 0.77740 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 75 = 17:15:00 0.73620 7201198 Fiala Petr LPU 8701 C 76 = 17:16:00 0.72200 51225 Schulhof Jan TUR 8900 C 77 = 17:17:00 0.76350 332966 Král Václav SSU 8243 C 78 = 17:18:00 0.83170 9189 Šabatka Zdeněk PHK 8900 C 79 = 17:19:00 0.76140 2058464 Kalous Vladislav EKP 7702 C 80 = 17:20:00 0.73090 7201777 Kovář Miroslav SJC 8104 C 81 = 17:21:00 0.81990 523000 Pašek František KAM 7600 C 82 = 17:22:00 0.74790 2011854 Švadlena Pavel CHC 7502 C 83 = 17:23:00 0.72370 889311 Slezák Zdeněk LCE 8902 C 84 = 17:24:00 0.82850 887924 Novák Daniel DOK 8700 C 85 = 17:25:00 0.73790 301627 Hošek Radim DOB 8737 C 86 = 17:26:00 0.73080 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 87 = 17:27:00 0.80550 920696 Janda Martin DOB 8002 C 88 = 17:28:00 0.80750 331549 Záveský Filip LPU 9306 C 89 = 17:29:00 0.81410 9920101 Dutkowski Mikolaj DOB 9200 R 90 = 17:30:00 0.82700 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 91 = 17:31:00 0.84220 920699 Zbranek Roman ASU 8808 R 92 = 17:32:00 0.84420 52008 Přikryl Petr ZBM 6708 C 93 = 17:33:00 0.74270 515048 Holas Ondřej TUR 8501 C 94 = 17:34:00 0.81860 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 95 = 17:35:00 0.70400 886259 Zelenka Tomáš PHK 9001 C 96 = 17:36:00 0.72450 515193 Henek Michal RBK 8605 C 97 = 17:37:00 0.74690 2073755 Držka Štěpán LPU 7604 C 98 = 17:38:00 0.68450 49395 Gazda Viktor TRI 9203 C 99 = 17:39:00 0.77840 682686 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 100 = 17:40:00 0.72500 995831 Jirásek Michal SHK 8901 C 101 = 17:41:00 0.77330 52056 Palát Petr ABM 7415 C 102 = 17:42:00 0.81750 9920011 Hikl Tomáš 7DC 8100 C 103 = 17:43:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 104 = 17:44:00 0.80550 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 105 = 17:45:00 0.74320 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 R 106 = 17:46:00 0.84630 886701 Kašpar Michal TZL 9308 C 107 = 17:47:00 0.73340 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 108 = 17:48:00 0.85450 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 110 = 17:50:00 0.76140 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 111 = 17:51:00 0.80360 9007701 Kolín Jan DKP 7701 C 112 = 17:52:00 0.78250 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 113 = 17:53:00 0.82650 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 114 = 17:54:00 0.80990 2027239 Skoupý Jan STE 9411 R 115 = 17:55:00 0.74960 2044896 Arnošt Kamil DOR 7301 C 116 = 17:56:00 0.76210 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 117 = 17:57:00 0.74760 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 118 = 17:58:00 0.77450 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 119 = 17:59:00 0.71180

Kategorie H21C

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
887637 Černý Martin TAP 8902 C 0 = 16:00:00 0.66830 7203456 Souček Tomáš SHK 8200 C 1 = 16:01:00 0.50120 52138 Nepustil Petr OSN 7700 C 2 = 16:02:00 0.03400 515478 Bukovac Palo ZBM 8101 C 3 = 16:03:00 7203322 Valík Luděk AOP 7101 C 4 = 16:04:00 0.18430 49841 Kozumplík Aleš VBM 8403 C 5 = 16:05:00 0.06110 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 6 = 16:06:00 0.68810 920697 Jirčák Ondřej SRK 8805 C 7 = 16:07:00 0.38760 51864 Vondra Jiří FSP 7600 C 8 = 16:08:00 0.50550 1406141 Šístek Daniel SCP 7507 C 9 = 16:09:00 0.43120 1001979 Slabý Jan ZHR 7900 C 10 = 16:10:00 0.50530 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 11 = 16:11:00 0.63460 9700729 Blaha Ondřej EKP 7002 C 12 = 16:12:00 0.19830 515159 Kříž Lukáš TTR 8201 C 13 = 16:13:00 0.60140 887908 Kolek Petr ASU 7501 C 14 = 16:14:00 0.36450 7003036 Štěňha Martin EKP 7608 C 15 = 16:15:00 0.21350 52304 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C 16 = 16:16:00 0.33170 9930517 Kamenický Tobiáš OSN 9339 C 17 = 16:17:00 0.55550 500568 Bednařík Aleš VLI 7309 C 18 = 16:18:00 0.20270 9905 Drobník Michal SJC 8709 C 19 = 16:19:00 0.16800 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 20 = 16:20:00 0.65520 9306 Stoklasa Radek OSN 7500 C 21 = 16:21:00 0.06020 682624 Olexa Zdeněk BBM 8700 C 22 = 16:22:00 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 C 23 = 16:23:00 0.57620 51896 Jansa Jiří CHT 8402 C 24 = 16:24:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 25 = 16:25:00 0.08350 2031357 Mikan Albert EKP 8606 C 26 = 16:26:00 0.20520 7201821 Kovář Jaroslav SJH 8901 C 27 = 16:27:00 0.43250 7700077 Pátek Richard ZBM 7609 C 28 = 16:28:00 0.11570 7630319 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 29 = 16:29:00 0.25870 2087715 Svatoš Ondřej EKP 9304 C 30 = 16:30:00 0.05760 410392 Prášek Přemysl KAM 9305 C 31 = 16:31:00 0.12010 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 32 = 16:32:00 0.20560 231951 Ramba Jiří DKP 8606 C 33 = 16:33:00 0.56420 1404034 Tomalík Ondřej SHK 8904 C 34 = 16:34:00 0.40670 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 35 = 16:35:00 0.35430 896968 Valenta Jiří LCE 9201 C 36 = 16:36:00 0.20450 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 37 = 16:37:00 0.39160 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 C 38 = 16:38:00 0.24730 9360 Černý Michal PHK 8005 C 39 = 16:39:00 0.52810 2079499 Kutílek Jakub LPU 8609 C 40 = 16:40:00 0.52820 682679 Hadač Miroslav AOP 6501 C 41 = 16:41:00 0.66460 49809 Culka Josef JHB 8607 C 42 = 16:42:00 0.41480 889295 Rossmanith Vojtěch AOP 9302 C 43 = 16:43:00 0.65770 51123 Doležel Ondřej STE 9202 C 44 = 16:44:00 0.53720 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 45 = 16:45:00 0.51660 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 46 = 16:46:00 0.46500 7770000 Kasal Vít ZBM 7540 C 47 = 16:47:00 0.46890 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 48 = 16:48:00 0.58000 2082923 Hübner Jan CTB 7902 C 49 = 16:49:00 0.44940 4284 Špicar Petr SJC 8801 C 50 = 16:50:00 0.31230 2087711 Šťastný Karel CTB 7901 C 51 = 16:51:00 0.60940 981817 Komárek Arnošt SJH 7702 C 52 = 16:52:00 0.38480 7230 Lžíčař Martin DOB 8803 C 53 = 16:53:00 0.50120 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 C 54 = 16:54:00 0.59030 515144 Řada Jakub DKP 9401 C 55 = 16:55:00 0.63000 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 A 56 = 16:56:00 0.66310 9199 Remeš Petr SHK 9403 C 57 = 16:57:00 0.48820 886295 Tichý Tomáš SJH 9201 C 58 = 16:58:00 0.58740 101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 C 59 = 16:59:00 0.63170 7201200 Janas Petr PGP 7106 C 60 = 17:00:00 0.64250 232267 Kapal Tomáš KAM 9402 C 61 = 17:01:00 0.64690 899179 Klusáček Jan ZBM 9301 C 62 = 17:02:00 0.37680 7201206 Kalina Miroslav EKP 8211 C 63 = 17:03:00 0.60800 9101102 Koč Zdeněk MKP 4700 C 64 = 17:04:00 0.33190 2080999 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 65 = 17:05:00 0.64080 2067975 Hlaváč Jaroslav EKP 9205 C 66 = 17:06:00 0.60900 52349 Panovec Jan VIC 8931 C 67 = 17:07:00 0.68310 2051488 Šrubař Michal MBM 8606 C 68 = 17:08:00 0.62180 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 69 = 17:09:00 0.68340 515038 Sysel Ondřej PGP 8302 C 70 = 17:10:00 0.67360 2025371 Vodička Oldřich LPU 7715 C 71 = 17:11:00 0.38210 2019240 Hájek Adam KAM 9202 C 72 = 17:12:00 0.60390 2081397 Novák Pavel CTB 7001 C 73 = 17:13:00 0.47580 8800 Hanák Jan SLA 8002 C 74 = 17:14:00 0.66520 2058482 Jílek Jakub KSU 9202 C 75 = 17:15:00 0.61620 49824 Hladílek Jan PZR 8814 C 76 = 17:16:00 0.46440 9563 Sýkora Bohumil CHC 8601 C 77 = 17:17:00 0.54430 8004 Rada Pavel ABM 7401 C 78 = 17:18:00 0.35150 682682 Němeček Jan VSP 6201 C 79 = 17:19:00 0.60250 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 80 = 17:20:00 0.66840 9705 Prášil Ondřej SJC 8401 C 81 = 17:21:00 0.45810 682360 Šesták Jakub RBK 9001 C 82 = 17:22:00 0.37120 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 83 = 17:23:00 0.61920

Kategorie H21D

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53137 Žanda Matěj CTB 9201 C 84 = 17:24:00 0.01500 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 85 = 17:25:00 0.04030 232872 Otrusina Jan ABM 9210 C 86 = 17:26:00 0.06130 9260 Farář Václav LPU 5201 C 87 = 17:27:00 0.03480 117 Vacek Jan TTR 9303 C 88 = 17:28:00 0.02590 553440 Müller Martin PHK 8903 C 89 = 17:29:00 0.44080 ? Nešetřil Tomáš CHT 8901 C 90 = 17:30:00 442870 Pobuda Michal SJH 7403 C 91 = 17:31:00 0.10840 ......................... VAK C 92 = 17:32:00 8706 Rosecký Karel PZR 7302 C 93 = 17:33:00 0.00960 ......................... VAK C 94 = 17:34:00 ? Janda Petr CHT 9101 C 95 = 17:35:00 neregistro ? VAK C 96 = 17:36:00 neregistro ? Hofhanzl Abrahám RUZ 7300 C 97 = 17:37:00 neregistro ? Kopic Jiří JHB 9107 C 98 = 17:38:00 0.14550

Kategorie H21E

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1 515166 Nožka Radek LPU 9005 R 75 = 17:15:00 0.90900 2 682623 Matějů Luboš PGP 7601 R 76 = 17:16:00 0.87680 3 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 77 = 17:17:00 0.95740 4 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 78 = 17:18:00 0.87160 5 887630 Argaláš Michal TRI 9301 C 79 = 17:19:00 0.86590 6 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 80 = 17:20:00 0.96100 7 886264 Horvát Petr ASU 9447 E 81 = 17:21:00 0.90740 8 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 82 = 17:22:00 0.94330 9 887941 Flašar Jan PGP 8610 E 83 = 17:23:00 0.90730 10 888891 Bravený Vít ZBM 9102 E 84 = 17:24:00 0.89060 11 7677777 Baier Martin TUR 7603 R 85 = 17:25:00 0.89810 12 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 86 = 17:26:00 0.93180 13 920700 Minář Marek ASU 9444 E 87 = 17:27:00 0.94970 14 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 88 = 17:28:00 0.91120 15 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 R 89 = 17:29:00 0.89480 16 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 E 90 = 17:30:00 0.87570 17 851219 Abolins Valters 62L 0001 C 91 = 17:31:00 18 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 R 92 = 17:32:00 0.91260 19 7204591 Kurmakaev Damir 44R 0001 C 93 = 17:33:00 20 533301 Dávidík Marian SJC 7702 E 94 = 17:34:00 0.35180 licence 21 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 95 = 17:35:00 0.88850 22 771771 Mrázek Jan SJC 8102 E 96 = 17:36:00 0.91300 23 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 C 97 = 17:37:00 0.85500 24 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 98 = 17:38:00 0.86640 25 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 99 = 17:39:00 0.93570 26 887157 Hadač Filip AOP 9301 R 100 = 17:40:00 0.86640 27 886812 Mokrý Stanislav ZBM 9202 C 101 = 17:41:00 0.87490 28 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 E 102 = 17:42:00 0.91380 29 1003623 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 103 = 17:43:00 licence 30 920683 Semík Ondřej KAM 9401 E 104 = 17:44:00 0.94740 31 1008172 Hepner David SHK 7601 C 105 = 17:45:00 0.84750 32 515499 Wolf Daniel TUR 9100 R 106 = 17:46:00 0.87880 33 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 107 = 17:47:00 0.86440 34 888608 Janata Martin DKP 8306 R 108 = 17:48:00 0.89840 35 1394262 Rollier Baptiste PHK 8200 E 109 = 17:49:00 0.20460 licence 36 515161 Sysel Ctibor PGP 8700 R 110 = 17:50:00 0.87990 37 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 111 = 17:51:00 0.87110 38 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 112 = 17:52:00 0.86880 39 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 113 = 17:53:00 0.94100 40 515444 Navrátil Boris AOP 9202 C 114 = 17:54:00 0.85890 41 1080493 Čermák Jan LPU 9301 C 115 = 17:55:00 0.85590 42 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 116 = 17:56:00 0.37300 licence 43 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 117 = 17:57:00 0.69520 licence 44 515487 Grundmann Jan LPU 9410 E 118 = 17:58:00 0.89360 45 981821 Fodor Petr TUR 8103 R 119 = 17:59:00 0.89870 46 886513 Beneš Jan SJC 8703 R 120 = 18:00:00 0.87700

Kategorie H35

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 0 = 16:00:00 0.01330 7205015 Věžník Roman TTR 7901 C 1 = 16:01:00 0.00860 52250 Dvořáček Jiří OSN 7502 C 2 = 16:02:00 0.53550 2032176 Balogh Jan TJN 7500 C 3 = 16:03:00 0.08490 7202897 Močuba Stanislav OSN 8001 C 4 = 16:04:00 0.08960 336790 Dundáček Milan SJH 6902 C 5 = 16:05:00 553437 Průša Michal VSP 7310 C 6 = 16:06:00 8009 Voráček Michal PGP 8009 C 7 = 16:07:00 0.46580 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 8 = 16:08:00 0.75620 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 9 = 16:09:00 0.04590 995805 Nehasil David BOR 7713 C 10 = 16:10:00 0.06600 51724 Zakouřil Václav VSP 7401 C 11 = 16:11:00 53145 Klvaňa Milan CHT 7500 C 12 = 16:12:00 7205006 Nechanický Pavel OSN 7209 C 13 = 16:13:00 2060262 Koten Pavel RIC 7200 C 14 = 16:14:00 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 15 = 16:15:00 2060227 Šindelka Antonín RBK 7215 C 16 = 16:16:00 434598 Bradáč Stanislav LLI 7201 C 17 = 16:17:00 331394 Blažek Petr SJH 7402 C 18 = 16:18:00 7201769 Škácha Michal KAM 7102 C 19 = 16:19:00 515175 Aleš David ASU 7517 C 20 = 16:20:00 232723 Jandera Tomáš DVP 7304 C 21 = 16:21:00 2032383 Rusin Jan BRU 7601 C 22 = 16:22:00 2045241 Čtrnáct Jiří PGP 7603 C 23 = 16:23:00 ......................... VAK C 24 = 16:24:00 2058512 Houska Jindřich DOR 7601 C 25 = 16:25:00 neregistro 2073657 Janků Marek STE 7102 C 26 = 16:26:00 0.30690 336717 Chvátil Jiří PHK 7200 C 27 = 16:27:00 2067350 Mareš Alexander NEJ 7300 C 28 = 16:28:00 7200583 Kovář Vladimír VPM 7200 C 29 = 16:29:00 337650 Mulíček Ondřej ABM 7405 C 30 = 16:30:00 2061793 Beran Pavel SJH 7801 C 31 = 16:31:00 2067310 Nigrin Radek DOR 7202 C 32 = 16:32:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 33 = 16:33:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 34 = 16:34:00 0.07830 2045316 Bambousek Martin DOR 7302 C 35 = 16:35:00 ......................... VAK C 36 = 16:36:00 53664 Choutka Jaroslav BZR 8000 C 37 = 16:37:00 0.11100 2067240 Finstrle Luděk ZBM 7902 C 38 = 16:38:00 0.03230 4634 Vacek František CHT 7001 C 39 = 16:39:00 8851 Holinka Martin ZPV 6712 C 40 = 16:40:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 41 = 16:41:00 7201757 Šubrt Antonín DKP 7100 C 42 = 16:42:00 2075602 Silnoušek Jiří STE 7200 C 43 = 16:43:00 9101116 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 44 = 16:44:00 0.30500 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 45 = 16:45:00 0.04680 51561 Dubec Pavel SCP 8003 C 46 = 16:46:00 9595959 Sobczyński Kalikst CHC 7101 C 47 = 16:47:00 1398988 Zrník Tomáš OSN 7118 C 48 = 16:48:00 0.53570 9101117 Slovák Miroslav SHK 7704 C 49 = 16:49:00 2088211 Dvořák Miloš BBM 7300 C 50 = 16:50:00 980350 Koblížek Kamil KUO 8001 C 51 = 16:51:00 0.61120

Kategorie H45

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8270 Šmaus Ivan TJN 6249 C 65 = 17:05:00 0.05400 232230 Nádeníček Josef NEJ 7000 C 66 = 17:06:00 2073715 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 67 = 17:07:00 51613 Chum Jaroslav SLP 6601 C 68 = 17:08:00 0.19370 2085618 Hanuš Pavel LTU 6501 C 69 = 17:09:00 307355 Šmelík Juraj LCE 6603 C 70 = 17:10:00 301646 Killar Marek LTU 6801 C 71 = 17:11:00 0.02350 888609 Bartoš Luděk MLA 6701 C 72 = 17:12:00 0.04940 ......................... VAK C 73 = 17:13:00 51686 Richtr Aleš VPM 6601 C 74 = 17:14:00 0.05200 52276 Valášek Petr KAM 6600 C 75 = 17:15:00 51279 Bílý Petr LTP 6805 C 76 = 17:16:00 0.05210 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 77 = 17:17:00 7001234 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 78 = 17:18:00 0.23750 9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 79 = 17:19:00 52963 Rajnošek Zdeněk BZR 6301 C 80 = 17:20:00 51140 Parkan Jiří SJH 6801 C 81 = 17:21:00 8513 Karvánek Petr BOR 6600 C 82 = 17:22:00 2081366 Voborník Petr CTB 6601 C 83 = 17:23:00 515152 Pecka Jan EKP 6800 C 84 = 17:24:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 85 = 17:25:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 86 = 17:26:00 0.03900 2085656 Petržela Pavel LTU 6301 C 87 = 17:27:00 897351 Pavel Petr LTP 6806 C 88 = 17:28:00 0.03650 51929 Tichý Martin SJH 6401 C 89 = 17:29:00 0.46150 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 90 = 17:30:00 0.06280 2079498 Nouza Petr SJH 6501 C 91 = 17:31:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 92 = 17:32:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 93 = 17:33:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 94 = 17:34:00 2067268 Maleček Vít PGP 6801 C 95 = 17:35:00 995874 Hojný Jaroslav SJH 7002 C 96 = 17:36:00 53709 Sobotka Petr PZR 7008 C 97 = 17:37:00 0.00810 1409878 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 98 = 17:38:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 99 = 17:39:00 9180967 Sanna Roberto DKP 6703 C 100 = 17:40:00 2085654 Bendák Petr LTU 6500 C 101 = 17:41:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 102 = 17:42:00 9111166 Vandas Luděk VAM 6601 C 103 = 17:43:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 104 = 17:44:00 ......................... VAK C 105 = 17:45:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 106 = 17:46:00 49889 Veljačik Pavel SCP 6200 C 107 = 17:47:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 108 = 17:48:00 232492 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 109 = 17:49:00

Kategorie H55

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8011 Černík Zdeněk OSN 6025 C 7 = 16:07:00 ......................... VAK C 70 = 17:10:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 71 = 17:11:00 9916 Řehák Pavel SJC 6001 C 72 = 17:12:00 ......................... VAK C 73 = 17:13:00 301272 Gawel Jiří BBM 5700 C 74 = 17:14:00 ......................... VAK C 75 = 17:15:00 9601003 Kamenický Radan OSN 6004 C 76 = 17:16:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 77 = 17:17:00 0.22990 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 78 = 17:18:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 79 = 17:19:00 1700084 Kožina Petr PGP 6000 C 80 = 17:20:00 7201772 Hirš Libor VBM 6000 C 81 = 17:21:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 82 = 17:22:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 83 = 17:23:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 84 = 17:24:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 85 = 17:25:00 9101101 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 86 = 17:26:00 0.03260 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 87 = 17:27:00 0.04300 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 88 = 17:28:00 0.02350 9570000 Dlouhý Jiří DKP 5700 C 89 = 17:29:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 90 = 17:30:00 0.68490 ......................... VAK C 91 = 17:31:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 93 = 17:33:00 ......................... VAK C 94 = 17:34:00 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 95 = 17:35:00 7003021 Pilař Karel MAS 5501 C 96 = 17:36:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 97 = 17:37:00 51691 Tomaščin Jaroslav MKP 5800 C 98 = 17:38:00 0.02300 897365 Kubálek Zdeněk RUZ 5306 C 99 = 17:39:00 682076 Eiselt Miloš LTP 5802 C 100 = 17:40:00 0.02670 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 101 = 17:41:00 0.01930 442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 102 = 17:42:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 103 = 17:43:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 104 = 17:44:00 ......................... VAK C 105 = 17:45:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 106 = 17:46:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 107 = 17:47:00 682630 Kavka Jiří SCP 5900 C 108 = 17:48:00 ......................... VAK C 109 = 17:49:00

Kategorie H65

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 65 = 17:05:00 51949 Starka František CHT 4801 C 66 = 17:06:00 ......................... VAK C 67 = 17:07:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 68 = 17:08:00 ......................... VAK C 69 = 17:09:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 70 = 17:10:00 ......................... VAK C 71 = 17:11:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 72 = 17:12:00 7901 Matějů Ivan UVP 4600 C 73 = 17:13:00 ......................... VAK C 74 = 17:14:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 75 = 17:15:00 ......................... VAK C 76 = 17:16:00

Kategorie HDR

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  0.90 km, převýšení     0 m,  7 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 2067961 Beran Antonín SJH 1101 C 0 = 16:00:00 ? Blažek Vojtěch NNN 9999 C 0 = 16:00:00 neregistro ? Bubeníková Denisa SJH 0852 C 0 = 16:00:00 ? Bubeníková Nicol SJH 0853 C 0 = 16:00:00 51287 Chumová Adéla SLP 0950 C 0 = 16:00:00 301528 Chumová Lada SLP 1250 C 0 = 16:00:00 neregistro ? Denemarek Max BBM 0800 C 0 = 16:00:00 9616 Doucha Tomáš SNA 0801 C 0 = 16:00:00 53177 Dvořáčková Eva OSN 1050 C 0 = 16:00:00 53158 Dvořáčková Jana OSN 0757 C 0 = 16:00:00 ? Hofhanzl Antonín RUZ 0902 C 0 = 16:00:00 neregistro 8277 Janata Matěj DKP 1111 C 0 = 16:00:00 53602 Janíčková Jolana OSN 0777 C 0 = 16:00:00 51990 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 0 = 16:00:00 ? Kopenec Šimon SJH 1002 C 0 = 16:00:00 51924 Korecká Eva CHT 1054 C 0 = 16:00:00 52143 Močuba Jan Nepomuk OSN 0600 C 0 = 16:00:00 ? Míchal Jakub SJH 1001 C 0 = 16:00:00 ? Nepustilová Hana OSN 0999 C 0 = 16:00:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 16:00:00 330558 Parkan Tomáš SJH 0803 C 0 = 16:00:00 112 Pejchalová Zuzana SJI 0850 C 0 = 16:00:00 887925 Sanna Vivian DKP 0751 C 0 = 16:00:00 ? Svitáková Ludmila NNN 9998 C 0 = 16:00:00 neregistro ? Urban Jáchym NNN 9997 C 0 = 16:00:00 neregistro

Kategorie P

12.09.2015 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žeb - startovní listina

délka trati  1.10 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 10.09.2015   21:16

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 ......................... VAK C 0 = 16:00:00 2060204 Bradáčová Marie LLI 7550 C 0 = 16:00:00 ? Cícha Radek TTR 7503 C 0 = 16:00:00 neregistro ? Cíchová Pavlína TTR 7452 C 0 = 16:00:00 neregistro 232029 Močubová Veronika OSN 8383 C 0 = 16:00:00 2011895 Prokeš Tomáš NNN 0008 C 0 = 16:00:00 neregistro ? Vacková Iva TTR 6451 C 0 = 16:00:00 232426 Čermák Matyáš KAM 9501 C 0 = 16:00:00 2070813 Štichhauerová Kateřina LPU 7468 C 0 = 16:00:00 224885 Šádková Lucie PHK 9654 B 0 = 16:00:00 0.26920